Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53063 replies to this topic

#16061 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2061 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 08:12 AM

Hja koràbban erre azt mondtam, hogy ezt tudni kėne kezelni... De már feladtam... Így kėnyelmesebb. Mindenkinek.
kép

#16062 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 418 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 08:00 AM

Jaj srácok, csak nehogy megint elkezdődjön ez a Laci vs. Szrecsko vita. Egy nagyon erős közös vonás van a két edző regnálása kapcsán: idegenben kutyaütők vagyunk. A többit meg mindenki ítélje meg saját vérmérséklete/szimpátiája szerint.

#16063 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2061 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 07:50 AM

A Laci ės Szrecsko szezonjàt azėrt se kėne összehasonlîtani, mert a kėt edző sem egy kategóriàban van, egyik kezdő, màsik profi. Ez a mutatott jàtėkra, lėgiôsvàlasztàsra is rànyomja a bėlyegėt.

Körmenden nyerni nagy fegyvertėny, ės nem tudom, ez mikor sikerült utoljàra, melyik edzővel... 2014. novemberėben talàn Lacival? 😊

Ėn azt is elfogadom, hogy a hazai veretlensėg kompenzàlja, amit idegenben művelünk... Csak azt nehėz elfogadni, hogy idegenben nem làtom harcolni, küzdeni a csapatot - pėldàul jó nėzni a Szeged küzdeni tudàsàt,Csiro meg nem alkuvàsàt, akàrhol is játszanak. Ezt hiànyolom.
kép

#16064 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 06:25 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 14 April 2017 - 12:08 AM

Ha Srecko tovabball tuti padlot fogtok Lewissal. Egy kicsit jobb lenne lazitani a kapcsolaton ugy nem fog fajni annyira. :)/>/>/>

Egyebkent ertem a ti allaspontotokat is de Laci idejeben sokkal kritikusabb hangot engedtetek meg egy csunya zako utan. Es nalam az is csunyan nez ki amit a vegere 10-en belulre hozunk ugy, hogy a masodik negyedben mar eldolt a merkozes.
Nem tudom mi az oka ennek az idegenbeli dramanak de a kispadon ul egy edzo akinek nem eleg csak azt lenyilatkozni, hogy voltak biztato jelek hanem el kell tudni hitetni a jatekosokkal hpgy igen is kepesek bedobni abba gyurube a labdat amely ugyan akkora mint az arenaban csak a hatter mas.
Abban igazatok van, hogy felsohazban meg nem voltunk de ennyire bo keretunk se volt meg.

Én biztos, hogy nem fogok padlót, nem vágok eret, nekem senkim a Szrecsko, egyszerű munkakapcsolat van köztünk, ahogy a többi edzővel is így volt. Egyszerűen én tudom értékelni, és helyén kezelni a dolgokat.
Azt nem igazán értem, hogy mit értesz azalatt, hogy "Laci idejeben sokkal kritikusabb hangot engedtetek meg egy csunya zako utan", de össze sem hasonlítható a Laci-éra a Szekulovics-érával. Köszönő viszonyban sincsenek az eredmények.

Azt is leírtam már többször (de nem csak én, hanem pl. Pankár Tibi is elmondta), hogy nem értem, miért viselkedünk úgy, mintha az általad említett "idegenbeli dráma" csak az idei csapatra lenne jellemző.

Ez a keret a negyedik-ötödik helyre alkalmas. Ebben ennyi van. Én bízom benne, hogy sikerül bejutnunk a négybe. Aztán menjen Szrecsko, legalább elmondhatjuk, hogy ismét láthattuk közelről a nagyokat. Jöjjön a Sabáli, aztán rájövünk, hogy itt mindenki szar edző :)

#16065 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7129 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 12:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 13 April 2017 - 10:31 PM

Szrecsko mondjon le! Követeljük a felsőházi izgalmak helyett a középházi langyosvízet! A play-off helyett a play-outot, követeljük a hetente lecserélt légiósokat, a videóbírót, mint a fő taktikai elemet!
Követeljük a kiesés elleni harc izgalmát, Medford helyett Rubint és/vagy Levyt! Követeljük a középszerűséget!
Hajrá Falco!

