Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108670 replies to this topic

#104641 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:46 PM

A magyar labdarúgás már képtelen lesz odáig süllyedni, hogy a jelenlegi szemléletű szhelyi foci az első osztályba férjen. Nekünk a Gyirmót, meg a Felcsút a mérce, nem a Fehérvár, meg a Diósgyőr. Nemsokára a városban is az lesz a kérdés, hogy Gencshez csatolják, vagy Jákhoz.
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#104642 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:42 PM

Idézet (belabo @ 2006-5-17, 21:29)
A szurkoló nyilván nem azt nézi, ki honnan származik. De akiket említesz, azok más képességű játékosok voltak, mint akik ma itt játszanak. Ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy Mozart, meg Győzike is zenész, meg Hitler és Leonardo is festő.

És ekkor jön képbe a szakmai felelös aki kiválasztja a játékosokat és a befektetővel közössen megpróbálják leigazolni! A magyar és nem magyar küzdjön meg egyenlő feltételekkel a csapatba kerülésért és a jószemű szakmai felelös döntsön, hogy ki játszon! Lehet, hogy igazad van és ilyen kaliberü játékosok mégegyszer nem igazolnak a Rohonci utra, de attól még nálunk válhat valakiből jó és értékes játékos és azt esetlg több pénzért mint amibe nekünk került értékesíteni leht, az árán pedig kezdődhet a mókuskerék előről! És ezmellett stabil elsőosztályuak lehetünk!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#104643 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:29 PM

Idézet (mindentbele @ 2006-5-17, 21:12)
Lehet, hogy most megköveztek de én azt mondom nem számít a játékos nemzetisége, voltak itt már olyan légiósok akik bizonyítottak, küzdöttek a HALIért és szerettük öket! Lehetett az román (Negrau), bosnyák (Filipovic) brazil (Leo, Flavio Pim)! Csak csússzon, másszon és nem utolsó sorban játszon jól és tegyen meg mindent a HALIért! És ez vonatkozik a magyar és azon bellül a saját nevelésü fiatal játékosokra is!

A szurkoló nyilván nem azt nézi, ki honnan származik. De akiket említesz, azok más képességű játékosok voltak, mint akik ma itt játszanak. Ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy Mozart, meg Győzike is zenész, meg Hitler és Leonardo is festő.
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#104644 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:12 PM

Lehet, hogy most megköveztek de én azt mondom nem számít a játékos nemzetisége, voltak itt már olyan légiósok akik bizonyítottak, küzdöttek a HALIért és szerettük öket! Lehetett az román (Negrau), bosnyák (Filipovic) brazil (Leo, Flavio Pim)! Csak csússzon, másszon és nem utolsó sorban játszon jól és tegyen meg mindent a HALIért! És ez vonatkozik a magyar és azon bellül a saját nevelésü fiatal játékosokra is!

#104645 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:09 PM

Akármi is lesz a vége, ezek a történések nem Dobányt, nem Artnert, nem Selymest, hanem a várost minősítik.

#104646 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:01 PM

Idézet (mindentbele @ 2006-5-17, 20:57)
az Artner hétfőn a HALI TV.-ben telefonon miért nyilatkozta azt, hogy ide nem kellenek, "románok" meg "idegenek"! Ő mit lát, mit tud, hogy ilyeneket mond!?

Ő túl közelről nézi ezt az egészet, még annyit se lát belőle, mint mi szurkolók. Lehet, hogy románok nem kellenek, de néhány játékos elkelne, hogy az Artner jövőre is harcolhasson az nb2 8. helyéért.

#104647 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 08:57 PM

Idézet (köbüki @ 2006-5-17, 19:10)
Én szeretném, ha jövőre minőségi labdarúgás is lenne Szombathelyen, mert az  világos, hogy saját erőből, az utánpótlásra támaszkodva az nem fog megvalósulni.

De ha ezt mi észrevesszük és látjuk akkor az Artner hétfőn a HALI TV.-ben telefonon miért nyilatkozta azt, hogy ide nem kellenek, "románok" meg "idegenek"! Ő mit lát, mit tud, hogy ilyeneket mond!?

#104648 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 08:48 PM

Idézet (mindentbele @ 2006-5-17, 20:47)
Lehet, hogy most csak arról megy a vita, hogy kinek az embere jöjjön? Vagy?

Vagy arról, hogy nincs is befektető, csak vki kitalálta az egészet.

