Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108669 replies to this topic

#1 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 18 March 2019 - 11:31 PM

Végül, amiről még nem tudom, hogy bosszantani fog-e: tervezi a klubvezetés még valamilyen formában megünnepelni a 100. évfordulót, vagy a titkos bulin kívül más nem várható?

A Szombathelyi Haladás Labdarúgó Klub kft-jének még van ideje megszervezni az alapításának 100. évfordulóját, mivel az 2095-ben lesz. A PELC-et (ami a futballklubot alapító egyesület korábbi neve) ugyanis 1995-ben alapították.

#2 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 829 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2019 - 11:31 PM

Simán lehet, hogy később nem fog számítani ennek a meccsnek az eredménye. De ameddig van matematikai esélyünk, nekem fájnak az ilyen módon elbukott mérkőzések. Nem vagyok sportpszichológus, de szerintem a folytatást illetően adott volna némi plusz lökést, ha legalább egy pontot elviszünk magunkkal. Ehelyett frusztráló vereség lett belőle, és a történteknek még nincs vége...

Bosszant az is, hogy a ferencvárosiak rendre kapnak ellenünk valami segítséget hazai pályán. Jagó kiállítása augusztusban, az áprilisi meccsünk, Iszlai négymeccses eltiltása stb. Aztán telepanaszkodják a vezetőik a sajtót, hogy a bírók mennyi pontot vesznek el tőlük...

Ami a legjobban bosszant, hogy még mindig nincs meg a forgatókönyv arra az esetre, ha kiesnénk.

Végül, amiről még nem tudom, hogy bosszantani fog-e: tervezi a klubvezetés még valamilyen formában megünnepelni a 100. évfordulót, vagy a titkos bulin kívül más nem várható?
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#3 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2138 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2019 - 02:50 PM

Nem kell ezt a meccset túlragozni. A bírók teljesen fogalmatlanok voltak mindkét csapat irányába, Király felhúzta magát és kész. (kiállítást azért nem ért)

A lényeg az, hogy olyan kezdővel álltunk fel, akiknek a döntő többségére az NBII-ben nem számíthatunk. Elpocsékolt idő. Bennmaradni esélytelen, de építkezni lehetne, viszont ha szokásos módon egy héttel a kövi szezon előtt áll össze a csapat, akkor jó eséllyel nagyon nem a feljutásért fogunk küzdeni. HF teljesen fogalmatlan, de valószínűleg csak a felső vezetés iránymutatása alapján jár el.
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#4 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2019 - 01:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 March 2019 - 09:52 PM

A Goriarran a labda útjában volt, mindenképpen zavarta a mozgásával a Királyt.
Ha ez nem lesállás, akkor semmi.
Igazat adok a Gabinak, csak én még le is köptem volna a bírót.

Tegnap este az M4-en a Szabó fifa Zsolt is elismerte, hogy abszolút hibás döntés volt. De persze kimosdatták a bírót, és még a Király Gabi fog eltiltást kapni a fegyelmi bizottságtól.

A játékvezetés még magyar viszonylatban is botrányos volt. A büntető már magában is egy vicc volt, de mezőnyben is befújt 3-4 olyan lepkét ez a csodálatos bíró, hogy azt fájt nézni. Ja, a Lovrencsics kajakra odébb rúgta a szögletzászlót vagy 10 méterrel, de még csak rá se szólt ez a szerencsétlen, sőt még egy Hali játékos tette vissza a helyére. De hogy a másik oldalról is írjak, Lanzafame a gyönyörű gólja előtt abszolút nem volt lesen, de ezek a bénák persze ezt is befújták. A két alapvonali bíró meg a felesleges pénzköltésen kívül nem tudom, mire jó, mert hogy semmit nem csinálnak, az biztos. Ennyi erővel Öreganyám is sétálgathatna az ötös és tizenhatos vonala között.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#5 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8883 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 09:52 PM

A Goriarran a labda útjában volt, mindenképpen zavarta a mozgásával a Királyt.
Ha ez nem lesállás, akkor semmi.
Igazat adok a Gabinak, csak én még le is köptem volna a bírót.

#6 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 132 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 09:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 17 March 2019 - 09:40 PM

A lövést biztos látta. Ott vesztette el a labdát, amikor az megpattant.
https://www.facebook...&type=3

+1

#7 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 09:40 PM

A lövést biztos látta. Ott vesztette el a labdát, amikor az megpattant.
https://www.facebook...&type=3

#8 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 132 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 07:53 PM

Ez a leskérdés és a piros lap nagyon tanulságos. A nemzeti sport, a csakfoci, az m4sport külön cikket szentel neki, az index ennek apropóján keresztre feszíti Királyt, nagy szenzáció most, hogy kiállították. Viszont egyik cikkben sem láttam döntő felvételt, ahol látni lehetne egyértelműen, hogy mennyire zavarta a gólnál a kilátást a lesen álló Gorriarán.
... Egy kivételével, amit az m4sport-on találtam, egy Lovrencsics riport alatt bevágva. Hátsó kameraállás, szerintem tisztán látni, hogy Király semmit nem látott, mondjuk főleg Tamás és Daushvili miatt, de utoljára pont Gorriarán húzta el magát a labda elől. Itt megnézhetitek, "A mérkőzés utáni értékelések" videó végén 1:26-tól.

