Ugrás a tartalomhoz

Hol lakjon Torgyán József?

118 replies to this topic

#101 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 November 2000 - 11:52 AM

Menjen vissza oda ahonnan jött, az apja ....-ába

#102 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 November 2000 - 02:26 AM

Szerintem a Fehér Házban (USA), mert akkor Magyarország öt éven belül megelőzné az USA-t.

#103 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 November 2000 - 12:20 AM

Szerintem Torgyán költözzön össze Orbánnal, és szüljön neki egy gyereket.

#104 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 November 2000 - 10:29 PM

Én annyira lesz*rom, hogy a Torgyán hol lakik! Nem tudom, hogy most minek kell ebből az egész hülyeségből ügyet csinálni! Ha a "pubi" jólérzi magát egy konténer mögött, akkor lakjon ott. De ha egy palotát vesz magának, azsem érdekel.

#105 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 November 2000 - 12:04 PM

Próbáljon lakást venni mondjuk havi 30000 forintból (én ugyanis ennyit kapnék kézhez ha dolgoznék az egészségügyben és most épp nem tanulnék az egészségügyi főiskolán)És az egész politikusi magatartásban az a legborzasztóbb, hogy (név nélkül)van olyan politikus aki MINDEN reggel 70000 forint értékben képes reggelizni szó szerint az adófizetők pénzéből (mert a "fogadásokat" mi fizetjük adóbó)Ha kiszámoljuk akkor a legtöbb egészségügyis 2 havi fizetése Kész vicc.

#106 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 November 2000 - 11:46 AM

Egy hordóban, így mindjárt kéznél van, ha szónokolni akar!

#107 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 November 2000 - 01:24 AM

Nálam ti:nincs lakhandim.

#108 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 05:18 PM

Szerintem nem akkor kellene csodálkozni, mikor valaki a már meglévő millióit költi, hanem akkor kellett volna erre felfigyelni amikor a zsebébe tette valahonnan.

#109 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 04:56 PM

Szerintem Ozdon, egy lakotelepen. Eleg lesz, ha csak 2 hetig birja.Az epulo hazarol csak annyit: Nem az a fontos, hogy mennyibe kerul, hanem az, hogy az adozott jovedelmebol fel lehet-e epiteni!

#110 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 07:39 PM

tökéletesen igaz

#111 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 02:35 PM

Teszem azt szegedi Csillag, Sopron-Kőhida, Sing-Sing. De meg lehetne az ő kedvéért nyittatni az Alcatrazt is újra.A lényeg NE MAGYARORSZÁGON!!!

#112 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 02:23 PM

nem lehetne egyszer engem is úgy elnyomni, ahogy ToJót az átkosban?Különben is, ha ebből botrány van, azért az előző kormány a felelős, mint tudjuk.

#113 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 November 2000 - 03:54 PM

Nálunk lakhatna, ha napi 16 órát dolgozna traktorral!A kutya mellet még szorítanánk helyet neki!Talán napi egyszer enni is kapna!;)

#114 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 November 2000 - 01:06 PM

Találkoztam mar olyanokkal, akik tenyleg a mezogazdasagban dolgoznak, ezt ugy teszteltem le, hogy feltettem a kérdést: Ön szerint (Szerinted) a Torgyán Doktor a szívén viseli az ország sorsát? jön a válasz és döntök egy szempillantás alatt. Esetedben:ember te nem is a mezőgazdaságban dolgozol? :)torgyan vagy allneven ;) jo huzas nem mondom, vagy epited a villat 1000-el, no ne bomolj, ha megeri en is azt tennem ... egyetlen dologgal, amugy konkretan is tudom cafolni a nep szeretet a "doktor zsivanygo" reszerol, az pedig a FRADI, ennyire azert ne legyen a nepbe belezugva jo :)tisztelettel: LemON

#115 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 03:39 AM

ugye csak vicceltél?!

#116 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 02:11 AM

Torgyan ur nem veletlenul van bent a parlamentben nem veletlenul utaljak sokan.Mivel vezer egyeniseg tessek itt a lehetoseg mindenki megprobalhatja elotte a lehetosseg!En azt mondom le a kalappal az oreg elott nagy koponya es hiszem sziven viseli az orszag mezogazdasaganak javitasat!Lengyel Jĺnos :Mezogazdasagi technikusOdense:Dalum Landbrug skole DĹNIA

#117 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2000 - 09:35 PM

>Most miért számít szenzációnak, ha valaki >300 milliós villát épít magának >sztárügyvédi múlttal? ???Torgyán egy kis senki újpesti ügyvéd volt, egy földszintes lerobban iroda vezetője.(Ha kell megmutatom hol volt)

#118 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 09:52 PM

Most miért számít szenzációnak, ha valaki 300 milliós villát épít magának sztárügyvédi múlttal? Ha akkor nem hörgött ez az ország, amikor hirtelen többmilliárd "került elő" a földművelésügynek, akkor most már ne óbégasson ezen. Csurran cseppen ebben az országban mindenkinek.

#119 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 111 Hozzászólás:

Elküldve: 01 November 2000 - 09:14 PM

Nem az a kérdés, hogy hol lakik, hanem hogy jó politikus-e?Állami pénzen meg kellene venni neki a Mír űrállomást.Azért az országnak is ciki lenne, ha minisztere panelban lakna...Ha megteheti, miért ne építsen magának luxuslakást?Egy alföldi tanyán, hogy kedvére művelhesse a földet.Más ötlet?