Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108670 replies to this topic

#104661 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 07:47 AM

Idézet (Balu @ 2006-5-16, 18:19)
Idézet (rolmen @ 2006-5-16, 15:11)
Selymes bejelentkezett,mindenki rosszlett,talán mi szúrkólók is mert ilyeneket írogatunk itt a honlapon,de ilyen az élet,néha nagyon jó,néha kegyetlen.Ezeknek a fiataloknak adódott egy olyan lehetőség,hogy 2 év alatt megmútathassák,hogy hogyan képzelik el a pályafútásúkat a foutbalban,a választ mindenki tudja.

Rolmen többnyire igazad van, de most van amiben tévedsz. Nem mondtuk,hogy eddig minden rossz lett volna.BP lelépése utáni helyzet megoldása igenis tiszteletet érdemel. Lásd Fortschritt vagy az én korábbi hozzászólásainkat.

Kedves Balu!
Én nem azt írtam hogy minden rossz volt az elmúlt 2 évben,B.P lelépése útán,hanem azt írtam,hogy most ezzel a Selymes Tibi jövetellel,mindenki rosszlessz,mert senki nemszereti ha felállítják a helyéről,énse szeretném ha ez történne velem,de ezvan az beszél akinél nagyobb a lap.Ésmost a Haladás jővője a tét,és remélem tényleg ez a tét.És ebben azért egyetértünk talán,hogy ez nekünk szúrkolóknak csak jólehet.
A hozzászolásaitokat olvastam persze,azért nem írogattam sokat,mert kőbűki nagyon jó barátom,közössen szoktuk elemezni ezeket a dolgokat,amít ő szokott leírni töbnyire aztírnám énis,bár közöttünk is van néhány dolog,amíben nem egy a véleményünk,ő a gazdasági dolgokban van igen otthon,abban nemvítázom vele

#104662 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 07:36 AM

Idézet (BaLee @ 2006-5-16, 21:16)
OFFTOPIC: tudtok olyan helyet ahol a BL döntőt adják kivetítőn vagy valami nagyott tvn?

A május1-ben lessz kívetítő,a BL döntöre is,meg a VB-meccsei alatt is!
A tulajdonos mondta.

#104663 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2838 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 09:16 PM

OFFTOPIC: tudtok olyan helyet ahol a BL döntőt adják kivetítőn vagy valami nagyott tvn?

#104664 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 08:34 PM

Idézet (Balu @ 2006-5-16, 20:12)
Idézet (szasza75 @ 2006-5-16, 19:59)
Tisztelt Szurkolók !

A Haladás Szurkolói Kör 2006.05.18-án csütörtökön összejövetelt tart a Haladás-büfében, 'melyre ezúton is meghív minden Haladás-szurkolót és zöld-fehér érzelmű szimpatizánst ! A kötetlen beszélgetés témája természetesen csapatunk sorsa és jövője ! Minden jobbító és támogató szándékkal felvértezett szurkolót sok szeretettel várunk !

Szasza csak szurkolók lesznek ott,vagy hívtatok meg belsőst,netán potenciális befektetőt is?

Szia Balu ! Egyenlőre még képlékeny, holnap többet tudunk mondani arról, hogy ki v. kik jönnének el. Remélem, hogy mi szurkolók minél többen leszünk. Beszélgessük már végre egyszer meg a dolgokat, mert mindenki ugyanazt szeretné !

#104665 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 08:12 PM

Idézet (szasza75 @ 2006-5-16, 19:59)
Tisztelt Szurkolók !

A Haladás Szurkolói Kör 2006.05.18-án csütörtökön összejövetelt tart a Haladás-büfében, 'melyre ezúton is meghív minden Haladás-szurkolót és zöld-fehér érzelmű szimpatizánst ! A kötetlen beszélgetés témája természetesen csapatunk sorsa és jövője ! Minden jobbító és támogató szándékkal felvértezett szurkolót sok szeretettel várunk !

Szasza csak szurkolók lesznek ott,vagy hívtatok meg belsőst,netán potenciális befektetőt is?
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104666 szasza75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 07:59 PM

Tisztelt Szurkolók !

