Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108944 replies to this topic

#104621 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 09:02 PM

http://matula.hu/ind...e&rel=45&id=550

#104622 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 08:20 PM

Vagy inkább bebuktatja a lombardot, megveszi a budafokot és megmenekül 60 milliótól. Mi meg fizethetünk. És kész is az NBII.
Okos gondolat.

#104623 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 07:31 PM

Az eredeti elképzelések szerint a szervezeti és működési szabályának módosítása szerepelt volna a Magyar Labdarúgó Liga csütörtöki taggyűlésének programjában, de ez a téma végül nem is került napirendre, miután a küldöttek megszavazták, hogy a szervezet jövőjéről - megszűnik-e, vagy tisztújítás lesz? - a legközelebbi, június 19-én esedékes hasonló összejövetelen döntenek.
A 47-ből megjelent 28 tag egyike, Klement Tibor, a Győri ETO ügyvezetője javasolta először azt, hogy tekintsék át az MLL szerepét, létjogosultságát, miután a múlt pénteken az MLSZ közgyűlése elfogadta a szövetség új alapszabályát, majd később ugyanő indítványozta a Liga megszűnését is.
Felvetéséből határozati javaslat lett, amelynek értelmében felkérik az elnökséget, hogy terjessze a június 19-i taggyűlés elé azt a kezdeményezést, ami az MLL megszüntetésére vonatkozik, de végső soron erre csak a szövetség közgyűlése jogosult, mert ez ügyben módosítani kell az alapszabályt. Téma lesz a legközelebbi tanácskozáson az MLSZ elnökségének javaslata a vagyoni értékű jogok értékesítéséről, illetve a profik által jelölt MLSZ-elnökségi tagok "elszámoltatása", valamint - természetesen amennyiben nem a megszüntetés mellett dönt a tagság - az MLL tisztújítása is, miután a tavaly június 16-án megválasztott elnöknek és elnökségnek lejár a mandátuma.
A taggyűlésen ismételten szóba került, hogy június 15-én lejár az úgynevezett reorganizációs hitelek visszafizetésének határideje, s amelyik klub nem törleszti adósságát, az a szövetség elnökségének döntése értelmében nem nevezhet a 2006-2007-es bajnokságra. Kisteleki István, az MLSZ és az MLL elnöke nehezményezte, hogy a tartozásuk miatt kizárással fenyegetett klubok közül még senki nem kereste meg, s nem terjesztette elő konkrét gazdasági elképzeléseit az adósággal kapcsolatban. Újra elhangzott, hogy a mintegy 500 milliós adósságot feltétlenül vissza kell fizetni, az összesen 3.1 milliárdos hitelből fennmaradó 2.6 milliárd forinttal kapcsolatban azonban a későbbiek során többféle megoldás is kínálkozhat.
Bíró Péter, az NB I-ből már kiesett Lombard Pápa tulajdonosa kijelentette: visszavonja azt a javaslatát, hogy emeljék 18-ra az élvonalbeli csapatok létszámát, s senki ne búcsúzzon az első osztálytól, Kutasi Róbert, aki a REAC ügyvezetőjeként korábban szintén támogatta ezt az ötletet, azt mondta: félreértették szavait.
Az NB I-es klubok közül a legtöbb tartozást felhalmozó FTC képviseletében Tepszics Ignác sportigazgató arról tájékoztatta a taggyűlést, hogy jövő csütörtökön jár le a Központi Vagyoni Igazgatóság által kiírt tender határideje, s azután hamarosan lehet új tulajdonosa a labdarúgó zrt.-nek, de a klub szerdai tisztújító közgyűlését követően egyébként is készül egy stratégiai terv az adósságkezelésre, amit a jövő héten tudnak átadni az illetékeseknek.
(labdarugoliga.hu)

Szóval a Bíró Peti belátta, hogy jobb neki ha eljön Szombathelyre játszani a csapatával.Helyes gondolat:)!
Hajrá Hali!

