Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53060 replies to this topic

#1 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3154 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:44 AM

Írta valaki, hogy Okorn egy nagyvilági zseni, akit a primitív szombathelyiek nem érthetnek meg. Csak az a kérdésem, hogy akkor mi a francot keres még itt?
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#2 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 302 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 March 2019 - 10:44 PM

Jó akkor a fotózàsra Körmend meccs után a beteg kisgyerekhez miėrt csak a hàrom amerikai jött ki a lėgiósok közül?
Ha annyira lesz.rnak mindent.
Hol volt Bruinsma meg Balmazovics? Csapatról beszėlünk. Olivėr sem volt ott.

Már vártam mikor dobja be valaki :)

#3 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2061 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 19 March 2019 - 10:26 PM

Az azert akkoriban elegge mas csapat volt emlekeim szerint. Mellesleg akkoriban probalta osszeszedni/utolerni magat Reddic.

Jó akkor a fotózàsra Körmend meccs után a beteg kisgyerekhez miėrt csak a hàrom amerikai jött ki a lėgiósok közül?
Ha annyira lesz.rnak mindent.
Hol volt Bruinsma meg Balmazovics? Csapatról beszėlünk. Olivėr sem volt ott.

kép

#4 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 March 2019 - 09:55 PM

SuperMARIO: szerintem nem szarják le, pl Reddic volt az első, aki akkoriban a megvadult Okorn elé állt, ezt pedig Okorn érdekében tette.

Az azert akkoriban elegge mas csapat volt emlekeim szerint. Mellesleg akkoriban probalta osszeszedni/utolerni magat Reddic.

#5 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 March 2019 - 09:55 PM

Vagy Govens az Govens, és lesz, ami lesz, jöjjön - így lehetett?

Egyértelműen így.

#6 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2061 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Zizou: ha elkezdenének jönni az eredmények, és rákapnának a siker ízére, annak hihetetlen közösségformáló ereje van. A sz.r játék mit hoz? Veszekedést, egymásra mutogatást. Bomlasztást. Ez van most.

SuperMARIO: szerintem nem szarják le, pl Reddic volt az első, aki akkoriban a megvadult Okorn elé állt, ezt pedig Okorn érdekében tette.

Egy kérdés érdekelne engem roppantul:
Govenst felvilágosította valaki, mikor visszajött, hogy ez egy védekező csapat lenne?
Na és Okornnal közölték, hogy Gonak annyira nem szívügye a védekezés?
Vagy Govens az Govens, és lesz, ami lesz, jöjjön - így lehetett?

kép

#7 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 March 2019 - 09:33 PM

2 éve a Szekulovics megkapta a bizalmat és hozott egy ezüstöt.
Ha ez a csapat meggondolná magát és elkezdene szívből játszani, akkor az ezüst simán hozható, még rájátszásbeli pályahátrányból is.
Kérdés, hogy ennek mi az akadálya.
Mi csak tippelhetünk erre, de nem tudhatjuk igazából.
1-2 baráti saller egy vesztes meccs után az éjszakai dáridóban hatásos tud lenni ... ;)

ennyi!

#8 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:36 PM

Szerintem meg tökre leszarják ki mennyire állt mellettük. Reddic egy statgyáros. Elég megnézni a reakcióit sokszor amikor nem kap labdát. Elég sok meccset yt-ról láttam idén, meglepően tapasztaltam, hogy sokkal több "mellékes" dolgot észrevesz az ember.
Ha nincs igazam akkor bocs (már pedig ezt tökre kétlem, de majd a szezon végén ugy is okosabbak leszünk:) ), de emberként sem Curry, sem Reddic és Balamozivic sem illik ebbe a csapatba.
Pont.
Nem akarom megint feszegetni a témát, mert én sem voltam az a nagy Szrecsko kedvelő és most nem is a munkásságát ill. eredményeit akarom megvitatni senkivel. De úgy gondolom, hogy ebből a 3 emberből januárban úgy kirakott volna minimum kettőt, mint a huzat.
Valahogyan hasonló érzéseim vannak, mint amikor évekkel ezelőtt azon háborogtunk, hogy túlságosan kiállt Szrecsko a Vrsaljko, Hudson, Perincic trió mellett. Csak ott szerintem tudásban volt gyengébb a 3 emlitett szereplő, most meg emberként a feljebb leírt 3.

