Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107463 replies to this topic

#21 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 981 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 10:16 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 August 2018 - 11:03 PM

A Rózsa Dani milyen állapotban, milyen formában lehet?
Lassan-lassan talán neki kellene védenie ...
Amúgy gratulálok a csapatnak, végre összekapták magukat.
Voltak rosszabb és jobb teljesítmények is, én mindenesetre a Simit emelném ki, több kulcshelyzetben tisztázott magabiztosan, jó volt nézni a játékát ma.
Hajrá Hali!!!

Sajnos Gabit nem meri kirakni az edző, pedig már nagyon megérett rá a helyzet...

#22 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 09:34 AM

Dévai Boglárka köszöntése:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#23 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 07:22 AM

Haladás-Felcsút 2018-08-11 Sajtótájékoztató:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#24 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8406 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 11:03 PM

A Rózsa Dani milyen állapotban, milyen formában lehet?
Lassan-lassan talán neki kellene védenie ...
Amúgy gratulálok a csapatnak, végre összekapták magukat.
Voltak rosszabb és jobb teljesítmények is, én mindenesetre a Simit emelném ki, több kulcshelyzetben tisztázott magabiztosan, jó volt nézni a játékát ma.
Hajrá Hali!!!

#25 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 10:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 11 August 2018 - 10:45 PM

Gratula a srácoknak!
Első félidőben sehol sem voltunk,aztán szünet után felporogtunk.
Ilyen gólt nem szabad kapni,majdnem meleg lett a vege.
Hajrá Hali!

A Molnárnak nem is szabadott volna játszani, mert több járt volna neki, mint 1 meccs. Ő egyébként előszeretettel rúg nekünk gólt.

#26 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 10:45 PM

Gratula a srácoknak!
Első félidőben sehol sem voltunk,aztán szünet után felporogtunk.
Ilyen gólt nem szabad kapni,majdnem meleg lett a vege.
Hajrá Hali!

#27 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1098 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 09:43 PM

Gratulálok a csapatnak! Sajnos nem voltam otthon, ezért online néztem. Nemcsak a három pontnak örülök, hanem annak is, hogy végre működött a védekezés. A felcsútiak a 80. percben jutottak el kapura menő lövésig meg előtte volt egy mellé sütött Knezevic-próbálkozás. Szóval teljesen magabiztosan hoztuk ezt a meccset. A kapufánk után volt egy 10-15 perc és az első félidő vége, ahol egy kicsit beszorultunk. A támadásainkba próbáltunk lendületet vinni. És a 2. félidőben miután Danilovic Grumic fejesét és Benes lövését is magabiztosan védte, végre tizit harcoltunk ki. Ebben a Funshoban van ötlet. Többet kellene használni. Schimi nagyon jó meccset játszott. Mészáros sérülése talán nem vészes. Ami egy kicsit negatívum, hogy Németh Milán rettenetesen kilógott lefelé. Ezen a poszton semmi értelmeset nem tudott mutatni. Másrészt Király részéről ez a kijövetel mi a túró volt? Jó lenne pihentetni.
Diósgyőrben ne ijedjünk meg az árnyékunktól. Játsszunk felszabadultan, mert a győzelem már megvan.
Hajrá Hali!

#28 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 09:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Doors72 - Dátum: 11 August 2018 - 08:32 PM

Na ezek után kíváncsi.leszek hány meccsre meszelik el az Anton Sinder nevű kisvárdai vitézt

A Bödét uraim, a Bödét? Teljesen tisztán leolvasható volt a trágár szó ami elhagyta a nemes(fradista) ajkait és a bírónak szánta aki nem itélt tizit a javukra.

#29 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 504 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 09:30 PM

Ebből a Funshoból még lehet focista...

