Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104660 replies to this topic

#104621 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1467 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 05:47 PM

17' Czvitkovics adta be a labdát a jobb oldalról. A védők nem tudtak felszabadítani, így a játékszer Torghelle Sándor elé került, aki kapásból, középről 11 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt. 1-0
(NS)
De, ez ne azt jelentse, hogy ha ez is marad a vége, akkor mi csak egy x-ért focizunk!!   (remélem, hogy nem ez lesz) Ezért mondjuk szar, hogy vasárnap van a meccs. Remélem minél többen összejövünk, min. 8-9000-en. Most kiderül mennyi is az "ingyenélő" Szhelyen. Itt meg nehogy az legyen, hogy "én tüntetek, ezért nem megyek meccsre!", vagy "ezek nem érdemlik meg..." Mert így a saját csapatánka tesz kárt. Nem mind1, hogy 4000 vagy 8000 szájból zúg a HAJRÁ HALI!

#104622 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:39 PM

Igyvan!Nyerni kell!
nagy-hali!
Nekem nagyon tetszett a tréfa:)))

HAJRÁ HALI!!

#104623 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:03 PM

Szerintem mindenkinek csak a gyzőzelem az elfogadható.

#104624 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1467 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:01 PM

Vége a Békéscsaba-Pécs mérkőzésnek. Nyert a csaba!!!!!  És végül megszerezte második győzelmét, (nekünk is csak 2 van!) tehát a szarzete és a bcsaba vészesen közelít!!!
 Gyerünk fiúk, nekem CSAK A GYŐZELEM AZ ELFOGADHATÓ!

#104625 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 03:46 PM

Nem gondoltam,hogy lesznek olyanok,akik ekkora felhajtást csinálnak egy kis tréfából.A képet valóban az armada honlapjáról szedtem le,és kicsit átrajzoltam.Talán nem néz ki jól?Amúgy is, fradi csicska zete tábor,miért ne lehetne zöldben?
Ha meg nem tetszik mikeeee,többet ne gyere erre az oldalra...
A nagy-hali meg az én regisztrációs nevem

#104626 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 12:52 PM

Ja megnéztem, az általad kifogásolt nagy-hali felirat a kép beküldöjének a nevére utal. Szóval abszolút egy szavad se lehet.

#104627 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 12:31 PM

mikee!
Az NB1.hu-s hozzászólásaidon is látszik hogy Te egy degenerált kis senki vagy!
Kik vagytok Ti az Armada?HAGYD MÁR!
Hiszen még a csapatnak honlapja sincs!
Max az Ti kis gagyi oldalatok ami még hitelt sem érdemel!
Ne aggodj a mi kis oldalunk nagyon impozás lesz!
A képeket pedig nem a netről lopkodjuk hanem most szedjük össze a szurkolóinktól!Ja és azt szedünk le onnan amit akarunk!oda van irva hogy az armadáé?Lehet Ti is loptátok!!

HAJRÁ HALI!!

#104628 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 12:26 PM

Csitulj pici.
Olyan képet rakunk be a fórumba amilyet akarunk, ha egyszer már neten volt akkor nem igazán kell engedélyt kérni, hogy feltehessék máshova is...

A szurkolói képek közé pedig nem mi tesszük be, hanem az oldal karbantartója, akinek ha írsz le fogja venni. Ennyi.
De olvassa ezt a fórumot is és valószínű intézkedik, de attól a fórumban még ott marad. Max a gazdája átszerkesztheti a hozzászólást.

#104629 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 10:54 AM

Belenéztem a szurkolói fényképeitek közé és nagy meglepetés ért! Nem tudom ki lehetett közületek az az idióta, aki a szurkolói képeitek közé berakta (kb 10. kép) "nagy hali" néven az Armada fényképét egy régebbi koreográfiájáról, de az biztos, hogy nem teljesen normális! Amúgy, nagyon nagy nullák vagytok, ha nincsenek értelmes saját képeitek amit kirakhatnátok és ezért össze vissza lopkodjátok össze a Netről albumotokat, pláne + még más tollával is ékeskedtek. Ti csak szeretnétek olyan jók lenni mint mi!

Felhívom a szerkesztők figyelmét is, hogy az Armada 93 szurkolói csoport nem járult hozzá saját képük közléséhez a www.haladas.hu oldalon! Jobb lenne ezen elgondolkodni, mielőtt konzekvenciái lennének a dolognak! Legnagyobb probléma egyébként nem a kép közlése, hanem a "nagy hali" felirat megjelenítése a kép mellett.

Mikee (Armada 93)

Csak a ZTE!!!

#104630 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1467 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 09:48 AM

Alex Monken bemutatkozott

Szombathely, november 8., 7.40 Dancs Roland is a Haladáshoz készül.

Amint arról már beszámoltunk a Lombard csapatánál szerződtetni kívánják az egykori ferencvárosi csatárt Alex Monken Arrudát. A Celldömölk elleni szerdai edzőmérkőzésen Bozsik Péter tesztelte a brazil csatárt, aki igen bíztatóan mozgott. A játékos jelenleg szabadon igazolható, így amennyiben szerződtetnék a szombathelyiek, akkor még az ősszel pályára léphetne a zöld-fehéreknél.
A Celldömölk elleni találkozón szerepelt egy másik vendégjátékos is a hazaiaknál, nevezetesen Dancs Roland, aki Svájcból tért haza pár hónapja. A fiatal labdarúgó sokáig az Újpesttel készült, de a lila-fehérek nem tudták leigazolni, mivel a játékengedéllyel gondjai voltak Dancsnak. A tehetséges játékosnak nem idegen környezet Szombathely, hiszen ott indult a pályafutása.
(s.k.)

