Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

45225 replies to this topic

#41 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1242 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:24 PM

Idézés: matt999 - Dátum: 22 May 2018 - 10:04 PM

Bencze jól meccselt ;)/> ? A jó meccselés lényege a győzelem :)/> Ennyi.Nincs mit ezen tovább ragozni szerintem se,sőt szerintem,most még ez is sok volt ebben az esetben!
Hajrá Falco!

Abszolút nem érzem soknak, ha az lenne nem lett volna ennyi es ilyen komment a mérkőzés alatt. Bőven jogos kritika ez, egy pici túlzás sincs benne.

Bencze mecseleserol mit írjak? Amennyi volt ebben a csapatban, azt kihozta, Benke sérülése miatt mar el is fogytak mennyiségben is. Nekik nem minket kellett megverni, mint ahogy nekünk sem ok a végállomás.

Csak a FALCO !

#42 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 883 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 22 May 2018 - 10:08 PM

Nyugi,ha minden jól alakul, akkor a döntőben megint vasi derbi lesz ;) De most mi még tényleg koncentráljunk az elődöntőre!

Az már nálam sci-fi kategória. :)

#43 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 883 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 22 May 2018 - 10:00 PM

Gratulálok én is a Csapatnak és a Tábornak is!
Itt ma csak mi nyerhettünk!!!

Jó pihenést és menjünk neki az Albának, bár az már más kávéház.

A meccs időpontokat tudja valaki?

Elvileg már a döntőre is vannak időpontok, persze ezek még változhatnak jó magyar szokás szerint. Szóval én a következőről tudok: H, Cs, V, K, Cs..

#44 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3873 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 22 May 2018 - 10:05 PM

Gratulálok a továbbjutáshoz! Előzetesen én nem gondoltam, hogy a ZTE ilyen kemény dió lesz és talán a csapatunk is alulbecsülte őket. Perl Zoli és Govens is a mérkőzés vége felé ütötte be az első faultját, ez azért megint csak jelzi az elég szellős védekezésünket. A mérkőzés hőse kétségkívül VÁRADI BENEDEK. Az Alba elleni negyeddöntő egyenlő erők párharca lesz. Mi 4,5 meccsen vagyunk túl, az Alba 3-on, de a pályaelőny továbbra is mellettünk szól, meg a a fehérváriak játéka elvileg fekszik nekünk. (ZTE-ről is ezt gondoltam) Szóval az utóbbiakban bízhatunk. A Szolnok ellen meg majd a csodában, de addig el is kell jutni, egyelőre koncentráljunk csak a következő ellenfélre.
HAJRÁ FALCO!

Nyugi,ha minden jól alakul, akkor a döntőben megint vasi derbi lesz ;) De most mi még tényleg koncentráljunk az elődöntőre!

#45 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 883 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:05 PM

Gratulálok a továbbjutáshoz! Előzetesen én nem gondoltam, hogy a ZTE ilyen kemény dió lesz és talán a csapatunk is alulbecsülte őket. Perl Zoli és Govens is a mérkőzés vége felé ütötte be az első faultját, ez azért megint csak jelzi az elég szellős védekezésünket. A mérkőzés hőse kétségkívül VÁRADI BENEDEK. Az Alba elleni negyeddöntő egyenlő erők párharca lesz. Mi 4,5 meccsen vagyunk túl, az Alba 3-on, de a pályaelőny továbbra is mellettünk szól, meg a a fehérváriak játéka elvileg fekszik nekünk. (ZTE-ről is ezt gondoltam) Szóval az utóbbiakban bízhatunk. A Szolnok ellen meg majd a csodában, de addig el is kell jutni, egyelőre koncentráljunk csak a következő ellenfélre.
HAJRÁ FALCO!

#46 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3873 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:04 PM

Idézés: falco Man - Dátum: 22 May 2018 - 09:29 PM

Természetesen nem ezért cserélt, csak érzékeltetésképpen írtam ezt le, valamint volt egy időkérés is -12 környékén, amikor semmit nem tudott mondani, csak nézegetett. A mai nálam nagyon gyenge volt tőle, de így is nyertünk, szóval nem ragozom tovább. De azt nehezen érteném meg, hogy valaki szerint ez a mai egy jó meccselés volt.

Innentől csak ünnepeljünk! :)/>

Az Alba ellen pedig legyen igazad, szívből kívánom! :)/>

Bencze jól meccselt ;) ? A jó meccselés lényege a győzelem :) Ennyi.Nincs mit ezen tovább ragozni szerintem se,sőt szerintem,most még ez is sok volt ebben az esetben!
Hajrá Falco!

#47 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 10:00 PM

Gratulálok én is a Csapatnak és a Tábornak is!
Itt ma csak mi nyerhettünk!!!

Jó pihenést és menjünk neki az Albának, bár az már más kávéház.

A meccs időpontokat tudja valaki?

