Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107463 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8406 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 18 August 2018 - 09:00 PM

Ami Nemeth Milanok jatszhatnak egy nb1-es csapatban addig ilyen gyenge diok ellen sincs eselyunk.

Szegény Grumics miatta lett kiállítva, mert félpályánál flegmán sarkalgat ...
Jó páran nem ütik meg az nb1-es mércét.

#2 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6760 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:00 PM

Ami Nemeth Milanok jatszhatnak egy nb1-es csapatban addig ilyen gyenge diok ellen sincs eselyunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#3 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 18 August 2018 - 08:22 PM

Igen, régebben erre kirepült! De a Tamást (ha jól láttam) sem értem miért nem követte végig a diósgyőri játékost a beadásnál!?

Pedig ezt a meccset meg lehetne fordítani (gyenge a diók védelme, de nagyon)!

Épp fel akartam írni, hogy ezt a Tamás Lacit jegeltük eddig, erre lemarad az emberéről 3 métert, és persze, hogy gól. Mondjuk valóban nem volt a topon Király Gabi sem.
Második félidőben fordítsunk, könyörgöm, mert ezek a Diók is harmatgyengék ám. HALI!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#4 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8406 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 18 August 2018 - 08:22 PM

Igen, régebben erre kirepült!

40 métert szállt a labda, 3 lépést kellett volna kijönnie.
Nem repülni ... komótosan kilépnie.
Lehet, hogy a védő is hibázott, de egy kapus 5 méterről egy hosszú lágy beívelés után nem kaphat gólt.

#5 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 August 2018 - 08:10 PM

Király Gabi ...

Igen, régebben erre kirepült! De a Tamást (ha jól láttam) sem értem miért nem követte végig a diósgyőri játékost a beadásnál!?

Pedig ezt a meccset meg lehetne fordítani (gyenge a diók védelme, de nagyon)!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8406 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:10 PM

Király Gabi ...

#7 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: 16 August 2018 - 08:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 16 August 2018 - 12:45 PM

A lefejelés az másik sztori, ott ki is osztottak 4 hónapot...

Ok. Összekevertem a két kiállítást. Mentségemre szóljon, hogy a Kisvárda nem hagyja munka nélkül a sporikat!
meccsre vitt az én apám!

#8 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 504 Hozzászólás:

Elküldve: 16 August 2018 - 12:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 16 August 2018 - 11:49 AM

Az "rendben van" hogy nem játék közben ütött Priskin! Az is "rendben van" hogy a várdai játékos elkésett belépő miatt kapott sárgát (!). De a Priskin nem is akarta lefejelni játékvezetőt az ítélet után. Szóval mindegy is, már ez a múlt, meg Priskinnek is csak egy meccse van hátra. De az eltiltások közötti egyensúlyt had kérdőjelezzem meg, illetve az egész szituációkat elemezve, had mondjam azt hogy az én értékítéletem szerint ez nincsen összhangban. Természetesen a kutyát nem érdekli (hát még az emeleszt), hogy én erről mit gondolok.

A lefejelés az másik sztori, ott ki is osztottak 4 hónapot...

#9 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: 16 August 2018 - 11:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 15 August 2018 - 09:42 PM

Az egyik a labdáért való küzdelemben lépett oda nagyon rossz mozdulattal, borzasztó ütemben, a másik pedig teljesen játékon kívül csapott oda fejre. Teljesen jogos, hogy Priskin ezért egy meccsel többet kapott, a kisvárdai mozdulata legalább a labdát célozta, még ha bődületesen rosszul is.

Amúgy a Kisvárda egy dologra feltétlenül jó: utolsók biztos nem leszünk idén... Szörnyű, hogy ilyen csapat szerepel a ligában.

Az "rendben van" hogy nem játék közben ütött Priskin! Az is "rendben van" hogy a várdai játékos elkésett belépő miatt kapott sárgát (!). De a Priskin nem is akarta lefejelni játékvezetőt az ítélet után. Szóval mindegy is, már ez a múlt, meg Priskinnek is csak egy meccse van hátra. De az eltiltások közötti egyensúlyt had kérdőjelezzem meg, illetve az egész szituációkat elemezve, had mondjam azt hogy az én értékítéletem szerint ez nincsen összhangban. Természetesen a kutyát nem érdekli (hát még az emeleszt), hogy én erről mit gondolok.
meccsre vitt az én apám!

