Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105903 replies to this topic

#1 bazsek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:33 AM

Mivel nem tudunk Real, Bayern, Barcelona szintű csapatot hívni ( ők is csak "C" csapattal jönnének) tök mindegy ki lesz az ellenfél!
Én nem miattuk megyek ki! Így akár az Oberwart is jöhetne...
Amúgy a Hali is a "B" vagy "C" csapattal fog kifutni....ugyanis "A" csapat jelenleg nincs!
Én kimegyek, hogy a haverokkal jól érezzük magunkat egy bulimeccs keretében!
Aztán jöhetnek az éles meccsek!
Csak már csapatunk legyen, mert a 2 éve még dobogóesélyes csapatunkat sikerült Mészöly vezérletével
kiesőjelölt csapattá "előreléptetni"

#2 bazsek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:19 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 16 October 2017 - 07:00 PM

Nekem az alapvető problémám nem az Eszékkel van, hanem azzal hogy a stadion hetek óta kész és mindezek ellenére még három meccset kell (illetve egyet már lejátszottunk) Sopronban játszani. Nekem az sem derogált volna, ha nyitó meccs a Honvéd elleni bajnoki lett volna. Viszont ha nem hoznak mégsem egy olyan csapatot, akire feltétlen várni kell, akkor ne mondja senki, hogy az Eszéknek megerőltető lett volna pl. a mostani válogatott szünetben eljönni. Persze mondhatja majd az üzemeltető, hogy a műszaki átadás-átvétel csak pénteken fejeződött be, de ez azt gondolom nem így van. Hetek óta nincs mozgás, a biztonsági őrökön kívül senki nincs a környéken sem, a parkoló lezárva, egy konténer sincs már ott. Így nekem inkább az a gyanúm, hogy csak a hülyítés megy -már sokadszor-, mert csak akkor lehet átadni hivatalosan a stadiont, ha mindenki ráér, akinek rá kell érni. Plusz a megnyitó nem Nb1-es meccs. De nyilván ingyen sunnyog az építő, mert a kötbérről jóval korábban már lemondtak. Csak jelzem, hogy közel 8 mFt-ért a működtetésről is készült tanulmány. Gondolom abban nem az volt, hogy minél kevesebb meccset játszunk a stadionban, annál jobb. Bár közgazdasági értelemben még ez is bekövetkezhet.

Ezt határozottan tudom cáfolni!
A múlt héten többször is vittek tőlem anyagokat az építkezésre a kivitelezők, és mondták is, hogy péntekre el kell készülni, mert átadás van!

#3 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6485 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: greenfan - Dátum: 16 October 2017 - 10:53 PM

Szeretnél egy olyan csapatnak szurkolni,akit egy ország fog gyűlölni(teljes joggal)a fideszes házibajnokságban?
És maximum fiókcsapata lennénk a felcsútnak és a videotonnak.

Mint irtad fideszes hazibajnoksag. Most mar nem tudsz olyan csapatot mutatni aki mogott nem all valamilyen magas pozicioban pocsot vakaro mutyigep. Fiokcsapat mikent lennenk azt azert leirhatnad? Nalunk jatszana aki oda nem fer be vagy mi? Az eleg lenne a bentmaradasra? Nem hinnem. Meg azert itt azt nem tehetnek meg itt nem 500 nezo van.
Egy orszag utalna minket? A fradi, vidi, felcsut ezert kevesebb? Dehogy.
El kell fogadni nincs mas ut sajna.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1137 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 October 2017 - 10:25 PM

En meg azt mondom nem az a fontos ki az ellenfel hanem legyen mar vegre atadva es legyenek meccsek. Leszarom, hogy Meszaros lesz az uj tulaj vagy sem csak lepjunk mar par lepcsofokot mert sajnos mostanaban csak lefele csuszunk.
Tudom politika az egesz de sajna jelen Magyarorszagon hatszel nelkul mesz a sullyesztobe.
Ami erdekelne az inkabb az, hogy hogyan zajlik egy ilyen megvasarlas. Mi megy es mi marad? Akademia, jatekosok, vezetoseg... stb.