Ha Srecko tovabball tuti padlot fogtok Lewissal. Egy kicsit jobb lenne lazitani a kapcsolaton ugy nem fog fajni annyira. :)/>/>/>

Egyebkent ertem a ti allaspontotokat is de Laci idejeben sokkal kritikusabb hangot engedtetek meg egy csunya zako utan. Es nalam az is csunyan nez ki amit a vegere 10-en belulre hozunk ugy, hogy a masodik negyedben mar eldolt a merkozes.
Nem tudom mi az oka ennek az idegenbeli dramanak de a kispadon ul egy edzo akinek nem eleg csak azt lenyilatkozni, hogy voltak biztato jelek hanem el kell tudni hitetni a jatekosokkal hpgy igen is kepesek bedobni abba gyurube a labdat amely ugyan akkora mint az arenaban csak a hatter mas.
Abban igazatok van, hogy felsohazban meg nem voltunk de ennyire bo keretunk se volt meg.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16066 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:53 PM

Itt városon belül is van egy remek példa a meccs előtti dolgok leszervezésében és azthiszem elég profi is ebben a Haladás igaz az foci de mégis! Mészöly óta ha hazai ha idegenbeli meccs elötte nap már elutaznak és együtt készül a csapat együtt töltik a meccs előtti estét. Utolsó edzés után mennek pl pénteken ha szombat este van a meccs. Ez akkor is volt mikor még a régi Stadionba játszottak hiába volt helyben a meccs lementek bükre és onnan jöttek vissza Sopronban is ez van most illetve ha csak Gyormóton is játszanak elidnulnak meccs előtti nap. Ja és ott nem úgy van hogy minden játékos külön kajál hanem pl az ebédek kivétel nélkül együtt vann! Tudom ez nem kosárlabda és talán több is a pénz de ezek nagyon sokat jelentenek szerintem. Lehetne tőlük ebben esetleg tanácsot kérni helyben vannak!

#16067 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 699 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 13 April 2017 - 10:45 PM

Ez a klub már csak ilyen, soha nem jön, ki, ami benne van...
Vagy az elvárások köszönőviszonyban sincsenek a realitással!

Ha szerinted(tetek), az rendben van, hogy sokadik idegenbelin sansztalanul lépünk pályára(főleg Körmend ellen 3x), akkor ti jobban lenézitek a csapatot és az edzőt!(bár ezt nem akarom tovább forszírozni, de ez az igazság).

#16068 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4456 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:37 PM

Lehet ezt akárhogy magyarázni, de ez a mai megint egy szégyenletes leégés volt. Amit felépítettek a hazai meccseken,azt most megint,gondolom sokakban,össze rombolták. Így nincs értelme reménykedni....
De azért továbbra is hajrá Falco!
És köszönjük hogy a felsőházban ér minket ez a megaláztatás…(Mert így sokkal könnyebb elviselni)

#16069 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 13 April 2017 - 11:08 PM

Azért azt te sem gondolod komolyan, hogy ma azért kaptunk ki, mert a Körmedre utazás kiszívta az energiát a fiúkból. De abban igazad lehet, hogy nálunk elég sok minden elég amatőr módon folyik.

Nem a mai miatt mondom ezt, de az, hogy két- két és fél órával a meccs előtt (ha csak 30km-re is van) még buszoznak a játékosok eléggé amatőr dolog.

#16070 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2251 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:29 PM

Nyugtass meg, ugye te (már) nem vagy a b-közép tagja?

Szerencsére az! Örülök,hogy vissza tért közénk újra ! Viszont kérlek titeket ne egymással vitatkozzunk ! Nincs értelme.Ellenfél szurkolói rajtunk röhöghetnek,hogy ennyire összeugrunk egymással. HAJRÁ FALCO!

#16071 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 13 April 2017 - 10:51 PM

Az idegenbeli gyenge játék oka szerintem az amatőr módon szervezett utazás. Szolnokra is aznap reggel indultunk. 4-5 óra buszozás után nyílván nem megy úgy a játék. Ma több játékos 2 óra körül még mellettem ebédelt a Pelikánban. Szerintem sokat segítene, ha a Körmendhez (és a legtöbb profi sportcsapathoz) hasonlóan szerveznénk le az utazásokat. Csak egy példa: a győri kupameccs előtt ők már előző nap elutaztak Győrbe, hogy ne kelljen a meccs napján utazni. Pedig Győr nagyon közel van, és a meccs is csak 8-kor kezsődött. Sokat számít az, ha nem a meccs kezdete előtt fél órával látod csak a csarnokot, ahol játszol. Itt kell keresni a sokkal gyengébb idegenbeli teljesítményt, mert ez már évek óta, játékosoktól, edzőtől függetlenül jellemző.

Azért azt te sem gondolod komolyan, hogy ma azért kaptunk ki, mert a Körmedre utazás kiszívta az energiát a fiúkból. De abban igazad lehet, hogy nálunk elég sok minden elég amatőr módon folyik.

#16072 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 11:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:51 PM

Bocsánat, nem tudtam, hogy titok az hogy ki a b-közép tagja? Milyen fagyiról beszélsz? Nyugodtan írd csak meg, de arra vigyázz, hogy ne hazudj.

