Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

42710 replies to this topic

#1 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1087 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:44 PM

6 légiós? A legnagyobb hülyeség lenne, így sem forgatjuk a csapatot rendesen, minek még egy ember koptatni a padot? Ha elküldenénk Boriszovot vagy Ivánt -amire elég kevés esélyt látok-, akkor lenne értelme talán, de kérdés, hogy ilyenkor milyen minőséget találnánk?

A mostani csapatot kellett volna normálisan használni és januárra látnánk, hogy mi nem működik. Pl Iván nem volt rossz az Alba ellen, sőt, most meg játszott 6 percet? Ez nem így működik.

Bár nem értek vele egyet, de tisztelem Szrecskot amiatt, hogy a végletekig lojális a játékosaihoz, ahogy Prospero szokta mondani, inkább javítsuk ki a hibát, minthogy dobjuk ki a régit és vegyünk egy újat. Ez most ide passzol a leginkább. Kezdjük el végre normálisan használni a csapatot, mert nem csak 4 ember tud kosárlabdázni.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#2 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 349 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:43 PM

Zsigát játszatni kéne, nem cserélgetni ;)

#3 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1192 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:50 PM

A viccet félretéve szerintem ha jön egy darabig Zsiga mellett lesz játszatva aztán helyette.

Az utóbbi időben feltűnő a Zsiga mellőzése...

#4 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1192 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:49 PM

Turner :-)

#5 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1940 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:20 PM

Nem akarok hülyeséget írni, de elvileg ki lett adva az új center keresése, csak a Srecko még nem talált olyat, akit ide is akarna hozni! Szerintem 99% hogy mi is hozunk új centert kérdés, hogy a Zsiga helyett vagy 6.légiósnak!

#6 OnlyYouFKC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 562 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:23 PM

A zalaiak mennyire örülnének neki... :)
Szerintem ha 8 ember nincs forgatva akkor 9.-et sem fogunk hozni.

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 January 2018 - 03:22 PM

Nem tudom mennyi esély van/lehetne rá, de Drungilasnak örülnétek?

„Szükség volt odafenn egy centerre, és megkapták a legjobbat”
/diggity/

#7 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1038 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 January 2018 - 03:15 PM

Az Ase-Zte párharcot azért követtem figyelemmel, mert a kupában ugyanez lesz a mi águnkon. Ha a Zte az otthonában legyőzte a Paksot, semleges pályán is megtörténhet ez, és akkor a Falco épp velük találja szembe magát, ha túljut a Pécsen. Ez a Zte Kinneyvel kezd összeállni,és kellemetlen ellenfél lehet. Bár Csirke Feri is mindent elkövet majd, hogy ők is azok legyenek... A kupában minden negtörténhet.

A Paks akkor jó igazából, ha jól tudják dobni a triplát, különben megáll a tudomány. Én úgy gondolom, ha nem kapják össze magukat, van rá esély hogy a ZTE-vel játszunk a döntőért.
Nem tudom mennyi esély van/lehetne rá, de Drungilasnak örülnétek?

#8 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1616 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:15 PM

Az Ase-Zte párharcot azért követtem figyelemmel, mert a kupában ugyanez lesz a mi águnkon. Ha a Zte az otthonában legyőzte a Paksot, semleges pályán is megtörténhet ez, és akkor a Falco épp velük találja szembe magát, ha túljut a Pécsen. Ez a Zte Kinneyvel kezd összeállni,és kellemetlen ellenfél lehet. Bár Csirke Feri is mindent elkövet majd, hogy ők is azok legyenek... A kupában minden negtörténhet.
kép

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5873 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 January 2018 - 02:23 PM

Hozott új légióst az Alba, Körmend, Zte, Kaposvár, Debrecen és ezen a héten állítólag a Szolnok.
Nálunk tervbe van véve? Ha célunk idén minimum a döntő, egy jó magasemberre mindenképp szükségünk lenne.
Hajrá Falco!

Ezt én is így látom, és szerintem biztosan lépni is fogunk ez ügyben. A kérdés persze az, hogy ilyenkor hozzá lehet e jutni minőségi centerhez a lehetőségeinknek megfelelően?

#10 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1038 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:23 PM

Hozott új légióst az Alba, Körmend, Zte, Kaposvár, Debrecen és ezen a héten állítólag a Szolnok.
Nálunk tervbe van véve? Ha célunk idén minimum a döntő, egy jó magasemberre mindenképp szükségünk lenne.
Hajrá Falco!