#48 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 179 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 09:39 PM

Grat a csapatnak és a tábornak is!
Hatalmas potenciál van ebben a csapatban. Ma úgy nyertünk idegenben, hogy az ellenfél extrán dobott, plusz 3 negyeden keresztül nem is védekeztünk semmit. Ha a védekezést is egész meccsen tudnánk hozni, nem játszanánk szoros meccset sem senkivel...
De most inkább örüljünk, hétfőig van idő ezen javítani.
FALCO!

#49 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1242 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 22 May 2018 - 09:24 PM

Így jobban nézne ki a hsz-ed ;) . Ugye azt nem gondoltad komolyan, hogy Szerecsko azért cserélt, mert kiabáltak a szurkolók :) Te ilyennek ismerted meg?
Na mindegy, a lényeg a győzelem, és a továbbjutás,egy kosár híján 3-0-lal.
Amúgy nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nekem nagyon jó előérzetem van az ALBA ellen (ezt csak halkan írom le: szerintem el hozzuk az első fehérvárit is, itt a lehetőség revansot venni a tavalyiért- szerontem 3-0 lesz, de a 3-2vel is kiegyezek :) ).

GYERÜNK NAGY FALCO!!!!!!

Természetesen nem ezért cserélt, csak érzékeltetésképpen írtam ezt le, valamint volt egy időkérés is -12 környékén, amikor semmit nem tudott mondani, csak nézegetett. A mai nálam nagyon gyenge volt tőle, de így is nyertünk, szóval nem ragozom tovább. De azt nehezen érteném meg, hogy valaki szerint ez a mai egy jó meccselés volt.

Innentől csak ünnepeljünk! :)

Az Alba ellen pedig legyen igazad, szívből kívánom! :)
Csak a FALCO !

#50 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1717 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2018 - 09:19 PM

Szerintem ezt kicsit tovább kell gondolni, mert ennyi erővel az is bejött, hogy Borisovot hülyére vette Szöszi, mégis nyertünk. :)

De nem kötelező egyetérteni, örüljünk a győzelemnek!

Mondjuk most biztos roppant boldog is a Szöszi :)

#51 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3873 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 09:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2018 - 08:56 PM

Hú basszus, lehetett volna kicsit kevesebb izgalom itt a végére, nagyon kicentiztük, de megvan a továbbjutás, óriásri gratuláció a csapatnak! Nem kezdtünk most rosszul, de az egerszegieknek rengeteg extra dobása beesett, főleg Szöszinek. Én végig úgy éreztem, hogy lőtávolban vagyunk, hiába mentek el 12-vel, egyszerűen jobbak vagyunk náluk ( kivéve Radic-Taylor, aki nagyon remélem, hogy jövőre a Falco horvát centere lesz). A hangulat óriási volt, nagyon jót szurkoltunk, nagyon kellettünk ma is a csapat mögé.

Öröm volt látni, hogy Benedek kapitányként kezébe vette a gyeplőt, extrát játszott, az egyik időkérésnél szépen leordította a többi játékost, észbe is kaptak! Bravó, Kapitány! :) Zolika is végre megérkezett a PO-ba, rendben lesz innen Ő is, nagyon kellett a maihoz ő is.

A védekezést kell szépen összekapnunk, valamint ha Norfleet és Szása tartja ezt a formát, akkor nekik kell adni a több percet, kérdés nélkül.

De most lehet ma ünnepelni és holnaptól hétfőre készülni!

FALCO!

Így jobban nézne ki a hsz-ed ;) . Ugye azt nem gondoltad komolyan, hogy Szerecsko azért cserélt, mert kiabáltak a szurkolók :) Te ilyennek ismerted meg?
Na mindegy, a lényeg a győzelem, és a továbbjutás,egy kosár híján 3-0-lal.
Amúgy nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nekem nagyon jó előérzetem van az ALBA ellen (ezt csak halkan írom le: szerintem el hozzuk az első fehérvárit is, itt a lehetőség revansot venni a tavalyiért- szerontem 3-0 lesz, de a 3-2vel is kiegyezek :) ).

GYERÜNK NAGY FALCO!!!!!!

#52 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1242 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 09:19 PM

Szerintem ezt kicsit tovább kell gondolni, mert ennyi erővel az is bejött, hogy Borisovot hülyére vette Szöszi, mégis nyertünk. :)

De nem kötelező egyetérteni, örüljünk a győzelemnek!
Csak a FALCO !

#53 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1717 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 09:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2018 - 08:56 PM

Hú basszus, lehetett volna kicsit kevesebb izgalom itt a végére, nagyon kicentiztük, de megvan a továbbjutás, óriásri gratuláció a csapatnak! Nem kezdtünk most rosszul, de az egerszegieknek rengeteg extra dobása beesett, főleg Szöszinek. Én végig úgy éreztem, hogy lőtávolban vagyunk, hiába mentek el 12-vel, egyszerűen jobbak vagyunk náluk ( kivéve Radic-Taylor, aki nagyon remélem, hogy jövőre a Falco horvát centere lesz). A hangulat óriási volt, nagyon jót szurkoltunk, nagyon kellettünk ma is a csapat mögé.

