Ugrás a tartalomhoz

Hírek

109032 replies to this topic

#104681 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 02:48 PM

Idézet (Tridente @ 2006-6-04, 12:53)
Miczinek,Babának és Jagónak 2nap múlva lesz a születésnapja,szerezhetnének maguknak és nekünk egy kis örömöt    vagyis sajnos Miczi nem tud  
Előre is boldog születésnapot kívánok nekik,és persze Janikának is,aki 5 nap múlva lesz 22 éves!

mind3muknak ugyanaznap van a szülinapjuk? tök jó

remélem nyerünk ma!! Hajrá Hali!
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#104682 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 12:53 PM

Miczinek,Babának és Jagónak 2nap múlva lesz a születésnapja,szerezhetnének maguknak és nekünk egy kis örömöt    vagyis sajnos Miczi nem tud  
Előre is boldog születésnapot kívánok nekik,és persze Janikának is,aki 5 nap múlva lesz 22 éves!

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104683 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 01:17 PM

nyugat.hu:Kutasi - Sallér, Balassa, Subicz, Guzmics - Manganelli, Jagodits, Schimmer (Imre) - Babati, Andorka, Nagy G.
Vas Népe:Kutasi-Jagodits,Balassa,Guzmics,Sallér-Schimmer,Subicz,Nagy G.-Imre,Babati,Andorka

A gagyi TV-s betelefonálos játékokban lehetne kérdés, hogy mi az eltértés a két csapat összeállítás között....

Amúgy mindkettő rossz szerintem, mert:
nyugat.hu:Benne van a Sallér,Schimmer balszélső,Nagy G. csatár
VN:Benne van a Sallér:),Subicz védekező kp., Babati középcsatár

Ki érti ezt?
Hajrá Hali!Holnap csak a győzelem elfogadható!

#104684 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1948 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 09:25 AM

Abban viszont igazatok van, h a Balázs tényleg végighajtotta akár azt a 10 percet is, amire beállt. mindenesetre az én meglátásom az, h a Hujbi is képes arra, ugyanannyi idő alatt, mint ő. de ne szedjétek le a fejem, ez csak az én véleményem.  

#104685 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 08:57 AM

Lehet,hogy a tartásukról mondana kritikát,de szerintem még mindig az a jobbik eset.Mert ha ez a gyászos teljesítmény nekik a maximum akkor igencsak nagy baj lehet.A tartáson meg könnyebben lehet változtatni.

#104686 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 08:54 AM

Olvastam a hírt. Ettől függetlenül mindkétszer kifulladt a csapat a végére, s ez akkor is igaz, ha holnap győzünk. HA fel akarunk jutni, ezt egész egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak. Két lehetőség van: vagy kihozták magukból a maximumot, s a végére elfáradtak, vagy nem motiváltak, az viszont az akaraterejükről, tartásukról mondana elég kemény kritikát.

#104687 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 08:39 AM

Idézet (Timo @ 2006-6-03, 05:48)
A tavalyi rutinos és az idei fiatalos edző sem tudta megfelelően motiválni a játékosokat...

A tavalyi rutinos edzőt most küldték el Ajkáról.

#104688 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 05:48 AM

Valóban meg kell várni, hogy milyen pénzügyi háttér lesz a következő évre, s csak akkor lehet előre tekinteni, tervezni.
Lehet azt mondani, hogy 2-3 ember elég, de ebben én nem vagyok biztos, hiszen ebben az évben is jól látszott, hogy folyamatosan hiányzott 4-5 vagy még ennél is több ember sérülések, eltiltások miatt. A két-három ember szerintem azért is kevés, mert velük egy masszívabb kezdő 11 lenne, de ha kidől 2-3 ember, ugyanott lennénk, mint idén.
Az azért nem véletlen, hogy tavaly és idén is öszeesett a csapat a végére. Tavaly az volt a baj, hogy nagy volt a tét, idén az, hogy nem volt tét. A tavalyi rutinos és az idei fiatalos edző sem tudta megfelelően motiválni a játékosokat...  Tehát itt valami el vagyon szúrva.
Remélem, holnap szépen búcsúzik tőlünk a csapat. Hajrá HAli!

