Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107874 replies to this topic

#107101 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 15 February 2005 - 04:36 PM

Nagy a valószínűsége annak, hogy a Kurucsai nyáron tovább áll, ugyanis engedéllyel Cipruson van próbajátékon, de nagy kegyesen bejelentette, hogy tavasszal a Haliban fog védeni. Azt hiszi olyan hülyék az emberek, hogy beveszik azért marad mert szereti a csapatát, dehogyis sőt! Meglopja a csapatot mivel jelenleg élő szerződése van és fizetni kéne érte, nyáron meg ingyen elmegy. (v*s***e.hu)

#107102 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 14 February 2005 - 08:21 PM

Sziasztok!
Roland vagyok szintén Bükről,sajna nem tudok írni a saját gépemről,de Csabesz barátom révén megoldottuk ezt a kérdést is!Bíztossan sokan ismertek fanatikus hülye vagyok  a HALADÁSÉRT!!!!!Egyet kérek minden látogatótól,hogy tartsunkj össze mert csak így érhetünk el valamit,és mondhatsuk el magunkról,hogy ebbe a magyar futtbalban eggyenértéküen bebízonyítsuk.hogy Nyugatmagyarország,Vagyis Szombathelyen,történelme,múltja,és jővője lessz a futbalnak!!!!!!!!Csakazértis Haladás!!!!!!!!!

#107103 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 14 February 2005 - 08:18 PM

Csak én nem tudom elolvasni a híreket? Ti eltudjátok? Egész nap próbálkoztam, de nem sikerült még elolvasni

#107104 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2109 Hozzászólás:

Elküldve: 14 February 2005 - 06:21 PM

Hi!
Nekem tetszik,hogy a vezetőség addig nyújtózkodik amíg a takarója ér.Szimpatikus ez a fajta mentalitás.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#107105 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 14 February 2005 - 04:02 PM

Én személy szerint nagyobb mozgást vártam az átigazolási szezonban a pénzhiány ellenére is.A játéklehetőséget nem kapó játékosok helyére (Elek,Kratochwill,Legáth) jobb kvalitású játékosokat.

#107106 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1838 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2005 - 02:14 PM

Zárjuk már le ezt a témát. Elment? Elment. Hülye volt? Hülye volt. És? Most már mind1. Már úgysem lehet rajt változtatni. Majd csak lesz vmi.

Más.
A jövő hétre elég szar időt mondanak. Mínusz fokok, hóval.

#107107 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3669 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2005 - 01:31 PM

macilaci!én asszem dobnék rá egy követ...éspedig:egy átlagos munkahelyet nem lehet egy sportklubhoz hasonlítani,ebben sztem egyetértünk.tudomásom szerint a "profi" magyar kluboknál a játékosok vállalkozóként végzik a munkájukat és szerződés szól arról,hogy a tulajdonjogukkal az egyesület rendelkezik.ha már felhoztad a munkahely dolgot,képzeld el,hogy van egy pl egy kft-d,amit pár millió ft veszteség ér.mert itt ez történt.nem hinném,hogy bárki is közülünk a kardjába dőlt volna,ha ezt a gyereket kivásárolják az élő szerződéséből,a bosszantó az,hogy mint már annyian leírták,a vezetők megbíztak benne,ő pedig átverte őket.
ha egy munkahelyen több pénzt kínálnak Neked,mint ahol dolgozol,persze,hogy odamész dolgozni.de nem annak árán,hogy sunyiban átvered az addigi kenyéradódat,aki betanított,egyengette a karriered,stb ráadásul komoly összeggel megkárosítva őt.
nincs ezen mit szépíteni,az önös érdekei vezérelték (persze a szülei döntöttek így,mert ők is megérezték a pénz szagát) és egy anyagilag szarban lévő csapatot hagyott cserben. arról pedig meg vagyok győződve (hasonlóan a többiekhez),hogy kicsi az esélye,hogy a bodajkban akkorát alakítson,hogy az mtk felfigyeljen rá...és ha mégis,akkor mi van?pénzügyileg ők sem állnak már úgy,mint pár éve,nem hiába építenek a "fiókcsapatra". van még pár évük az első vonalban,aztán Várszegi is megunja már,hogy hobbiból tartja el a világ egyik legszürkébb csapatát.
a másik felvetésedre reagálva,nem biztos,hogy szükség van tőkeerős befektetői csoportra (az ilyen meglátásom szerint nincsenek is jelen a magyar élsportban),volt már nekünk egy jó csapatunk az elmúlt években,"csupán" szponzori pénzekből.csak okosabban kellett volna gazdálkodni
Hajrá Hali Mindörökké!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#107108 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2005 - 12:40 PM

Úgy látszik sokan nem értik mi történt itt! Egy kis mitugrász kölyök kihasználta azt, hogy megbiztak benne.Szerintem a Bodajkban sem kap több pénzt és játéklehetőséget mint itt a Haliban.Az MTK-ba pedig nem minden bodajki játékos kerül fel pláne nem fél év után, ahogyan azt ő elképzeli.Arról nem is beszélve, hogy távol lesz a családjától és 45 nyugdíjas előtt fog játszani. HALI FOREVER!