#104667 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 06:36 PM

A mostani vezetőségnek,edzőnek,és nemútolsósorban játékosoknak,szerintem nemcsak az én nevenben,de köszönetet kell mondani az elmúlt két évért,mert voltak szép időkis,de sajnos rosszakis,ennyire telett.a játékosoknak meg nemkell morogniúk,hanem igenis büszkének kell lenniük arra,hogy ország ,világ elött viselték a Haladás mezt,mert őket senkise bántotta,hanem inkább segítette,ki ahogy tudta.És a mostani vezetőségnekis bekell látnia,hogy befektető nélkül,amit 2 év alattse síkerült maguk mellé állítanisemmi esélyünk,és szép lassan megszünik szombathelyen a foci.

Igazad van ROLMEN, ezt igy kell! Ha nincs két éve az összefogás, nincsenek ezek a JÁTÉKOSOK, VEZETŐK, akkor most talán a megyei 1 vagy az nb3-ban vegetálunk, ha egyátalán lenne csapat, és most nem vitatkozhatnánk arról, hogy nyártól ki legyen az edző és kiket igazoljunk, hogy jövöre ujra az NB -ben lehessünk!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#104668 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 06:19 PM

Selymes bejelentkezett,mindenki rosszlett,talán mi szúrkólók is mert ilyeneket írogatunk itt a honlapon,de ilyen az élet,néha nagyon jó,néha kegyetlen.Ezeknek a fiataloknak adódott egy olyan lehetőség,hogy 2 év alatt megmútathassák,hogy hogyan képzelik el a pályafútásúkat a foutbalban,a választ mindenki tudja.

Rolmen többnyire igazad van, de most van amiben tévedsz. Nem mondtuk,hogy eddig minden rossz lett volna.BP lelépése utáni helyzet megoldása igenis tiszteletet érdemel. Lásd Fortschritt vagy az én korábbi hozzászólásainkat.

#104669 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 03:11 PM

Sziasztok!
Eddig nemnagyon szoltam,hozzá a mostani történésekhez,de olvastam a véleményeiteket ezzel kapcsolatossan.Énmost egy kicsit talán nem nagyszó,ha aztmondom(fanatikus)Haladás szúrkoló ,szeretnék pár gondolatot leírni,a mostani,és egy kicsit az elmúlt 2 évvel kapcsolatossan.Történt úgye,hogy (nefussak vissza olyan sokat,sose végeznék )egy szókásos hétköznapi nap,annyi különbséggel,hogy pár emberke úgygondolta,hogy elkéne menni nyíregyházára,és kiharcolni az akkori csapattal a bentmaradást az nb1-be.Hát elis indúlt a csipetcsapat,velem együtt egy bússzal(szegény söfőr,úgytudta kírándúló csportot vísz ),és igaz bőríg ázva de kiszúrkoltuk a csapatból,azt az egy Somfalvi találatot,amí mostmár tudjuk sokat ért.Őrültünk is neki ezerrel,jöhet az ujjabb év talán jobb,és sikeresebb év.Hát örültünk,de nemsokáig,mert Petike úgygondolta,hogy kicsit elviszi az egész mindenséget egy hosszú kiruccanásra,nekünk szúrkolóknak meg itthagyta a rohonci úti gyepet,hogy nyírjuk mert másra úgyse lessz jó,játszani nemfog rajta esetleg az a két vadkacsa,aki mostanába rendszeressen látogatja a meccseket.Ígyhát volt Haladás,nincs Haladás.Jószokás szerint azért ha bajvan a Haladás szinpatizánsok összetartottak,énis rohantam haza a hír hallatán,hogy nincs csapat pestről,és köbükivel,ésmég páran síkerűlt az Ipkovics úrat megtalálni,és igéretet kaptunk,hogy lessz csapatunk.Aztán estére már nagyon sokan lettünk a városházánál,és vártunk.Hát végülis lett csapatunk,egy akkori utánpotlás csapattal,és pár alacsonyabb osztályból jött sráccal elkeztük az nb1b-t,Hogy mire volt elég,ezt a mai napon már tudjuk.Most,hogy a Selymes bejelentkezett,mindenki rosszlett,talán mi szúrkólók is mert ilyeneket írogatunk itt a honlapon,de ilyen az élet,néha nagyon jó,néha kegyetlen.Ezeknek a fiataloknak adódott egy olyan lehetőség,hogy 2 év alatt megmútathassák,hogy hogyan képzelik el a pályafútásúkat a foutbalban,a választ mindenki tudja.Énlennék a legboldogabb,ha arrol lenne szó hogy 4-5 játékos érkeztével írány az nb1,de bekell látni hogy a 4-5,az az itmaradó játékosok száma,mert ez a valós helyzet.Szombathelyen a szúrkolók,ésmost nemakarok senkit megsérteni,főleg azok akik kítartottak ebbe a pár nagyon rossz évben is a csapat melett,függetlenül,hogy ki játszott itt,és kinek a vezetésével,megérdemelnék azt,hogy itt újból úgyjöjjenek szombathelyre csapatok hogy tartaniúk kellene a Haladástól.Én személy szerint bízom Selymes Tiborban,remélem az elképzelései bejönnek,és újból tömeg tölti be a rohonci úti szentélyt.A mostani vezetőségnek,edzőnek,és nemútolsósorban játékosoknak,szerintem nemcsak az én nevenben,de köszönetet kell mondani az elmúlt két évért,mert voltak szép időkis,de sajnos rosszakis,ennyire telett.a játékosoknak meg nemkell morogniúk,hanem igenis büszkének kell lenniük arra,hogy ország ,világ elött viselték a Haladás mezt,mert őket senkise bántotta,hanem inkább segítette,ki ahogy tudta.És a mostani vezetőségnekis bekell látnia,hogy befektető nélkül,amit 2 év alattse síkerült maguk mellé állítanisemmi esélyünk,és szép lassan megszünik szombathelyen a foci.Énis azon az állásponton vagyok,hogy nemszabad mindenkit ideengedni(pl:B.P),mert annál a mostani helyzet is jobb,de Selymenek adnék egy esélyt,egy korrekt szerződés kötéssel.