#9 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8882 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:33 PM

2 éve nyáron visszajött a Szekulovics.
Idegenben ugyanilyen harmatgyengék voltunk mint most, itthon pedig nem kaptunk ki, most meg csak 1-szer, tehát eddig nagyon hasonló.
Győr, kupahétvége.
2 éve a 4-ig nem jutottunk, a körmend porig alázott minket ... most hazatérhettünk egy ezüsttel.
Sokan követeltük az eltávolítását, élükön velem, aztán az élet igazolta, hogy remek döntés volt megtartani az addigi kudarcok ellenére.

A kezdeti lelkesedés után már én sem bízom az Okornban és a csapatban sem, de nem tudhatjuk mit hoz a jövő.
Én azt vallom, de ez csak az én teóriám, hogy új edzővel sem változna itt egyes játékosok mentalitása.
Nem tudhatjuk.
Azt sem, hogy mi lesz ha végigviszi az Okorn az idényt, és azt sem ha új edző érkezik.

2 éve a Szekulovics megkapta a bizalmat és hozott egy ezüstöt.
Ha ez a csapat meggondolná magát és elkezdene szívből játszani, akkor az ezüst simán hozható, még rájátszásbeli pályahátrányból is.
Kérdés, hogy ennek mi az akadálya.
Mi csak tippelhetünk erre, de nem tudhatjuk igazából.
1-2 baráti saller egy vesztes meccs után az éjszakai dáridóban hatásos tud lenni ... ;)

#10 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2061 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:29 PM

Circo írja, hogy épp az amerikaiak teljesítménye volt elfogadható - na igen, azért ne feledjétek, hogy Reddic mellett kitartott, amikor ti repülőre tettétek volna, na meg Curry helyett is Norfleet ment. Azt gondolom, ezek a játékosok az edző mellett állnának, ha a többi nem is, és mindjárt itt egy ok, hogy miért nincs egység, ha mincs.

kép

#11 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 March 2019 - 09:27 PM

Hát ja idén egy Pantelic nagyon jól jött volna, még a szerkezet is jól nézne ki ha Balmazovic helyett lenne itt. De sztem ő Okornt is lekapta volna.

Sose felejtem el a tóthádámkás jelenetét. A csávó szerintem hálát adott az Istennek, hogy nem talált az a lendités :D

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 19 March 2019 - 09:23 PM

Abból a 3 színes bőrű játékosból 2 bomlasztja legjobban a közeget.
Kár, hogy nincs egy Pantelic-ünk vagy egy Lacikánk, mert valószínűsítem, hogy már az elején kiosztott volna valamelyik 2 akkora "TAKTIKAI FAULTOT" nekik, hogy tudnák hol a helyük. És ez még csak egy szög a koporsóba a sokból.
Ha csak a tavalyi vagy a tavalyi előtti csapatkohézió fele megvan ebben a szedett-vedett s öntelt brigádban, akkor gazdagabbak lennénk egy kupa arannyal és az első helyért küzdenénk a Szolnokkal és a Körmenddel.

És ezt egy másik edző megoldaná három hónappal a szezon vége előtt? Gondolom melyik kettő játékosra gondolsz, de egy szótlan Reddicről ezt nehezen tudom elképzelni, Curry meg egy jópofa személyiség. Govens meg csak nem.

#13 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 698 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 19 March 2019 - 09:23 PM

Kár, hogy nincs egy Pantelic-ünk vagy egy Lacikánk, mert valószínűsítem, hogy már az elején kiosztott volna valamelyik 2 akkora "TAKTIKAI FAULTOT" nekik, hogy tudnák hol a helyük. És ez még csak egy szög a koporsóba a sokból.
Ha csak a tavalyi vagy a tavalyi előtti csapatkohézió fele megvan ebben a szedett-vedett s öntelt brigádban, akkor gazdagabbak lennénk egy kupa arannyal és az első helyért küzdenénk a Szolnokkal és a Körmenddel.

Hát ja idén egy Pantelic nagyon jól jött volna, még a szerkezet is jól nézne ki ha Balmazovic helyett lenne itt. De sztem ő Okornt is lekapta volna.

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 March 2019 - 09:18 PM

Ezzel most egyet is tudok erteni de csak az utolso bekezdesedre reagalnek.
En is irtam mar parszor, hogy gyoztes meccs utani pacsizaskor van olyan jatekos akin lehet latni/erezni hogy hata kozepere sem kivanja. egy mosoly nincs az arcan, es kb ez van a palyan is. En nem fogom a mutetre, mert ez ma mar egy rutin dolog, masok sulyt is emelnek utana. Nala erzem a leginkabb, hogy jatszuk le lesz ami lesz aztan kb ennyi. Pedig lathattuk, hogy a kepessegei megvannak.

