Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107154 replies to this topic

#21 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1844 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2018 - 03:25 PM

Hali-Felcsút teljes szurkolói videó 24 percben:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#22 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1344 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2018 - 08:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tommaso - Dátum: 06 May 2018 - 02:56 PM

Gratulálok a csapatnak nagyon fontos 3 pontot szerzett! Kamu büntetővel indult a mérkőzés az összefoglalóban úgy láttam Szakály már akkor rogyaszt mielőtt a Szabi bármit is csinált volna. A csapat nem esett össze a kapott góltól és nagyszerű 20 percet produkált helyzetekkel és egyenlítő góllal. Szünet után kiegyenlített volt a meccs, de aztán végre sikerült szöglet után is gólt szerezni, Williams pedig gyorsan is döntötte. Talán ideje lenne vele szerződést hosszabbítani!
Van még 4 forduló de nehezen tudom elképzelni, hogy bármi is veszélyeztesse az 1. osztályban maradásunkat.

Csak Balmaz, a Vasas, a Dió és a Matyók

#23 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1844 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2018 - 07:03 PM

Hali-Felcsút - Meccs végi ünneplés 4 percben:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#24 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1087 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2018 - 06:10 PM

Gratulálok a csapatnak, hogy végig magabiztosan, az elején befújt kamutizi ellenére nem összetörve tudtunk játszani. Néhol azért döcögött a szekér, de elég volt egy-két nagyon jó periódus, amikor a helyzeteinket is kihasználtuk. Elnézve a csapatok formáját és sorsolását innentől kezdve egy győzelemmel bennmaradunk. Kár a Balmaz ellen elmaradt 2 pontért, mert akkor hátradőlhetnénk. Az utolsó meccsen nem akarok már izgulni.
Hajrá Hali!

#25 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 134 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2018 - 02:56 PM

Gratulálok a csapatnak nagyon fontos 3 pontot szerzett! Kamu büntetővel indult a mérkőzés az összefoglalóban úgy láttam Szakály már akkor rogyaszt mielőtt a Szabi bármit is csinált volna. A csapat nem esett össze a kapott góltól és nagyszerű 20 percet produkált helyzetekkel és egyenlítő góllal. Szünet után kiegyenlített volt a meccs, de aztán végre sikerült szöglet után is gólt szerezni, Williams pedig gyorsan is döntötte. Talán ideje lenne vele szerződést hosszabbítani!
Van még 4 forduló de nehezen tudom elképzelni, hogy bármi is veszélyeztesse az 1. osztályban maradásunkat.

#26 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1176 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2018 - 07:59 AM

Gratulálok a csapatnak!

Véleményem szerint azonos képességű csapatok meccse volt. Lehetett volna bármi is a meccs vége. Szerintem kicsit hullámzó volt a játék, igazán a tizi (mely nem volt jogos) utáni 10 perc tetszett. A második félidőben látszott hogy Hipp a szünetben helyre tette a fejeket. Nyomtunk rendesen, de én féltem az ellen kontráitól. Végig férfias küzdelem volt, kicsit csodálkoztam hogy a felcsút lehozta kiállítás nélkül.

Mészáros ismét hatalmas gól lőtt. Lehet hogy nem minden meccsen lő gólt, vagy játszik jól, de akkor "szokott" gólt lőni mikor nagyon kell. És ez jó! Örülök Williams góljainak is (múltkori fradi elleni), remélem ez azt jelenti, hogy megállapodtak a folytatásról!

Van még hátra 4 forduló, azt várom a csapattól, hogy eldöntse a bajnokságot (nekem a kilenc is páros, hogy fradi vagy vidi, de miért ne szólhatnánk bele)!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#27 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 735 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2018 - 11:23 PM

Gratula, nagyot harcolt a csapat, megérdemelten nyertünk! Jövő héten Felcsúton okozhatnánk egy kis meglepetést, hogy aztán tényleg ne kelljen aggódni.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#28 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6650 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2018 - 11:07 PM

Gratulalok a gyozelemhez a csapatnak!
Egy kicsit most hatradolhetunk.
Nezve a hatralevo meccseket ha csak a hazaiakat hozzuk nem lehet gond. A diok es a balmaz is olyan meccseket jatszanak ahol a dobogora hajto csapatokat fogadjak. A vasas kovetkezo meccsei fradi es vidi majd mi megyunk hozzajuk. Addigra lehet kiesok lesznek mar. Bizom benne nem az utolso fordulora marad a dontes mert egy meccsen barmi lehet es azon a meccsen inkabb egy nyugodt sorozeses delutant/estet kepzelek el.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#29 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 93 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2018 - 11:05 PM

Bravó fiúk!!!
Ilyen szimpatikus edzőnk nem mostanaban volt!
Végig jobbak voltunk a migráns csapatnál!
Hajrá Hali!

#30 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 288 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2018 - 05:11 PM

d

#31 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4041 Hozzászólás:

Elküldve: 04 May 2018 - 09:38 PM

Hajrá Hali :)

#32 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 288 Hozzászólás:

Elküldve: 04 May 2018 - 08:09 PM

Csapjunk oda holnap az Orbán-Mészáros legényeknek, ha már április 8-án nem sikerült!