#104670 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 09:28 AM

A Kulcsár jut eszembe. Ártatlan, vagyok megvezettek...
Azt nem gondoljátok komolyan, hogy egy ügyvezető tudta nélkül ki lehet lopni egy céget???
Felhalmoztak egy vagon adósságot, sorban eladták a mérkőzéseket, mert tudták, hogy vége a dolognak és bebuktatták a Haladást. Ezért jött a Bíró. Különben a botrány két évvel korábban jön és akkor nincs menekvés.
Felőlem Bajnokok Ligája döntőt is ígérhet, akkor is az a véleményem, hogy ha valaki egyszer szándékosan leszerepelt (és én nem hiszek az ártatlanságában), azt nem szabad még egyszer a tűz közelébe engedni. Sajnos ez megy a magyar fociban: edző-, játékos-,klubvezető keringő.
Nem mellékesen a 60 milliós kezességvállalás is miattuk van még mindig a Hali feje felett. Tudniillik a liga azt mondta: egyszer már elbasz...tátok. Csak akkor kaptok indulási jogot, ha vállaljátok annak a cégnek a zűrös ügyeit is. Egyébként a jog ismer olyant, hogy ügyvezetői felelősség. Csak a felszámolónak kellett volna intézkednie, ha gyanús dolgokat talál. Természetesen ez nem történt meg, amin nem is nagyon csodálkozok azok után, hogy az index aláírásos pert is megnyerte a Sákovics. Csak Egerszegre kellett vinnie a pert...
Pedig szerintem tipikus csődbűntett volt az esetük. És akkor a büdös életben nem lehetne semmilyen ügyvezető sehol. Maximum Kolumbiában, vagy hasonló történelmi fejlődésű országban (bár a tények azt igazolják, hogy mi is ide tartozunk).
Mindemellett ha a Selymes csak 49%-ot kér, azzal nem nagyon fog tudni ügyvezetőt kijelölni. Legalábbis úgy, hogy valakit ne lehessen "mellé" tenni.

#104671 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 09:27 AM

Mondjál neveket akkor majd hiszek neked.:D

#104672 Mike Tyson32

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 233 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2006 - 07:43 AM

Idézet (koko111 @ 2006-5-15, 08:42)
Nem publikusak, akkor honnan tudod hogy jó játékosok?

koko, attól,hogy nem publikusak, még tudhatok neveket.De mondom,tényleg jó játékosok.Ráadásul mindegyikük megfordult már korábban Szombathelyen.Úgyhogy jó lenne ha összejönnének a dolgok...
H A L I

#104673 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 10:48 PM

Idézet (köbüki @ 2006-5-15, 20:59)
Idézet (nForce @ 2006-5-15, 20:31)
Idézet (mindentbele @ 2006-5-15, 16:48)
Már annyiszor felajánlotta a lemondását, érthetetlen, hogy most miért kapaszkodik annyira az asztalához.

ott a pont!egyébként ne bántsátok őket,kell a nyugalom,h meglegyen az 5. hely,ami élet-halál kérdése...NEVETSÉGES!