Én csak azt nem értem, hogy sok ember van a klubnál. Edző, másodedző, technikai vezető, ügyvezető, csapatkapitány, többi játékos. Miért nem segítenek neki jobban beilleszkedni, hiszen normál esetben ez mindenkinek érdeke lenne, aki a klubnál van. Hollandiában a bajnokságban és a FEC-ben is jól végig nyomta a szezont, tehát arról nem lehet szó, hogy lehetetlen küldetés lenne ez. Szóval ez mindenki felelőssége úgy gondolom.

#15 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 March 2019 - 09:05 PM

Pont a három színes bőrű amerikai teljesítménye elfogadható volt a Körmend ellen

#16 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7128 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:18 PM

Ezzel most egyet is tudok erteni de csak az utolso bekezdesedre reagalnek.
En is irtam mar parszor, hogy gyoztes meccs utani pacsizaskor van olyan jatekos akin lehet latni/erezni hogy hata kozepere sem kivanja. egy mosoly nincs az arcan, es kb ez van a palyan is. En nem fogom a mutetre, mert ez ma mar egy rutin dolog, masok sulyt is emelnek utana. Nala erzem a leginkabb, hogy jatszuk le lesz ami lesz aztan kb ennyi. Pedig lathattuk, hogy a kepessegei megvannak.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#17 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 19 March 2019 - 07:06 PM

A 60 dobott pontos meccsek, a körmendi vereség után bulizó játékosok, az agybaj a pálya szélén, biztosan nem összehasonlítható azzal, ahogy ennek a klubnak szerintem működnie kell.

Ezzel nem nagyon értek egyet. Miért kéne mindennek úgy működnie mindig, ahogy azt megszoktuk? És ez nem csak a Falcora vonatkozik, hanem úgy általában az élet egyéb dolgaira is. Nekem nincsen gondom a kevesebb dobott ponttal sem, és egy idegesebb edzővel sem , ha mindez sikeres lenne. Arról szó sincs, hogy ezekkel a dolgokkal ne lehetne sikert elérni, a gond ott van, hogy nem úgy látszanak a dolgok, hogy sikeres lesz a szezon. De nem azért, amit te írsz. Ezt a bulizásos hülyeséget meg hagyjátok már a fenébe, a múltkor világosan leírtam, hogy egy alsóházi csapat légiósa nem fog azért kevesebbet bulizni járni, mert gyakrabban kikap a csapata. Pont a három színes bőrű amerikai teljesítménye elfogadható volt a Körmend ellen, mellettük pedig Zozó volt jó, pontosabban a legjobb (bár sajnos már csak a második félidőben, amikor egyszer sem tudtuk átvenni a vezetést).
Szerintetek, ha elmegy külföldre egy magyar játékos, és egy fontos, de vesztes meccs után a csapattársak bulizni mennének, és hívnák őt is, akkor nem menne el? Azt mondaná, hogy ne haragudjatok, én rendes magyar gyerek vagyok, akit a hazájában arra tanítottak, hogy nem megy el egy ilyen meccs után szórakozni? Abban a pillanatban már bomlana is a csapategység. Azon nyafogtok, hogy miért nincsenek együtt a játékosok, de amikor meg igen, akkor meg az a baj, hogy miért akkor, amikor kikaptunk? Ha meg nem vagytok megelégedve a hozzáállással, akkor írjátok meg kikre gondoltok, mert én egy nevet sem olvastam itt ezzel kapcsolatban. Én egy játékoson látom úgy (és persze simán tévedhetek), hogy nem érzi magát itt olyan túlságosan jól, és Bruinsmára gondolok. Írta valaki, hogy a csapattársak "leszarják". Ha ez így van, akkor mi az oka?

#18 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2184 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 19 March 2019 - 06:37 PM

Van, én továbbra is kitartok amellett, hogy Gasper egy jó edző, aki legalább megérdemli azt, hogy végigmenjen a szezonon a csapattal. Ha Szrecskot nem rúgta ki a vezetés a győri ámokfutás után, akkor meg Gaspert sem kellene, mert nem égtünk meg idén akkorát, mint azon a kupa döntőn. Persze aláírom ez egy drágább csapat, jobb csapat, nem az a mérce, plusz tényleg én sem vagyok elájulva a helyzettől, sőt kifejezetten gyengék vagyunk az utóbbi időben, de a bajnokság is erősödött szerintem a két évvel ezelőttihez képest.

