Jump to content

Hírek

108919 replies to this topic

#104661 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipPip
  • 373 posts

Posted 29 May 2006 - 07:58 PM

Úgy néz ki, hogy megér minket az a szégyen, hogy ebben a fos bajnokságban minuszba zárjuk a gólarányt, gyanítom, hogy nem rúgunk 3-at a Celldömölknek... Ha nem lesz meg a 8. hely, akkor menesztik Artnert?

#104662 koko111

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1138 posts

Posted 29 May 2006 - 07:58 PM

A blamán már rég túl vagyunk ez úgy szánalomra méltóm ahogy van.Legalább ők megmentették a focit Szombathelyen van min röhögni az ország lakóinak ha bekapcsolják a Sport 2-őt.Ha nem mond le ez a gyökér Artner a Cell ellen mentem ki utoljára meccsre.Semmi köze nincs a focihoz amit a csapat játszik össze-vissza rugdalják a labdát, ma is jött a csodacsere Imre helyett Sallér 0-2-nél...Inkább nem irok tovább mert abból csak káromkodás lenne.

#104663 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 690 posts

Posted 29 May 2006 - 07:54 PM

BaLee!
A számból vetted ki a szót. Ezen a meccsen egy nagyon gyenge csapat győzött le bennünket. A helyzeteinket kihagytuk, a védelmünk pedig elkövette a szokásos szarvashibákat. A második félidőben 2 perctől eltekintve semmit sem futballoztunk. Csakúgy, mint tavaly, a végére teljesen szétcsúsztunk. Ennek szerencsére nem lett kiesés a vége...

#104664 Misi

Halista

• Members
  • PipPip
  • 4743 posts

Posted 29 May 2006 - 07:52 PM

újabb vereség csak nehogy a celltől is kikapjunk mer az már blama lenne
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#104665 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipPip
  • 2842 posts

Posted 29 May 2006 - 07:48 PM

Most tulajdonképpen mi zavarta az aranylábú focistáinkat így hogy leesett a nagy kő mindenki szivéről nem jönnek a befektetők a Rohonci útra és mindenkinek megmarad a féltve őrzött kis pozíciója?
Nembaj két év alatt stabil NB2-es középcsapat lettünk ahol a kiesőjelöltek is simán elvernek minket de legalább idén nem estünk ki ez mindenképpen pozitívum.

No comment.

#104666 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1755 posts

Posted 29 May 2006 - 11:53 AM

Idézet (koko111 @ 2006-5-29, 10:57)
Nem akarok vészmadárkodni de egy újabb kiesés ellen menekülő ellenfél....
Kutasi-Babati,Subicz,Balassa,Jagodits-Schimmer,Rajos,Nagy G.-Imre,Andorka,Beke
Ebből kiderül, hogy az Artner végre berakta a kapuba Kutasit,hiányozni fog a Ricsi a védelemből, mert U19-es válogatottnál van(elnézem neki), illetve, hogy ismét három csatárral "rohamozzuk" az ellenfél kapuját!

Várjuk ki a végét!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104667 koko111

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1138 posts

Posted 29 May 2006 - 10:57 AM

Nem akarok vészmadárkodni de egy újabb kiesés ellen menekülő ellenfél....
Kutasi-Babati,Subicz,Balassa,Jagodits-Schimmer,Rajos,Nagy G.-Imre,Andorka,Beke
Ebből kiderül, hogy az Artner végre berakta a kapuba Kutasit,hiányozni fog a Ricsi a védelemből, mert U19-es válogatottnál van(elnézem neki), illetve, hogy ismét három csatárral "rohamozzuk" az ellenfél kapuját!

#104668 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1755 posts

Posted 27 May 2006 - 06:16 PM

Idézet (Fortschritt @ 2006-5-27, 12:48)
Nagyon durva, ami a Sportban megjelent... Srácok, a Rohonci útnál mennyivel alkalmasabb az NBI-es meccsekre a Bozsik-Stadion? Vagy Pécs? Vagy a REAC-pálya? Vagy az Illovszky-Stadion? Vagy a paksi oroszlánbarlang? Vagy a tatabányai katlan? Vagy a patkánytetemes, omladozó fagyi-pálya? Ez, hogy a Rohonci út nem alkalmas, ez kitaláció! Nem emlékeztek, hogy 2 éve a bp is erre akarta először fogni a dolgot? Aztán itt járt a Ligaellenőr és azon kívül, hogy egy-két javítást kért, mindent rendben talált! Ha jól emlékszem, le is nyilatkozta ezt a Kajári Viktor + a Halmosi Zolibá' mint létesítmény-felelősök! Úgyhogy ez a stadionba-belekötés téma igen undorító dolog... Ilyenkor kellene egy magát valaminek tartó vezetésnek írnia pár sort, hogy "azé' ez nem így van vazze, és javítsátok má' ki!" vagy valami ilyesmi! Mert így tényleg az ország előtt csak az égés marad nekünk, abból meg köszönjük nem kérünk, volt már elég!