#33 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6650 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2018 - 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 30 April 2018 - 06:23 PM

Ez egy Haladás betegség: A nálunk jobb csapat ellen szépen, jól játszunk, de mivel az ellenfelünk jobb csapat ha minimálisan is de kikapunk (Fradi-Haladás 2-1)
A nálunk gyengébb csapat ellen viszont rosszul, eredménytelenül játszunk, elmarad a győzelem (Haladás-Balmaz 0-0? Matyók-Haladás 2-1; Balmaz-Haladás 2-1 stb ) esetleg kikapunk.
Az igazi értéke a a győzelemnek a riválisaink ellen van(közhely).
Jön a Felcsút, az első etapban 1-5 Sopronban, a másodikban Felcsúton 3-1. Össze kellene szedni magát a Csapatnak!!!

Ezt ugy is le lehet forditani, hogy aki gyozelemre jatszik ellenunk azokat a kontrakkal megverhetjuk. De aki beall vedekezni azok ellen szenvedunk.
Nyugodj békében CECE!

#34 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1344 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2018 - 06:23 PM

Ez egy Haladás betegség: A nálunk jobb csapat ellen szépen, jól játszunk, de mivel az ellenfelünk jobb csapat ha minimálisan is de kikapunk (Fradi-Haladás 2-1)
A nálunk gyengébb csapat ellen viszont rosszul, eredménytelenül játszunk, elmarad a győzelem (Haladás-Balmaz 0-0? Matyók-Haladás 2-1; Balmaz-Haladás 2-1 stb ) esetleg kikapunk.
Az igazi értéke a a győzelemnek a riválisaink ellen van(közhely).
Jön a Felcsút, az első etapban 1-5 Sopronban, a másodikban Felcsúton 3-1. Össze kellene szedni magát a Csapatnak!!!

#35 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 134 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2018 - 02:07 PM

Bár kikaptunk, de a csapatnak nincs oka a szégyenkezésre. Gyorsan sikerült vezetést szerezni, de ezután a fagyi ránk erőltette az akaratát és szép lassan bedarált bennünket.A vezető góljuk után már nem sikerült a csapatnak felpörögnie. A Varga, Lovrencsics alkotta jobb oldalt egészen jól sikerült semlegesíteni de a bal oldalon Paintsil sok gondot okozott, nagy volt a sebességbeli különbség a hazaiak javára.
Örülök Williams góljának a fegyelmezett szervezett játéknak és, hogy a csapatnak végig volt tartása.
Jövő szombaton a felcsút ellen mindenképpen győzni kell!

#36 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2018 - 11:05 AM

Én is gratulálnék a csapatnak,mert most tényleg megérdemlik.A múlt heti,elképzelés nélküli játék után egy teljesen más csapatot látunk.Benne volt a meccsben,hogy pontot rabolhatunk.Félek tőle,hogy a Puskás kemény lesz.

#37 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6650 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2018 - 10:16 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 29 April 2018 - 09:51 AM

Nagyot küzdöttünk, de várható volt, hogy nem tudunk nyerni. Látszott, hogy a fradi több játékosa is elkészült a 70. perce, nem volt nekik könnyű ez a meccs.
A cserék sajnos nem nagyon lendítettek a csapaton.

Szerintem ezen a meccsen ugy voltunk ha kijon valami eredmeny akkor rendben van de nem kockaztattuk tul. Ramos, Kovacs, Cucu(csak par percet)se jatszott. Nekunk nem az ulloin kell nuernunk hanem itthon a Puskas az Ujpest es a Kovesd ellen. A Fradinak menni kellett a 3 pontert mivel a Vidi botlott.
Egy kis szerencsevel pontot is hozhattunk volna de ennek ellenere gratulalok a sracoknak.
Nyugodj békében CECE!

#38 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1344 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2018 - 09:54 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 29 April 2018 - 07:19 AM

Ezt én sem értem. Ő az a fiatal, aki tett is le vmit az asztalra. Nem azt mondom, hogy minden meccsen fent legyen 90 percet, de azért ennél többet érdemelne szerintem.

Én is hiányolom őt, az ifiben legutóbb három gólt rúgott - igaz a Funsho négyet ha jól emlékszem. A Funshonak volt egy szép kiugrása amit elügyetlenkedett, gólt érdemelt volna.

#39 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2018 - 09:51 AM

Nagyot küzdöttünk, de várható volt, hogy nem tudunk nyerni. Látszott, hogy a fradi több játékosa is elkészült a 70. perce, nem volt nekik könnyű ez a meccs.
A cserék sajnos nem nagyon lendítettek a csapaton.

#40 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8267 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2018 - 07:19 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: greenfan - Dátum: 28 April 2018 - 09:17 PM

Tele vagyunk sérültekkel,de Kiss Tamas így sem fér be?A Fradinak lőtt gyönyörü gólja óta talan nem is jatszott.Vajon miért?

Ezt én sem értem. Ő az a fiatal, aki tett is le vmit az asztalra. Nem azt mondom, hogy minden meccsen fent legyen 90 percet, de azért ennél többet érdemelne szerintem.