#104689 zizou05

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 01:33 AM

Kapusposztra csak cseremberrel foglalkozzunk mert a Dani az egyik legtehetségesebb kapus,nagy jövő előtt áll.
A többi posztra meg kell 3-4 ember aki ezen a szinten meghatározó és kész.
Én úgy vagyok vele hogy akármilyen ez a csapat, inkább szurkolok nekik mint kb 10 új játékosnak akiknek semmi kötődésük nincs a Halihoz.
Jó,akik akik Hali kötődésűek és a bírópéter (csak kisbetűvel) miatt távoztak azok rendben vannak, de a felsorolt nevekből sok olyan van akik nem miatta mentek el hanem a hozzánemértés miatt.
Pl a Venczel Bazsi ... sztem igenis nagy erősítés lenne,1-2 hete beszélgettem vele és neki a Haladás a mindene! Az hogy iwiw-en a Kispestet szajkózza egy dolog,hisz a Kispest a kenyéradója jelenleg,attól még a szíve idehúzza. Szép is lenne saját maga ellen nyilatkozna.
Lényeg a lényeg ... én sokkal jobban tudok szorítani,szurkolni egy olyan csapatért,akinek a játékosai itt nevelkedtek és nem hagyták cserben a csapatot amikor bajban voltunk.
Ez az én vélemyényem, lehet róla vitatkozni de nem érdemes mert ez az én véleményem és akkor is megmarad nekem.
EZ A CSAPATUNK ÉS NEKIK KELL SZURKOLNI!
HAJRÁ HALI!

#104690 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 09:30 PM

A Kalászból egyedül azt a Farkas nevű srácot hoznám én el ő ejtett ki minket (2 gól) plusz NB II-ben is rúgott egy gólt...
Amúgy elösszőr azt kellene megtudni, hogy mekkora lesz a jövő évi költségvetésünk és azután lehet tervezgetni.
Szerintem a mostani csapat magját meg kell tartani és hozzájuk próbáljunk meg 2-3 meghatározó játékost igazolni.Mielőtt valaki belémkötne, hogy ehhez a csapathoz 8-9 játékos kellene, ezzel tisztában vagyok én is de realitás talaján kell maradnunk:NB II-es csapat vagyunk, szerény költségvetéssel.Én nem igazolnék kapust,mert had védjen a Dani nagyon jó kapus cserepadra meg ne igazoljunk mert úgy járunk mint a Tarczyval (O percet védett).A védelembe kell egy biztos lábú ember, mert néha fura dolgokat műveltünk hátul.Kellene egy irányító aki végre kicsit gatyába rázná a támadásainkat, jó lenne egy-két szélső mert az hiszem itt vagyunk a leggyengébbek.Illetve ha nem sikerül megtartani a két csatárt (Mici,Peti) akkor ide is kell...A fenébe ez több mint három.:)
Hajrá Hali!

#104691 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2194 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 08:59 PM

Idézet (belabo @ 2006-6-02, 19:47)
Szegény Gyirmót! Alaposan szétszedtétek.  

Persze ha ezek bejönnek, jövőre akár a 7. helyet is megcélozhatjuk.

Te Belabo !

Nem tudsz valami ügyes gyereket a Budakalászba ?
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104692 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 07:47 PM

Szegény Gyirmót! Alaposan szétszedtétek.  

Persze ha ezek bejönnek, jövőre akár a 7. helyet is megcélozhatjuk.

#104693 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 07:26 PM

Idézet (Lewis @ 2006-6-02, 18:30)
Takács Tomi: amiért jó lenne hogy jöjjön: a Rózsa Danin kívül nincs egy értelmes kapusunk. de ebben benne is van a negatívum: ha idejönne, ki maradna ki? ő? vagy a Dani? mindkettőt sajnálnám.  

Szerintem egyeltalán nem lenne nagy baj ha versenyhelyzet alakulna ki kapusposzton, legalább egymást serkentenék a jobb teljesítményre. És ha az egyik nincs formában ott van a másik és nem kellene ...-okhoz (szándékosan nem írom le a nevét nehogy bárkit is megsértsek de szerintem mindenki tudja kiről van szó) nyúlnia az edzőnek kapusposzton. Ez szerintem mindenképpen pozitív lenne.

#104694 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 07:16 PM

Idézet (Lewis @ 2006-6-02, 18:30)
Takács Tomi: amiért jó lenne hogy jöjjön: a Rózsa Danin kívül nincs egy értelmes kapusunk. de ebben benne is van a negatívum: ha idejönne, ki maradna ki? ő? vagy a Dani? mindkettőt sajnálnám.  és most h a rabóczki is kifelé kacsintgat...

Taki valszeg kinn lesz Cell ellen,kérdezd meg!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104695 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3216 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 07:16 PM

Idézet (szasa @ 2006-6-02, 14:17)
Idézet (köbüki @ 2006-6-01, 14:52)
Kimondottan jó formában lehet Roni Robeiro da Silva, aki az őszi NBIII-as góllövőlista 52. helyéről a 15-re tornászta fel magát kimagasló 7 góljával.

-Annak ellenére,hogy megfogadtad:nem írod le többet a Roni nevét,most ismét ráharaptál a valaki által bedobott gumicsontra.
Egyébként én is találtam érdekességet:
NB II.nyugati csoport góllövőlistán Haladás játékos a 25.,26.,41.helyen található kimagasló 7-6 és 4 góllal.
Hát ez sem túl szívderítő.