A Szegnertől egy kicsit tartok. Ezért írtam korábban, hogy máshol lenne a helye...
Egyébként azok fogják vasvillával kikergetni a hali pályáról, akiknek a nevében felvették a zsozsót és csesztek őket kifizetni (feltéve, hogy igazak a pletykák).
A Dobány meg tökéletes lenne a Hali felühgyelő bizottságába. Csak két dologra kell ügyelni:
1. Ne halmozzanak fel kezelhetetlen adósságot (leginkább semmilyent);
2. Ne tudják elvinni a csapatot máshova.
Ezt meg átlátja. Jobban, mint a kosaras meleg pártaktivista, aki most ott ücsörög egy kis ingyen léért.

Köbüki nem is rossz ötlet!    És így Szegner is megkaphatja a Fortschritt által említett "még egy esélyt". Mert azt valóban el kell ismernünk Dobány jó gazdasági szakember és soha senki nem feltételezte róla,hogy egy forintot is el tett volna,vagy hogy felelőtlenül gazdálkodott. Viszont most már több kell. De egy Selymes féle team,Dobány felügyelettel nem is lenne rossz. Bár ennek valjuk meg nagyon kevés esélye van.Lásd a nyilatkozatok.

#104674 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:37 PM

Nem szeretnék fogadatlan prókátor lenni... de... szóval a Szegnert eddig csak mindenki szidta, meg szidta.

Én pedig úgy emlékszem, hogy az S.oliver-Haladás
- teremkupa- és Magyar Kupa-döntőt játszott;
- igaz, hogy kiesett, de szinte mindenhetes vendégek voltunk a Sport TV kamerái előtt, mert a legjobb focit mi játszottunk...

És ennél a Haladás Futball Kft.-nél a Szegner Zsolt volt az ügyvezető.

Tudom, hogy nem Ő rúgta a gólokat, védett bravúrosan, de ezekhez az eredményekhez neki is volt köze. Ahhoz meg pláne, hogy a pénzügyi helyzet 2002 nyarára összeomlott... de mi van akkor, ha tanult az akkori hibáiból? Vagy eredménykényszerben volt, és vagy a kupagyőzelem vagy az akkori bentmaradás őt és a csapatot is megmentette volna? És akkor nem tudjuk meg, milyen érzés van a tatabányaiakban...?

Tisztázódott-e azóta, mennyi köze volt az akkori csődhöz? Lehet, hogy Őt is megtévesztették?
Lehet, hogy anyagilag ő jól járt, de mégiscsak kupaezüstig jutottunk....
Lehet, hogy tehetett volna Ő is mást/jobbat/megfelelőbbet... én csak azt akarom mondani, hogy nem törnék pálcát a feje felett - főleg úgy, hogy még semmi sem tisztázódott!
A közgyűlésben van jó pár, magát embernek gondoló politikus, aki tehetett volna jót a Haladással, de szerintem többet ártott, mint a Bíró Péter meg a mostani vezetés együttesen...
Persze a Dobány Lajosékat sem szabad 100%-ig lehurrogni, hiszen 2 éve ők vállalták el, hogy a semmiből megkísérelnek alkotni valamit... Egy kicsike valami lett ebből, de most már észre kellene venniük, hogy a magasabb cél érdekében akkor tesznek a legtöbbet, ha átadják a helyüket...

Persze ez csak a véleményem. Én is első osztályú Haladást szeretnék. Szeretnék több ezer néző között azon bosszankodni, hogy a büdös cigarettafüst rám száll (persze, hisz mindig a szépre száll ). Szeretnék fagyi-verést, Újpest-verést látni, szeretnék Egerszegre menni, szeretnék az új fehérvári stadionba Hali-meccsre menni. Szeretnék a kiabálástól rekedten hazaérni, mert most elég suttogni valamit, azt is meghallják a tribünön, pedig én a Hali-kispaddal szemben állok...

Nos... ha a Selymes Tibor pénzt hoz, akkor Ő mondja meg, hogy ki mit csináljon. Tartozzon elszámolással, de a döntésért Neki kell tartania a hátát. Én szurkolok azért, hogy jövőre tényleg az NB I-ért küzdhessünk! Ez viszont - jelenleg úgy tűnik - csak a Selymes Tibor-féle elképzeléssel valósulhat meg. Úgyhogy hajrá!

