Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107874 replies to this topic

#21 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 09:43 PM

A galléros pólók pl fruit of the loom márkájúak,csak ra van hímezve a turul...szánalom!
Mire szerződtek le,mi alapján,mi tetszett meg?😀

#22 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6864 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 09:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 October 2018 - 08:40 PM

néztem a képeket az új igazolásunkról és a csapatunk vezetőedzőjéről a HIVATALOS oldalon és más portálokon...
Szánalmas... szedett-vedett öltözet... ilyen márka lent, olyan márka fent, ezen ilyen, azon olyan.... Szánalmas...
Hát Kóbor inkább ezt old meg, ne a telefonszámokat nyomoztasd...

nagyon gaz ez az egesz.
nyaron mar akkor lehetett tudni, hogy szar lesz az egesz szezonunk amikor ezt a fos markaval leszerzodtek a Toth Mikiek. Akkor azt hittem felso utasitasra de aztan mondtak senki nem avatkozott bele ezt irtak ala. Vegre volt egy normalis mezunk erre a 100. szulinapra egy ilyen vicc kategorias szar anyagu mezt kell viselni.
Ez kb olyan mint anno a megyeiben mindenki recopba nyomta meccseken, edzesen meg retro meg devergo pulcsiba.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#23 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 365 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 08:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 09 October 2018 - 10:33 AM

NB2 is biznisz,játszanak az akademistak,aztán ellehet adni őket.

Éppen ez az. Nem lehet.
Tele van mind a húsz csapat közepesen tehetséges fiatalokkal, akik az első osztályba kevesek, de a másodosztályba kellenek a szabályok miatt. Senkit, de tényleg senkit nem lehet ott eladni.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#24 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2513 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 08:40 PM

néztem a képeket az új igazolásunkról és a csapatunk vezetőedzőjéről a HIVATALOS oldalon és más portálokon...
Szánalmas... szedett-vedett öltözet... ilyen márka lent, olyan márka fent, ezen ilyen, azon olyan.... Szánalmas...
Hát Kóbor inkább ezt old meg, ne a telefonszámokat nyomoztasd...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#25 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 08:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 09 October 2018 - 04:07 PM

A 29 esztendős, 177 cm magas Murtaz Daushvili múlt héten csatlakozott a Szombathelyi Haladáshoz, s mivel az edzéseken nyújtott teljesítményével meggyőzte a szakmai stábot, s mert az orvosi vizsgálaton is megfelelt, a vasi együttes a bajnokság végéig szerződtette a labdarúgóz.

A közönség imádta, nem is csoda, mert a látvány mellette szólt: igazi harcosnak tűnt, aki bukósisakkal a fején felborított két embert egyszerre. Csak közben sprintelt kettőt, és 50 percig nem kapott levegőt – mondta korábban Bódog

Nem Ő lesz az egyetlen a csapatban, aki erőnléttel küzd, de reméljük a harcosság megmaradt.

#26 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 08:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 October 2018 - 04:37 PM

„A szombathelyiek játéka akadozó és nem mutat magabiztosságot. A csapatunk játékosai és az edző között voltak nézeteltérések, feszültségek. A vezetőség nem volt elégedett a csapatnál folyó munkával és a mérkőzéseken mutatott játék sem volt biztató a jövőre nézve” – indokolta a szerződésbontást a Haladás közleményében.

Gondolom a középső mondat a lényeg, köszi!
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#27 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 313 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 04:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 09 October 2018 - 04:07 PM

A 29 esztendős, 177 cm magas Murtaz Daushvili múlt héten csatlakozott a Szombathelyi Haladáshoz, s mivel az edzéseken nyújtott teljesítményével meggyőzte a szakmai stábot, s mert az orvosi vizsgálaton is megfelelt, a vasi együttes a bajnokság végéig szerződtette a labdarúgóz.

Remélem beválik a srác, mert baromira kell ide egy jó védekező középpályás.

#28 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8625 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 04:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 09 October 2018 - 04:08 PM

Minimális OFF

Tudja valaki miért ment el a futsal csapat edzője?

ON

„A szombathelyiek játéka akadozó és nem mutat magabiztosságot. A csapatunk játékosai és az edző között voltak nézeteltérések, feszültségek. A vezetőség nem volt elégedett a csapatnál folyó munkával és a mérkőzéseken mutatott játék sem volt biztató a jövőre nézve” – indokolta a szerződésbontást a Haladás közleményében.

#29 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 04:08 PM

Minimális OFF

Tudja valaki miért ment el a futsal csapat edzője?

ON

Hajrá Haladás!!!

#30 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 04:07 PM

Hajrá Haladás!!!

#31 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1886 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 03:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 09 October 2018 - 03:12 PM

Az nb2-bol ezekkel a jokepessegu akademistainkkal ugy kipottyanunk, mint a szar....

Lehet, hogy az NB3 szükséges is lenne.

Más.
Itt egy elég hosszú beszélgetés Horváth Ferivel:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#32 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1795 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 03:12 PM

Az nb2-bol ezekkel a jokepessegu akademistainkkal ugy kipottyanunk, mint a szar....

#33 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6864 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 10:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 09 October 2018 - 10:33 AM

Igy van. ott legiosok nincsenek igy a sajat neveleseket lehet tolni.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#34 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 10:33 AM

#35 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 313 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 10:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 08 October 2018 - 09:18 PM

Pumpált volna bele a csapatba év elején ,,csak" (!) 50-70 milkát.... Lehetett volna ennyi pénzért szerezni 2 értelmes védőt és 1-2 értelmesebb középpályást. (szabadúszókat nyílván).

