Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

44580 replies to this topic

#-19 ROBIT

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 520 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 19 April 2018 - 10:48 AM

'Váradi Benedek az NB1 legdagadtabb játékosa, átlagnál sokkal lassabb, betörése nincs, cselezni abszolút nem tud, labdavezetése átlag alatti. Csak dobni tud, de azt is csak akkor, ha otthagyjuk a triplavonalnál, és nem megyünk ki rá. Nagyon bosszantó, hogy egy ilyen játékos lesz a nyerőember, pedig egy kis odafigyeléssel el lehetett volna ezt kerülni."

Miket meg lehet tudni... :D :D :D

Ez a történet akkor lenne kerek ha óvnak, vagy most kiment a divatból náluk, vannak jó játékosaink, jó volt a szurkolás, igazából mit képzelünk mi.

#-18 delpiero15

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:07 PM

Idézés: Lassa - Dátum: 19 April 2018 - 02:47 PM

Mindenki tudja, hogy a körmendi szurkolók egy különleges rózsaszín (vagy inkább piros-fekete) szemüvegen keresztül tekintenek a világra ,a kosárlabdára és a versenytársakra.

Az ő szemükkel még mindig piros glottgatyába látják a szentélyben a Zsebe babát 3 pontosokat dobni..közben meg a valóságban a Falco tábor mögött vakarja a fejét:-)

Vagy csak egyszerűen a menzán kaptak valamilyen Egis-es tudatmódosítot a polgitól:-)

Hát ez hatalmas +1 😄

#-17 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1324 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:47 PM

Mindenki tudja, hogy a körmendi szurkolók egy különleges rózsaszín (vagy inkább piros-fekete) szemüvegen keresztül tekintenek a világra ,a kosárlabdára és a versenytársakra.

Az ő szemükkel még mindig piros glottgatyába látják a szentélyben a Zsebe babát 3 pontosokat dobni..közben meg a valóságban a Falco tábor mögött vakarja a fejét:-)

Vagy csak egyszerűen a menzán kaptak valamilyen Egis-es tudatmódosítot a polgitól:-)

#-16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6049 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:05 PM

Potocnik nyilatkozatából egy részlet: "A sport ilyen, egyszer nyersz és néha veszítesz"

Szerintem korrektebben hangzott volna így: "A sport nálunk ilyen, egyszer nyerünk és ötször veszítünk"

#-15 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1107 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:33 PM

'Váradi Benedek az NB1 legdagadtabb játékosa, átlagnál sokkal lassabb, betörése nincs, cselezni abszolút nem tud, labdavezetése átlag alatti. Csak dobni tud, de azt is csak akkor, ha otthagyjuk a triplavonalnál, és nem megyünk ki rá. Nagyon bosszantó, hogy egy ilyen játékos lesz a nyerőember, pedig egy kis odafigyeléssel el lehetett volna ezt kerülni."

Jézusom.... :D :) Náluk azért több olyan magyar van, aki csak tripladobásra képes,másra nem, vagy még triplát sem képes dobni. Nevet hadd ne mondjak ;)
Beni az egyik legsokoldalúbb játékosunk,és az egyik (ha nem a legjobb) védőnk a csapatban.

#-14 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1681 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:57 AM

Ezek után képzeld el, mit gondolhat a sajátjairól :)

#-13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6049 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:46 AM

És nem szed lepattanókat sem, nem ad asszisztokat sem, és védekezni sem tud. Nem baj, egyszer talán majd ő is nyerőemberünk lesz a Körmend ellen.

#-12 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1764 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:48 AM

HAJRÁ FALCO!

#-11 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3803 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:42 AM

Óriási gratuláció, a csapatnak,szurkolóknak!!! Remélem a forma időzítés megint jól jön ki!!!
Hajrá Falco!!!

#-10 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 377 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:22 AM

Gratulálok a csapatnak, sajnos pont nem láttam de biztosan nagyot mentek!

Akár még az első hely is meglehetne, ha oda-vissza ütnénk az Olajt és buknának még mondjuk Fehérváron. Most ez nem tűnik azért olyan valószínűnek, de egyszer már csak véget ér a sorozatos őrült mázlijuk...
Második hely esetén egy Körmend feltámadás esne a legjobban és becsúszhatnának a 3. helyre, nem túl reális jelenleg.
Persze az sem gond, ha majd csak a döntőben csípünk el egy meccset Szolnokon... :D

#-9 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2202 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:43 PM

Mindenkinek köszönöm a mai meccset! Óriásiak voltatok! Mindenki oda tette magát a lelátón és a pályán is! Így kell ezt! A mai szurkolásunkra 10 ből 20 at adnék

#-8 szofibacsi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 573 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:38 PM

Hatalmas gratulacio!!!Mestermunka felsofokon!
Kulon gratulalok Sreckonak!Igy tovabb mester!
A szurkolotaborra nincsenek szavaim!
Csodaltos volt ma minden!!!