Szeretnél egy olyan csapatnak szurkolni,akit egy ország fog gyűlölni(teljes joggal)a fideszes házibajnokságban?
És maximum fiókcsapata lennénk a felcsútnak és a videotonnak.

#5 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 367 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 15 October 2017 - 09:37 PM

Sziasztok!

Sokféle véleményt olvashattunk a vereség óta, így én is írok pár keresetlen szót.
Mivel itt a két idősebb játékosra - mégha név szerint senki nem merte felvállalni - elmondhatom, hogy a Király Gabi és a Halmosi Peti pont alapvetően azon volt, hogy a csapat ne legyen "szétszedve". Iszlai Bence ügyben tudom ők mindenképpen azon voltak, hogy maradni tudjon, mivel én is ezt hajtottam. Sajnos nem sikerült. A részletek most már okafogyottá váltak.
Itt alapvetően a legnagyobb gond a bajnokság kezdete óta, hogy a gárda kerete és az utánpótlásra építve lett összerakva. Mészöly távozásának egyik oka ez volt szerintem, hogy többre értékelte a fiatalokat. Azt hitte sikerülhet, tévedett. Ezt az idősebb játékosok jelezték, amiből az lett amit mindenki részben tud.

A helyzet, hogy a jelenlegi kerettel nagyon, de nagyon nehéz lesz megtartani az NB1-es tagságunkat.
Véleményem:
- A fiatalokat csak úgy lehet egy csapatba beépíteni, ha a gárda váza a rutinos játékosokra épül.
- A jelenlegi keret nem lesz elegendő az NB1-es tagság megtartása szempontjából.
- Némely ember aki a csapat körül mozog jelen pillanatban nem érzi át a helyzetet.
- Azt hiszem a HALADÁS jövője érdekében az egyéni kicsinyes dolgokon túl kellene lépni. Sajnos pár azt mondják, hogy a Haladás érdekében tevékenykednek, de szerintem inkább az önös érdekek kerültek előtérbe! Itt nem a játékosokra gondolok!
- Több játékos megalázása megy már hónapok óta, ami a káoszt csak tovább generálja.
Újratervezés kell, mert ez így nem mehet tovább! Mindenkinek végre tükörbe kellene nézni és őszintén elismerni a hibákat és nem egymás "furkálódásával" kellene foglalkozni, amikor itt van lassan egy gyönyörű stadionunk, de csapatunk morálisan szétesve!

Egy biztos a Haladás nekünk szurkolóknak mindig is az életünk lesz és szívből vagyunk mellette! Nem kellene azt hinni itt sok embernek, ha véleményt alkotunk az arról szól, hogy mi rosszat akarunk!

Szerintem egyenesbe lehetne hozni a dolgokat, de ahhoz gyökeresen mindenkinek át kellene értékelni a helyzetet!

Hajrá HALI!

Ide normális igazolások kellenek. Ennyi.

#6 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1887 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:26 PM

Idézés: splity - Dátum: 16 October 2017 - 10:25 PM

En meg azt mondom nem az a fontos ki az ellenfel hanem legyen mar vegre atadva es legyenek meccsek. Leszarom, hogy Meszaros lesz az uj tulaj vagy sem csak lepjunk mar par lepcsofokot mert sajnos mostanaban csak lefele csuszunk.
Tudom politika az egesz de sajna jelen Magyarorszagon hatszel nelkul mesz a sullyesztobe.
Ami erdekelne az inkabb az, hogy hogyan zajlik egy ilyen megvasarlas. Mi megy es mi marad? Akademia, jatekosok, vezetoseg... stb.

+1!!!

#7 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6485 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:25 PM

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#8 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1137 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 16 October 2017 - 07:07 AM

Ha az Eszék csapata lesz a Stadion avatón, akkor valószínűsíthető a tulajdonos váltás is!!!???

