Ugrás a tartalomhoz

Lesz új STADION vagy nemlesz? (a bajnokság meglesz)

28 replies to this topic

#1 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2003 - 06:53 PM

Olvastátok a Nemzeti Sport (asszem) tegnapi számát? "Ahol WC-re menni veszélyes" címmel a Hali pályáról írtak! Nagyon elgondolkodtató, és sajnos IGAZ történet!  

#2 hajrá Glasgow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 219 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2003 - 03:07 PM

Én cinikusan értettem azt, hogy beléptetőrendszer már van. Szerintem a GyISM nem nyújt támogatást, bármit is mondtak anno (igen nagyon csöndben vannak),Bíró Péter nem költ olyan stadionra ami nem az övé, a Csigó galeri meg már megmutatta,hogy mire képes. Ezért kellenek az eredmények, hogy az illetékesek észbekapjanak. Adja az ég, hogy ne legyen igazam, és jövöre megkezdjék a renoválást. Üdv! HAJRÁ HALI!

#3 mgregor1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 69 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2003 - 03:51 PM

Glasgo!

Nem a mennyaszony ruhája kell,hanem a szertkezése?(Érds:stadion,minőségi foci)

#4 hajrá Glasgow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 219 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2003 - 06:45 PM

Stadion még nincs,de beléptetőrendszer már van. Az meg majd jó lesz Pesten a 4-es metróhoz.

#5 Dissolve

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2003 - 02:41 PM

Meglehet probálni ,de szerintem halálra van itélve.

#6 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2003 - 01:52 PM

Hírforrás: www.NB1.hu

Siófok, augusztus 27., 15.35

A város polgármestere ennyiért perelheti a minisztériumot.

A Balaton-Haladás mérkőzés (2-0) után számoltunk be arról, hogy a siófoki városvezetés vélhetően pert indít a GyISM ellen, amiért a minisztérium vezetése nem szándékozik teljesíteni az elődei által vállalt kötelezettségeket a stadion rekonstrukcióját illetően.
Dr. Balázs Árpád, Siófok polgármestere most azt is elárulta, mekkora összegről lenne szó:
- Eredetileg 500 milliót hagyott jóvá a Deutsch Tamás vezette kabinet - így a polgármester -, most azonban már csak a beléptető rendszert adnák át nekünk, ami cirka 110 milliót ér. Mindenesetre megpróbálok egyeztetni Gyurcsány Ferenc miniszter úrral, és ha nem jutunk dűlőre, akkor jogi útra tereljük az ügyet a fennmaradó 390 millióért.

Ennyi erővel mi is perelhetünk, ugyanis Szhely is bent volt a stadionrekonstrukciós programban!
Hajrá Hali!

#7 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 21 July 2003 - 11:44 PM

"épül"

#8 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 21 July 2003 - 11:43 PM

Nálunk csarnok épül.
De minek????
Csak a HALI!

#9 Dissolve

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: 21 July 2003 - 11:11 PM

Sopronban 535 millióból [elvileg nálunk is ennyi pénz állt volna rendelkezésre]5800 férőhelyes stadiont tudnak felhuzni.Ebből ha minden igaz 5300 ülő,500 pedig mobil.Ebbe nincs benne a tető.Nálunk ennyi pénzből az egész stadiont fel lehetne ujjitani,ha a tribünt nem ujitjuk fel.A másik 3 lelátót teljesen le lehetne bontani,és helyette ujakat felhuzni természetesen az oldal-és alapvonalak mellé.A tribün maradhatna ugyanigy,max.ha jutna rá pénz beszékeni...Szerintem k**va jó lenne.Remélem egyszer majd megvalósul,mert ez a mostani stadion .....

FOREVER HALI!!!!!!

#10 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 21 July 2003 - 10:23 PM

Nem kell nagyot ugrani.  

#11 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:
  • Interests:Foci,foci ,foci Hali,MU,BARCA,OM,JUVE,AJAX,SCHUMI!!!

Elküldve: 21 July 2003 - 10:05 PM

Én is úgytudtam ,hogy oldalvonali kitolják + azt ,hogyha nem estünk volna ki az S.Oliver-Haladás-sal akkor elkezdődött volna a stadion rekonstúció de nemtudom milett volna belőle.