#10 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 15 August 2018 - 09:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 15 August 2018 - 11:43 AM

A Kisvárda MMA harcosai 4 hónapos és 3 meccses eltiltást kapnak! A 3 meccses srácon csodálkozok, hogy nem több! Végül is csak lerúgta a fradi játékos fejét, úgy hogy a labda már rég nem volt ott! Lehet itt hivatkozni a büntetési szabályzat tételeire, de a mi büntetéseink és a várdaiak nincsenek egyensúlyban!

Az egyik a labdáért való küzdelemben lépett oda nagyon rossz mozdulattal, borzasztó ütemben, a másik pedig teljesen játékon kívül csapott oda fejre. Teljesen jogos, hogy Priskin ezért egy meccsel többet kapott, a kisvárdai mozdulata legalább a labdát célozta, még ha bődületesen rosszul is.

Amúgy a Kisvárda egy dologra feltétlenül jó: utolsók biztos nem leszünk idén... Szörnyű, hogy ilyen csapat szerepel a ligában.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#11 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 15 August 2018 - 11:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 15 August 2018 - 11:43 AM

A Kisvárda MMA harcosai 4 hónapos és 3 meccses eltiltást kapnak! A 3 meccses srácon csodálkozok, hogy nem több! Végül is csak lerúgta a fradi játékos fejét, úgy hogy a labda már rég nem volt ott! Lehet itt hivatkozni a büntetési szabályzat tételeire, de a mi büntetéseink és a várdaiak nincsenek egyensúlyban!

Csak a szokásos agymenés az emeleszben.
Amúgy kellett a magyar focinak ez a kisvárda, mint egy falat kenyér.

#12 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: 15 August 2018 - 11:43 AM

meccsre vitt az én apám!

#13 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2018 - 12:46 PM

És a meccs végi ünneplés:

#14 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 09:51 PM

Hali-Felcsút gólörömök:

#15 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 141 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 03:57 PM

Gratulálok a csapatnak az első győzelemhez. Végre kisebb hibáktól eltekintve rendben volt a védekezésünk és ez tartást adott a csapatnak. A büntetők jogosak voltak, kapufát lőttünk volt bravúrja is a felcsút kapusának, egységesek voltunk, egy gól volt a két csapat között a mi javunkra.
A bírónak viszont köszi, hogy "elfelejtette" kiállítani Németh Milánt az első félidőben a karate rúgásért. Ő és Márió nem nagyon találták a helyüket. A vége Király jóvoltából melegebb lett de sikerült hiba nélkül lehozni.
Az életéért küzdő Diósgyőr ellen nem lesz könnyű idegenben, de ez a győzelem önbizalmat adhat és ha sérültek is felépülnek tovább lökhetjük őket a lejtőn.

#16 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 981 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 02:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 12 August 2018 - 11:07 AM

A Gabit nem kirakni kellene a kezdőből hanem neki kellene azt mondani az edzőnek bocsi nemigazán vagyok a toppon védjen más két három meccset addig felszivom magam és vissza fogom szerezni a helyem!! Nehogy már 42 évesen presztízst csináljon ebből hogy ki kezd,van olyan múltja ami örökké megbecsülést ad neki!!

Ő ilyet soha nem fog mondani.

#17 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1098 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 01:02 PM

Amúgy iszonyat szerencsétlenek vagyunk. Két alapjátékosunkat eltiltják hosszú időre, Gaál edzésen sérül meg, Rácz is kidől, Kolcáknak szilánkosra törik az orrát (köszi Kiss Tomi :S), Kovács Lóri még nem az igazi a sérülése után, Mészárost a meccsen és meccs után közvetlenül is ápolni kell. Szóval nem lesz könnyű Miskolcon az új stadionjukban helytállni.
Hajrá Hali!

#18 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2485 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 11:54 AM

Azt kívánom végre a csapatnak és nekünk szurkolóknak, hogy végre kerüljenek el minket a sérülések és eltiltások!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#19 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 11:44 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 12 August 2018 - 11:07 AM

A Gabit nem kirakni kellene a kezdőből hanem neki kellene azt mondani az edzőnek bocsi nemigazán vagyok a toppon védjen más két három meccset addig felszivom magam és vissza fogom szerezni a helyem!! Nehogy már 42 évesen presztízst csináljon ebből hogy ki kezd,van olyan múltja ami örökké megbecsülést ad neki!!

És itt a lényeg is egyben! Van olyan múltja, amit nem kellene a saját illúzióit kergetve lerombolni!
meccsre vitt az én apám!

#20 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 909 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2018 - 11:07 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 12 August 2018 - 10:16 AM

Sajnos Gabit nem meri kirakni az edző, pedig már nagyon megérett rá a helyzet...