Ugrás a tartalomhoz

balul sikerült randik

524 replies to this topic

#521 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:21 AM

mondja splity, aki 27 éves és egyedülálló))

amit írsz, az a könyvek szavai, elméletben ezeket én is tudom h így (kéne!) lennie ahogy írod, de sosincs így, mert a világ nem utópisztikus, hanem szar. és nekünk is szarnak kell lennünk különben kicsinálnak minket.

de kedves splity, én ismerek egy 98 kilós pattanásos lányt, aki iszonyú jólelkű. ha gondolod, megadom a mailcímét;)

na mi erre az első reakció??

na?))

#522 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6619 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:16 AM

Csak annyit fűzök hozzá, hogy soha a büdös életbe nem leszel boldog! De nem is sajnállak érte!
Sok dolog van amit pénzért nem lehet megvásárolni! Szeretet, boldogság, egészség..... Általában azok a szerelmek az igazak ahol nem a pénz dominál. De ezt te sose fogod megélni!
Jó éjt!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#523 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2006 - 11:56 PM

figyelj, ez teljesen természetes dolog, és elárulom, még így is piszkálni szokta a bnőim, h nem vagyok elég kemény a pasikkal.

2 barátnőm van, és őket is sokszor átbaszták már a pasik, és engem is. de beszélek a saját nevemben, de ez ráillik a bnőimre is, meg sztem még sokmillió nővel megtörtént:

nekem volt egy pasim aki azért hagyott el, mert talált egy nálam szebb lányt.
volt egy másik pasim, aki azért hagyott el, mert egy nagymellű lányt talált, és azt mondta, helyes az arcom, de az ágyban nincs mibe kapaszkodnia, és nem tud elélvezni a melleim között.

a férfiak kihasználták a külsőmet, csak azért voltak velem mert viszonylag szép vagyok, de amint jöttek a mégszebb lányok, dobtak.

a pasiknak csak a külső számít, ezt asszem ők maguk is beismerik. vagy legalább azt beismerik, h ha nincs szép külső, akkor nem tudnak beleszeretni a nőbe.

mivel a ffiak a külsőnkre mennek, ezért mi úgymond bosszúból a pénre megyünk.

a bnőim azért mennek a pénzre, h abból ők profitáljanak, ruhák étterem stb, én viszont jólelkű vagyok ,mert nem akarom lehúzni a pénzes pasikat,sőt:

nekem soxor nem az kell hogy bmimet is fizessék a pénzes pasik, mert gyakran volt már, hogy én is csak 1 éjszakás kalandot akartam egy gazdag pasitól, és nem kértem tőle pénzt, és nem lett nekem belőle anyagi előnyöm.

viszont a tény, hogy pénzes pasival fekszek le, önbizalmat ad. az ad önbizalmat, hogy vagyok elég szép ahhoz, hogy egy gazdag pasi megdugjon.

egy csóró trabantos pasival lefeküdni nem kihívás, mert ők minden 100 kilós nővel lefeküdnének csak pina legyen.

sokan sajnálják a csóró pasikat és azt hiszik róluk jólelkűek, közben nem, csak gyávák és nem vitték semmire, de a gyárban ugyanúgy irigykednek egymásra meg ölik egymást mint a politikusok odafent.

aki nem gazdag, annak önbizalma sincs, nem sugároz erőt, és gyáva.

tehát a pénz a következőt jelenti:
bátorság
szerencse
önbizalom
vagányság
alkalmazkodóképsség
erő

és én ilyen tulajdonságú pasikkal fekszem csak le, nem pedig trabantos loserekkel.

ha vkinek a testem kell, annak legyen pénze vagy hatalma vagy mindkettő, + a pénzből származó pozitív tulajdonságok.

#524 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6619 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2006 - 11:16 PM

hm...
Ha ezeket poénból találod ki akkor azt mondom van fantáziád.
De ha ez a valóság akkor egy lelkibeteg és szánalmas kis hülye picsa vagy.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#525 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2006 - 10:22 PM

Ezt a topikot azért nyitottam, hogy mindenki elmondhassa benne a balul sikerült randijait. Azt is, ahol ő volt ügyetlen, és azt is, ahol a másik fél.

Nekem ezen a héten volt egy nagyon rosszul sikerült randevúm. Összejöttünk egy sráccal, aki elmondta, hogy egy szállodaláncnál tölt be vezető posztot. Maga a srác nem tetszett, de úgy voltam vele, vezető, ezért kell nekem.

Kimentünk az autójához, és vazz egy világossárga trabant volt. Láthatta az arcomon a döbbenetet, mert elkezdett valami nem túl hihető sztorit kitalálni, miért csak trabant áll a parkolóban. Én minden magyarázat nélkül sarkon fordultam és leléptem. Azt hiszem, ez nem volt bunkóság, tőle volt az, hogy becsapott, el akarta hitetni velem, hogy van pénze, pedig nem volt.

sajnos sok ilyen férfi van aki hazugsággal akar magának nőt szerezni, és járhattam volna úgy is, hogy 1 napra kölcsönkéri vkitől a bmw-jét és azzal jön értem. jobb esetben sose tudom meg, hogy hazudott, és büszkén mesélem mindenkinek, h leszoptam egy szállodalánctulajdonost, de rossz esetben, ha rájöttem volna h nem az ő kocsija volt csak átvert, akkor a másnapot már nem élte volna meg.

nagyon aljasak a ffiak, vigyázni kell lányok, kikkel fekszetek le, el kell kérni tőlük előtte a személyijüket, és mindent, amivel igazolni tudják az állításaikat.