Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108158 replies to this topic

#1 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 727 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 09:36 PM

Három lehetősége van a szurkolónak.
1. Bármi történik kijár meccsre.
2. Besokall és nem jár ki.
3. Összeszed 4-500 millió Ft-ot, megvásárolja a Klubot és talán Ő majd jobban csinálja.
Én az első vagyok :)

Én a 2., elfogyott a lelkesedés, nem látok javulási lehetőséget ebben a társaságban! :(

#2 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 378 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 December 2018 - 11:33 PM

Erőteljes vélemény kinyilvánítás!

Hogy lehet úgy erőteljesen véleményt nyilvánítani, hogy annak érdemi változtatás legyen az eredménye? A tüntetés, bojkott, stb. hatástalan, törni-zúzni meg lássuk be, ezért nem éri meg. Azzal is te járnál rosszabbul. Kíváncsi vagyok nagyon, mire gondolsz.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#3 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 December 2018 - 11:33 PM

Kik felé?
A játékosok attól nem fognak megtanulni focizni, a tulajok pedig nem fogják emiatt eladni a részüket ... mondjuk még vevőjelölt sincs, csak szóbeszédek.

#4 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 11:05 PM

Például?
Kíváncsi vagyok én mire nem gondoltam :)/>

Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#5 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 December 2018 - 10:25 PM

Azért lehetőség van még a kezünkben!

Például?
Kíváncsi vagyok én mire nem gondoltam :)

#6 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 09:36 PM

3. Összeszed 4-500 millió Ft-ot, megvásárolja a Klubot és talán Ő majd jobban csinálja.
Én az első vagyok :)/>

Azért lehetőség van még a kezünkben!

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 December 2018 - 04:54 PM

Mi meg állva tapsolunk...

Én az első vagyok :)

#8 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 04:48 PM

Persze, hogy nem, ez látható és egyértelmű dolog.
Én azt írtam le, hogy én mit tennék.
Ők nem ezt fogják, elkezdenek majd ígérgetni új játékosokat a téli szünetben, esetleg még egy új edzőben fognak megbízni.
De ez a dolog már halott ügy szerintem, ez a csapat már menthetetlen.
Ha nem lesz létszámemelés (miért lenne, ez egy hülye pletyka csak), akkor kiestünk.
100.születésnap, egy gyönyörű és új létesítmény ... tipikus szombathelyi "sikertörténet"

Mi meg állva tapsolunk...

#9 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 December 2018 - 03:14 PM

és szerinted a jelenlegi tulajdonosi kör ezt felfogja? ennek tükrében cselekszenek?

Persze, hogy nem, ez látható és egyértelmű dolog.
Én azt írtam le, hogy én mit tennék.
Ők nem ezt fogják, elkezdenek majd ígérgetni új játékosokat a téli szünetben, esetleg még egy új edzőben fognak megbízni.
De ez a dolog már halott ügy szerintem, ez a csapat már menthetetlen.
Ha nem lesz létszámemelés (miért lenne, ez egy hülye pletyka csak), akkor kiestünk.
100.születésnap, egy gyönyörű és új létesítmény ... tipikus szombathelyi "sikertörténet".

#10 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 12:24 PM

Ez a csapat menthetetlen.
Van még egy fél szezonunk az élvonalban, nyáron pedig irány a másodosztály.
Ezt a fél évet már ennek tükrében kell lehozni.
Kialakítani egy helyi kötődésű magot, ahhoz vásárolni pár játékost.
Bárki bármit mond, a Hali mindig akkor volt jó, amikor helyiekből állt a mag.
Szomorú vagyok, mert az eredmények nem jönnek, a játék színvonala pedig valahol Sé és Dozmat között mozog.
Én már csak egyben bízom de nagyon ... ha lesz valami szurkolói megmozdulás, az nem most lesz a Debrecen ellen szombaton, mert Ákos koncerten leszek Pesten, és nem szeretnék egy ilyenről lemaradni :)

és szerinted a jelenlegi tulajdonosi kör ezt felfogja? ennek tükrében cselekszenek?