#104624 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 07:30 PM

Idézet (MUFC @ 2006-6-01, 19:24)
Én hallottam a Király Gabi, Ronaldo, Nistelrooy, Gera neveket is hogy átigazolnak. lehet, nem is a Haladásba, de mire ide ért a hír, én már így hallottam.
Szóval, ne azon rágódjunk, hogy ki jött volna, mert a neveket amit hallottak egyesek, azoknak fele se igaz, de ha mégis, most már akkor sincs semmi értelme.
Várjuk a megegyezést, az edzőcserét:), és aztán meglátjuk, hogyan tudunk segíteni

MUFC van amiben egyetértünk    Pl most!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104625 MUFC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 07:24 PM

Sör, sör, sör.. (ez egy sör sor)

Én hallottam a Király Gabi, Ronaldo, Nistelrooy, Gera neveket is hogy átigazolnak. lehet, nem is a Haladásba, de mire ide ért a hír, én már így hallottam.
Szóval, ne azon rágódjunk, hogy ki jött volna, mert a neveket amit hallottak egyesek, azoknak fele se igaz, de ha mégis, most már akkor sincs semmi értelme.
Várjuk a megegyezést, az edzőcserét:), és aztán meglátjuk, hogyan tudunk segíteni
"büdösparaszt"

#104626 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 06:49 PM

Idézet (nForce @ 2006-5-31, 15:52)
Idézet (Mike Tyson32 @ 2006-5-31, 15:48)
Takács T. (Sopron), Nagy G. (REAC),Flavio Pim, Tóth P. (Győr), Japa, Dancs (Kispest), Roni (Répcelak),Alex (most görög elsőosztály) és még két lengyel játékos-ha minden igaz ezek a játékosok érkeztek volna a Selymesékkel.Volna...
H A L I  

magyarul újra lett volna egy csapatunk...

Neveket én is be tudok dobni.Még akkor is ha szó sem volt a szerződtetéséről. A megadott csapatodból többen határozottan kijelentettés,hogy ők másodosztályban nem játszanak.(még akkor sem ha jelenlegi csapata tartozik neki)

#104627 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 04:24 PM

Idézet (köbüki @ 2006-6-01, 14:52)
Ráadásul nem is akárhogyan, mert a szóbeszéd szerint nem egy bundás mérkőzés volt.
Ha nincs a bunda, ha nincs a kiesés, ha nincs a 160 milliós tartozás, akkor talán nincs is Bíró és a többi. Ha, ha, ha...
Nincs is értelme ezt feszegetni már. Mindenesetre a sokak által minden idők legjobbjának tartott Haladással ugyanúgy kiestek és csődbementek.
Az kétségtelen, hogy van a felsoroltak között több olyan, aki erősítést jelentene.

Kimondottan jó formában lehet Roni Robeiro da Silva, aki az őszi NBIII-as góllövőlista 52. helyéről a 15-re tornászta fel magát kimagasló 7 góljával.

Nem szeretem azokat a hozzászólásaidat amelyekbe nincs szó sőrről.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104628 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 02:52 PM

Ráadásul nem is akárhogyan, mert a szóbeszéd szerint nem egy bundás mérkőzés volt.
Ha nincs a bunda, ha nincs a kiesés, ha nincs a 160 milliós tartozás, akkor talán nincs is Bíró és a többi. Ha, ha, ha...
Nincs is értelme ezt feszegetni már. Mindenesetre a sokak által minden idők legjobbjának tartott Haladással ugyanúgy kiestek és csődbementek.
Az kétségtelen, hogy van a felsoroltak között több olyan, aki erősítést jelentene.

Kimondottan jó formában lehet Roni Robeiro da Silva, aki az őszi NBIII-as góllövőlista 52. helyéről a 15-re tornászta fel magát kimagasló 7 góljával.

#104629 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 01:20 PM

Nagy részével együttértek amit mondtál...De azt had kérdezzem meg, hogy véletlenül nem ők estek ki a másodosztályba??Hajrá Hali!

#104630 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3735 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 12:09 PM

Idézet (zizou05 @ 2006-6-01, 11:02)
Takács T. (Sopron), Nagy G. (REAC),Flavio Pim, Tóth P. (Győr), Japa, Dancs (Kispest), Roni (Répcelak),Alex (most görög elsőosztály) és még két lengyel játékos-ha minden igaz ezek a játékosok érkeztek volna a Selymesékkel.Volna...
H A L I  

Milyen csapatunk lett volna?
Olyan játékosok nem kellenek ide akik a bajban szarban hagyták a csapatot és elvándoroltak. Legalábbis én így vagyok vele.
Bár nincs miről beszélni mert hála Istennek nem jött össze.
Hajrá Hali!