Na,én is ettől félek!
Mert akkor,hiába járok lassan 40 éve Hali meccsre,de ha ezek(Mészárosék) veszik meg,akkor sajnos többet nem megyek.

#9 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 855 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 15 October 2017 - 07:24 PM

Lehet, hogy az előttem szólók gondolatait én is leírtam volna, de így mások tollából olvasva egy kicsit visszataszítónak látom őket.
Nem ismerem Eszék etnikai összetételét, de mégis csak egy magyarok (is) lakta határon túli város csapatáról van szó. Nekik, a magyar szurkolóiknak biztos nagy élmény lesz egy anyaországi város remek kis stadionjának avató meccsét játszani. Nekik, nekem ez nagyobb élmény lesz, mint a Herta ificsapatával játszani egy előre megbeszélt döntetlent. Gondoljátok csak el milyen nagy arany betűkkel kerül bele ez a meccs az eszéki csapat és egész Eszék városának annaleseibe, míg a Hertánál talán meg sem emítenék. Éppen Svédországban voltam 2009-ben amikor azzal a bizonyos svéd csapattal EL meccset játszottunk. Én egy kb 20 oldalas helyi (Örnskoldvik)lapban fedeztem fel (kutatnom kellett utána) a Haladás meccséről a "tudósítást" - egy keskeny hasáb egyetlen sorával az utolsó oldalak egyikén éppen csak az eredmény. A Haladás nevére biztosan már ők (svédek) sem emlékeznek, míg ez az avató meccs Eszéken örökké emlékezetes marad, nagy megbecsülést, hírnevet, szimpatizánsokat szerezve ezzel Szombathelynek és a Haladásnak.
Orbán Viktor: nem vagyok sem Orbán fan, sem FIDESZ párti, még csak nem is szavaztam rájuk sohasem, de a stadion kapcsán most nem bántanám őket.
A Haladás fiataljai: nem bántam finoman velük sohasem, erős kritikát kaptak tőlem mindig, de most ezen a meccsen (Honvéd) mintha azt vettem volna észre, hogy elindult náluk valami felfelé. Az a kis pipaszár lábú gyerek (Kiss Tamás)meg mekkora gólt rúgott!!! Szokták mondani, ha ezt egy sztárcsapat játékosa teszi akkor hetekig mutogatnák a nagy TV állomások Európa szerte. Legyünk már egy kicsit optimisták, ne keressük mindenben a rosszat, örüljünk a szép stadionnak és legyen mindenkinek egy életre szóló élmény a stadion avatása.
Más: Nem vagyok Fradi drukker, sőt. Nekem egy élmény volt 2016-ban amikor Sopronban életemben először láthattam a kedvenc sportágam(labdarúgás) hazai bajnokának felavatását. Én bizony elérzékenyültem és örömmel néztem végig és nem esett jól néhány szurkolótársam ízléstelen bekiabálása. Jó lenne megérni egyszer ha a Haladásnak hullana konfetti eső! Valahogy a stadion avatáshoz is így kellene hozzáállni mindenkinek!

És egészen pontosan a wikipédía 2011 adatai szerint 108 048 lakosából 96 746 (89,54%) horvát, 6751(6.25%)szerb,979(0.91%)magyar,263(0.24%)német és egyéb az etnikai adatok.Tehát mindenki döntse el maga hogy a 979 magyar büszkesége miatt játszunk velük vagy a mészáros és társa miatt! És hogy milyen nagy élmény lesz az anyaország csapata ellen játszani ezeknek a játékosoknak pár név:Antolovic,Baresic,Barisic,Simunec,Ivic,Zaper,Loncar,Jambor,Grezda,Marin,Lesjak,Skoric,Grigic,Lukic,Ikic,Ejupi,Cikvar,Zekic,Maric,Hajradinovic,Liopa,Music,Mudrazija,Sorsa,Bockaj,Boban,Mioc,Lisnic,Matac,barac,Malenica Hajrá Magyarok!