#30 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 123 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 08:32 PM

Na ezek után kíváncsi.leszek hány meccsre meszelik el az Anton Sinder nevű kisvárdai vitézt

#31 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 123 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 08:55 AM

Az eltiltások kapcsán lehet elmélkedni azok sulyosságát illetően,nyilván mindenki a saját szemüvegén keresztül látja a dolgokat.Szerintem a megoldás vhol ott van,hogy ugyanugy,mint az élet számos területén vannak az egyenlőek,és vannak az egyenlőbbek,ami jelen esetben levezethető játékosokra,de akár csapatok tekintetében is.Sajnos,tetszik.nem tetszik,mi magyar viszonylatban is a kis csapat kategória vagyunk,és tudjuk,hogy amit szabad Jupiternek,azt nem nem szabad a kis.... csapatoknak.Mondjuk,mivel ez nem egy nagy felfedezés,ezzel sztem a játékosoknak is tisztában kellene lenni,és mivel profikról van szó,vhogy jobban oda kellene figyelniük,hogy pl egy eldőlt meccs utolsó perceiben,egy tök felesleges hülyeség miatt ne büntessék saját magukat,meg saját csapatukat.Ami megtörtént,itt az első pár meccsen,az pedig legyen.egy időben jövő figyelmeztetés,hogy ezekre a dolgokra nekünk még jobban kell figyelnünk,mert egy eltiltott játékos helyére nálunk nem nagyon van másik egy-két hasonló tudásu játékos,nem beszélve arról,hogy ha még egy sérüléshullámba is beleszaladunk,akkor megint megy,majd a szokásos para.Ma nagyon fontos lenne behuzni a 3 pontot,én bízom a srácokban.Hajrá Hali!

#32 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6760 Hozzászólás:

Elküldve: 11 August 2018 - 07:38 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 10 August 2018 - 07:41 AM

Mérlegelhetett volna, de mivel trágár szavak hagyták el a számat, ezért jogos volt a kiállítás – idézte fel az eseményeket Jagodics Márk a csakfoci.hu-nak.

A kiállítás jogosságát ő sem igazán vitatja.
De persze abban egyetértek, hogy a spori azt hall meg, amit akar. Azt érez sértőnek, amit akar. Akár még tévedhet is, akár még ellenünk is. De ez mind találgatás. Ami tény, az az, hogy Jago maga szerint is jogosan kapott pirosat, és ebből következően az ezt követő legkisebb eltiltást.

Egyébként kimondottan korrektnek tartom, hogy bement utána elnézést kérni a sporikhoz.

Ha ilyen felfogas szerint vezetne mindenki a meccset max 10 ember maradhatna osszesen a palyan. Egy Juhasz, Sanyi es tarsai minden egyes itelet utan szidjak a biro anyjat de nem emlekszem hogy kaptak volna ezert egszerre pirosat.
Itt annyi tortent, hogy Jagonak nincs akkora tekintelye es ez a ki szarcsimbok biro megmutatta mekkora kiraly tud lenni. Egyebkent Liptak nekiment a bironak es 5 meccset kapott. Lehet merlegelni Priskin illetve Jago 4 illetve 3 meccsevel.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#33 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 10 August 2018 - 07:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 August 2018 - 07:11 AM

Hidd el, hogy több száz bajnoki meccs van a lábamban, pontosan tudom miket engednek és miket nem a sporik.
Azt is tudom, hogy mondjuk felsőbb utasításra tud szelektívebb is lenni az a hallás :)/>/>/>

Mérlegelhetett volna, de mivel trágár szavak hagyták el a számat, ezért jogos volt a kiállítás – idézte fel az eseményeket Jagodics Márk a csakfoci.hu-nak.

A kiállítás jogosságát ő sem igazán vitatja.
De persze abban egyetértek, hogy a spori azt hall meg, amit akar. Azt érez sértőnek, amit akar. Akár még tévedhet is, akár még ellenünk is. De ez mind találgatás. Ami tény, az az, hogy Jago maga szerint is jogosan kapott pirosat, és ebből következően az ezt követő legkisebb eltiltást.