Nem az a lényeg, hogy hibás bírói döntés volt, mert az mindig lesz, és ráadásul szerintem ezt a meccset enélkül is behúzta volna a Fradi, hanem hogy most ennek címén mindenki Királyt támadja, és elfelejtjük, hogy csak ezen a meccsen is mennyi védése volt. Voltak potyái, hülyeségei bőven az utóbbi időben, de biztos vagyok benne, hogy nélküle még itt se tartanánk.

Abban viszont egyetértek, hogy már nem neki kellene védenie, csak nem a "potyák" miatt, hanem mert már a Kisvárda és Mezőkövesd elleni vereség után el kellett volna kezdenünk új csapatot építeni. Minden perc, amit olyan kerettel játszunk, amiből jövőre gyakorlatilag semmi nem lesz, elvesztegetett idő.

Hajrá Hali!

#9 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 07:35 PM

Funsho ha belövi a helyzetét, akkor talán más lett volna. és ha nics a megpattanó, talán akkor is. De azért a második félidőt nagyon megnyomta a fradi, szerintem rúgtak volna gólt a szerencsés góljuktól függetlenül is. Főleg a bizonytalan két belső védő mellett.
Én egyébként szabályosnak láttam az első gólt. A kapufától induló fradista egyértelműen nem zavarta a Királyt. A másik talán, de ő is csak azért, mert kicsit keresztbe futott, amikor kifelé mozgott. Sokszor kell TV-n keresztül megnéznem, hogy úgy lássam, akár zavarhatta is a Királyt... Én elsőre azt mondtam, hogy ez sem volt les. A madridi meccs annyiban lehetett más (bár abból mondjuk csak egy képet láttam, nem a teljes jelenetet), hogy ott közvetlenül a kapus előtt állt mindkét játékos, itt erről nincs szó.
Bár szerintem ha a lövésre mozdul a Király akkor sem foghatta volna meg, olyan szerencsétlenül pattant, de a lövés pillanatában már mutogatott a két fradistára. Ebből gondolom, hogy látta Ő a lövést, a labda ívét is, csak tisztában volt vele, hogy ez reménytelen neki. Így viszont a reklamálása felesleges volt.
Egyébként a küzdéssel és helyenként a játékkal is elégedett vagyok, csak sajnos ez a hajó már elment.

A Király kiállítását leszámítva (ami erős volt azért szerintem) nem panaszkodhatunk a bíróra.

#10 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8883 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 07:27 PM

Időpocsékolás ez a fél év.

#11 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 164 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 04:58 PM

Kikaptunk de nem tudom elmarasztalni a csapatot, mert a fagyi sajnos jobb nálunk. A 2. félidő közepéig jól tartottuk magunkat, de ekkor Saláta megsérült ( remélem nem súlyos ), a Holdampf helyére sem tudtunk ütköző embert cserélni és egy megpattanó szerencsés góllal vezetést szereztek. Kétségtelen, hogy a lövés pillanatában lesen állt a hazai játékos és zavarhatta is Királyt a védésben. Láttunk már ilyenért lest ítélni, de most megadta és talán kompenzált is az 1. félidő végén meg nem adott gól miatt. Érdekes, hogy 2 - 0 után nekünk volt 3 nagy lehetőségünk. Talán ha bátrabban játszunk...
Még szerezhetünk 24 pontot. <_<

#12 Anderson74

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 11:59 AM

Ugyanilyenért nem adták meg a reál gólját tegnap.

#13 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 962 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 08:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: karan - Dátum: 17 March 2019 - 08:00 AM

Egyetértek, nem láthatott rendesen Király a lesen állóktól.

+1

#14 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 132 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2019 - 08:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 March 2019 - 11:16 PM

a golnal sztem igaza volt Kiralynak a tamado a kapu elott eleg zavaro tenyezo volt es lesen allt. azt a golt nem szabadott volna megadni bar az elso felido vegen Lanzafame meg nem volt lesen.

Egyetértek, nem láthatott rendesen Király a lesen állóktól.

#15 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7129 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2019 - 11:16 PM

a golnal sztem igaza volt Kiralynak a tamado a kapu elott eleg zavaro tenyezo volt es lesen allt. azt a golt nem szabadott volna megadni bar az elso felido vegen Lanzafame meg nem volt lesen.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2019 - 10:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 16 March 2019 - 07:50 PM

ez a bohóc Király...te atyauristen...:OOO
ezen a meccsen se csalodtam benne...

Értem én, hogy divik ...
De miért is?
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#17 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2019 - 08:04 PM

Sajnos ezen a meccsen nem tudtunk élni a szokásos, ellenféltől kapott kiugratással, akkor talán könnyebb lett volna... Az a helyzet, hogy a második félidőben benyomtak bennünket a kapu elé, és csak idő kérdése volt, mikor rúgnak gólt. Remélem, hogy Saláta kiheveri a sérülését a következő két hétben, mert az látszott, hogy hátul problémák vannak, ha ő kiesik.
A Puskás sajnos nyert, remélem, hogy a DVTK nem követi a felcsúti példát...

#18 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 117 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2019 - 07:50 PM

ez a bohóc Király...te atyauristen...:OOO
ezen a meccsen se csalodtam benne...

#19 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2019 - 07:39 PM

Hogy megtolták a Fradit...

#20 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 15 March 2019 - 12:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 13 March 2019 - 10:07 PM

Már több napja hiányzik a Puskás a táblázatról. Ő már kiesett?

Csak szeretnénk! :D Azonban kéne egy még egy csapat rajtuk kívül is, akiket meg tudunk előzni...
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!