Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107157 replies to this topic

#107101 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 10 November 2003 - 08:38 PM

V É R D Í J :  1 ezres annak aki legelöször "elkapja"....   Lehet licitálni....   hát Mikeee... nem lennék a helyedben...!!!

#107102 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 07:27 PM

Ezt hulyet ha lerendezed, es meg akkor is kint leszek Angliaba onnan hozok neked sort. Ezt a barmot mutogatni kell! Javaslok egy kepet a kezeles utan, egymas melle rakhatnank Elotte/Utanna

Udv.

#107103 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 06:57 PM

Gergo79!

Magamutogató? Mintha nem is Te lettél volna az, aki a fórumok "szabályait" megszegve "reklámozol" bennünket, engem... Én mertem vállalni ingyom-bingyom nyomozásod eredményét, és TE!!! Úgy tűnik, mégsincs annyi vér a tö***ben, hogy felvállald magad nyílvánosan, például itt, a fórumban megjelenő fotó erejéig a tavaszi "ismerkedési est" előtt... Ez márcsak azért is lenne érdekes, mert ha vesztesen jönnél ki (várakozásod ellenére) a dologból, úgy, akkor sem tudnád később esetleg letagadni (ha fordítva alakul, akkor meg Te lehetnél "A NAGY" HOOL, aki..., de NE ábrándozz!)
Amúgy, Joyee barátod egy korábbi írását idézve: "ARCTALANUL, ARCÁTLANUL mered osztani csak itt az észt?!! Most már Ő is megnyugodhat ezügyben! Na és TE?!? Úgy tűnik, Rád jobban igaz a fenti mondat! Ennyit Rólad egyenlőre!

Csak a ZTE!!!

#107104 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 05:20 PM

Valakinek esz van a fejebe,valaki a segget hordja ott ,Mike,ez nem a parkereso rovat,hogy en kepet kuldjek neked,de ugyis randizunk jovore ,vagy mar elfelejtetted,ugye elfogadod a rozsat! D     . Itt te vagy a magamutogato nem mi,minek ugralsz a kamera elott,ha utana nem tetszik.Amugy irtam,hogy nem lesz fent sokaig,ez igy is lesz.Lasd kivel allsz szemben,1 igazi angol lovag,ALIAS LOHERE.  

#107105 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 04:45 PM

Örülök, hogy ennyire népszerű lehetek körötökben! A tetszési indexem is minden eddigit túl szárnyalt, fórumotok történetében... Gondoljátok, majd pont Nektek akarok tetszeni...? Remélem még kevésbé fogok majd...! Amúgy a képnek tényleg nem túl szerencsés a beállítása, dehát ez így sikerült...! Alkalmanként hordott szemüvegemen át viszont jobban láthattam azt a négy gólt amit kaptatok! "Kár", hogy a Győr megdöntötte ezt a szép "rekordunkat"...!

Apropó! Ha már nyílt sisakkal folyik az "észosztás" akkor gyerünk Gergő79 (alias lóhere), fel a sisak rostélyt! Lássunk rólad is egy képet itt a fórumotokon (ez minden "kritikusnak" is szól)! Legyen vér a tö*****ben! Egyik oldalról nézve ez így is lenne fair, a másik meg az, hogy véletlenül, még a végén nehogy elkerüljük egymást a tavaszi forduló "nagy utazásán" Szombathelyen    

Csak a ZTE!!!

#107106 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 03:30 PM

mikeeee!
Hát ez bazze nagyon gázos!)
Meleg a pite...!
HAJRÁ HALI!!

#107107 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2823 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 02:27 PM

Veszélyes egy ember lehet ez a mikeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nincs valami bizalomgerjesztő feje. Félkézzel töri a ropit.

#107108 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 01:48 PM

HEHE ez a mikeeeeeeeeeeeeeeeee:DDDDDDDD
bazze, ez az armada szép egy társaság lehet, ha ilyen gyökerek is bekeverednek:D Mindenesetre, sztem hagyjátok fennt a képet, aztán legközelebbi Hali-zte-n má az országhatárnál(vas-zala:D) el kell kapni ezt a ratyi fejüt, aztá összekötözve mutogatni ezt a főőőőhuligánt a nagy armadának:) istenem, szánalmas....
Hajrá Hali!

#107109 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 12:43 PM

Ezt nevezem! Te tenyleg ra utazol! Fizetek neked egy sort ha eredmenyes leszel! Legalabb a szurkolok buszken olthetik magukra a Hali mezt, ami ugye nem mondhato el az egyes jatekosokrol!

