Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108671 replies to this topic

#104701 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:25 AM

Balu! Nekem is fizetsz? Én meg neked egy kólát!    
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104702 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:12 AM

Idézet (zizip1 @ 2006-5-14, 21:48)
Megbízható forrásból hallottam! De biztos csak akkor lesz, ha a Selymesnek sikerül megegyeznie az önkormányzattal. Ez pedig a héten bekövetkezhet.

erre írtam,hogy ebből nem lesz semmi! Az önkormányzatnál Selymesnek nincs 50%-os támogatottsága.

Zizip ha ennek ellenére Selymes ül a következő meccsen a padon,akkor fizetek Neked egy üveg sört!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104703 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:09 AM

Nos a Brazilunk neve: Adilson Carvalho és 1985. januárjában született. Ez a név sajnos nekem igy nem mond semmit, valaki talán igy már emlékszik rá? Sajnos a "művész" neve még ismeretlen számomra.
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#104704 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 10:50 AM

IRR! 29-én, hétfőn 18:00 órakor lesz a Balatonlelle-Haladás! A Sport2 is adja! De én remélem, hogy azért páran lemegyünk!

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104705 Padrás

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 10:49 AM

Sziasztok!
Az up.csapatok a HVSE-hez tartoznak.A felnőtt csapat külön cég(Kft.).Nem fedi a valóságot,hogy kieső helyen állnak.Jelenlegi helyezéseik:
u19: országos I osztály  16.hely (ez tényleg kieső hely)
u17:                           14.hely
u15:                            4.hely
u13                             3.hely
u14: 4.hely
u12:5.hely
Az u14 és az u12 országos másodosztályban játszik,de 15,és 13 évesek ellen.
Szerintem ez nem olyan rossz.
Akit érdekel ezen a címen nyomon tudja követni az eredményeiket: web.axelero.hu/takacsistvan/

#104706 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 10:46 AM

Prospero!

Esetleg te tudsz valamit, hogy mikor várható valami konkrét fejlemény, információ?

#104707 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:45 AM

Idézet (mindentbele @ 2006-5-15, 08:19)
A pletyka szerint a LamiVéd és az Antók bent van a háromas csoportban!

Lehet némi igazságtartalma.Antók soproni szerepvállalása miatt állhat kapcsolatban Selymessel és már korábban is jött volna a Halihoz,de nem kellett...A Lami-Véd-ről is rebesgetik egy ideje,h nem kevés összeggel szállna be a támogatók közé.Emellett mindekettő vas megyei,ahogy azt Selymes is állította.Bizakodjunk!Bár lehet abban jobban kellene,h nem hataloméhes emberek ülnek ma a csapat vezetői pozícióiban
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104708 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:20 AM

Idézet (zizip1 @ 2006-5-14, 22:35)
Rokonod neked a Borsi? Akkor megértem, hogy úgy látod, bizonyít! Nekem azt bizonyítja, hogy nem való az NBII-be! Abban igazad van, hogy az Artner helyett legyen valaki más az edző! Hogy a most erre a posztra aspiráló beválik-e, az a jövő zenéje!

Én csak azt mondom, hogy mindenkinek egyenlően kellene megadni a lehetőséget, akárhogy hívják.Lehet Kiss, Borsi vagy akárki....

#104709 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:12 AM

Kár egyelőre itt nevekkel dobálózni, mert még az sem biztos hogy egyeltalán jön a Selymes. Szerintem a Dobány, Artner, Vörös trió nem fogja könnyen kiadni a kezéből a csapatot, elég csak a nyilatkozataikat nézni   Jó lenne ha egyszer a szurkolókat is megkérdeznék a dolgokról. Mindenesetre ha nem jön be a Selymes féle üzlet akkor elkezdhetjük ásni a csapat sírját! Aztán ha mégis jól sül el minden és a Selymes jön akkor úgyis megtudjuk hogy kik azok akik érkezhetnek a csapatba.

#104710 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:11 AM

Idézet (mindentbele @ 2006-5-15, 08:19)
Nos, a Carvalho nevü brazil fiatalember saját elmondása szerint már játszot a HALIban és most pedig nagy valószínűség szerint újból hozzánk igazol! Ezt Ő maga mondta a múlt héten itt Szombathelyen a Vasútállomáson a vele szemben intézkedő határőröknek! Sajnos a teljes nevét még nem tudtam kideríteni, de ha meglesz megírom. Én is az Andréra gondoltam.
A befektető csoportról hallani valamit? Kik alkotják? Vagy nagyon TITKOS? A pletyka szerint a LamiVéd és az Antók bent van a háromas csoportban!

Be kellett volna vinned az örsre, mint gyanús elemet. Aztán, ha a Selymes kiváltja, akkor biztos ide készül.

De az is lehet, hogy azt mondták neki, itt csak annyit kell mondani, hogy a Haladásba készülök és simán átcsúszik az ellenőrzésen...