Különben meg persze, hogy ráférne a felújítás, mint még sok-sok mindenre Szombathelyen, de ne mondja nekem senki, hogy itt nem lehet NBI-es meccset rendezni! Azért nem lehet, mert - egyelőre - gyengék vagyunk ahhoz, hogy feljussunk! És nem azért nem jutunk fel, és nem azért nem érdemes feljutni, mert nem tudnánk hol játszani a hazai meccseinket!

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!

Azért nem reagálnak rá,mert sajnos ez az igazság!    Hogy miért is nem azt inkább nem írom le ...  

#104669 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2393 posts

Posted 27 May 2006 - 12:48 PM

Nagyon durva, ami a Sportban megjelent... Srácok, a Rohonci útnál mennyivel alkalmasabb az NBI-es meccsekre a Bozsik-Stadion? Vagy Pécs? Vagy a REAC-pálya? Vagy az Illovszky-Stadion? Vagy a paksi oroszlánbarlang? Vagy a tatabányai katlan? Vagy a patkánytetemes, omladozó fagyi-pálya? Ez, hogy a Rohonci út nem alkalmas, ez kitaláció! Nem emlékeztek, hogy 2 éve a bp is erre akarta először fogni a dolgot? Aztán itt járt a Ligaellenőr és azon kívül, hogy egy-két javítást kért, mindent rendben talált! Ha jól emlékszem, le is nyilatkozta ezt a Kajári Viktor + a Halmosi Zolibá' mint létesítmény-felelősök! Úgyhogy ez a stadionba-belekötés téma igen undorító dolog... Ilyenkor kellene egy magát valaminek tartó vezetésnek írnia pár sort, hogy "azé' ez nem így van vazze, és javítsátok má' ki!" vagy valami ilyesmi! Mert így tényleg az ország előtt csak az égés marad nekünk, abból meg köszönjük nem kérünk, volt már elég!

Különben meg persze, hogy ráférne a felújítás, mint még sok-sok mindenre Szombathelyen, de ne mondja nekem senki, hogy itt nem lehet NBI-es meccset rendezni! Azért nem lehet, mert - egyelőre - gyengék vagyunk ahhoz, hogy feljussunk! És nem azért nem jutunk fel, és nem azért nem érdemes feljutni, mert nem tudnánk hol játszani a hazai meccseinket!

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104670 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 27 May 2006 - 09:28 AM

Szombathely: Selymes Tibor visszakozott
Selymes Tibor korábbi 48-szoros román válogatott labdarúgó, valamint a mögötte álló gazdasági társaság elállt a Haladásnál tervezett befektetéstől. A döntés legfőbb oka, hogy a szombathelyieknek nincs meg az első osztályú szerepléshez szükséges licencük. Selymes Tibor hosszú távú terveiben az élvonalba kerülés szerepelt, mégsem kapott garanciát arra, hogy a pálya tulajdonosa, a MÁV vállalja a beruházást, ezért a felek elálltak az együttműködéstől.

A Nemzeti Sportban már csak ennyi jelent meg az egész Selymes-ügyről. Arról egy büdös szót se írnak hogy annak a bizonyos gazdasági társaságnak sem volt garanciája arra hogy van pénzük. Így az egészből az ország nagy részén megint csak azt látják hogy a szombathelyi fociba nem érdemes befektetni. Egyébként a stadionnal tényleg kéne valamit csinálni, ha fel akarunk jutni. Nevetséges lenne ha jövőre esetleg tényleg feljutnánk és azért nem indulhatnánk az nb1-be mert nincs normális stadionunk. Stadionkérdésre is van valami koncepciója a jelenlegi vezetésnek?

#104671 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2393 posts

Posted 26 May 2006 - 08:49 PM

Valaki tudja, hogy a Babati Feri játszhat-e Lellén? Nekem úgy tűnt, hogy sérülés miatt kért cserét a Gyirmót (Velencei Palinak: sütemény) ellen...

Bár... a elmúlt hetekben lassan már másodlagossá vált, hogy idén van egy bajnokság, amit jó lenne tisztességesen befejezni.  

