Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108668 replies to this topic

#104681 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 04:53 PM

Az ANDRÉ (de Carvalho) 1977. december 15-én született, azaz 29 éves lesz. Ha jól emlékszem, balhátvéd volt, és a Vasasba, majd az ETO-ba igazolt Magyarországon. Nem volt nagy szám....

A Nélió, a Flávio Pim és a Leandro maradt meg nekem a brazilok közül a legszebb Hali-emlékeimben.

A Selymes Tibi a Szegner Zsolttal egyébként Budakalászon is ott volt.

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104682 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 04:48 PM

Már annyiszor felajánlotta a lemondását, érthetetlen, hogy most miért kapaszkodik annyira az asztalához. Meg kell neki köszönni, hogy a bp távozása után elválalta, de ennyi!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#104683 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 04:41 PM

Már csak azt nem tudom mihez kell a Dobánynak nyugalom? Van hátra három meccsünk, most kellene az Artner, Vörös, Dobány triónak feltüzelni a játékosokat, hogy bizonyítsanak igenis szükség lesz rájuk! Söt, a Selymes helyében a csapat edzésein is ott lennék és nézném a játékosokat, hogy milyen a hozzáálásuk és idegesíteném a TRIÓT!  

#104684 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 04:35 PM

gyerekek, mekkora tapló ez a dobány...
most azzal jön elő, h hagyják őket békén dolgozni, befejezni a bajnokságot....

#104685 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 04:08 PM

Idézet (köbüki @ 2006-5-15, 09:11)
Idézet (mindentbele @ 2006-5-15, 08:19)
Nos, a Carvalho nevü brazil fiatalember saját elmondása szerint már játszot a HALIban és most pedig nagy valószínűség szerint újból hozzánk igazol! Ezt Ő maga mondta a múlt héten itt Szombathelyen a Vasútállomáson a vele szemben intézkedő határőröknek! Sajnos a teljes nevét még nem tudtam kideríteni, de ha meglesz megírom. Én is az Andréra gondoltam.
A befektető csoportról hallani valamit? Kik alkotják? Vagy nagyon TITKOS? A pletyka szerint a LamiVéd és az Antók bent van a háromas csoportban!

Be kellett volna vinned az örsre, mint gyanús elemet. Aztán, ha a Selymes kiváltja, akkor biztos ide készül.

De az is lehet, hogy azt mondták neki, itt csak annyit kell mondani, hogy a Haladásba készülök és simán átcsúszik az ellenőrzésen...

Köszi a névsort, a Köbükinek meg igaza lehet!
De az lehet, hogy nem jó nevet kaptam, bár az André szerintem jóval öregebb mint 21 év!

#104686 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 03:54 PM

Az eddigi braziljaink (időrendi sorrendben):

ALEX Jose de Paula
ANDRÉ Monteiro de Carvalho
FLÁVIO Henrique da Silva PIM
NÉLIO da Silva Melo
REINALDO da Silva Pedrosa
EDSON Ferreira da Silva
LEANDRO Marcolini Pedroso de Almeida
ARNON Alves de Brito
FRED Frederico Jose Freitas
JAPA Ricardo Celestino
SURIEL Ricardo de Souza
FABRIZIO Goncalves
FELIPE Matos
ROBSON Pedreira
ALEX Monken ARRUDA
EDIVALDO Savionek
GEORGE Loures da Rocha

No és a technikája alapján: Franco Babatinho  

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104687 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 03:22 PM

Dobány nyilatkozatán látszik hogy nagyon félti a jó kis másodállását!
Ha pedig az önkormámyzatnál nem szavazzák meg a Selymes féle üzletet akkor elmehetnek valahova!
Az utánpotlás csapatainkra meg ne legyünk büszkék mert nagyon régen volt már hogy a végén tanyáznak a csapatok!Jah és olyan utánpotlás edzőink vannak hogy valaki else megy meccsre hanem a szülök viszik el a gyerekeket valamelyik meg edzésen alszik el...!
Na no comment!

#104688 zizip1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 03:20 PM

A Selymes a Szegnerrel együtt szokott Hali meccsekre járni az utóbbi időben, gondolom, arra kíváncsiak, kiket is tartsanak meg. Én meg arra lennék kíváncsi, hogy mi is lett azzal a futballkáeftével - meg a pénzzel -, amiben a Szegner is szerepelt!
Amúgy igaza van annak, aki az előbbiekben úgy vélekedett,  hogy némelyeknek igen kevés lehetőségük adódott a tehetségük megcsillogtatására. Azt gondolom, normális esetben a tinédzser korú focistáknak - hacsak nem Rooney színvonalon játszanak - a korosztályos, vagy annál egy-két évvel idősebb csapatban a helye. Csakhogy a Haladásban sorozatban bakiznak egyesek, mégis csak akkor maradnak ki, ha a bírók gondoskodnak arról, hogy ne lépjenek pályára.