#107109 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2005 - 12:27 PM

Nem az a baj, hogy elment, hanem az ahogy mindezt tette. És ez szerintem igen nagy különbség.
Tegyük fel, hogy van egy alkalmazottad, akit évek hosszú során át képzel, hogy minél jobban tudja teljesíteni a feladatát. Egyszer csak hibázol egyet (mert megbíztál benne) és ő lelép úgy, hogy a munkád gyümölcsét más aratja le.

Szerintem ha a képzését te fizetted volna, másként gondolnád.
Egyébként persze ezt is Te fizetted, ha máshogy nem, hát az adóid pénzéből, amit a képzésére fordított a Lurkó meg a HVSE. Úgyhogy Téged is megloptak valamilyen szinten. Ha nem így lenne, akkor nem kellene sírni, hogy nincs szponzor (minek is jöjjön, ha ilyen a környezet), kikapcsolják az áramot, nincs fűtés az edzési lehetőségekről már ne is beszéljek.
Én azért hiszek abban, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel - és szerintem a Kozmor ezek után már nem sok mindent érdemel.

#107110 macilaci01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2005 - 11:56 AM

A Kozmorra az dobja az első követ,aki nem menne el egy másik munkahelyre,ahol többet fizetnek.És az igaszsághoz hozzá tartozik az is,hogy meglátásom szerint első osztályú focira itt egy darabig nincs is remény amíg egy igazi tőkeerős befektetői csoport (nem rablók) nem áll a csapat mögött

#107111 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2005 - 01:57 AM

Nehogy már egy gyerek legyen a hibás! Az ilyesmit számon lehetne kérni Lukácsházán, de nem egy "profi" csapatnál. Persze ott is csak addig, amig valaki Gencsről nem fizet neki 1-gyel több sört. Nem azt mondom, hogy ez így van jól, csak azt, hogy ez így van. Elmentek az oroszok, EU van helyette, stb. Akinek nem tetszik, sajnálhatja :-))
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#107112 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2109 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 11:21 PM

Hello!

Nagyon nehéz bármit mondani! Én kedvel(em)tem Kozmor Ákost. Remélem megtalálja a számításait. Sajnálom,hogy elment.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#107113 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 09:12 PM

Csabesz barátunkat meg üdvözöljük a szélessávú internettel rendelkezők táborában!      

#107114 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 09:09 PM

A vezetőség csak annyiban hibázott, hogy talán azt hitte lehet egy olyan csapatot alakítani, akiknek a haladás a legfontosabb. Szerintem ez a mai világban egy illúzió, ezzel előbb-utóbb valaki visszaél. Hogy ez egy olyasvalaki, aki még semmit nem tett le a magyar labdarúgás terén az csak azt jelenti, hogy idáig jutott a foci. A mötöká-n ne csodálkozzatok a vezetőségük ugyanolyan mint a bírópeti: szegények nyomorán is képes meggazdagodni. Egy a lényeg mi ne felejtsük el, hogy ez a tejfelesszájú hogyan távozott a csapatunktól. A vezetőség meg úgyis tanul az esetből. Bár az szomorú, hogy azkban sem leht megbízni feltétlen akikkel nap mint nap együtt kell dolgozni. Kiváncsi lennék a csapattársak véleményére.
Tavasszal lesz még Haladás-Bodajk akkor majd visszavágunk a libakergetőknek!!!

#107115 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 09:02 PM

Sziasztok most regisztráltattam magam,üdvözöllek titeket kedves szurkolótársaim.Aki ismer tudja rólam,hogy mindenem a Big Hali!Magamról:32éves vagyok,Bükön lakom a családommal.Minden hazai meccsen kint vagyok,idegenben is gyakran képviselem magam.HAJRÁ HALI!

#107116 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 08:21 PM

Az igenis a vezetők hibája,hogy egy fillért sem látnak "kozmocból".   Az más kérdés,hogy kozmoc gerinctelen volt.De koppanni fog szerintem,ja és szerintem Bodajkon sem lesz neki állandó szerep.Koppanni fog,ahogy Venczel is,amikor azt hitte,hogy megváltja a világot Sopronban!Most visszajött cserecsatárnak kozmoc helyére!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#107117 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 08:18 PM

Hát ez az, van 3 egyforma képességű csatárunk :-(. Kozmort én jól játszani nem láttam, de az szép volt, ahogy 16 évesen megszivatta a nagy tudású vezetőséget.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#107118 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 06:56 PM

ez is igaz

#107119 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1838 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 06:19 PM

Zéé! A fiát sem valószínű, hogy kihagyja...  

#107120 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2005 - 05:38 PM

Azért Venczel esete egy kicsit más volt szvsz, de javits ki ha tévednék olvasgattam a zte-s forumot....hát   viccesek