Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107238 replies to this topic

#104981 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 23 August 2005 - 08:47 PM

Idézet (Lewis @ 2005-8-23, 10:53)
A Haladás - Felcsút meccs is tvs lesz!!

Hajrá Hali!!    

Adhatnák az összes idegenbeli meccsünket, a hazaiakra meg mindenki csak jöjjön ki és vegye meg a belépőjegyet!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104982 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 23 August 2005 - 12:27 PM

Hajrá Hali!

#104983 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1758 Hozzászólás:

Elküldve: 23 August 2005 - 10:53 AM

A Haladás - Felcsút meccs is tvs lesz!!

Hajrá Hali!!    

#104984 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 09:50 PM

Idézet (Lappango @ 2005-8-22, 16:47)
Idézet (Balu @ 2005-8-22, 15:43)
Idézet (Totti10 @ 2005-8-22, 14:13)
Sziasztok!
Azt tudja valaki hogy a Komannal a felnőttcsapatban vagy valamelyik utánpótláscsapatban számolnak a Sampdorianal?
Hajrá Hali!

Ugye te se gondolod komolyan,hogy Voli az olszoknál felnőtt csapatban fog játszani!?

Miért ne játszhatna? Arra nem is gondoltál,hogy ők esetleg meglátják a Voli zsenialitását és értékét. Nagyon sajnálom,hogy elmet és csak egy szezon jutott nekünk Koman Vladimirből. Igaz egy-két év és erre is nagyon büszkék leszünk.

de igen gondoltam! Ezért is vették meg! Csak ők (legalábbis szerintem) hosszú távon gondolkodnak Volival kapcsolatban. Véleményem szerint még nem kész játékos, sokat kell fejlődnie és akkor tényleg büszkék leszünk rá amikor a Serie A-ban játszik.

#104985 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 09:31 PM

Idézet (köbüki @ 2005-8-22, 21:21)
Én mondjuk nem értek egyet Belabo-val. Egyrészt etikai kérdés véleményem szerint, hogy engedik-e távozni Volit, mikor már azzal is szivességet tett, hogy egyáltalán szerződést írt alá (azért nyáron más klub is megkereste...). Én úgy gondolom, hogy ez korrekt döntés volt a vezetőség részéről és a történtek után nem szabadott volna akadályt gördíteni a távozása elé.  Azért legyünk tisztába egy magyar játékos piaci helyzetével. Amikor egy Tóth Mihály kétmillióért (vagy háromért?) távozik a magyar bajnokságból...

A Tóth Mihályt azon kérd számon, aki őt eladta annyiért. Esetleg nézz a zsebébe, nincs-e ott a többi pénz.    Abban egyetértünk, hogy a Hali vezetőség esetében az etikát kár felemlegetni, még ha nem is ugyanarra gondolunk.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104986 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 09:21 PM

Én mondjuk nem értek egyet Belabo-val. Egyrészt etikai kérdés véleményem szerint, hogy engedik-e távozni Volit, mikor már azzal is szivességet tett, hogy egyáltalán szerződést írt alá (azért nyáron más klub is megkereste...). Én úgy gondolom, hogy ez korrekt döntés volt a vezetőség részéről és a történtek után nem szabadott volna akadályt gördíteni a távozása elé. Főleg úgy nem, hogy -amennyire én tudom- igazán nem is akart volna maradni a tavaszi szezon után. Mindenki tudta, hogy nem azért írt alá 2008-ig, hogy ki is töltse a szerződését. Ezen szerintem kár lovagolni, ami történt, megtörtént és alighanem így volt a legjobb. Talán több pénz is érkezhetett volna érte, de azért legyünk őszinték, a tavaszi teljesítmény alapján a mostani pénz sem kevés. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ennyit ér, csak azt, hogy per pillanat ez volt a piaci értéke...
Én úgy gondolom, hogy az lett volna az igazi gerinctelen lépés, ha most a szerződés adta lehetőségeket kihasználva nem engedik távozni. Azért legyünk tisztába egy magyar játékos piaci helyzetével. Amikor egy Tóth Mihály kétmillióért (vagy háromért?) távozik a magyar bajnokságból, azért ne követeljünk 50 milliót egy játékosért, aki még komoly bajnokságban nem bizonyított (nem mintha az nb1 komoly lenne). Ezt most ne értsétek úgy, hogy a Volit lebecsülném, mert szerintem is az utóbbi tíz év legnagyobb hali tehetsége, de itt alighanem az is maradt volna. Ez így a legjobb mindenkinek. És ebből a szempontból kár fikázni a vezetőséget...
Most már foglalkozzunk inkább a jövővel.

#104987 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1758 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 08:04 PM

sajnos igazat kell adnom Belabonak.

sok sikert Voli!

#104988 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 07:53 PM

Idézet (koko111 @ 2005-8-22, 19:43)
Szerintem pedig jól döntött Koman

Igazad van, ő jól döntött. Én azt mondtam, hogy a vezetőség döntött rosszul. Ha megtudod, mennyiért adták el, egyet fogsz érteni velem.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104989 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 07:43 PM

Szerintem pedig jól döntött Koman,mert észre kellene venni,hogy a magyar fiatalok 15-16 éves korukig szinte bármely ország bármely csapatát megverik és ezután hatalmas törés 1-2 év múlva azt vesszük észre,hogy mindenki "agyonveri" őket.Olaszországban kemény kézzel fogank bánni vele és nem kallodik el mint örök ígéret remélhetőleg!!A vezetőségnek nem volt mit tenni,mert nyilván Koman úgy írta alá a szerződését,hogy kikötötte ha komolyan érdeklődnek utána külföldről el kell engedeni.Egyébként jobb így mintha végigszenvedtetik vele még ezt az évet mert már tavasszal sem volt az igazi.

#104990 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 07:04 PM

Nem vagyok meggyőződve, hogy egy 16 éves fiatalember számára az a legjobb megoldás, hogy külföldre menjen profi labdarúgónak. Abban azonban biztos vagyok, hogy a szhelyi klub számára ez az eladás volt a lehetséges legrosszabb megoldás. Annyit kellett volna észrevenni a vezetőknek, hogy Koman nem egy az 1000 közül, mint pl. Babati, akit sikerült megszerezni helyette, hanem egy rendkívüli érték. A családi ékszert akkor szokták krumplira cserélni, amikor éhinség van. Az pedig most azért nincs. Nem tudom mit szólnának a celldömölki kórházban, ha a gazdasági igazgató eladná az altatógépet, hogy az így befolyt pénzből felvegye éjszaki portásnak a nagynénjét. Mert ez kb. ilyen tranzakció volt. Vitatkozzatok velem, de én ezt soha nem fogom tudni elnézni ennek a vezetőségnek. Nem marad más, mint sok sikert kívánni Volinak, sok örömöt benne a szüleinek, és esetleg még magunknak is.

#104991 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 04:47 PM

Idézet (Balu @ 2005-8-22, 15:43)
Sziasztok!
Azt tudja valaki hogy a Komannal a felnőttcsapatban vagy valamelyik utánpótláscsapatban számolnak a Sampdorianal?
Hajrá Hali!

Ugye te se gondolod komolyan,hogy Voli az olszoknál felnőtt csapatban fog játszani!?

Miért ne játszhatna? Arra nem is gondoltál,hogy ők esetleg meglátják a Voli zsenialitását és értékét. Nagyon sajnálom,hogy elmet és csak egy szezon jutott nekünk Koman Vladimirből. Igaz egy-két év és erre is nagyon büszkék leszünk.

#104992 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 03:51 PM

Felnőtt játékosként vették meg, amilyenből kb. 40 van a Sampnál. Természetesen nem a fog az első csapatban játszani egyelőre, de gondolom ott értenek hozzá annyira, hogy nem 10 perceket tölt pályán hétvégenként. Sok csapatuk van, és nagyjából tisztában vannak a saját érdekeikkel. Az első csapat 26-os keretében 3 játékos van, aki nem olasz. Ebből csak arra gondolok, nem öncélúan vásárolgatnak. Bár konkrétan ez nem lehetett nekik egy nagyon rossz üzlet.

#104993 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 03:43 PM

Sziasztok!
Hajrá Hali!

#104994 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 02:34 PM

Sziasztok!
Hajrá Hali!

Ezt szerintem még maga a kis Koman se tudja.Zürös ez a dolog eléggé

#104995 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 02:13 PM

Sziasztok!
Hajrá Hali!

#104996 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 11:30 AM

Köszönöm a választ.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104997 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 08:03 AM

Idézet (Hali++++ @ 2005-8-22, 07:47)
Lenne egy észrevételem. Nem nagy ügy, de mégis...
A bíró lefújta az 1.félidőt, abban a pillanatban a hangosbemondó:
"a szünetben kisorsoltuk...".
Csak nekem érdekes?Ennyire egyértelműen nem kellene.

Szia!

Én voltam a hangosbemondó ezért elmondom,hogy is történt ez. A szünet lefújásakor már ott álltak a Szombathelyi Haladás képviselői, egy borítékban a bérletszelvényekkel. A borítékból pedig egy lurkós utánpótlás játékos húzta ki a szelvényszámot.
Tehát így történta  dolog. Ha otthon ezt leméred akkor kb hét másodperc. Rögtön bemondtuk. Ennyi történt.

#104998 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2005 - 07:47 AM

Lenne egy észrevételem. Nem nagy ügy, de mégis...
A bíró lefújta az 1.félidőt, abban a pillanatban a hangosbemondó:
"a szünetben kisorsoltuk...".
Csak nekem érdekes?Ennyire egyértelműen nem kellene.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104999 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 10:53 PM

Azért szerintem a Babati ezen a szinten nem rossz focista.Igaz,ha jól emlékszem a Zte-ben jobbhátvédet v. jobb oldali középpályást játszott...

#105000 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 10:26 PM

Nem az a játékos akitől megváltást lehet várni,de a Bekénél még mindig jobb teljesítményt nyújt...Amúgy az Artner azt nyilatkozta,hogy csatárnak hozták ehhez képest másodszor játszott hátvédet.

NB II, 3. forduló
Nyugati csoport:
Dunaújváros-Balatonlelle 1-1
Mosonmagyaróvár-Budakalász 2-1
BKV Előre-Kaposvölgye 2-2