Egyébként kimondottan korrektnek tartom, hogy bement utána elnézést kérni a sporikhoz.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#34 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8406 Hozzászólás:

Elküldve: 10 August 2018 - 07:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 10 August 2018 - 06:46 AM

Aki már valaha focizott bármilyen szinten, az pontosan tudja ...

Hidd el, hogy több száz bajnoki meccs van a lábamban, pontosan tudom miket engednek és miket nem a sporik.
Azt is tudom, hogy mondjuk felsőbb utasításra tud szelektívebb is lenni az a hallás :)

#35 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 10 August 2018 - 06:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 August 2018 - 06:28 AM

Lehet itt a szabálykönyvet idézgetni meg kizárólag a játékosokra kenni az egészet. De ...
A közvetítések jóvoltából látni/hallani lehet, hogy szinte nincs olyan játékos, aki a mérkőzés hevében ne küldené el a bírót a f*szba meg az anyja p*csájába. Ezt csak az olyanok nem tudják megérteni, akik max xboxon rúgtak labdába. Ez hozzá tartozik a játékhoz amióta világ a világ.
Továbbá arra sem emlékszem, hogy mindjárt a szezon legeslegelején ilyen mértékű büntetéseket osztogattak volna.
Látva ezt az ellenszelet a szövetség részéről ... látva a belső védő párosunkat ... hát lesz itt gond bőven a szezonban.
Hajrá Hali!

Aki már valaha focizott bármilyen szinten, az pontosan tudja, hogy a sporik a kisebb káromkodást, egy-egy b*zdmeget elengednek a fülük mellett. X száz ifi, megyei meg aztán első osztályú meccs levezetése után elég pontosan érzi valaki, hogy mi az, ami a egy játékostól a meccs hevében jön és teljesen oké. Ha valakit a játékvezető megsértése miatt ezen a szinten azonnali pirossal kiállítanak, abban biztos lehetsz, hogy nem csak egy k*rva anyádat engedett el.

Ilyen meg nincs, hogy "nem szoktak". Ez nem megszokás kérdése, feketén-fehéren le van írva a szabálykönyvben.
Ezt az MLSZ-ellenszelet érdekes módon a Videotontól a Fradin át a DVTK-ig minden klub érzi. Nem lehet, hogy egyszerűen nagyon fájó, ha a mi focistánk csinál hülyeséget, az FB meg csak végzi a dolgát előre lefektetett szabályok alapján?
Még egyszer: Jagodics a lehető legkisebb büntetést kapta.

Hajrá Hali, ebben legalább egyetértünk!

#36 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8406 Hozzászólás:

Elküldve: 10 August 2018 - 06:28 AM

Lehet itt a szabálykönyvet idézgetni meg kizárólag a játékosokra kenni az egészet. De ...
A közvetítések jóvoltából látni/hallani lehet, hogy szinte nincs olyan játékos, aki a mérkőzés hevében ne küldené el a bírót a f*szba meg az anyja p*csájába. Ezt csak az olyanok nem tudják megérteni, akik max xboxon rúgtak labdába. Ez hozzá tartozik a játékhoz amióta világ a világ.
Továbbá arra sem emlékszem, hogy mindjárt a szezon legeslegelején ilyen mértékű büntetéseket osztogattak volna.
Látva ezt az ellenszelet a szövetség részéről ... látva a belső védő párosunkat ... hát lesz itt gond bőven a szezonban.
Hajrá Hali!

#37 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 504 Hozzászólás:

Elküldve: 10 August 2018 - 06:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 09 August 2018 - 09:52 PM

Ha már az objektivitást hiányoljuk az FB munkájából, jó ismerni az idevágó szabályzatot:

"Ha a labdarúgó a játékvezető személyére sértő kifejezést használ, vagy ilyen jellegű mozdulatot tesz, az /1/ bekezdésben meghatározott fegyelmi vétség súlyosabb büntetése:
a.)eltiltás három - nyolc mérkőzés"

Jagodics a minimális büntetést kapta.