Írnék pm-et, de sajnos hibát jelez a rendszer. Így azt tudom javasolni, hogy valamelyik admintól kérd el a fb profilomat/nevemet. Én a tiedet nem találom.
Egyébként nem, nem titok, csak olyan beleállósnak tűnt ez az egész hsz. :)

#16073 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2185 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:49 PM

Természetesen minden eredmény az edző felelőssége, de te elhiszed, hogy az itthoni meccsek előtt rendesen elvégzi a munkáját, az idegenbeliek előtt meg nem? Pl. 2009-ben az elődöntőben Körmenden nyertünk 25-tel, aztán pár nappal később itthon meg minden idők legnagyobb vereségét szenvedtük el (ha jól emlékszem Falco-Körmend 62:102). Az mennyivel jobb volt, ugye?
Egyelőre még mindig küzdünk a pályaelőnyért, és ezzel nem azt mondom, hogy győzünk vasárnap, mert egyáltalán nem garantált a dolog, sőt az esélyes a ZTE. Abban viszont még mindig bízom, hogy odaérünk a 4.helyre.

ez így van... mást ne mondjak, ha nyerünk vasárnap harmadikak vagyunk....
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16074 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:34 PM

Személyeskedünk? Nyugodtan... Vagy várjam esetleg az ügyvédi felszólítást? Amikor meg visszanyalt a fagyi azt meg nem nagyon reklámoztad, igaz? :D

Bocsánat, nem tudtam, hogy titok az hogy ki a b-közép tagja? Milyen fagyiról beszélsz? Nyugodtan írd csak meg, de arra vigyázz, hogy ne hazudj.

#16075 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:51 PM

Az idegenbeli gyenge játék oka szerintem az amatőr módon szervezett utazás. Szolnokra is aznap reggel indultunk. 4-5 óra buszozás után nyílván nem megy úgy a játék. Ma több játékos 2 óra körül még mellettem ebédelt a Pelikánban. Szerintem sokat segítene, ha a Körmendhez (és a legtöbb profi sportcsapathoz) hasonlóan szerveznénk le az utazásokat. Csak egy példa: a győri kupameccs előtt ők már előző nap elutaztak Győrbe, hogy ne kelljen a meccs napján utazni. Pedig Győr nagyon közel van, és a meccs is csak 8-kor kezsődött. Sokat számít az, ha nem a meccs kezdete előtt fél órával látod csak a csarnokot, ahol játszol. Itt kell keresni a sokkal gyengébb idegenbeli teljesítményt, mert ez már évek óta, játékosoktól, edzőtől függetlenül jellemző.

#16076 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:33 PM

Ha gyenge lenne a keret, szerintem nem vernénk szarrá szinte mindenkit.. Szerintem meg 3 légiós kapufa.... De akkor sem értem, hogy lehet az, hogy elmegyünk idegenben, semmi játék, Govens villanásai nélkül 25-30-al vernének bennünket. Itthon meg teljesen más a csapat... nem értem. Ez idegenben mocskosul frusztráló. Főleg körmenden.........

Természetesen minden eredmény az edző felelőssége, de te elhiszed, hogy az itthoni meccsek előtt rendesen elvégzi a munkáját, az idegenbeliek előtt meg nem? Pl. 2009-ben az elődöntőben Körmenden nyertünk 25-tel, aztán pár nappal később itthon meg minden idők legnagyobb vereségét szenvedtük el (ha jól emlékszem Falco-Körmend 62:102). Az mennyivel jobb volt, ugye?
Egyelőre még mindig küzdünk a pályaelőnyért, és ezzel nem azt mondom, hogy győzünk vasárnap, mert egyáltalán nem garantált a dolog, sőt az esélyes a ZTE. Abban viszont még mindig bízom, hogy odaérünk a 4.helyre.

#16077 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2185 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 13 April 2017 - 10:33 PM

Az, hogy ebben a csapatban(keret) nincs több hatalmas ferdítés. A tavalyi csapatban volt az a szokás, hogy megaláztak minket idegenben. Ezek a sorozatos zakók megmagyarázhatatlanok.

Ez a klub már csak ilyen, soha nem jön, ki, ami benne van...
Vagy az elvárások köszönőviszonyban sincsenek a realitással!

#16078 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2185 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 13 April 2017 - 10:32 PM

Azt szeretem, hogy itt csak végletekben lehet gondolkodni. Vagy minden fasza, vagy mindenki meleg és menjen a picsába. Bocs, de ez van kb.

+1

#16079 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 13 April 2017 - 10:32 PM

Azt szeretem, hogy itt csak végletekben lehet gondolkodni. Vagy minden fasza, vagy mindenki meleg és menjen a picsába. Bocs, de ez van kb.

+1

#16080 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:29 PM

Nyugtass meg, ugye te (már) nem vagy a b-közép tagja?

Személyeskedünk? Nyugodtan... Vagy várjam esetleg az ügyvédi felszólítást? Amikor meg visszanyalt a fagyi azt meg nem nagyon reklámoztad, igaz? :D