1.több tíz millióval tartoztak nekik
2.másodosztályban játszani nem a karrier csúcsa
3.az új tulajdonost akkoriban bíró péternek hívták,a fenti játékosok egyike személyesen mondta nekem,h ő nem hajlandó ezzel az emberrel együtt dolgozni

döntsd el ki hagyott szarban kit.nehogy azt hidd,h a jelenlegi keret minden tagjának zöld-fehér vér folyik az ereiben,ha nyárra nem lesz pénz,ők ugyanúgy lelépnek.most,h a Selymes-féle dolog lefutott lehet magunkat áltatni,de mind tudjuk,h a felsorolt játékosok igenis minőségi erősítést jelentettek volna,szinte egytől-egyig
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104631 zizou05

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 11:02 AM

H A L I  

Milyen csapatunk lett volna?
Olyan játékosok nem kellenek ide akik a bajban szarban hagyták a csapatot és elvándoroltak. Legalábbis én így vagyok vele.
Bár nincs miről beszélni mert hála Istennek nem jött össze.
Hajrá Hali!

#104632 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 10:47 AM

Kezdjük azzal, hogy jöjjön létre minél előbb a megállapodás. Utána kezdhetünk TALÁN reménykedni.

Mindenesetre támogatom Séllei urat. Örülök, hogy egy fiatal (remélhetőleg) tettre kész ember kerül a csapat mellé, ha minden jól megy. Várjuk meg a fejleményeket!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104633 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 10:31 AM

Én is csak csatalakozni tudok a többiekhez. A szurkolók egészen biztos hogy támogatni fogják azt aki tényleg segíteni akar és tud is a csapaton, így Séllei úr is élvezni fogja a támogatásunkat. Az egyetlen baj hogy sokkal több ilyen emberre lenne szükség mint Séllei. De kezdésnek ez sem rossz, nagyon remélem hogy ő tényleg megtudja találni a többi befektetőt akinek fontos a Haladás.
Hajrá Hali!

#104634 szasza75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 09:10 AM

Idézet (vizy @ 2006-5-31, 21:29)
Én is sok sikert kívánok Séllei Úrnak ! Azt hiszem, mi szurkolók mellette leszünk és ahogy' eddig is, ezután is támogatni fogjuk csapatunkat !
HAJRÁ HALI !!!

Csatlakozom az előttem szólóhoz !!!

#104635 MUFC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 07:21 AM

Idézet (rolmen @ 2006-5-31, 21:45)
Bízisten ha megint öröm lessz meccsre járni leteszem magyar nyelvtanból a diplomát

De ha a diploma megszerzéséhez szükséges pénzt inkább a csapatnak adod, akkor ezt is elengedjük neked:)
Amúgy én is üdvözlöm az új elképzelést, amellett, hogy az Artner-Vörös duóról alkotott véleményemet most is fenntartom, és remélem hogy a vezetőség is végre rádöbben, hogy kell a változtatás.
A többi ötletre, javaslatra, mint pl. Köbükié, szerintem térjünk vissza amikor véglegesen létrejött a marketing kft. Remélem arról a részről már többen olvassák a fórumot, (a többenhez már elég egy ember is), és kikérik a szurkolók véleményét, ötleteit. Mert abban sose volt hiány, és már eddig is volt jópár, amit meg lehetett volna valósítani. Na mindegy, majd ezek után:)
"büdösparaszt"

#104636 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:46 PM

Idézet (rolmen @ 2006-5-31, 21:45)
Bízisten ha megint öröm lessz meccsre járni leteszem magyar nyelvtanból a diplomát

Vigyázz, mert a végén tényleg a szavadon fogunk!  

#104637 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:45 PM

#104638 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:29 PM

Én is sok sikert kívánok Séllei Úrnak ! Azt hiszem, mi szurkolók mellette leszünk és ahogy' eddig is, ezután is támogatni fogjuk csapatunkat !
HAJRÁ HALI !!!

#104639 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:27 PM

Idézet (Misi @ 2006-5-31, 13:12)
"szúrkolók" , "bántjúk" , "márciúsban"  rövid ú
"pródukció" rövid ó..

remélem azért a Celldömölköt megverjük  

Tévedsz! A második hosszú!    Rolmen ne törödj Vele! Amíg ennyire szereted a csaoatot addig elnézzük Neked!

#104640 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:23 PM

Séllei úrnak sok síkert kívánok,és bízom benne,hogy valóra válik az amit szeretne,és együtt tudjunk örülni mi szúrkolók a síkereknek.
Egy picit más:Tisztelt Misi teljessen igazad van három ékezetet elvétettem,nemakarom magam mentegetni,de siettem a vonatra,sajnos pestre kelett mennem,és nemfigyeltem oda.De kívánom neked,hogy ennyi hibát ejtsél az életetbe.
A játékosok felé pedig változatlan a véleményem.