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104672 zizip1

Tag

• Members
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 26 May 2006 - 08:24 AM

A Grőberről: a gyerek nagyon sokszor két csapatban is helytáll, hiszen az U19 meccsein is véd.  Persze, hogy hibázik néha. Azt nem tudom, hogy az edző miért nem ad lehetőséget a Kutasinak.
A Selymest pedig szerintem bepalizták. Nem véletlen, hogy egyetlen sajtóorgánumban nem szólal meg, amióta kiderült, hogy nem jönnek össze a dolgok. Szerintem nem titok, hogy az események mögött valójában a Szegner van. Evidens, hogy vele - az előzmények miatt - biztosan nem tárgyalna senki, ezért keresnie kellett olyan valakit, akit esetleg szívesen fogadnának a tulajdonosok. Mindenesetre tanulságos a történet...

#104673 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 690 posts

Posted 26 May 2006 - 05:39 AM

Igen, Artner valóban eezeknek a futballistáknak az edzője volt hosszú éveken át, de abban nem vagyok biztos, hogy ez azt jelenti, hogy velük elérhető az nb 1. Ezért tartottam szerencsétlennek Selymes nyilatkozatát, amelyben a keret szélnek eresztéséről beszélt, mert csak ellenségeket szerzett, pedig abban igaza volt, hogy jó néhány játékos nem üti meg azt a szintet, amire egy elsőosztályú csapatnál szükség van.
A másik. A Paks szerintem sem volt egy világverő csapat, de 31 pontot vert ránk...

#104674 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3168 posts

Posted 25 May 2006 - 09:37 PM

Elnézést kérek azoktól, akiket megsértettem. Néha valóban olyan hangot használok, ami rosszul eshet másnak.

Ahhoz viszont már öreg vagyok, hogy én is percenként változtassam a véleményemet, amiket leírtam, azokat úgy is gondolom.

#104675 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1755 posts

Posted 25 May 2006 - 09:34 PM

Érdekes hirdetést olvastam a mai Népszabadságban:

"Licenccel rendelkező vidéki NB I-es futtballklub a 2006/2007-es bajnoki évadra keres:
-névadó szponzort
-kiemelt mezszponzort
-hirdetőt illetve hirdetőket a stadionban lévő reklámhelyekre

Érdeklődni lehet *** és *** telefonszámokon.
Együtt a közös sikerért"

Nem tudom, hogy mennyi bevételük lesz ebből,de legalább próbálkoznak.  

#104676 cukorka

Újonc

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 25 May 2006 - 09:11 PM

Az Artner a  jelenlegi futtballisták 80%-nak volt edzője hosszú éveken át. De nem is erről van szó! Azt kérded, hogy a Selymes miért nem szerezhetne rutint az NB.II-ben? Hát Ő nem rutint szerezni szerződött volna ide. Ő azt ígérte,( vagy a mögötte álló kamu befektető csoport) , hogy jövőre biztosan feljutnak az  NB I-be, illetve ezt követően a Hali kiléphet a nemzetközi porondra! Na már most, hirtelen ez nem túl sok egy kicsit? Bár az ígérgetésékkel úgy látszik jól lehet a hangulatot fokozni... Hozzáteszem, hogy a Debrecennek, mint vidéki futballklubnak sikerült kilépnie a nemzetközi porondra, ..hozzáteszem évi 1 MILLIÁRD-OS Ft kötségvetéssel.  Bocs Önkormányzat!!!
HAJRÁ HALI!!!  

#104677 csakhali

Tag

• Members
  • PipPip
  • 159 posts

Posted 25 May 2006 - 05:11 PM

ja bocs,aláírás:mrenrich

#104678 csakhali

Tag

• Members
  • PipPip
  • 159 posts

Posted 25 May 2006 - 05:02 PM

inkább adjatok pénzt a füstbe hogy ösztönözzük a csapatot,ahelyett hogy az edzőt cseszegetitek.Egész eddig ő volt a fasza edző,milyen jó tett...stb.
na nem mintha én csipném,de az elejétől fogva tartózkodtam tőle uh nincs meglepetés.Úgy mint amikor a bíropeter idejött akkor is mondtam hogy vissza a lelkesedéssel és ki lett a hibás...én.na persze kinek lett igaza...nekem.
az egész ott kezdődik hogy ilyen gombásendrék vannak a bizottságba.
most évekre elástak itt mindent

#104679 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipPip
  • 373 posts

Posted 25 May 2006 - 02:43 PM

Idézet (koko111 @ 2006-5-25, 13:34)
Én is támogatom a kezdeményezést!Kondics Krisztián
Hajrá Hali!

Egy szomorú hír:
Közlekedési balesetben elhunyt Mercz Gábor, a Celldömölki ...

Nyugodjon békében!

Nyugodjon békében!

#104680 szasza75

Tag

• Members
  • PipPip
  • 74 posts

Posted 25 May 2006 - 02:07 PM

Idézet (koko111 @ 2006-5-25, 13:34)
Egy szomorú hír:
Közlekedési balesetben elhunyt Mercz Gábor, a Celldömölki ...

Nyugodjon békében!

Öszinte részvétem a családjának !