#107110 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 11:22 AM

ffff

#107111 hool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 10:39 AM

Ki a FASZOM ez a mike?!?
Mutassátok meg NEKEM is!

#107112 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 10:01 AM

Mike,ne patkanykodj itt megint,mert mar ugyis tudom,hogz ki vagy,rad utazok a kovetkezo talalkozasunkor,ha lesz ra alkalmam,amiben nagyon bizom.

#107113 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2823 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 10:29 PM

Ajánlom figyelmetekbe a Balaton FC-t. A megszűnés veszélyével kűzdött a rajt előtt és most sem hinném, hogy dúskálnak az anyagiakban mégis a dobogón állnak. Az is igaz, hogy undorító antifocit játszanak, de ki ne cserélne velük, ha sorra nyerik vele a meccseket? (emlékeztek az első fordulókban, amikor mi játszottunk ellenük, 2x olyan jók voltunk de a bíró befújt nekik egy kamu 11-est és a végén rúgtak még1-et, erre most már csak mi emléxünk, már csak az eredményt jegyzik)
Szóval itt a válasz azoknak, akik azon a véleményen vannak, hogy pénz nélkül nem lehet eredményes focit játszani. Lehet, csak hozzáállás kérdése.  A mi zsoldosainkkal ilyet nem lehet elérni, mert ezek csak a pénzt lesik és addig nem nyújtanak semmit (tisztelet a kivételnek). Meg az a poén, hogy az élet minden területén máshogy, van mert először bizonyítania kell az embernek, aztán esetleg kap több lóvét, ezek meg lenyúlják a nagy lóvét aztán basznak focizni.

Na kidühöngtem magam előre is. Holnap jöjjön ki mindenki.
Hajrá HALI!!!

#107114 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1146 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 10:28 PM

Gratula a képhez!
Elég ütős a fradicsicska zetetábor zöld-fehér koreóval!

Debrecen ellen kötelező a győzelem!
Hajrá Hali!

#107115 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 237 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 09:44 PM

Lewis!
Talán nem a zetét kellene nézni,mint vetélytárs,mert meggyőződésem,hogy pár forduló után már csak a hátukat nézzük,sajnos.Mert ugyan rosszul indult a zete,de szerintem összeszedik magukat,az MTK ellen meg mi is kikapunk idegenben(valószinű,bár ne igy legyen!):Szóval inkább nézd a Bcsaba és a Győr,meg a Pécs eredméyneit,mert mi velük leszünk nagy csatában.
hajrá Hali!

#107116 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 09:18 PM

Mikeeeee!
Te pápaszemes rondaság! Már megint mi a fenét okoskodsz itt?
Hajrá  HALADÁS!

#107117 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1717 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 07:50 PM

79' Czvitkovics jobbról ívelte át a labdát a túl oldalra, ahol a kaputól 6 méterre Torghelle érkezett, s fejelt a kapu jobb alsó sarkába. 2-0

Huhhh... Tehát még mögöttünk vannak. + NEM SZERZETT PONTOT A GYŐR!!! És csak 1-et az Újpest! Na most NAGYON MEG KÉNE MEGHAJTANI A HOLNAPI MECCSET!! (szoros a tabella, még nincs veszve semmi) IDEJE, HOGY GYŐZZÜNK!!    

#107118 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1717 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 05:47 PM

17' Czvitkovics adta be a labdát a jobb oldalról. A védők nem tudtak felszabadítani, így a játékszer Torghelle Sándor elé került, aki kapásból, középről 11 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt. 1-0
(NS)
De, ez ne azt jelentse, hogy ha ez is marad a vége, akkor mi csak egy x-ért focizunk!!   (remélem, hogy nem ez lesz) Ezért mondjuk szar, hogy vasárnap van a meccs. Remélem minél többen összejövünk, min. 8-9000-en. Most kiderül mennyi is az "ingyenélő" Szhelyen. Itt meg nehogy az legyen, hogy "én tüntetek, ezért nem megyek meccsre!", vagy "ezek nem érdemlik meg..." Mert így a saját csapatánka tesz kárt. Nem mind1, hogy 4000 vagy 8000 szájból zúg a HAJRÁ HALI!

#107119 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:39 PM

Igyvan!Nyerni kell!
nagy-hali!
Nekem nagyon tetszett a tréfa:)))

HAJRÁ HALI!!

#107120 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2823 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:03 PM

Szerintem mindenkinek csak a gyzőzelem az elfogadható.