Tiszta sor, én ezt nem is vitatom megérdemelte. Nekem a játékvezető munkájával van bajom. Előtte talán a Blazovic sárgát kapott, mikor ordítva reklamált, meg terjegetett. Valószínűleg ő sem dícsérte a sporit...

#38 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2018 - 11:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 09 August 2018 - 09:43 PM

Molnár Gábor "csak" mellkason lökte a másikat, míg Priskin könyökkel arcon verte. Szerintem felesleges azon vitatkozni, hogy melyiknek mekkora következménye lehet - utóbbiból akár egészen komoly sérülés is, az előbbi az csak simán sportszerűtlen, piros lap.

Minden MLSZ elleni harag előtt érdemes elgondolkodni azon, hogy oké-e, ha egy játékos könyökkel arcon veri a másikat, vagy a spori sértegetése miatt összehoz egy piros lapot, és mindkettőt a meccs hajrájában, hátrányban. Normális helyzetben ilyen fel sem merülhetne. Tudom, kapni fogok ezért, de ilyen esetben szerintem a felelősség szinte egészében a két játékost terheli - ők szúrtak ki a csapattal és a szurkolókkal is, amikor valami elszállt náluk. Focista ilyet nem tehet a saját csapatával, 86. percben, egy régen eldőlt meccsen.

Szerk.: az idevágó szabályzatot fentebb idéztem, Jagodics a minimális büntetést kapta. Ilyenkor ki a hibás?

Sajnos - minden felháborodásunk ellenére ezeket nem lehet figyelmen kívül hagyni, meg kell érteni. De valaki szóljon már a játékosoknak, hogy ők is próbáljanak a saját és a klub érdekeinek megfelelően viselkedni a pályán azon kívül, hogy rugdalják a gólokat.

#39 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2018 - 09:52 PM

Ha már az objektivitást hiányoljuk az FB munkájából, jó ismerni az idevágó szabályzatot:

"Ha a labdarúgó a játékvezető személyére sértő kifejezést használ, vagy ilyen jellegű mozdulatot tesz, az /1/ bekezdésben meghatározott fegyelmi vétség súlyosabb büntetése:
a.)eltiltás három - nyolc mérkőzés"

Jagodics a minimális büntetést kapta.

#40 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2018 - 09:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 09 August 2018 - 12:17 PM

A Molnár Gáboros eset egy tipikus törlesztés volt, végig rángatták a mezét, ráadásul a játékvezető előtt, mikor megunta akkor két kézzel mellbe lökte az ellenfelét. Teljesen hasonló eset volt mint Priskiné.

Molnár Gábor "csak" mellkason lökte a másikat, míg Priskin könyökkel arcon verte. Szerintem felesleges azon vitatkozni, hogy melyiknek mekkora következménye lehet - utóbbiból akár egészen komoly sérülés is, az előbbi az csak simán sportszerűtlen, piros lap.

Minden MLSZ elleni harag előtt érdemes elgondolkodni azon, hogy oké-e, ha egy játékos könyökkel arcon veri a másikat, vagy a spori sértegetése miatt összehoz egy piros lapot, és mindkettőt a meccs hajrájában, hátrányban. Normális helyzetben ilyen fel sem merülhetne. Tudom, kapni fogok ezért, de ilyen esetben szerintem a felelősség szinte egészében a két játékost terheli - ők szúrtak ki a csapattal és a szurkolókkal is, amikor valami elszállt náluk. Focista ilyet nem tehet a saját csapatával, 86. percben, egy régen eldőlt meccsen.

Szerk.: az idevágó szabályzatot fentebb idéztem, Jagodics a minimális büntetést kapta. Ilyenkor ki a hibás?