Öröm volt látni, hogy Benedek kapitányként kezébe vette a gyeplőt, extrát játszott, az egyik időkérésnél szépen leordította a többi játékost, észbe is kaptak! Bravó, Kapitány! :) Zolika is végre megérkezett a PO-ba, rendben lesz innen Ő is, nagyon kellett a maihoz ő is.

És a végére hagytam most a negatívumot, nevezetesen Szrecsko mai szörnyű meccselését. Érthetetlen, hogy nem vette észre Szöszit, ahogy hülyére veszi Boriszovot (aki még mindig sehol), valamint Kinney első félidőben nem kapott védőt, mert Govens bizony semmit nem csinált hátul. De a legnagyobb baromsága az volt, hogy a párharc legjobb játékosát (Norfleet) jegelte a harmadik és az első negyedben ( leírni is nevetséges), igazából egyikben sem lépett pályára. Valamint Szásának is sokkal többet kellett volna játszania, mellette Szöszi azért nem volt annyira kemény le lett lassítva. Ma is akkor jöttünk vissza a meccsbe, amikor nagy nehezen becserélte kettejüket, kellett ehhez már az is, hogy a Táborból sokan üvöltöztek már neki. Nélkülük ma simán kikapunk.

Ha ezt fogja művelni az Alba ellen, akkor sokat nem kell izgulni a párharc miatt, de amúgyis érthetetlen, eddig teljesen normálisan használta a csapatot a középszakasztól kezdve nagyjából, de ma sehol nem volt.

A védekezést kell szépen összekapnunk, valamint ha Norfleet és Szása tartja ezt a formát, akkor nekik kell adni a több percet, kérdés nélkül.

FALCO!

Előbb agyon dicséred Benit, Zozót, majd leírod, hogy miért nem játszott a Norfleet. Rábízta a végjátékot, bejött. Ez is.

#54 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1242 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 08:56 PM

És a végére hagytam most a negatívumot, nevezetesen Szrecsko mai szörnyű meccselését. Érthetetlen, hogy nem vette észre Szöszit, ahogy hülyére veszi Boriszovot (aki még mindig sehol), valamint Kinney első félidőben nem kapott védőt, mert Govens bizony semmit nem csinált hátul. De a legnagyobb baromsága az volt, hogy a párharc legjobb játékosát (Norfleet) jegelte a harmadik és az első negyedben ( leírni is nevetséges), igazából egyikben sem lépett pályára. Valamint Szásának is sokkal többet kellett volna játszania, mellette Szöszi azért nem volt annyira kemény le lett lassítva. Ma is akkor jöttünk vissza a meccsbe, amikor nagy nehezen becserélte kettejüket, kellett ehhez már az is, hogy a Táborból sokan üvöltöztek már neki. Nélkülük ma simán kikapunk.

Ha ezt fogja művelni az Alba ellen, akkor sokat nem kell izgulni a párharc miatt, de amúgyis érthetetlen, eddig teljesen normálisan használta a csapatot a középszakasztól kezdve nagyjából, de ma sehol nem volt.

FALCO!
Csak a FALCO !

#55 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3873 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 08:12 PM

Kishitű voltam,de sikerült és ez a lényeg!!!Gratulálok!Most pedig következik az Alba.
Ezt a párharcot elfelejtve,az Alba meccsnek neki feszülve,törjünk egyenesen a cél felé!!!(akinek van füle a hallásra,az hallja meg ;) ).

#56 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 08:12 PM

Gratulálok a csapatnak!
Már megy a bírózás a bb1-en😀
Tény, hogy ma a bírói hibák nekünk kedveztek, de azt elfelejtik a gyökerek, hogy a múltkori meccsen a hosszabbítás 15 perce alatt ha befújják az egerszegi faltokat, ma nem is lett volna meccs!

Hajrá Falco!

#57 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1381 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 08:11 PM

Higgadt végjáték egy kis védekezéssel ! Grat a csapatnak !

#58 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2043 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 08:05 PM

Gratulálok a csapatnak és nagyon örülök, hogy idén ismét éremért játszunk. Az Alba más kávéház lesz, de nagyon reménykedem a döntőbe...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#59 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 398 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 07:59 PM

Na most milyen bírózás lesz, hogy végre egy olyan meccsünk is volt ahol több büntetőt dobtunk mint az ellenfél? :D :D

Grat a csapatnak! Alba ellen hozni kell a hazaiakat és már az elején is hajtani mert ők szerintem nem annyira gyengék, hogy engednék nagy hátrányból visszajönni a Falcot.

#60 szofibacsi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 574 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2018 - 07:51 PM

Gratula Sracok!!!!De miert kell mindig infarktus kozeli allapotba hozni az embert,ha igy tudunk kuzdeni.
Essunk neki az Albanak!!!!
SOHA NE ADD FEL...
LONDON BASKETBALL FAN CLUB
KOSZONOM ISTENEM,HOGY ENNEK A FANTASZTIKUS CSALADNAK LEHETEK A RESZESE!!!