#10 nagylajhar

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:25 PM

Mentőövnek had dobjam be azt a gondolatot, hogy a megnyitóra hívják meg a Sopront ellenfélnek; persze csak akkor, ha gondnak számít az, ha a szimpatizánsok fele a politikai áthallásoktól elémelyedve távol marad az eseménytől, abban az esetben ha az Eszék érkezne. A Sopron mellett azért érvelnék, mert szép gesztus volna a vendéglátásért hálából kitüntetni Őket az első vendég megtisztelő szerepével, másrészt szomszéd vár is, s főképpen csapat jelenlegi kondícióját nézve egy olyan ellenfél lenne akiket valami futballra hasonlító produkcióval még meg tudnánk verni.

#11 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3101 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:00 PM

Nekem az alapvető problémám nem az Eszékkel van, hanem azzal hogy a stadion hetek óta kész és mindezek ellenére még három meccset kell (illetve egyet már lejátszottunk) Sopronban játszani.

Nekem az sem derogált volna, ha nyitó meccs a Honvéd elleni bajnoki lett volna. Viszont ha nem hoznak mégsem egy olyan csapatot, akire feltétlen várni kell, akkor ne mondja senki, hogy az Eszéknek megerőltető lett volna pl. a mostani válogatott szünetben eljönni.

Persze mondhatja majd az üzemeltető, hogy a műszaki átadás-átvétel csak pénteken fejeződött be, de ez azt gondolom nem így van. Hetek óta nincs mozgás, a biztonsági őrökön kívül senki nincs a környéken sem, a parkoló lezárva, egy konténer sincs már ott. Így nekem inkább az a gyanúm, hogy csak a hülyítés megy -már sokadszor-, mert csak akkor lehet átadni hivatalosan a stadiont, ha mindenki ráér, akinek rá kell érni. Plusz a megnyitó nem Nb1-es meccs.
De nyilván ingyen sunnyog az építő, mert a kötbérről jóval korábban már lemondtak.

Csak jelzem, hogy közel 8 mFt-ért a működtetésről is készült tanulmány. Gondolom abban nem az volt, hogy minél kevesebb meccset játszunk a stadionban, annál jobb. Bár közgazdasági értelemben még ez is bekövetkezhet.

#12 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1304 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 16 October 2017 - 08:15 AM

Nagyon szépek a gondolatok, csak sajnos azért ennél árnyaltabb a kép az Eszék kapcsán. A városnak kevesebb, mint 1%-a magyar, nincs arról szó, hogy annyira megtisztelő lenne az anyaországba menni játszani. Ahogy a csapatnak is eléggé mellékes egy ilyen meccs, tekintve hogy El-csoportkörösek. Semmivel nem lenne nagyobb emlék nekik, mint a svédeknek volt anno ellenünk (arról nem is beszélve, hogy az örnsköldsviki lapban olvasni az Elfsborgról kb. olyan, mint amikor a Vas Népe a Kecskemét El-selejtezőjéről tudósított. Az sem volt több két sornál).
Szép lenne, ha lenne ilyen anyaország, stb. mögöttes tartalma ennek a csapatnak, de sajnos más mögöttes tartalma van, ami viszont kevésbé egy sporttémájú fórumra való.

o.k. mindig tanul az ember valamit

#13 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 242 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:15 AM