Ez igaz...
De nagy a kísértés

#104696 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 07:11 PM

Lewis: ott pesten Venczelt legalább megbecsülik. Itt mennyit kapott Mihalecztől? És van egy-két dolog, amiről hallottam a Venczel-üggyel kapcsolatban. És, hogy nem nagy szám? Hát... Ő legalább ha játszana nem csak lézengene a pályán, hanem küzdene, harcolna foggal körömmel az első perctől az utolsóig. A mi alibiző sztárocskáinkkal ellentétben. Vagy nevezhetjük aminek akarjuk (a befektetők miatti zavarnak, másnaposságnak, kialvatlanságnak stb.)

Nincs normális kapus a Danin kívül? Kutasit hányszor láttad védeni?

Isten ments, hogy most veszekedni akarjak, egyszerűen nem értek Veled egyet, és ezt megosztom... Pláne, hogy összefogásra sürgetik a népet

HAJRÁ HALI!

#104697 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 06:32 PM

Az hogy valakinek szerződése van az a magyar labdarúgásban semmit se jelent. Nevetséges indokokkal is fel tudják a játékosok bontani a szerződésüket. Én mostanában egy olyan átigazolást nem hallottam a magyar labdarúgásban hogy egy magyar csapat kivásárolt volna egy játékost. Nem teszik mert nincs szükség rá, szóval csak a játéksokkal kell megállapodni.

#104698 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1948 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 06:30 PM

Idézet (Totti10 @ 2006-6-02, 17:50)
Dancs Roland (Honvéd)
Venczel Balázs (Honvéd)
Takács Tamás (Sopron)
Pusztai Olivér (Győr)
Ebben a szezonban szinte semmit se játszott sérülése miatt. Ő már lehet hogy nehezebb ügy lenne de egy próbát megér.
Nagy László (Gyirmót)
Korsós Attila (Gyirmót)
A Nagy Lacit az apja simán hazahozhatná és ennek a Haladásnak vezéregyénisége lehetne. A Korsós Attila fontolgatja hogy elmegy Gyirmótról miért ne jöhetne ide?
Vörös Péter (Gyirmót)
Talán emkéztek rá, a meglepetéscsapat Balaton FC-nek volt az irányítója. Rendkívül technikás játékos. Annak idején ,Matheus bő keretében is benne volt, nem véletlenül. Szerintem el lehetne csábítani ide, mert neki biztos nem a Gyirmót és az NB2 az életcélja.
Ti mit szóltok ezekhez a játékosokhoz?

kár még ezzel foglalkoznunk. még abszolut semmi sem biztos. megint beleéljük magunkat a dolgokba, csak nehogy pofárra essünk, mint már oly soxor. (most itt nem a Séllei Árpád ellen szólok)
de azért van véleményem a leírt játékosokkal kapcsolatban: Dancs Rolandnak én is örülnék, de sajnos az egyetlen pozitívuma a dolognak, h tényleg válságban van a Honvéd, de nem hinném h visszajönne. sem a pénz miatt, és szerintem más csapat is meg fogja keresni. (már ha mi egyáltalán megkeressük)
Venczel nem kell! Nem nagy szám, annyit a kis Hujbi is hozzá tudott tenni, amennyit ő. és amin múltkor k*rvára felhúztam magam, az az, amit olvastam róla az iwiwen. csak a honvéd így, csak a honvéd úgy... aztán, amikor meg itt volt, akkor meg a Halaás volt a mindene. hogy van ez? mindig más?
Takács Tomi: amiért jó lenne hogy jöjjön: a Rózsa Danin kívül nincs egy értelmes kapusunk. de ebben benne is van a negatívum: ha idejönne, ki maradna ki? ő? vagy a Dani? mindkettőt sajnálnám.  és most h a rabóczki is kifelé kacsintgat...
Olivér: őszintén róla sem tudom elképzelni h az nb2ben focizzon, ő inkább választaná sztem a cserepadot egy erősebb nb1es csapatnál, jó fizetéssel.
Nagy Lacit korábban én is felvetettem egyszer. Korsóst nem tartom jó ötletnek. ő már túl öreg.

#104699 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 06:25 PM

Idézet (Totti10 @ 2006-6-02, 17:50)
Dancs Roland (Honvéd)
Venczel Balázs (Honvéd)
ATakács Tamás (Sopron)
A Taki igazán elsőszámú kapus utoljára a Haliban volt és nem hiszem hogy a kispadon akar megöregedni szóval szerintem vele se lenne nehéz megegyezni.
Nagy László (Gyirmót)
Korsós Attila (Gyirmót)
Vörös Péter (Gyirmót)

Ti mit szóltok ezekhez a játékosokhoz?

Felejtesük már el Nagy Lacit! Volt egy jó meccse az ETO-ban a Fradi ellen és abból él.Itt nem mutatott semmit!
Takinak ha jól tudom szerződése van a Sopronnal,ráadásul Rabó valszeg elmegy akkor ...
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104700 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 06:13 PM

Haza kéne hozni a Király Gábort, a Halmosi Pétert, a Koman Volit, aztán jövő héten ha kezdődik a vébé, kinézünk magunknak pár afrikait is. Azok biztos olcsók.