#11 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1192 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:48 PM

Köszi ! Remélem rajtunk kívül lesznek még Falco drukkerek 😀👍

Idézés: ROBIT - Dátum: 21 January 2018 - 04:27 PM

Nem kell arénában gondolkodni, most lett felújítva, hangulatos kis csarnok..... szerintem....

#12 ROBIT

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 512 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 21 January 2018 - 04:22 PM

Nem kell arénában gondolkodni, most lett felújítva, hangulatos kis csarnok..... szerintem....

#13 ROBIT

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 512 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 21 January 2018 - 03:23 PM

Úgy alakult a jövő hétvégi programom. , hogy el tudok menni a MAFC meccsre! Tudna valaki , aki járt már ott néhány hasznos infót átküldeni ( csarnok megközelítése , parkolási helyzet , jegyvásárlás stb.) Előre is Thx!

http://www.mafcbaske...s/letesitmenyek

#14 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1192 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:23 PM

Úgy alakult a jövő hétvégi programom. , hogy el tudok menni a MAFC meccsre! Tudna valaki , aki járt már ott néhány hasznos infót átküldeni ( csarnok megközelítése , parkolási helyzet , jegyvásárlás stb.) Előre is Thx!

#15 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1736 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 21 January 2018 - 12:05 AM

Több beírásoddal is egyetértettem korábban, de szerintem már túltolod ezzel az állandó kritizáló beírásokkal.
Hagyjuk már meg Szrecskónak a döntést, nincs a csapatnál vészhelyzet, szépen haladunk és messze még a vége. Nem érdemes minden meccs után kiosztani a bizonyítványt. Majd a végén.

Először is gratula, hoztuk a kötelezőt.
A kritika soha nem rossz! Vagy jogos, vagy nem, de mégis jelez valamit.
Tudom, egy győzelmet nem kell megmagyarázni, de hát na...
Pár dolgot azért a mai napig nem értek, és ezek minden meccsre állnak...

Nem beszélve arról, hogy ez a köcsög Pécs is nyert, aztán úszott a tippmixem. :D
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#16 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3650 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:28 AM

Gratulálok a csapatnak!

#17 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1087 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:38 AM

-
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#18 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1087 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 21 January 2018 - 12:05 AM

Több beírásoddal is egyetértettem korábban, de szerintem már túltolod ezzel az állandó kritizáló beírásokkal.
Hagyjuk már meg Szrecskónak a döntést, nincs a csapatnál vészhelyzet, szépen haladunk és messze még a vége. Nem érdemes minden meccs után kiosztani a bizonyítványt. Majd a végén.

Ezt Mr. Teacher írta, én csupán hozzátettem a gondolatom, hogy ebből mi sülhet ki.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#19 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 189 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 January 2018 - 11:02 PM

Senki sem érti amit a Szrecsko csinal, kivéve par embert akik folyamatosan védik. En azt gondolom, hogy ezzel csak azt fogjuk elérni, hogy teljesen motivalatlan lesz a cserepad, mert csak a kezdoket erőlteti. Azért az nem normális dolog, hogy 3 elvileg fontos játékosunk jatszik összesen 4 percet a második félidőben.

Megértem egyébként Prosperoekat, hogy védik, mert tenyleg jo eredményt hoztunk tavaly, de azért erről lehet beszélni.

#20 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1087 Hozzászólás:

Elküldve: 20 January 2018 - 11:02 PM

Idézés: Mr Teacher - Dátum: 20 January 2018 - 10:55 PM

Na hát ezt mondtam.. Szenvedés, gyötrelem.. de legalább nyertünk, pedig sajnos sok közünk ma nem volt a játékhoz. Amikor felpörgettük, simán mentünk, de aztán leálltunk..

És amit nem értek, hogy ott van a pad.. Nem megy, erre Srecko nem cserél, nem hozza be a jól beszálló Pustahvar-t vagy Norfleet-et.. Hanem szenvedünk Govens-szel, akinek ma sem igazán ment. Nem értem.. Jövő héten ilyen játékkal a Mafc ellen égés lesz..

Ja és ismét előkerült egy fogalmatlan. Ernő bácsi osztja az észt :D/>/>

Senki sem érti amit a Szrecsko csinal, kivéve par embert akik folyamatosan védik. En azt gondolom, hogy ezzel csak azt fogjuk elérni, hogy teljesen motivalatlan lesz a cserepad, mert csak a kezdoket erőlteti. Azért az nem normális dolog, hogy 3 elvileg fontos játékosunk jatszik összesen 4 percet a második félidőben.

Megértem egyébként Prosperoekat, hogy védik, mert tenyleg jo eredményt hoztunk tavaly, de azért erről lehet beszélni.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United