#11 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:24 PM

Ez a csapat menthetetlen.
Van még egy fél szezonunk az élvonalban, nyáron pedig irány a másodosztály.
Ezt a fél évet már ennek tükrében kell lehozni.
Kialakítani egy helyi kötődésű magot, ahhoz vásárolni pár játékost.
Bárki bármit mond, a Hali mindig akkor volt jó, amikor helyiekből állt a mag.
Szomorú vagyok, mert az eredmények nem jönnek, a játék színvonala pedig valahol Sé és Dozmat között mozog.
Én már csak egyben bízom de nagyon ... ha lesz valami szurkolói megmozdulás, az nem most lesz a Debrecen ellen szombaton, mert Ákos koncerten leszek Pesten, és nem szeretnék egy ilyenről lemaradni :)

#12 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:08 AM

Mind mentálisan, mind szakmailag is tovább amortizáltad a csapatot, akkorát rúgtál belénk, hogy ennél nagyobbat nem lehet!
Mind a szakmai, mind az emberi hozzáállásod NULLA, nagyobb károkat okoztál mint a birópéter!

Aztán el lehet engem küldeni fradi meccsre, meg rossz szándékkal vádolni, lehet mondani, hogy én politizálok itt, de a tény az tény marad, a számok nem hazudnak, feri, te alkalmatlan vagy edzőnek, mind a szakmai tudatlanságod, mind az emberi tulajdonságaid miatt!

Egyet ígérj meg, gyerekeket ne eddzél, így is hatalmas baj van az utánpótlással!!

Persze ez nem a te hibád, hanem akik felkaroltak és tolnak előre és azoké, akik benned látják a megmentőt a hatalmi vágyaik kielégítésére!

Egy dologra volt jó, hogy itt vagy, elhomályosítottad a valós problémát, veled foglalkoztunk, pedig azokkal kellene, akik téged ide hoztak, akik így lenullázták a HALADÁST, akik hagyják, hogy csapaton belül és a szurkoló táboron belül is megosztottság, széthúzás legyen, és hatalmi harcok színterévé váljon a HALI!

MI itt vagyunk már 100 éve, ti sehol nem lesztek hónapok múlva...

#13 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 378 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:46 AM

Az a szerencsénk, hogy a másodosztályban szerintem így is erős keretünk lesz jövőre. A Márió, Rácz Barni, Rózsa, Schimmer, Jagodics tengelyt senki nem fogja elvinni tőlünk, miért is tennék, de az NB2-ből ők felfelé lógnak ki. Pedro is öreg ahhoz, hogy elvigyék, talán Jancsó is marad. Ha sikerül beépíteni még pár fiatalt is, az isten se ment meg attól, hogy feljussunk egyből.

"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#14 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1043 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:16 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Halifanatik - Dátum: 09 December 2018 - 10:03 AM

A Rózsa Danit?
Elvakultan lokál patrióták ne legyünk már..
Nb2-es kapusaink IS vannak!
A mindenkori Haladás legstabilabb posztján!

keretet írtam, nem kezdőt!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#15 Halifanatik

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 982 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:03 AM

Idézés: kicsizalan - Dátum: 09 December 2018 - 09:56 AM

Nagyon nehéz már bármit is írni. De azt látni lehetett tegnap is, hogy a 20 méterre álló társhoz se tudunk passzolni, komoly technikai és tudásbeli gondok vannak. Ez az MTK fél gőzzel se játszott. Saját magunkat alázzuk és járatjuk le hétről-hétre. Ezt a Habovda, Kolcak, Benes, Tamás, Mészáros vonulatot látni sem akarom Hali mezben. Egyszerűen nincs összerakva a csapat. A cseréken kívül padon SE volt Simi, Lóri, Márió, Rabusic! Lenne itt játékos, de mégsem kerek valami. De legalább Kovalovszkit elkezdtük volna már beépíteni. A szögletnél ő is le tudna maradni, a labda mellé ő is mellé tudna rúgni, mint ez a túlértékelt Benes. A tegnapi kezdőből max. Danit, Jagót, Jancsót és Pedrót tartanám meg a keretben.
Pár éve mindig Jagót szidtuk, hogy miatta csak 10-en vagyunk a pályán, tegnapra eljutottunk odáig, hogy ő volt az egyetlen épkézláb játékos a kezdőben. Azt hiszem ez mindent ki is fejez a jelenlegi helyzettel kapcsolatban.