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104675 zizip1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 09:25 PM

Azt hallottam, ha a Selymes átveszi a csapatot, biztosan nem lesz utánpótlásedző az Artner. Új emberek jönnek a régiek helyére. Mondjuk az nem is lenne rossz, mert komolyan, helyes fiúk ezek a mostani utánpótlásedzők, focistának jók voltak, de tréninget tartani, azt nem tudnak. Ezért is vannak ott az ificsapatok, ahol vannak.
A Lamivédes paliról meg azt hallottam, hogy már nincs benn a pixisben. Nincs annyi pénze, hogy labdába rúgjon.

#104676 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 08:59 PM

Idézet (nForce @ 2006-5-15, 20:31)
Már annyiszor felajánlotta a lemondását, érthetetlen, hogy most miért kapaszkodik annyira az asztalához.

ott a pont!egyébként ne bántsátok őket,kell a nyugalom,h meglegyen az 5. hely,ami élet-halál kérdése...NEVETSÉGES!

A Szegnertől egy kicsit tartok. Ezért írtam korábban, hogy máshol lenne a helye...
Egyébként azok fogják vasvillával kikergetni a hali pályáról, akiknek a nevében felvették a zsozsót és csesztek őket kifizetni (feltéve, hogy igazak a pletykák).
A Dobány meg tökéletes lenne a Hali felühgyelő bizottságába. Csak két dologra kell ügyelni:
1. Ne halmozzanak fel kezelhetetlen adósságot (leginkább semmilyent);
2. Ne tudják elvinni a csapatot máshova.
Ezt meg átlátja. Jobban, mint a kosaras meleg pártaktivista, aki most ott ücsörög egy kis ingyen léért.

#104677 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 08:31 PM

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104678 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 07:54 PM

Idézet (mindentbele @ 2006-5-15, 19:09)
Nem hiszem el, hogy az Artner nem veszi észre, csak saját nevelésü játékosokból nem lehet az NB1-be jutni és ott megmaradni! Képtelnség 11 NB1-es szintű, saját nevelésü játékost összeszedni! Kellenek a helyi tehetségek ezt senki sem vitatja, 4-5 helyi fiatalt be lehet és kell építeni, de miröl beszél, hol él a a Tomika? Edzöi képesítése van és nincs tisztában a valóságal? Hihetetlen! Kinél akar bevágodni ezzel a dumával? Ő dolgozott az utánpotlásnál, miért nem nevelt ki 11 olyan játékost akikkel meglehetet volna nyerni ezt a gyenge NB2-t?

Teljesen jogosak a felvetéseid! Én úgy érzem, hogy onnan döglik a légy, hogy fosik, félti a helyét! Snasz lenne neki a nagycsapat kispadjáról visszaülni a utánpótláscsapathoz. Sajnos jelenleg nincsen több, min 5-6 játékos, aki megütné az első osztály szintjét, Rózsa, Mihalecz, Andorka, Nagy G., Schimmer, Balassa, Guzmics, és kifújt... Artner, és Dobány inkább foglalkozzon azzal, hogy miért szórakozták el a Volit, de pedig azt fúrják, akik áldoznának a csapatra, főleg ne olyat, aki már tett le valamit Szombathelyen az asztalra.

#104679 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 07:09 PM

Nem hiszem el, hogy az Artner nem veszi észre, csak saját nevelésü játékosokból nem lehet az NB1-be jutni és ott megmaradni! Képtelnség 11 NB1-es szintű, saját nevelésü játékost összeszedni! Kellenek a helyi tehetségek ezt senki sem vitatja, 4-5 helyi fiatalt be lehet és kell építeni, de miröl beszél, hol él a a Tomika? Edzöi képesítése van és nincs tisztában a valóságal? Hihetetlen! Kinél akar bevágodni ezzel a dumával? Ő dolgozott az utánpotlásnál, miért nem nevelt ki 11 olyan játékost akikkel meglehetet volna nyerni ezt a gyenge NB2-t?

#104680 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2006 - 06:02 PM

De mire fogunk konkrét dolgokat megtudni? Mikor fog valaki kiállni a nyilvánoság elé és tájékoztatni minket szurkolókat!? Pedig értünk csinálják!? Vagy nem? Dühítő ez a bizonytalanság! Legalább idöpontokat mondanának, hogy ki, mikor, kivel tárgyal! Van egy két form ahol ezt megtehetnék, pl. pont a Dobány, aki jelenleg a góré!