Ettől független a kirúgásra is van ok bőven, szóval a kritikák teljesen jogosak, de ha az előző edzőnél tudtunk várni a kozepszakaszig, akkor talán most is lehetne. A lényeg, hogy nálam nem ördögtől való az, hogy Okorn vigye végig a szezont.

Szerintem az Okornnak semmi nem jár, ő itt semmit nem bizonyított.
Arról, hogy mi jár egy Kálmán Lacinak, vagy Szrecskónak, vagy a csapat mellett kitartó szurkolónak lehet beszélni. Valami csak annak jár, aki tett valamit egy közegért. Az Okorn akármilyen kedvedre való rotáló bajnok (és ezzel nem cikizni akarlak, csak ez a fő érved mellette), kurvára semmit nem tett le az asztalra.
Én meg azok közé tartozom, aki azt mondja, hogy nevezzük ki a Pikit helyére, ő engedje játszani a csapatot és jussunk döntőbe, akár úgyis, hogy a Govens meccsenként 99 percet játszik, a Perl Zoli meg 96-ot. Leszarom.
Reagálhatnék a részletesebben is a Szrecsko-Okorn összehasonlításra, de egyészt nem akarom ezt a vitát újraéleszteni, másrészt az Okorn féle világ, amit teremtett, nem a Szrecskóval megy szembe, hanem azzal, amit nekem, meg gondolom sokaknak ez a csapat jelent. A 60 dobott pontos meccsek, a körmendi vereség után bulizó játékosok, az agybaj a pálya szélén, biztosan nem összehasonlítható azzal, ahogy ennek a klubnak szerintem működnie kell.
Az Okor megbukott, de a szezon még nem ment el, ezért kellene edzőt váltani.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#19 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 61 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:55 PM

Mint tudjuk.....Okornnal az élen száll fel a csapat a buszra Kecskemét irányába......ez borítékolható volt....
Tuti volt hogy ez a szezon most már ezekkel az arcokkal fut ki.....
És mondok még valamit....Ha az Aréna Savariában drasztikusan nem apad le máról holnapra a nézőszám /esetleg igy demonstrálva a csapattól látottakat akkor egyértelműen az igazolódik be a klub felé hogy a szurkolóknak totál mindegy hogy mit kapnak vissza a jegyek és bérletek áráért!
Hangsúlyozom nem az lenne ezzel a cél hogy akkor cserben hagyjuk ilyetén a csapatot....de viszont...a csapat jóval többször hagyta cserben a szurkolóit /Majdnem hétről hétre/ !

#20 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1545 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:37 PM

Idézés: prospero - Dátum: 19 March 2019 - 06:21 PM

Gyuri bácsit én is tisztelem, rengeteget tett, és tesz ezért a csapatért, de az, hogy időben leváltson egy edzőt nem az erőssége, valóban.
Emlékezzünk csak a Bencze sztorira, aminek majdnem kiesés lett a vége...
Pedig ez tök egyszerű, nincs eredmény, és esély sincs eredményre, le kell váltani az edzőt. Attól az nem szar edző, vagy nem kell elbújnia, de máshol kell csapatot találnia.
Van a földön ember, aki azt hiszi, hogy az Okorn sztorinak lehet más a vége, mint a kirúgás? Csak ha most rúgnánk ki, még küzdhetnénk a döntőért, ha várunk vele, feladtuk a szezont...

Van, én továbbra is kitartok amellett, hogy Gasper egy jó edző, aki legalább megérdemli azt, hogy végigmenjen a szezonon a csapattal. Ha Szrecskot nem rúgta ki a vezetés a győri ámokfutás után, akkor meg Gaspert sem kellene, mert nem égtünk meg idén akkorát, mint azon a kupa döntőn. Persze aláírom ez egy drágább csapat, jobb csapat, nem az a mérce, plusz tényleg én sem vagyok elájulva a helyzettől, sőt kifejezetten gyengék vagyunk az utóbbi időben, de a bajnokság is erősödött szerintem a két évvel ezelőttihez képest.

Ettől független a kirúgásra is van ok bőven, szóval a kritikák teljesen jogosak, de ha az előző edzőnél tudtunk várni a kozepszakaszig, akkor talán most is lehetne. A lényeg, hogy nálam nem ördögtől való az, hogy Okorn vigye végig a szezont.
Csak a FALCO !