#104649 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 08:47 PM

Nem tudom politika szinten ki nem akarja, hogy a HALI megint az ELSŐ OSZTÁLYBAN szerepeljen! Anno a fidesz vezette önkormányzat megpróbálta, lett, ami lett, de megpróbálták! 2004'-ben pedig az mszp vezetés mentett meg minket a bu..i bp. aljas lelépése után! Lehet, hogy most csak arról megy a vita, hogy kinek az embere jöjjön? Vagy?

#104650 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 08:45 PM

Lehet.

#104651 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 08:04 PM

Lehet hogy megint hoppon maradunk?
Az szégyen lenne!
Én akkor már nem is tudom miben bizhatok!

#104652 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 07:27 PM

Véletlenül én is tudom, ki az a Horváth Zsolt, olvastam a nyugat.hu-n. Az nem lep meg - ismerve honnan jött Selymes, meg ki a szomszédja az Árpád u.-ban - hogy pont ezt a pártot imádja. Az egész bele is fér Szhely image-be, hiszen az egész megye sárga. Selymesben se azért bíznék, mert H.Zs-vel ment oda, hanem mert ért hozzá. Legfeljebb majd nem a politikáról fogunk beszélgetni vele.

#104653 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 07:10 PM

Nem hinném, hgy itt az döntene, hogy az Artner, vagy a Vörös és a Dobány mennyire kapaszkodik a székébe. Itt inkább más megfontolások lehetnek amellett, hogy komoly tervezetet lehet, hogy még senki se látott. A Selymes a Horváth Zsolttal együtt tárgyalt a polgármesterrel (legalábbis egy cikkben így jelent meg). Utóbbit most választották az egyik párt szombathelyi prominensévé, ők korábban is igazgatták a klubot a Selymes által mintának tekintett időszakban. Annak a gazdálkodása mindenki előtt ismert (felszámolási eljárás, árverezések stb...). Úgyhogy ő több egy egyszerű fb tagnál... Egyébként csak pletykák keringenek arról, hogy ki lenne a valódi befektető, mert az egyre világosabb, hogy a Selymes csak egy stróman, aki max a szakmai munkát végezné.
Korrektebb lenne, ha a vasi befektetőket végre megnevezné valaki. Az megnyugtathatná a szurkolókat is.

Én szeretném, ha jövőre minőségi labdarúgás is lenne Szombathelyen, mert az  világos, hogy saját erőből, az utánpótlásra támaszkodva az nem fog megvalósulni.

#104654 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 06:42 PM

Idézet (köbüki @ 2006-5-17, 18:29)
A közgyűlésnek kell erről dönteni (és ő is fog) nem pedig az alkalmazott, ezt kár állandóan felhánytorgatni, mert nem is érdemes erről vitatkozni. Közgyűlés viszon csak minden hóap utolsó csütörtökén van.

Akkor ez a sok okos miről dumál? Vagy a polgármester se tudja, hogy csak minden hónap utolsó csütörtökén van közgyűlés? Akkor holnap mi fog történni? Holnap igaz csütörtök lesz, de nem utolsó.

A vevőjelölt pedig nem az fb-nek, hanem a tulajdonosnak teszi le amit akar, aztán ő eldönti, hogy kikéri-e a jelenlegi vezetés véleményét. Én csak azt akartam mondani, hogy undorító, ahogy a jelenlegi vezetés kapaszkodik a pozíciójába. Ezek szerint nekik pont így jó, ahogy van. Nekem meg pont így nem jó. Ennyi.

#104655 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 06:29 PM

A közgyűlésnek kell erről dönteni (és ő is fog) nem pedig az alkalmazott, ezt kár állandóan felhánytorgatni, mert nem is érdemes erről vitatkozni. Közgyűlés viszon csak minden hóap utolsó csütörtökén van. Ha tényleg olyan stádiumban van a dolog, ahogy az fb tag mondta, akkor tényleg nincs is miről dönteni. Feltéve, hogy egyáltalán kiváncsiak a jövőbeni koncepcióra. Azt meg gondolom szeretnék látni, mert nem akarnak abba a helyzetbe kerülni -öt éven belül már harmadszorra-, hogy csapatot kelljen újra szerezni. Ha ez nem érdekelné őket, akkor csak arról kellne dönteni, hogy x összegért hány százalék tulajdonészt ad az önkormányzat. Nyilvánvaló, ha nem 100%-át adják el a cégnek, akkor a felelőtlen gazdálkodás a saját vagyonrészét is lenullázhatja, úgyhogy teljesen érthető az óvatosság. Kár itt indulatokat gerjeszteni addig, amíg nincs két olyan koncepció, amit össze lehetne hasonlítani. Ha minden úgy van, ahogy a Németh nyilatkozta, akkor eddig a mostani "befektető" sem tett le többet az asztalra, mint a korábbiak.
Egyébként a Selymes mai nyilatkozatából nekem úgy tűnik, hogy az elképzelések mögött különösebb szerződések nincsenek is. Ha meg csak a szavak szintjén olyan profi, akkor azal a klubnak több kárt okoz, mint hasznot.