Nem is folytatom, csak annyit, hogy HAJRÁ HALI! Mi itt leszünk jövőre is, de ezek a vándormadarak nem.

A Rózsa Danit?
Elvakultan lokál patrióták ne legyünk már..
Nb2-es kapusaink IS vannak!
A mindenkori Haladás legstabilabb posztján!

#16 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1043 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:56 AM

Nagyon nehéz már bármit is írni. De azt látni lehetett tegnap is, hogy a 20 méterre álló társhoz se tudunk passzolni, komoly technikai és tudásbeli gondok vannak. Ez az MTK fél gőzzel se játszott. Saját magunkat alázzuk és járatjuk le hétről-hétre. Ezt a Habovda, Kolcak, Benes, Tamás, Mészáros vonulatot látni sem akarom Hali mezben. Egyszerűen nincs összerakva a csapat. A cseréken kívül padon SE volt Simi, Lóri, Márió, Rabusic! Lenne itt játékos, de mégsem kerek valami. De legalább Kovalovszkit elkezdtük volna már beépíteni. A szögletnél ő is le tudna maradni, a labda mellé ő is mellé tudna rúgni, mint ez a túlértékelt Benes. A tegnapi kezdőből max. Danit, Jagót, Jancsót és Pedrót tartanám meg a keretben.
Pár éve mindig Jagót szidtuk, hogy miatta csak 10-en vagyunk a pályán, tegnapra eljutottunk odáig, hogy ő volt az egyetlen épkézláb játékos a kezdőben. Azt hiszem ez mindent ki is fejez a jelenlegi helyzettel kapcsolatban.

Nem is folytatom, csak annyit, hogy HAJRÁ HALI! Mi itt leszünk jövőre is, de ezek a vándormadarak nem.

"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#17 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 335 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:18 AM

Feri a meccs után a rosszkor, meg szerencsétlenül kapott gólokról beszél, arról miért nem, hogy nulla a csapat előre játékban is. 9 meccsen 3 rúgott gólt nem lehet megmagyarázni. Húzz a francba Feri! Valamelyik pártfogód majd beajánl Felcsútra biztosan, de ha mást nem utazócirkuszba elmehetsz bohócnak, az inkább neked való.

#18 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 787 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vame - Dátum: 09 December 2018 - 12:20 AM

Akartam még kérdezni, hogy Pedro mit mondott nektek végén. Csak annyit, hogy próbálja feltüzelni a többieket? Mert hosszabb beszélgetésnek tűnt 😀

Hosszabb volt, én viszont az elején magasröptű eszmecserét folytattam egy szekussal, aki elémállt, mikor sétáltam le a lépcsőn, majd egy-két takarodj innét hülyegyerek! felszólítással parancsolt tekintélyt. Nem sikerült meggyőznöm arról, hogy nem akarok kerítést bontani, csak beszélgetni. Végül két széksorral arrébb simán le tudtam jutni.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#19 vame

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:20 AM

Nem értek hozzá, de minimum 6 (a 4 védő, plusz az előttük játszó Jago és Kolcak), de ha Jancsót is ideveszem, akkor 7, inkább védekező játékossal mit is akarunk támadásban kezdeni?! 3 támadó szellemű mezőnyjátékossal mit akarunk támadni?! Tudom, hogy mindenki formán kívül van, de Ferenc nem tud ennél jobb szerkezetű csapatokat a pályára küldeni?!

Akartam még kérdezni, hogy Pedro mit mondott nektek végén. Csak annyit, hogy próbálja feltüzelni a többieket? Mert hosszabb beszélgetésnek tűnt 😀

#20 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 243 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 11:36 PM

Idézés: mindentbele - Dátum: 08 December 2018 - 09:15 PM

Hipp: 0, 1, 0, 3, 0, 0, 1, 0, aztán lapát!
hf: 0, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 1, 0, aztán?

Az utóbbi 3 pont is hatalmas bunda lehetett, mert se előtte, se utána meg se közelítették azt a teljesítményt.