#104631 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 05:10 PM

Ma délelőtt Szentes Lázár regeneráló edzést vezényelt játékosainak, akik közül Szekeres szalagszakadás gyanúja miatt maradt a szállodában, de Éger László is kihagyta az átmozgató edzést mivel bedagadt a térde. Kapusunk, Sandro Tomic is kisebb sérüléssel bajlódik, ő a kezét fájlalja.
A csapat 13.30-kor hagyja el a szállodát, majd menetrendszerinti járattal utazik vissza Budapestre, ahonnan Bük felé veszik az irányt Böőrék. A sérültek és az eltiltott Sándor Tamás nem tart a csapattal.

forrás:www.dvsc.hu
Tehát már Péntek este Bükön lesznek a Debreceniek.

Amúgy Seper Ákost ma láttam a városban sétálni és nem úgy nézett ki mint aki sérült, nem is sántított, talán játszani fog a Loki ellen. Nagy szükség van rá mert ő a legstabilabb ember a védelemben!
Hajrá Hali!

#104632 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1467 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 04:34 PM

HALADÁS. Seper Ákos aligha játszhat a Debrecen ellen

Tüske Roland gólt szerzett  

A Debrecen elleni vasárnapi bajnokira készülő Lombard FC Haladás szerda délután az NB II-es Celldömölki VSE ellen játszott előkészületi mérkőzést. Bozsik Péter szakmai igazgató nem csupán a győzelemnek, hanem annak is örülhetett, hogy a korábban agyrázkódás miatt két hét pihenőre kényszerülő Tüske Roland ismét játékra jelentkezett, és mindjárt góllal tért vissza.
Rossz hír viszont, hogy egy akció végén a felugró Seper Ákos rosszul ért földet, kifordult a bokája, s így valószínű, hogy a hétvégi találkozón rá nem számíthat a tréner. Jagodics Zoltánnal ellenben számolhat: a combizomhúzódást szenvedő védő állapota szépen javul, ezért szerepelhet a Loki elleni találkozón.
(NS)

#104633 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 11:24 AM

Szombathely, november 7., 9.35 Bozsik Péter lassan ismét minden játékosára számíthat.

"Emberemlékezet", azaz egészen pontosan Détári Lajos viharos menesztése óta nem nyert meccset a Haladás, emiatt pedig a szombathelyi csapat - bár még a bajnokság elején járunk - a kieső zónába zuhant.
Ahhoz, hogy a vasiak elmozdulhassanak onnan, előbb gólokat kellene szerezniük (ez hat forduló óta nem sikerül) és meccseket kellene nyerniük. Ez nem lesz könnyű feladat, mert vasárnap Szombathelyre az egyetlen nemzetközi kupacsapatunk, a DVSC látogat.
Bozsik Péter dolgát valamelyest könnyíti, hogy csapata egyetlen vérbeli csatára, Tüske Roland felépült sérüléséből, és játszhat, valamint visszatérhet az eltiltását letöltő irányító, Somfalvi Csaba is. A többi hiányzó közül Jagodics még mindig sérült, és Kincses sem tud teljes értékű munkát végezni.
(s.z.)

forrás: nb1.hu
Hajrá Hali!

#104634 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1467 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:21 PM

Akkor az Edivaldo szólója volt nagy.   Mind1. Azért szép volt. Éppen eltakarta az egyik celli-s, ezért először azt hittem, hogy a Czege cselezgetett. Mind1.

#104635 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:18 PM

Én csak a második félidőt láttam.Edivaldo nagy szólója után a kapust is kicselezte, a Schafranek csak az üres kapuba gurított!!

#104636 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1467 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:01 PM

Én kint voltam az edzőmeccsen. A Tüske gólja egy szabadrúgás utáni fejes volt. (lefejelte a földre és úgy pattant be) A Schafranek gólja viszont ritkaszép volt! Bazi nagy szóló után átemelte a kivetődő kapus felett. (amúgy először azt hittem, hogy a Czege lőtte) Az újság 200 nézőt ír.    Namost ez enyhe túlzás. Jóindulatúan is max. 100-an voltunk, de nem ez a lényeg. A Somfalvi az első félidőben (mondjuk csak 1-et játszott) ahányszor passzolt, mindig ellenfélhez ment! És ez komoly!    Aznap nagyon nem ment neki. A Kovács A. ""hál' Istennek"" 2 db 100%-os helyzetben hibázott. (mindkétszer a kapusba lőtte, szokásához híven.) A Nagy Sanyi és a Németh Tomi egy rakás szar volt.      A Kajszin nagyon látszott, hogy akart, jól ment neki. A Schafranek is jó volt. (bár a gólon kívül ő sem csinált sok mindent) A Czege is próbálkozott. Nem a Lőrincen múlott, hogy nem kaptunk gólt, ugyanis már megint adott 2-3 "gólpaszt", csak annyi volt, hogy ez nem a DVSC volt, hanem a Cell. (+ hadd tegyem hozzá a Tonó is jól védett) Röviden ennyi. Baromi kevés lesz vasárnap, bár a labdát jól játszottuk meg. (általában)

#104637 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 03:41 PM

Tehát ha olyan szintűek mint a magyarok, akkor felesleges volt őket idehozni!
Hajrá Hali!

#104638 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 03:34 PM

Én csak két brazilt láttam de azok kb. olyan szintűek mint a magyarok.

#104639 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 11:06 PM

Hello mindenki!

Vki mondja már meg, ezek a fiatal juniorból felhozott brazilok milyen játékosok? Lehet még belőlük vmi, vagy ugyanolyan bénák mint pl a Farkasok, Nagy Sanyi meg a többiek?

Hajrá Hali!

#104640 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 09:39 PM

Üdv!
2:0 lett a vége!
Tüske rúgta az elsőt!
HAJRÁ HALI!