#104656 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 06:03 PM

Most már nem tudom, hogy mit gondoljak, reméelm holnap tényleg kiderül minden.
Amúgy egy jó hírt tudok mondani a Szombathelyről származó Balikó Milán valószínüleg a West Brom játékosa lesz.Remélhetőleg sikerül neki!

#104657 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2603 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 06:01 PM

Akkor most mi van? Megint megvezettek minket? Hol van az a határozotság a Selymestől amivel nyilatkozott pár napja? Mi, vagy inkább ki vette el a kedvét?

#104658 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 05:42 PM

"Jól megvannak kavarva a dolgok, összevissza nyilatkozik mindenki.
Az igazság viszont az, hogy még egy üzleti terv sincs. Egyetlen írásos előterjesztés nem került az asztalunkra. Így pedig tényleg nincs miről beszélni. "

Ezt egy fejes mondta. Ezzel szemben én azt gondolom, ha Selymes 1 fillért hoz, akkor már többet tett, mint a mostaniak. Azt se értem, hogy a város tulajdonát képező klubról miért nem a közgyűlés dönt, miből gondolják a jelenlegi alkalmazottak, hogy nekik bármibe beleszólásuk van? Szerintem teljes szereptévesztésben élnek, miért kellene az ő asztalukra tenni bármit? Számoljanak be, miért adták el a Komant, vegyék át a munkaviszonyuk megszünéséről szóló határozat, vegyék fel a szerződésüknek megfelelően járó pénzeket, aztán húzzanak el. Aztán járjanak meccsre, és kiabálják, hogy Hajrá Hali! Ez a dolguk. Ez a mentalitás, hogy milyen jó gazdasági vezetők vagyunk, hiszen fillére pontosan költöttük el a pénzt, és mindenől megvan a belég, 30 éve még elment volna. Ébresztő!!! 2006 van!!!

#104659 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 09:09 AM

Idézet (BaLee @ 2006-5-16, 21:16)
OFFTOPIC: tudtok olyan helyet ahol a BL döntőt adják kivetítőn vagy valami nagyott tvn?

Bánya Café-ban is adják a döntőt,mint ahogy az eddigi összes meccset is.Bár nagyon sok foglalás van,azért lehet próbálkozni,hátha beférsz
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104660 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2006 - 08:34 AM

Idézet (rolmen @ 2006-5-17, 07:47)
Idézet (Balu @ 2006-5-16, 18:19)
Idézet (rolmen @ 2006-5-16, 15:11)
Selymes bejelentkezett,mindenki rosszlett,talán mi szúrkólók is mert ilyeneket írogatunk itt a honlapon,de ilyen az élet,néha nagyon jó,néha kegyetlen.Ezeknek a fiataloknak adódott egy olyan lehetőség,hogy 2 év alatt megmútathassák,hogy hogyan képzelik el a pályafútásúkat a foutbalban,a választ mindenki tudja.

Rolmen többnyire igazad van, de most van amiben tévedsz. Nem mondtuk,hogy eddig minden rossz lett volna.BP lelépése utáni helyzet megoldása igenis tiszteletet érdemel. Lásd Fortschritt vagy az én korábbi hozzászólásainkat.

Kedves Balu!
Én nem azt írtam hogy minden rossz volt az elmúlt 2 évben,B.P lelépése útán,hanem azt írtam,hogy most ezzel a Selymes Tibi jövetellel,mindenki rosszlessz,mert senki nemszereti ha felállítják a helyéről,énse szeretném ha ez történne velem,de ezvan az beszél akinél nagyobb a lap.Ésmost a Haladás jővője a tét,és remélem tényleg ez a tét.És ebben azért egyetértünk talán,hogy ez nekünk szúrkolóknak csak jólehet.
A hozzászolásaitokat olvastam persze,azért nem írogattam sokat,mert kőbűki nagyon jó barátom,közössen szoktuk elemezni ezeket a dolgokat,amít ő szokott leírni töbnyire aztírnám énis,bár közöttünk is van néhány dolog,amíben nem egy a véleményünk,ő a gazdasági dolgokban van igen otthon,abban nemvítázom vele

Mondom,hogy egyetértünk!    Remélem mindenki nem lesz rossz! ;-)
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit