Ugrás a tartalomhoz

Fazekas fan fórum

71 replies to this topic

#41 Guest_Jozsi_*

• Guests

Elküldve: 28 August 2004 - 09:28 PM

WADA Office Locations

HEADQUARTERS – MONTREAL

World Anti-Doping Agency (WADA)
Stock Exchange Tower
800 Place Victoria (Suite 1700)
P.O. Box 120
Montreal (Quebec) H4Z 1B7
Canada

Tel. : +1 514 904 9232
Fax : +1 514 904 8650

E-mail: info@wada-ama.org

European Office – Lausanne

World Anti-Doping Agency (WADA)
Avenue du Tribunal-Fédéral 34
1005 Lausanne
Switzerland

Tel.: +41 21 343 43 40
Fax: +41 21 343 43 41

Asia/Oceania Regional Office - Tokyo

c/o Japan Institute of Sports Sciences
3-15-1 Nishigaoka, Kita-Ku
Tokyo
115-0056 JAPAN

Tel: +81-3-5963-4321
Fax: +81-3-5963-4320

African Regional office - Cape Town

8th Floor
Protea Assurance Building
Greenmarket Square
Cape Town
8001
South Africa

Tel: +27 21 483 9790
Fax: +27 21 483 9791

WADA is a Swiss Foundation whose seat is in Switzerland.

#42 Guest_Liebe Attila_*

• Guests

Elküldve: 28 August 2004 - 09:18 PM

Szarra kell a NOB-ot perelni es a WADA-t is.Nemzeti gyujtest kell szervezni a legjobb amerikai ugyvedekre es az USA-ban kell oket perelni.Gyurcsany meg mehet anyjaba mert sportminiszterkent nem is segitett.Schmitt is leszerepelt.Gyulai  szinten.

#43 Guest_Dupi_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 09:24 PM

Polgári peres eljárást nem lehet indítani a NOB ellen?

Egy jó kis g**i amerikai ügyvéddel, Brüsszelben például.

#44 Guest_Pimpó_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 08:59 PM

Nem is tudom mit mondjak. Szóval, gondold el, hogy kb. két órán keresztül koncentrálsz, kemény fizikai, és lelki terhelésnek vagy kitéve. Ezek után menj el, és adjál le 75 ml pisit, úgy hogy a seggedbe turkálnak meg ilyenek. És az ötödik óra után sem hagyják abba, mert azt hiszik, hogy a hatodik alkalommal fog bekerülni a seggedbe az a ki tömlő. Addig már ötször megujjazták a seggedet, ami nem igazán kellemes (aki volt már urologusnál az tudja). Ja én nem versenyszerűen sportoltam, de a két órás edzés után legközelebb másnap reggel tudtam csurgatni, és nem néztek, ujjaztak közben. (Nem egy könnyű sportot űztem, nem sakkoztam meg ilyenek). Ja a német cikkre reagálva, csak annyit, hogy fel kellene készülni a német versenyzőknek is a versenyekre, és nem másokat kellene "beárulni". Viszont a másik dolog az, ha esetleg kiderül, hogy doppingolt akkor egy darabig nem kell az utcára menni az biztos. Tényleg, mi van a "bátor" névtelen levélíróval. Szerintetek kiderül ki volt az? Szerintem az lenne a legjobb, ha ez megtörténne, és el kellene számolnia a tömeg előtt a tettéről. Ezt megnézném magamnak. Amúgy meg minek ez a nagy dopping ellenes felhajtás, doppingoljon aki akar, de azzal aláírja a halálos itéletét, végülis mindenkinek az a célja, hogy ne érje meg a 30 éves kort. Visszatérve egy korábbi kalapácsvetőre akit eltiltottak pár évre. Amikor megbukott akkor lényegesen kisebbet dobott, mint amikor visszatért. Volt ideje fejlődni, nem?

#45 Guest_vendeg_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 08:20 PM

http://www.petitiono...1/petition.html

#46 Guest_Dawe_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 07:43 PM

belabo pontosan erről van szó...

