Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

51921 replies to this topic

#41 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1994 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:20 PM

Nem most kell csúcsformában lenni, oké, de

1. Ha a centerünk kiesése miatt egy kiesőjelölt megver minket, akkor mindegy Zoli, Govens, mindenki...

2. Csináljunk már presztízst abból, hogy topcsapat vagyunk! És presztízst az ilyen meccsekből...!
kép

#42 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 645 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 January 2019 - 09:12 PM

Lesz kozepszakasz es meg az alapszakaszbol is van boven.

Sok dobásunk már nincsen. Tulajdonképpen ha nem kezdünk el nyerni idegenben már a következő meccseken, akkor nem lesz meg a második hely sem a rájátszásra.

#43 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:13 PM

Okorn a szezon elején és most is azt hangoztatta, hogy nem most kell csúcsformában lenni. Oké, én hiszek neki.

De akkor a kupadöntőre remélem 100%-ban élesek leszünk.

(Ugyanakkor jó volna, ha egyszer egy meccs előtt azt mondhatnánk végre, hogy a csapat kész, mindenki egészséges, nincsen problémánk. Eddig nem nagyon volt ilyen sajnos...)

HAJRÁ FALCO!
HAJRÁ FALCO!

#44 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7003 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:12 PM

En nem latom ennyire tragikusnak a helyzetet. A vedekezesunk mindig is Reddiccel volt tokeletes. Egy meccsre kiesett az egyik legfontosabb lancszemunk egy olyan Kaposvar ellen akinek eleg eros a palank alatti jateka.
Reddic serulese nem komoly de tenyleg nem volt szabad kockaztatni ebben a szakaszban.
Lesz kozepszakasz es meg az alapszakaszbol is van boven.
Eros csapatunk lesz ha osszeallunk nem kell egy ilyen vereseg miatt temetest rendezni.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#45 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 19 January 2019 - 09:07 PM

Azért az minimum elgondolkodtató, hogy a 4 légióssal felálló Kaposvár (ahol a 4. légiós Szása...) ellenünk aratta az 5. győzelmét az egész bajnokságban...

Az még jobban elgondolkodtat, hogy 1 ember kiesésével magyarázzuk az egészet. Ha a play-off alatt esik ki Reddic, akkor aligha lép ezen túl ilyen könnyen bárki is. Nálam ez az indokolatlan kockázatvállalás tipikus esete, de a döntés joga és a felelősség az edzőé.

Igen egy ember kiesése, de a kosárlabdában a legfontosabb poszt mindig az irányító és a center. Center nélkül átjáróház volt a festékünk, szóval ilyenkor sokat számÍt az az egy ember hiánya.
Balma és Okorn nem igazán jönnek ki jól,ahogy észrevettem, ahogy Norfleetel sem igazán anno.

#46 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 645 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 19 January 2019 - 09:04 PM

Hiányzott Reddic,

És mi garantálja, hogy a továbbiakban nem lesz egyetlen sérültünk sem?

#47 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3690 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:07 PM

Azért az minimum elgondolkodtató, hogy a 4 légióssal felálló Kaposvár (ahol a 4. légiós Szása...) ellenünk aratta az 5. győzelmét az egész bajnokságban...

Az még jobban elgondolkodtat, hogy 1 ember kiesésével magyarázzuk az egészet. Ha a play-off alatt esik ki Reddic, akkor aligha lép ezen túl ilyen könnyen bárki is. Nálam ez az indokolatlan kockázatvállalás tipikus esete, de a döntés joga és a felelősség az edzőé.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#48 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 January 2019 - 09:02 PM

A mai vereséget nem minősítem, inkább azt írom le, hogy ez után a kudarcot követően melyik két verzióból lehet választani.

1. Kiverjük a hisztit a mai miatt, hiszen mégis csak a bajnoki címre esélyesek vagyunk.

2. Nem idegeskedünk a mai miatt, viszont akkor bajnoki címben sem gondolkodunk.

Nézzetek utána annak (én már megtettem), hogy mennyi a hazai pályán és idegenben dobott és kapott pontjaink száma. Megfogtok döbbenni, hogy az egyik mennyire egyforma, a másiknál pedig mekkora különbség van. Vagyis hozzáállásbeli probléma. Vagy másik verzió, hogy nem erősek a csapataink, csak nagyon erős a közönség hatása nálunk. És ez a jelenség most már évek óta minden edzőnél így van.

