Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106012 replies to this topic

#104601 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 01:21 AM

Büki színekben törte el Árki lábát, amiért akkor nagyon anyáztam, de így utólag gratulálok hozzá...
Saticz sztem is Subicz lesz, ő tavaly nyáron volt már itt próbajátékon. Bátyjával beszéltem pár napja, ő azt mondta, hogy mindenképpen eligazol Cellből.
Hajrá Hali!

#104602 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 10:50 PM

Bunchis ide jönne vissza? Remélem nem...
Nem is olyan régen volt mikor asszem a zte szineiben tört lábakat a rohonci uti gyepszőnyegen... Erősítés lenne
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104603 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3547 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 10:35 PM

ez a celldömölki Saticz véletlenül nem Subicz,aki amúgy Hali-nevelés?
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104604 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3106 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 04:02 PM

Na, akkor van már ügyvezetőnk, technikai vezetőnk, szakmai vezetőnk, vezető edzőnk...
Látjátok, ezért hülyülök meg. Annyi vezetőnk van, hogy csak na.
Most már csak játékos kell és simán nyerjük a BL-t.

#104605 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 03:32 PM

Köbüki!
Én láttalak máma,még fiúnak nézel ki,és neidegeskedj 17:00-körül vendégem vagy egy sörre.Ezek a bíztos források kezdenek idegesíteni.Vörös Csaba mint szakmai igazgató?Mostmár tényleg kezdek félni,a nagy bajok melett mégtöbb legyen?Szerintem menjen vissza a B.P-hez akkor nagyon odavolt érte,legyen mostis.

#104606 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3106 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 03:18 PM

Idézet (prospero @ 2005-7-05, 18:47)
Szabó ANdrás! nem Sanyi! Köbüki te mindig pontos vagy! Figyelj:)

De ahogy én hallom már nem esélyes.

Most már én sem tudom, hogy fiú vagyok, vagy lány.
Hiába, idegőrlő napok ezek...

#104607 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 11:22 AM

Biztos forrás!
Artner lett az edző Vörös Csaba a szakmai igazgató a Sepi meg a Cege eligazoltak Ciprusta és Ausztriába...!

#104608 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 09:43 AM

Sziasztok!
Azzal,hogy üzengetünk egymásnak,nemlessz jobb senkinekse,inkább próbáljunk meg a magunk módján segíteni.Aztis tudom,hogy nem mi szurkolók fogunk játékosokat venni,meg edzőt idehozni,vagy választani,bár sokszor jobblenne,de vannak azért olyan emberek közöttünk szurkolók között is akik átlátják a helyzetet,és lenne jó ötletük,hogy hogylehetne szponzorokat találni,mert nemigaz az hogy a másodosztályt nem támogatná senki,csak azzal hogy megkeresünk x céget,hogy pénz kéne,így mindenhol kínevetik őket.Elkéne tudni adnunk magunkat,ami ahogy nézem nemnagyon megy.(vannak ennek trükjei,nemis kevés).És a pénzes emberek elis várják ezeket.Tudom most jönni fog az,hogy akkor mértnem én csinálom.Egyszerű,mert én személy szerint nemértek hozzá,de sok olyan emberrel beszélek,akik értenekis hozzá,de az ő véleményükre senkisem kíváncsi./pl:köbüki/Egyszerübb meghuzódni,nehogy 2000ft minusszal zárjunk,mint tényleg 19-re lapot húzni.Csak ezzel semmirese fogunk menni,és megrekedünk hosszú évekre a másod-harmad osztály között,és szép lassan az az 1000 szurkoló is megszünik,aki még kijött legalább a hazai meccsekre.Most elfogunk indulni a másodosztályba abba bíztos vagyok,de kivel,és kikkel?Pénzünk annyi lessz amennyit az önkormányzat részarányossan adni fog,pénz nélkül kithozunk ide?Vannak még az utánpótlásba egyketten akik tehetségesek,de velük se leszünk jobbak,ez bebízonyosodott.
Mindenesetre bízom benne hogy elöbb utóbb nemkell halgatnom a sok haladás ellenes beszólásokat,és nyelnem egyet,hanem mondhatom hogy igen megint ottvan a haladás ahová mindigis tartoznia kéne,a legjobbak közé.

#104609 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3120 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 07:49 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-04, 23:50)
Talán még az sem biztos, hogy a rohoncin játsza a hali a hazai mérkőzéseit.

Semmi se biztos. Remélem, ez megnyugtat.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104610 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1808 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 06:47 PM

Szabó ANdrás! nem Sanyi! Köbüki te mindig pontos vagy! Figyelj:)

De ahogy én hallom már nem esélyes.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104611 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3106 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 06:10 PM

A nyugat.hu Szabó Sándora az a Sanyi, akit most küldtek el Nyíregyházáról?
Sok jót olvastam róla az nsonline-on.

#104612 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 08:23 AM

A Hévízt meg felkérték az NBII-re. (Vas Népe szombati szám) nem érdekes? - valaki már megint hazudik.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104613 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3106 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 11:50 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-04, 20:08)
Jajj, Köbüki, mikor húztak Szhelyen akár 15-re is lapot? Most  meg jön egy edző, aki nagyon tisztességes, de mégicsak egy csúszómászó játékos volt. Úgy látszik ettől a stílustól nem tudunk szabadulni.

Mert Te már tudod ki lesz az edző
Talán még az sem biztos, hogy a rohoncin játsza a hali a hazai mérkőzéseit.

#104614 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3120 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 08:25 PM

Mi lenne? 1 év múlva 12 néző tombol majd a lelátón, hogy megszereztük a 12. helyet. Most látható a vezetőség teljes kudarca. Kiesett a csapat, és játékos se maradt. De azért az megnyugtató, hogy szilárdan élvezik a városvezetés  bizalmát.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104615 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1808 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 08:17 PM

Hello!

Jajj gyerekek mi lesz itt!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104616 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3120 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 08:08 PM

Jajj, Köbüki, mikor húztak Szhelyen akár 15-re is lapot? Most  meg jön egy edző, aki nagyon tisztességes, de mégicsak egy csúszómászó játékos volt. Úgy látszik ettől a stílustól nem tudunk szabadulni.

#104617 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3106 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 07:26 PM

Az a baj, hogy a vezetés mindenképp meg akarja várni, hogy mi lesz. Az viszont, aligha dől el a hónap közepéig, így azok, akik egy kicsit is piacképesebbek, menni fognak, ha meg sem keresik őket. Most kellene 19-re lapot húzni, egy kicsit bátrabbnak lenni. De hát ez soha nem ment a vezetésnek, így pedig az NBII-ben (mert szerintem végül ott fogunk indulni), megint egy csikócsapattal kell versenyre kelnünk. És akkor megint mondhatjuk- a szereplésben benne van a kiesés is.

Nem csodálkoznék, ha a Vencel is és az Imre is elszerződne, pedig mindketten szívesen maradnának.

#104618 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 05:54 PM

Miért nem tartjuk meg azt az embert, aki a sírig követné ezt a csapatot?

Szánalmas ez a vezetés  

#104619 OhLaLa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 03:54 PM

Most olvastam a .Rangadón , hogy a Hali sorsa csütörtökön dől el

#104620 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2005 - 02:16 PM

Akik el akarnak menni úgyis elmennek a többek meg hajlandóak várni.Amúgy a Venczelt sajnálom,mert ő tényleg egy igazi küzdő.A másik srác meg nem is játszott minek porosodjon menjen oda ahol több lehetőséget kap,de persze SOK SIKERT NEKI!Hajrá Hali