Lehet, hogy az előttem szólók gondolatait én is leírtam volna, de így mások tollából olvasva egy kicsit visszataszítónak látom őket.
Nem ismerem Eszék etnikai összetételét, de mégis csak egy magyarok (is) lakta határon túli város csapatáról van szó. Nekik, a magyar szurkolóiknak biztos nagy élmény lesz egy anyaországi város remek kis stadionjának avató meccsét játszani. Nekik, nekem ez nagyobb élmény lesz, mint a Herta ificsapatával játszani egy előre megbeszélt döntetlent. Gondoljátok csak el milyen nagy arany betűkkel kerül bele ez a meccs az eszéki csapat és egész Eszék városának annaleseibe, míg a Hertánál talán meg sem emítenék. Éppen Svédországban voltam 2009-ben amikor azzal a bizonyos svéd csapattal EL meccset játszottunk. Én egy kb 20 oldalas helyi (Örnskoldvik)lapban fedeztem fel (kutatnom kellett utána) a Haladás meccséről a "tudósítást" - egy keskeny hasáb egyetlen sorával az utolsó oldalak egyikén éppen csak az eredmény. A Haladás nevére biztosan már ők (svédek) sem emlékeznek, míg ez az avató meccs Eszéken örökké emlékezetes marad, nagy megbecsülést, hírnevet, szimpatizánsokat szerezve ezzel Szombathelynek és a Haladásnak.

Nagyon szépek a gondolatok, csak sajnos azért ennél árnyaltabb a kép az Eszék kapcsán. A városnak kevesebb, mint 1%-a magyar, nincs arról szó, hogy annyira megtisztelő lenne az anyaországba menni játszani. Ahogy a csapatnak is eléggé mellékes egy ilyen meccs, tekintve hogy El-csoportkörösek. Semmivel nem lenne nagyobb emlék nekik, mint a svédeknek volt anno ellenünk (arról nem is beszélve, hogy az örnsköldsviki lapban olvasni az Elfsborgról kb. olyan, mint amikor a Vas Népe a Kecskemét El-selejtezőjéről tudósított. Az sem volt több két sornál).
Szép lenne, ha lenne ilyen anyaország, stb. mögöttes tartalma ennek a csapatnak, de sajnos más mögöttes tartalma van, ami viszont kevésbé egy sporttémájú fórumra való.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#14 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 15 October 2017 - 07:06 PM

Még mindig semmi hír egyébként a megnyitásról hivatalosan (mármint, hogy lesz-e egyáltalán meccs?).

Pedig van marketing felelős is:

Young and Partners Kommunikációs és Tanácsadó Kft.
1035 Budapest,
Miklós tér 1.
Képviseli: Kuna Tibor
ügyvezető
marketing feladatok ellátása
2016. május 2.
17.500.000,-Ft
+ ÁFA
vállalkozási szerződés
20 hónap

18 misi, és még hivatalosan nincs is kommunikálva az ellenfél. minden fillér jó helyre megy.

Szerintem csak vegyünk jegyet már most, minden érdemi szolgáltatás nélkül, hogy át tudják utalni Kuna Tibor ügyvezetőnek! Is!!! :) :D

#15 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 15 October 2017 - 09:37 PM

Sziasztok!

Sokféle véleményt olvashattunk a vereség óta, így én is írok pár keresetlen szót.
Mivel itt a két idősebb játékosra - mégha név szerint senki nem merte felvállalni - elmondhatom, hogy a Király Gabi és a Halmosi Peti pont alapvetően azon volt, hogy a csapat ne legyen "szétszedve". Iszlai Bence ügyben tudom ők mindenképpen azon voltak, hogy maradni tudjon, mivel én is ezt hajtottam. Sajnos nem sikerült. A részletek most már okafogyottá váltak.
Itt alapvetően a legnagyobb gond a bajnokság kezdete óta, hogy a gárda kerete és az utánpótlásra építve lett összerakva. Mészöly távozásának egyik oka ez volt szerintem, hogy többre értékelte a fiatalokat. Azt hitte sikerülhet, tévedett. Ezt az idősebb játékosok jelezték, amiből az lett amit mindenki részben tud.