#47 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3111 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2004 - 07:11 PM

Amennyire örültem a dobások után, annyira elkeserít az, hogy a versenyt követő eseményekben milyen amatőr módon viselkednek a profijaink. Azt ugyan lehet mondani, hogy ennyit nem ér egy aranyérem, meg hogy nem teszem ki magam ennnek meg annak, de ennek semmi más eredménye nem lesz, mint hogy a közvéleményben az alakul ki, hogy mindketten doppongoltak. (Remélem nem így van, ha mégis, akkor amit csinálnak nem rossz megoldás.) Ha viszont tiszták, akkor egyszerűen bele kell pisálni abba az edénybe, meg még 2 másikba, a két másikiat elküldeni egy NOB-tól független laboratóriumba,  és akkor lehet tovább érvelni. Nem könnyű helyzet, de ha valaki kibír 4 év kinlódást a felkészülés során, akkor ezen azért már nem múlhatna.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#48 Guest_Dani Amp_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 06:35 PM

Na ne hülyéskedjünk. 2004-ben élünk, egy csepp vérből, vagy 1 darab hajszálból is megállapítható minden. Az alkalmazott vizsgálati módszer 1972-ben került bevezetésre.
Az egész eljárás mélységesen felháborít, és elmondhatatlan haragot érzek egyrészt egyrészt a minősíthetetlen ellenőrök, másrészt pedig a magyar sportdiplomácia, és azon belül is Scmitt Pál iránt. Gyulai István is the King!
Schmitt nyilatkozatában 1, Nem állt ki sportolónk mellett
2, Nem állt meg egy semleges, tárgyilagos nyilatkozatnál, hanem bemocskolta Őt az egész ország előtt, ártatlanul!!!!!
Elvágta Őt ITTHON, amikor a köcsög külföldi sajtóból ömlik a hazugság. Azonnal be kell adnia lemondását, és mondom mindezt úgy hogy masszív Fideszes vagyok.

Útjára indítottam a NOB-petíció angol nyelvű változatát, amire, légyszi, küldjetek sok-sok aláírást!  Itt a címe:
http://www.PetitionO...5/petition.html

Hajrá Szombathely, Hajrá Magyarország!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#49 Guest_Dawe_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 06:01 PM

"A szabály az szabály! (ott kellett volna aludni)
Egy olimpiai aranyérem szerintem megért volna ennyit!"

Nah pont erről van itt szó, hogy a SZABÁLY AZ SZABÁLY. A dopping vizsgálat szabályai ugyan olyan szabályok, mint pl. az hogy nem le7 adobásnál kilépni a körből. Ha dobás közben kilép, akkor  a dobás érvénytelen. Utána már senkit nem érdekel hogy miért lépett ki, a lényeg hogy kilépett és azzel vétett  a szabályok ellen, tehát a dobás érvénytelen. A doppingvizsgálatnál a megfelelő mennyiségű vizelet leadása nélkül távozott (noha  a "sokat emlegett" orvos többször elmondta neki hogy ezzel vét a szabályok ellen, és ezért elvehetik az érmét), tehát vétett a szabály ellen, ezért elvették az érmét. Ha neki ennyit ért meg 4 év munkája és egy olimpiai arany, akkor az ő baja. A nagyobb baj az, hogy az eset óta szivatják az összes magyar sportolót ráadásul Annus érme is veszélybe került.

#50 Guest_AAAA_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 05:51 PM

QUOTE]Mint azt az orvos elmondta, Fazekas beleegyezett, hogy bemegy a klinikára. De az ellenőr azt mondta, szó sem lehet alvásról... A két ellenőr ment volna vele, és ugyanúgy folytatódott volna a kínzás. Ezért nem ment be.[/QUOTE]

#51 Guest_morus_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 03:50 PM

Szerintem doppingolt. Más épeszű magyarázat nincs arra mait tett.

#52 Guest_lesifotos_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 08:45 AM

Fazekassal foglalkozó fórum az IAAF hivatalos honlapján:

IAAF Anti-dopping forum

#53 csarnok

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2004 - 08:20 AM

Idézet (Guest @ 2004-8-25, 17:49)
A szabály az szabály! (ott kellett volna aludni)
Egy olimpiai aranyérem szerintem megért volna ennyit!

Mint azt az orvos elmondta, Fazekas beleegyezett, hogy bemegy a klinikára. De az ellenőr azt mondta, szó sem lehet alvásról... A két ellenőr ment volna vele, és ugyanúgy folytatódott volna a kínzás. Ezért nem ment be.

