Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108930 replies to this topic

#105021 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2393 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 03:06 PM

Nem csak a Rajos Gabi nem játszhat a Gyirmót ellen, hanem még a Suba sem, ugyanis két meccsre tiltották el...

És akkor még egy Gábor: szegény Nagy Gabi.., semmi nem ment ma be...

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#105022 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 02:51 PM

Ma tisztességesen küzdöttünk, de ez a meccs sajnos hamar eldőlt. Nem is a vereség bosszant, hanem az a piros lap, amit teljesen feleslegesen szedett össze Rajos. 0-2-nél az utolsó percben ennek a kezezésnek semmi értelme nem volt...

#105023 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 02:45 PM

Hogy a Borsit mért cserélte le?A Beke mikor labdát kapott eladta...

#105024 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 10:45 PM

Idézet (Balu @ 2006-5-12, 22:16)
Idézet (belabo @ 2006-5-12, 20:25)
Remélem ennek a dolognak nem az lesz a sorsa, mint az megelőző terveknek. Most nagyon szivem szerint látszanak alakulni az ügyek, ünnepélyesen megigérem, hogy nem ba**ogatok ezentúl senkit, ha ez összejön.

Úgy legyen!    Mármint hogy úgy alakuljanak a dolgok. De ha senkitsem fogsz ba***ni ,akkor mi érdekeset fogunk mi a fórumon olvasni?    

, belabo, 2006 ősz:remek játék, csodálatos szurkolás, fantasztikus vezetőség, Babati a király............

#105025 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 10:16 PM

Idézet (belabo @ 2006-5-12, 20:25)
Remélem ennek a dolognak nem az lesz a sorsa, mint az megelőző terveknek. Most nagyon szivem szerint látszanak alakulni az ügyek, ünnepélyesen megigérem, hogy nem ba**ogatok ezentúl senkit, ha ez összejön.

Úgy legyen!    Mármint hogy úgy alakuljanak a dolgok. De ha senkitsem fogsz ba***ni ,akkor mi érdekeset fogunk mi a fórumon olvasni?    
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#105026 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 09:57 PM

Idézet (Tridente @ 2006-5-12, 21:08)
Azt hiszem a holnapi győzelmünk nagy bravúr lenne ezzel a kezdőcsapattal.Rajos középső védőt fog játszani és sajnos Tebeli is a kezdőben lesz...

Ha jól belegondolok, eddig soha nem láttam összefüggést a csapatösszeállítás és a csapat eredményessége között.

#105027 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 09:54 PM

A Bíró Péter fenyegetése 50 millióról szól, mi ehhez képest Dobány másodállású minimálbére? Remélem azt nem gondolja komolyan, hogy majd ő áttekinti a helyzetet, és komolyan döntési helyzetbe kerül? Ha őt nem akarná eltávolítani mindenki, akkor nem lenne mit áttekintenie. Remélem, ezt ő is felfogja, és végre távozik. Védelmére el kell mondani, hogy ő egy hivatalnok, aki nem képes ilyen feladatra, Bíró viszont egy közönséges bűnöző.

#105028 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 09:08 PM

Azt hiszem a holnapi győzelmünk nagy bravúr lenne ezzel a kezdőcsapattal.Rajos középső védőt fog játszani és sajnos Tebeli is a kezdőben lesz...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#105029 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 08:25 PM

#105030 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 08:06 PM

A Kft eladása a tulajdonosok joga és nem az ügyvezetőé. Az legfeljebb véleményezhet. Ha egyáltalán meg akarja hallgatni valaki.

#105031 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 06:47 PM

Idézet (Hali++++ @ 2006-5-12, 11:43)
Balu! Te mindig le tudod lohasztani az ember lelkesedését!

Engem bizakodással töltött el ez a hír. Eszembe jutottak a régi nagy nézőszámú mérkőzések, a jó hangulat, a jó játék.
Sajnos az is igaz, hogy az utóbbi 1-2 évben sokszor hülyítettek minket. De valamiért jobban tudok hinni ennek, mint amikor például a Bereczkit bejelentették. Az sem egy utolsó szempont, hogy a focit szeretők körében elismert a Selymes, míg Bereczkit már a hír megjelenése napján is sokan támadták, vélt vagy valós ügyei miatt.

Folytatás? Remélem napról-napra többet és biztosabbat tudunk majd az új befektetőről és nem kacsa a hír. Nem úgy, mint eddig...

Te is tudod már egy ideje járok meccsekre,sok mindent láttam már. Rengeteg "megmentőről" hallottam.Én még emlékszem évekkel ezelőttről is egy Török-Komora-Détári hármasról,az utóbbi időben meg egyre többről Berczky előtt,volt egy újpesti-győri pletyka,ja meg szombathelyi kör és még ki tudja mennyi még ...      Az eredményt meg tudjuk!  