A helyzet, hogy a jelenlegi kerettel nagyon, de nagyon nehéz lesz megtartani az NB1-es tagságunkat.
Véleményem:
- A fiatalokat csak úgy lehet egy csapatba beépíteni, ha a gárda váza a rutinos játékosokra épül.
- A jelenlegi keret nem lesz elegendő az NB1-es tagság megtartása szempontjából.
- Némely ember aki a csapat körül mozog jelen pillanatban nem érzi át a helyzetet.
- Azt hiszem a HALADÁS jövője érdekében az egyéni kicsinyes dolgokon túl kellene lépni. Sajnos pár azt mondják, hogy a Haladás érdekében tevékenykednek, de szerintem inkább az önös érdekek kerültek előtérbe! Itt nem a játékosokra gondolok!
- Több játékos megalázása megy már hónapok óta, ami a káoszt csak tovább generálja.
Újratervezés kell, mert ez így nem mehet tovább! Mindenkinek végre tükörbe kellene nézni és őszintén elismerni a hibákat és nem egymás "furkálódásával" kellene foglalkozni, amikor itt van lassan egy gyönyörű stadionunk, de csapatunk morálisan szétesve!

Egy biztos a Haladás nekünk szurkolóknak mindig is az életünk lesz és szívből vagyunk mellette! Nem kellene azt hinni itt sok embernek, ha véleményt alkotunk az arról szól, hogy mi rosszat akarunk!

Szerintem egyenesbe lehetne hozni a dolgokat, de ahhoz gyökeresen mindenkinek át kellene értékelni a helyzetet!

Hajrá HALI!

+1

#16 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:07 AM

Ha az Eszék csapata lesz a Stadion avatón, akkor valószínűsíthető a tulajdonos váltás is!!!???

#17 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:58 AM

Orbán Viktor: nem vagyok sem Orbán fan, sem FIDESZ párti, még csak nem is szavaztam rájuk sohasem, de a stadion kapcsán most nem bántanám őket.
A Haladás fiataljai: nem bántam finoman velük sohasem, erős kritikát kaptak tőlem mindig, de most ezen a meccsen (Honvéd) mintha azt vettem volna észre, hogy elindult náluk valami felfelé. Az a kis pipaszár lábú gyerek (Kiss Tamás)meg mekkora gólt rúgott!!! Szokták mondani, ha ezt egy sztárcsapat játékosa teszi akkor hetekig mutogatnák a nagy TV állomások Európa szerte. Legyünk már egy kicsit optimisták, ne keressük mindenben a rosszat, örüljünk a szép stadionnak és legyen mindenkinek egy életre szóló élmény a stadion avatása.
Más: Nem vagyok Fradi drukker, sőt. Nekem egy élmény volt 2016-ban amikor Sopronban életemben először láthattam a kedvenc sportágam(labdarúgás) hazai bajnokának felavatását. Én bizony elérzékenyültem és örömmel néztem végig és nem esett jól néhány szurkolótársam ízléstelen bekiabálása. Jó lenne megérni egyszer ha a Haladásnak hullana konfetti eső! Valahogy a stadion avatáshoz is így kellene hozzáállni mindenkinek!

+1

#18 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1947 Hozzászólás:

Elküldve: 15 October 2017 - 09:37 PM

Sziasztok!

Véleményem:

Hajrá HALI!

#19 TAXIDRIVER®

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 618 Hozzászólás:

Elküldve: 15 October 2017 - 09:30 PM

Jakus Zizou salfai

+1

Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.

#20 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 660 Hozzászólás:

Elküldve: 15 October 2017 - 08:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 15 October 2017 - 06:34 PM

Közös múltunk a Pápával és a ZTE-vel is van. Mégsem velük játszunk. Egyébként én csak azon vagyok felháborodva, hogy egy ilyen csapat miatt kell húzni a megnyitást?

Megértem a felháborodásodat, csupán csak érdekességképpen írtam, illetve hogy lesz mire fogni, miért velük avatunk.
Külföldi klubot egyáltalán nem hívtam volna, mert úgy vagyok vele, hogy szóljon az a nap rólunk, Haladás szurkolókról, és ne azt kelljen nézni, hogy az adott ellenfelünk magyar drukkerei töltik meg a mi új stadionunkat. Plusz nyilán a B/C keretüket küldték volna.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media