Ne haragudj, de szerintem teljes félreértés van. Ezek a tulajdonosok nem a szó klasszikus értelmében vett tulajdonosok, befektetők, akik a saját pénzüket fektetik a klubba, ezek egy forintot sem tesznek a történetbe. Ők csak kivesznek mindenhonnan, és mindent amit lehet. Hogy ők beletegyenek 50-70 milliót vagy akár csak 1-et is, ugyan, meg sem fordul a fejében senkinek. Annak idején ingyen szerezték kb a tulajdonrészüket, saját pénzt nem tettek be, most meg befolynak a kft-be a taok pénzek, önkormányzati támogatás, a tv pénzek, az egyéb szponzori pénzek, jegybevételek, játékoseladások stb, aztán ők szépen ennek egy részét kilapátolják maguknak munkabérként, meg mindenféle saját és haveri céggel kötött szolgáltatási szerződéseken keresztül. Szerintem még a saját autójukat is a klubbon keresztül finanszírozzák. Az NB1-ben klasszikus befektető tulajdonos talán csak a Hemingway és az újpesti Duchatelet van, a többi csak a húsosfazékból kifele lapátol.

#36 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1203 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2018 - 08:52 AM

Ez egy érdekes felvetés, a Béla kapcsán. Én még akkor kezdtem el meccsekre járni Édesapám jóvoltából, amikor még Ő a Haliban játszott. Viszont Ő eligazolt Szombathelyről 1992-ben. Onnatól kezdve szerintem csak nekünk szombathelyi drukkereknek volt Ő fontos, fordítva nem igazán. 38 évesen (ha jól emlékszem) jött vissza talán egy fél évre, de az már nem volt az igazi (bár voltak még akkor is jó meccsei). Kicsit Király szindrómának érzem ezt is. Jó-jó hogy fontos itt minden "legendának" a Hali, de csak akkor jövök vissza, ha már sehova sem kellek, mert 100 éves vagyok. Szóval Báéla is csak akkor jött ide vissza, amikor már üzlet lett neki a Haladás. A üzlet pedig nem mehet érzelmi alapon. Elvárjuk tőle hogy tegyen 50-70 millát egy csapatba (szerintem soha nem tett bele ennyit saját zsebből), mikro tartozások vannak állítólag a játékosok felé.
Az a szomorú véleményem, hogy nekik (Illés, Halmai, Kóbor) nem szívügyük a Haladás, csak egy üzlet, ait addig fognak csinálni, amíg mlsz pénz van benne. Aztán hogy ez mire elég, az már Őket nm elég. Lehet van egy elővásárlási szerződése a Homlokéknak, fix kifizetéssel, ami akár nb2-re is érvényes. Ki tudja??? Van-e egyááltalán vételi szándéka a Homloknak??? Eddig erről csak itt olvastam, az meg vagy igaz vagy csak valami helyi legenda.
Na mindegy, majd lesz valami, én bízok továbbra is az nb1-ben, de a hétvégi mezőkövesdi kilátástalan játék nem volt túl bíztató.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#37 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1795 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 09:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 08 October 2018 - 07:39 PM

Pedig másodosztályú csapatot birtokolni hihetetlenül rossz befektetés...
Meg másodosztályú csapatot eladni is.

Én is azt vélem a legjobbnak, hogy ha elakarják adni a klubot, akkor még most.
Egyrészt most még értelmes zsetont kaphatnának, talán még egy óriási nagy mákkal egy más vezetőséggel bent tud maradni a csapat.
Másrészt, ha itt NB2 lesz, minden játékos azonnal menekülni fog, így a klub értéke is nagyságrendekkel nőni fog.

Annyit még hozzátennék a hetek eseményei után, hogy a pofámról lesűlne a bőr Béla helyében. Egy ilyen karakternek,mint Ő, nem szabadott volna idáig süllyedni. Kóbort megértem, semmit nem jelent neki a Haladás és Szombathely. Bálában pont ezért csalódtunk több ezren. Ha valakinek, akkor pont neki kellett volna odafigyelni erre a 100. évfordulós jelenségre. Pumpált volna bele a csapatba év elején ,,csak" (!) 50-70 milkát.... Lehetett volna ennyi pénzért szerezni 2 értelmes védőt és 1-2 értelmesebb középpályást. (szabadúszókat nyílván).

#38 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 365 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 07:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: toto - Dátum: 08 October 2018 - 06:19 PM

Mi itt szomorkodhatunk, szitkokat vághatunk, sajnálkozhatunk stb stb.....ha aMiki, Béla és a többi felelős (szerintünk ) igazából basznak az egészre ...nem érdekli őket. Nekik pl mindegy,h NB1 vagy NB2. Ezt saját maguk megmondják.

Pedig másodosztályú csapatot birtokolni hihetetlenül rossz befektetés...
Meg másodosztályú csapatot eladni is.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#39 toto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 197 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 06:19 PM

Mi itt szomorkodhatunk, szitkokat vághatunk, sajnálkozhatunk stb stb.....ha aMiki, Béla és a többi felelős (szerintünk ) igazából basznak az egészre ...nem érdekli őket. Nekik pl mindegy,h NB1 vagy NB2. Ezt saját maguk megmondják.
Milyen hatalmasoknak kell lenniük azoknak az égitesteknek, és
hozzájuk képest milyen jelentéktelen ez a Föld s az a színjáték, amelyben valamennyi csodás tervünk, valamennyi navigálásunk és háborúink lejátszódnak "

De azért én örülni fogok minden HALI győzelemnek - ha oly kicsiny is!

#40 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 929 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 04:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 08 October 2018 - 03:23 PM

Én azért vártam volna egy őszinte Hipp interjút!

Valószinű bent volt a közös megegyezésben(plusz lóvé) hogy ne legyen őszinte interjú!