De azért most is vannak furcsaságok: " Az,hogy eladják a focicsapatot működtető gazdasági társaság tulajdonrészét vagy sem, az nem az ügyvezető hatásköre, hanem a tulajdonosé. - mondta Dobány a www.haladasfc.hu -nak.
Szeretnék írásbeli garanciát arra,hogy a megfelelő szakmai koncepció és az anyagi fedezet valóban a befektető jelölt birtokában van-e.  Jövő hét elejére kell valamilyen javaslatot letennem a tulajdonos asztalára. Ezt a már említett információk birtokában fogom megtenni__"

Hogyis van akkor ez?    Nem Dobány hatásköre,mégis ő kér garanciát és ő tesz javaslatot? Érdekes. Nem hinném,hogy az első osztályban elegendő egy másodállású vezető(bár a 2.osztályban sem ideális), ergo ki az aki önként egy tuti másodállás feladása mellett dönt ...  

#105032 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 06:35 PM

Gabi!
Nem tudnátok összehozni egy kérdezz-felelek chat-fórumot a Selymessel? Úgy, ahogy régebben volt. Szerintem most lenne rá igény.

#105033 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 12:34 PM

ONGOL

#105034 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3733 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 11:53 AM

Selymes már semmi szerepet nem vállal Sopronban?
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#105035 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 11:43 AM

Balu! Te mindig le tudod lohasztani az ember lelkesedését!

Engem bizakodással töltött el ez a hír. Eszembe jutottak a régi nagy nézőszámú mérkőzések, a jó hangulat, a jó játék.
Sajnos az is igaz, hogy az utóbbi 1-2 évben sokszor hülyítettek minket. De valamiért jobban tudok hinni ennek, mint amikor például a Bereczkit bejelentették. Az sem egy utolsó szempont, hogy a focit szeretők körében elismert a Selymes, míg Bereczkit már a hír megjelenése napján is sokan támadták, vélt vagy valós ügyei miatt.

Folytatás? Remélem napról-napra többet és biztosabbat tudunk majd az új befektetőről és nem kacsa a hír. Nem úgy, mint eddig...
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#105036 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 11:04 AM

remélem összejön. sokáig nem bírom az artnerral, dobánnyal, meg a kis kedvenceikkel...

#105037 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 08:38 AM

Én örülök, hogy végre van valaki aki mozdítani akar a Haladás helyzetén, és remélem sikerül is neki...
Javaslom neki, hogy menjen: Tarczy,Tebeli,Sallér mindenképp, esetleg a Manganelli és a Beke is.A többiek viszont mindenképp maradjanak.

#105038 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 11:30 PM

Várjunk még a bizakodással,sokszor beszéltek már befektetőkről a végén mindig kútba fulladt,nem bánnám ha ez lenne a kivétel!    Hosszú távon az MTK példája lenne a követendő. Nézzük csak meg az akadémiájukat,sorra kerülnek ki a tehetséges srácok (azt is tudom,hogy egyedüliként nyugodtan vállogathatnak az országban). Egy kis matek : Tavaly eladták Juhászt ez két évig fedezni az akadémia összes költségét. Ha idén mégis eladnák a kis Némethet,akkor több,mint egy évig anyagilag biztosítva van a nagy csapat is.    A támogatókról,szponzorokról még nem is beszéltem. Csakhogy azt is tudom,hogy ehhez komoly beruházás kell,ezt anno Várszegi ott megtette,meg kell nézni közvetlenül mióta nincs ott mégis működik ...  Csakhogy itt jön nálunk a bibi .  Nem találunk olyan személy(ek)t,cég(ek)et akik képesek lennének ezt megteremteni, akár a nagycsapat rovására is. Addig marad nekünk az állóvíz, Artner,Dobány,Vörös és társaik ...

#105039 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 08:00 PM

Remélem, Selymes megérkezése megmozdítja az állóvizet. Ránk férne. Artner szerintem sem alkotott nagyot a tegnapi nyilatkozatával...Csak a Hali!

#105040 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 07:50 PM

Az Artner nyilatkozata szerintem nevetséges. A Balu legalább elismeri, hogy nagyot hibázott és miatta ment el a mérkőzés.

A Selymessel kapcsolatban pedig bizakodjunk. Az Ipkovits nyilatkozatából nekem úgy tűnik, hogy itt az egyezség már szinte meg is született. Mondjuk tapasztalata megvan a selymesnek, világot is látott és végül is Szombathelyhez is kötődik. Ha pénzt is tud szerezni, akkor jövőre biztos feljutunk ebből a fing gyenge NBII-ből.