#104711 IRR

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:03 AM

Lelle 29én hétfőn lesz?lehet tudni hány órakor?
What else are you gonna do on a Saturday?Sit in your fuckin' armchair wankin' off to Pop Idols?
Then try and avoid your wife's gaze as you struggle to come to terms with your sexless marriage?
Then go and spunk your wages on kebabs fruit machines and brasses?Fuck that for a laugh!
I know what I'd rather do. Haladás away. Love it!

haladas.protect.hu

#104712 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 08:42 AM

Nem publikusak, akkor honnan tudod hogy jó játékosok?

#104713 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 08:19 AM

Nos, a Carvalho nevü brazil fiatalember saját elmondása szerint már játszot a HALIban és most pedig nagy valószínűség szerint újból hozzánk igazol! Ezt Ő maga mondta a múlt héten itt Szombathelyen a Vasútállomáson a vele szemben intézkedő határőröknek! Sajnos a teljes nevét még nem tudtam kideríteni, de ha meglesz megírom. Én is az Andréra gondoltam.
A befektető csoportról hallani valamit? Kik alkotják? Vagy nagyon TITKOS? A pletyka szerint a LamiVéd és az Antók bent van a háromas csoportban!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#104714 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 08:09 AM

Igencsak megélénkült a forgalom itt a fórumon!
Rég olvastam ennyi hozzászólást. Legutóbb akkor, amikor arról vitáztunk, hogy jön-e a Roni vagy sem. Remélem ez nem hülyítés.

Érdekes mennyi jól informált ember van...

Szerintem az Artner azrét mondott olyat, mert tudja, hogy ha jön Selymes neki mennie kell + remélem még a Vörös meg a Dobány sem marad! Nagy Lacit meg ki sem lehet robbantani.

#104715 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 08:00 AM

Zizip!

Lehet,hogy neki rokona, de akkor neked is a Kiss ! Szerintem meg mindketten nagyon tehetséges, jó játékosok !
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104716 zizip1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2006 - 10:35 PM

Rokonod neked a Borsi? Akkor megértem, hogy úgy látod, bizonyít! Nekem azt bizonyítja, hogy nem való az NBII-be! Abban igazad van, hogy az Artner helyett legyen valaki más az edző! Hogy a most erre a posztra aspiráló beválik-e, az a jövő zenéje!

#104717 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2006 - 10:14 PM

Idézet (zizip1 @ 2006-5-14, 20:46)
Szassztok!

Igen, az utánpótlás-csapatok a HVSE-hez tartoznak! Az U19-ben leginkább két évvel fiatalabbak játszanak. Az én kedvencem például a Kiss Márton, aki megint kapott vagy negyedórát a tegnapi NBII-es meccsen! Pedig szerintem több bizalmat érdemelne! Egészen BIZTOS, hogy jobb teljesítményt nyújtana, mint a Sallér! Gyors gyerek, hátulról indulva fölvihetné a labdát a szélen. Már persze ha adnak neki. Fizikailag meg sokkal jobb állapotban van, mint pl. a Borsi, aki mégis többet van a pályán, bár sok haszna nincs. Tetszik a Hujber is, bár tegnap inkább bújt a labda elől. Mi lesz ezekkel a gyerekekkel?
Más. Úgy tudom, a  Selymes mellett van a Szegner is. Ő mintha egyszer már leszerepelt volna a Haladással. Most megint jön ő is?

Te mégis miről beszélsz? Borsi lehetőséget? Nézz körül...Egész évben szivatják ha nem vetted volna észre. Pedig aztán amikor lehetőséget kap bizonyít...De sajnos ezt nem lehet gyakran látni...Kicsit gondolkodj, ha meg nem jársz meccsre, csak ismerősök az ifisták, ne írj!!
Szerintem mindenkkinek jó lesz ez a váltás, ha lesz...Legfőképp, hogy nem az Artner lesz az edző.

#104718 Mike Tyson32

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 233 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2006 - 10:02 PM

Még nem publikusak a nevek, de jó játékosok, nyugi
H A L I

#104719 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2006 - 09:55 PM

Az én általam maradottak:Rózsa,Nagy G,Rajos,Imre,Andorka mindenképpen.Bennük látok nb1 szintet-ezért velük hosszú távon gondolkodnék.
Jövő szezonba viszont még a Guzmics,Mihalecz,Balassa,Schimmer kvartettnek+Subitz is kapna rövid távu szerzödést,amit lehetne hosszabítani a szezon után,ha megfelelő teljesitményt mutatnak.

#104720 zizip1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2006 - 09:48 PM

Megbízható forrásból hallottam! De biztos csak akkor lesz, ha a Selymesnek sikerül megegyeznie az önkormányzattal. Ez pedig a héten bekövetkezhet.