#54 Guest_Lesifotos_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 08:18 AM

Ezt a Blikk.hu-ról copyzom ide, egy segítő lefordította magyarra:

Szervusztok magyar barátaim. Nem értem pontosan amit írtok, de értem, hogy miről. A ti Fazekasotok egy szuper sportember.
A fő probléma azonban az, hogy az emberi teljesítény határa 50 méter körül van. Ha a diszkoszt 65-70 m nél messzebbre akarjátok
dobni, hormonra van szükség. A világ vezető sportolóinak 90-100%-a használ doppingot. Biztos vagyok benne, hogy a mi ezüst (arany?) érmes diszkoszvetőnk Alekna szintén szedi. A szövetségek ismerik a problémát, de úgy tesznek, mintha nem tudnának róla. A sportolók szedik, de úgy csinálnak mintha tiszták lennének. Ez a hazugág folyik vagy 50 éve. Mert a nagy sport nagy pénz.
A rekordok révén vannak nézők, hirdetések, pénz. Gondolkoztatok már azon, hogy a legtöbb rekordot miért nem olimpián és VB-n érik el? Mert ott szuper szigorúak az ellenőrzések, és mielőtt oda mennek, a sportoló megpróbálják megtisztítani a vizeletüket saját felelősségükre és módszerükkel. Néha nem sikerül, néha későn kezdik. Az ilyen kevéssé fair viselkedés folytatódik, amíg a világ sportvezetői nem hozzák létre a következő kategóriákat: 1 amatőr, dopping kontrollal, 2. profi kontroll nélkül. De ők még csak meg se akarják beszélni a problémát.
Üdvözletem minden magyar sportrajongónak, és legjobb kívánságaim a ti Fazekasotoknak. Nekem Ő AZ ARANYÉRMES BAJNOK.
S.Stasaitis újságíró.
Ma az ezüst (arany?) érmes Litván Alekna hazaérkezett és hősként fogadták. Valószíűleg minden magyar részére érdekes, hogy mit mondott Alekna Fazekasról. Idézem a litván "Litván reggel" újságot. "Sajnálom őt. Fazeka nagyot dobott. Fizikailag erős. Egyedűlálló. Senki nem tud úgy dobni mint ő." "Litván reggel" 2004.08.25 első oldal

#55 Guest_Kalevala_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 11:28 PM

Itt meg a Fazekas által használt öntőgép és műpénisz részletes rajza egy finn napilapban:
http://www.helsingin...a/1076153719189

#56 Guest_Lars_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 11:24 PM

Egy tanulságos cikk a németül tudó Fazekas-fanoknak:
http://www.sueddeutsche.de/sport....le.html

#57 Guest_Cibuu_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 11:01 PM

Idézet (Guest @ 2004-8-25, 17:49)
A szabály az szabály! (ott kellett volna aludni)
Egy olimpiai aranyérem szerintem megért volna ennyit!

most okosnak hiszed magad?

az ember mindig utólag okos.nem tudhatod,hogy akkor neki mi játszódhatott le a fejében,valamint azt is vedd tudomásul hogy minden ember különbözö,és mindenki másképp reagál a problémákra.

#58 Guest_Cibuu_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 10:59 PM

most okosnak hiszed magad?

az ember mindig utólag okos.nem tudhatod,hogy akkor neki mi játszódhatott le a fejében,valamint azt is vedd tudomásul hogy minden ember különbözö,és mindenki másképp reagál a problémákra.

#59 Guest_Otti_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 10:47 PM

Kedves Robi! Gratulálok! Nekünk Te vagy a bajnok! Szégyelljék magukat azok, akik magyar sportvezetőként nem mernek kiállni melletted! Túl sok a veszteni valójuk...
 További sikereket kívánok, még akkor is, ha a sportot abba akarod hagyni. Ezek után ez, azt hiszem,teljesen érthető lenne! Otti és családja Fehérvárról

#60 Guest_Baum_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 07:45 PM

Annust újra ellenőrzik!
Annus Adriánnak vasárnap éjfélig újra doppingmintát kell szolgáltatnia a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökségnek, ha ez nem történik meg, a kalapácsvető elveszítheti olimpiai bajnoki címét – értesült az Info Rádió.