#104689 IRR

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 02:12 PM

hát,ez elég szívás,úgy gondoltuk hogy délután1-3óra környékén lesz.Így vonat nuku.Marad a kocsi vagy busz.
What else are you gonna do on a Saturday?Sit in your fuckin' armchair wankin' off to Pop Idols?
Then try and avoid your wife's gaze as you struggle to come to terms with your sexless marriage?
Then go and spunk your wages on kebabs fruit machines and brasses?Fuck that for a laugh!
I know what I'd rather do. Haladás away. Love it!

haladas.protect.hu

#104690 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 12:58 PM

Haladás! Lalika azt nyilatkozta,hogy nem él javaslati jogával!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104691 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2838 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 12:29 PM

Remélem összejön ez a Selymes féle dolog sokan megunták már ezt az állóvizet.
Nem ez lenne a vélemény ha 2 év alatt látszódna valami fejlődés a csapaton.

Ha ezt most elszalasztják jövőre lehet, hogy 200 ember előtt fognak játszani, mint egy megyei rangadón.  

Meg az is szép, hogy a szombati újságban írják, hogy a vezetés Selymes nélkül nyáron 4-5 ember igazolna és úgy vágna neki az őszi idénynek. Igenám csak miből?
Ilyen ígéreteket már hallottunk aztán lett a 4-5ből 1-2 minőséginek nem nevezhető igazolás...

#104692 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:44 AM

Szerintem meg fogják szavazni,akkor Selymes nem merne arról beszélni, hogy a játékoskeret így meg úgy...A képviselőknek is ez az érdekük,mert így lenyúlhazják azokat a pénzeket amit a Haladásnak arra a egy-két játékosra kellett volna adni akivel nyáron erősítettek volna, hogy majd velük feljutunk az NB I-be.:)Meg nem rossz politikai fogás a "baloldalnak" ha "felvirágoztatják" Szombathely első számú csapatát.

#104693 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:41 AM

Azért abban bízhatunk, hogy októberban önkormányzati választások lesznek és ha a jelenlegi vezetés jó pontot akar szerezni akkor ha létrejön az üzlet a vasi befektetőcsoprtal, akkor már ez is egy jó kampányfogás lehet a számukra. Talán a Szegner szerepválalása lehet zavaró tényező a jelenlegi vezetőknek, mert mint tudjuk a Szegner inkább "jobbos" és anno még a dr. Szabó G. ex polgármester féle Fidesz segítette a HALIhoz! Bár a Szegner jelenlétét az üzletben még homály fedi! Még azt sem hallani, ha létrejön az üzlet akkor az önkormányzat kit fog delegálni a KFT.-be!?    

#104694 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:38 AM

bár ha jobban belegondolok,lehet,h a Prugberger megtalálta azokat a "helyi vállalkozókat",akikről már a lombard ittléte alatt is papolt,h ők felkarolnák a Halit...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104695 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:35 AM

kicsit zavaros nekem ez a politikai vita dolog.Ipkovich támogatja (baloldal),Selymes pedig állítólag hozná magával Szegnert,akit még anno a Fidesz rakott a Hali élére a Sákoviccsal együtt.nem tudom elképzelni,h az önös érdekeken kívül mi vihet rá egy képviselőt,h ne szavazza meg a tulajdonrész-eladást,mikor az szinte az utolsó szalmaszál a klubnak...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104696 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:34 AM

Idézet (Hali @ ++++2006-5-15, 11:25)
Balu! Nekem is fizetsz? Én meg neked egy kólát!    

Ha ezen múlik,akkor akár kettőt is!  

Most mikor lesz vasárnap a meccs? Ahány hely,annyi időpont van megadva. Bár én a hatra szavazok.  

#104697 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:28 AM

A Selymes nem hiába mondhatta, hogy a megállapodás ne politikai döntés legyen. Sajnos lehet, hogy az várható, ha az jön be amit a Balu mond...  
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104698 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:25 AM

Balu! Nekem is fizetsz? Én meg neked egy kólát!    
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104699 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:12 AM

Idézet (zizip1 @ 2006-5-14, 21:48)
Megbízható forrásból hallottam! De biztos csak akkor lesz, ha a Selymesnek sikerül megegyeznie az önkormányzattal. Ez pedig a héten bekövetkezhet.

erre írtam,hogy ebből nem lesz semmi! Az önkormányzatnál Selymesnek nincs 50%-os támogatottsága.

Zizip ha ennek ellenére Selymes ül a következő meccsen a padon,akkor fizetek Neked egy üveg sört!  

#104700 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 11:09 AM

Nos a Brazilunk neve: Adilson Carvalho és 1985. januárjában született. Ez a név sajnos nekem igy nem mond semmit, valaki talán igy már emlékszik rá? Sajnos a "művész" neve még ismeretlen számomra.