SOHA NE ADD FEL...
LONDON BASKETBALL FAN CLUB
KOSZONOM ISTENEM,HOGY ENNEK A FANTASZTIKUS CSALADNAK LEHETEK A RESZESE!!!

#-7 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4023 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:18 PM

Gratulálok a CSAPATNAK, ez ma nagyszerű játék volt.
Ennyit jelent, ha megy és agresszív a védekezés. A Körmendnek esélye sem volt ma.
Egy hét múlva remélem Szolnok-verés :)

#-6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8228 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 18 April 2018 - 10:03 PM

Ha együtt ünneplitek arra kérlek hívjatok meg, viszek rengeteg cseh sört. :)

Nem valószínű ... ;)
Veled már ünnepeltem volna, ha nem lépsz le idő előtt :)

#-5 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1995 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 April 2018 - 09:38 PM

A körmendi munkatársaimnak mondtam, hogy sima 20 lesz ide ... tehát csalódott vagyok, hogy nem lett igazam :D
Félre a tréfával, így kell ezt csinálni.
Talán amiatt vagyok egy kicsit dühös, hogy egy ilyen megyei rangadón még izgulni sem kellett :(
:)
Jövő szerdán meg dupla szülinap (circo), oda egy rettenetes nagy olajka verést kérek személy szerint :)
Köszönöm!

Ha együtt ünneplitek arra kérlek hívjatok meg, viszek rengeteg cseh sört. :)
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#-4 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8228 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:38 PM

A körmendi munkatársaimnak mondtam, hogy sima 20 lesz ide ... tehát csalódott vagyok, hogy nem lett igazam :D
Félre a tréfával, így kell ezt csinálni.
Talán amiatt vagyok egy kicsit dühös, hogy egy ilyen megyei rangadón még izgulni sem kellett :(
:)
Jövő szerdán meg dupla szülinap (circo), oda egy rettenetes nagy olajka verést kérek személy szerint :)
Köszönöm!

#-3 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 416 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:28 PM

Én ma egy 1 pontos győzelemnek is örültem volna ,de így még jobb volt ,főleg a helyszínen végignézni :D .Az elején megint rosszul váltottunk folyamatosan ,kaptuk is az üres triplákat ahogy kell.Aztán rájöttünk ,hogyan és hol kell a váltásokat csinálni,mindjárt nem tudtak üreseket dobálni fel is jöttünk és átvettük a vezetést is .Innentől kezdve bár néha majdnem elcsesztük de azért mindig volt aki átlendítsen a holtponton. Beni,Go bravúr kosarai mindig jókor jöttek :D Ez ma nagyon rendben volt csak így tovább! Jövő szerdán Szolnokot ütni kell.Hajrá Falco !

#-2 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6049 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:16 PM

Csoda szép siker, gratulálok a csapatnak! Nem láttam a meccset, de többször néztem az eredményt. 23:13-nál feltettem a kérdést magamnak, hogy vajon itt is vissza tudunk e jönni a meccsbe, mint Fehérváron? Igen, a fiúk itt is megoldották, és most nyertek is! Tavaly is a felsőházban játszottunk szoros idegenbeli meccseket (egyet meg is nyertünk Egerszegen), és nagyon úgy néz ki, hogy idén is így van ez. Komoly formaidőzítés, remélem kitart most is a döntőig, és ....

#-1 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 925 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:07 PM

Grat a győzelemhez!
Parádés volt!!

#0 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 563 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:57 PM

Idézés: Gabriel Sousa - Dátum: 18 April 2018 - 08:40 PM

Tudom idealista vagyok, de nem lehetne hogy a szezon hátralévő részében a fórumon ne egymás baszogatása (finobban fogalmazva oltogatása) lenne a téma, hanem -egy a csapat egy a zászló-, mindenki szurkoljon a csapatunknak, mindenki vérmérséklete, szokásai szerint.

+1

Nagyon-nagyon nagy volt ez a mai, szép volt fiúk!

Hajrá Falco!