Circo, ma nem volt szinte centerünk a csapatban. Hiányzott Reddic, és ehhez a csapathoz még hozzácsapódik a Zoli. Én a magam részéről a hisztit nem verem ki,de reménykedek egy aranyban.
HAJRÁ FALCO!

#49 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6946 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:02 PM

A mai vereséget nem minősítem, inkább azt írom le, hogy ez után a kudarcot követően melyik két verzióból lehet választani.

1. Kiverjük a hisztit a mai miatt, hiszen mégis csak a bajnoki címre esélyesek vagyunk.

2. Nem idegeskedünk a mai miatt, viszont akkor bajnoki címben se gondolkodjunk.

Nézzetek utána annak (én már megtettem), hogy mennyi a hazai pályán és idegenben dobott és kapott pontjaink száma. Megfogtok döbbenni, hogy az egyik mennyire egyforma, a másiknál pedig mekkora különbség van. Vagyis hozzáállásbeli probléma. Vagy másik verzió, hogy nem erősek a csapataink, csak nagyon erős a közönség hatása nálunk. És ez a jelenség most már évek óta minden edzőnél így van.

#50 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:01 PM

Off: Nem tudom Juhos mennyire akar Szegeden maradni, de jó lenne megpróbálni elhozni, akkor szinte egy jó magyar magunk lehetne jövőre.

#51 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 645 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 09:01 PM

Ha a következő 5 idegenbelin már csak egyszer kapunk ki és otthon hozzuk az összes meccset. Akkor még elérhetjük azt a teljesítményt az alapszakaszban mint tavaly. Ennél a TF meccs sem lesz könnyebb idegenben, a ZTE, Alba, Kecskemét egészen más kategória.

#52 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4398 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:57 PM

Nagyon sajnálom a mai meccsettEzt azért illett volna hozni...

#53 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7003 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:54 PM

Nem kell itt ketsegbeesni, center nelkul ennyire futotta. Boritekolhato volt, hogy Spica es Heindlein elni fog a palank alatt. A birok is egy enyhe hazait nyomtak ennyi boven eleg volt a vereseghez. Menni kell tovabb innentol hibazni nem szabad.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#54 jani625

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1429 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:48 PM

alapvetően sztem minden poszton gyengén védekeztünk és csapat szinten is és ehhez jött a gyenge dobás. Nem szoktunk ennyi pontot kapni.
Valóban meggondolandó a Balma csere, persze ha van rá keret és megfelelő ember...
Sárga-feketék SZÍVÉBEN MINDIG ÉLSZ! #18
Csak a Falcoooooo

#55 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:47 PM

Paks egyébként már alkalmazza a túlóra törvényt, ez a mi szempontunkból nem rossz. :)

#56 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Den - Dátum: 19 January 2019 - 08:45 PM

Ne legyünk már körmend, hogy ha kikapunk mindenki szar, ha meg nyerünk isten...

+1

#57 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1878 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: DAVE GAHAN - Dátum: 19 January 2019 - 08:45 PM

És a többi aki ugyanúgy nem dobja be az üreset,Azokkal mi van ?

Azok a sztárok meg a sérthetetlenek...

#58 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1022 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: DAVE GAHAN - Dátum: 19 January 2019 - 08:44 PM

Azért ma szerencsénk sem volt mennyi dobásunk jött ki a gyűrűből ami már bent volt tulajdonképp?Ez van Atomot meg kell verni :HAJRÁ FALCO !

Valóban nem volt. Meg a 3. negyedben a szürkék kicsit genyók voltak, főleg Olivér sportszerűtlenjénél. Persze nem ezen múlt.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#59 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 512 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 January 2019 - 08:43 PM

Dobja be üresen. Azért van itt.

És a többi aki ugyanúgy nem dobja be az üreset,Azokkal mi van ?

#60 Den

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 87 Hozzászólás:

Elküldve: 19 January 2019 - 08:45 PM

Ne legyünk már körmend, hogy ha kikapunk mindenki szar, ha meg nyerünk isten...