#12 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 21 July 2003 - 10:00 PM

Skóciában a skót másodosztályú bajnok azért nemjuthatott fel mert nem felelt meg a stadionja az előírásoknak.

#13 Dissolve

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2003 - 10:44 PM

Tud valaki valamit arról hogy hány ezres stadion szerepel az elkészült tervekben?Hallottam olyanokat ,hogy állítólag 15000-res lesz,meg az oldalvonalig kitolják a lelátókat,mint Angliában.Azt viszont nem tudom tető lesz-e?Ha tud valaki konkrétumokat,az írja le.Nem ártana egyébként ,ha a stadionról elkészült látványtervek felkerülnének...

#14 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 02 July 2003 - 08:29 PM

Szomorú péda Dunaújváros: stadion elkészült, csapat kiesett, nézők nincsenek.

egy 30.000-es stadiont baromi sok pénzbe kerül fenntertani is. Az Eb-n kívül nem lenne semmi esemény ami megtöltené. Hiába szerepelne a Hali parádésan jól 10-15 ezernél többen sohasem lennénk. Szerintem a jegyek ára is magas.

#15 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 02 July 2003 - 07:40 PM

Hy srácok!
Jó hogy vannak olyan emberek mint Olly.
Köszi minden jókivánságot a Halival kapcsolatban.
EB soha sem lesz nálunk.
Amit a sporttal kapcsolatban megígért a Fidesz, azt úgysem teljesíti az Mszp. Bár Ipkovics áldozni akar.
Taxisnak igaza van, sztem is lesz 6-8000 ember, ha mondjuk az elején elkapjuk a fonalat!Kell a siker. Sajnos sok olyan ember van itt, aki pár kudarc után elfordul a "csapatától". Ők a divatdrukkerek, akik sokszor csak ártanak.
Nagyon ki vagyunk éhezve a sikerre, és ehhez jelenleg csak Bíró Péter segíthet hozzá. Szerintem neki az az érdeke hogy menjen.Márpedig menni fog!!!
Csak a Hali!!!!!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#16 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 02 July 2003 - 06:56 PM

Azért írtam a 30000-set mert ,hogyha EB-t rendeznénk akkor Szombathely közel van Autszriához és a sok osztrák meg megindulna ide.
Aki a Szombathelyi fociban jártas az tudja ,hogyha az NB1-ben vagyunk akkor mindig sokan vannak.
Nemakarlak ezzel megsérteni OLLY!

#17 ollly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 02 July 2003 - 12:18 AM

Szia.

Na végre. Valaki akivel lehet dumcsizni, és nem parasztozik egyből. Sajnos szerintem ez a stadion felújítási program leáldozóban van. Nagy szöveg megvolt. A Megyerit csillogó- villogóra megcsinálták, meg egy két vidékit aztán szerintem vége. LE LEGYEN IGAZAM!!!!!!!
Remélem én is, hogy most megtöltitek a szektorokat, és kultúráltan üvöltitek a " hajrá halit"!!!!!
Sok sikert az élvonalban.

#18 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 02 July 2003 - 12:07 AM

Szia Ollly!
Azért ha jól megy a csapatnak , nem 2-3ezer nézö van(lesz)! Biztos vagyok benne,ha jönnek az eredmények 5-10ezer ember lesz átlagban.Abban viszont igazad van 30ezres stadion túlzás lenne,nem nagyon lenne kihasználva. Meg hát miböl??? Az ígért pénzek (ISM) igencsak lesoványkodtak! Nekünk nem volt szerencsénk, mert hátrább álltunk a "sorban"! Majd csak lesz valahogy....
Addig is HAJRÁ HALI!!!!

#19 ollly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2003 - 11:55 PM

Sziasztok.
Most jövök az NB1. hu-ról. Azt írta nekem egy nagyon halista, hogy én mint paraszt soha többé ne tegyem ide a lábamat. Nos itt vagyok. Attól, hogy ott össze-vissza parasztoznak, attól én még nem megyek el innen. Arról írtam, hogy azért elég érdekes szurkolóitok is vannak. Balhé szinte mindenhol. Jó ez nektek? A szurkolás arról kell, hogy szóljon, hogy a másikat agyonütni, meg különben is ilyen- olyan paraszt a másik? Ez baromság!!! Ne vegyük át a fradi stílust!!!! tUDOM, HOGY EZ SAJNA MOST DIVAT. Ez kell nekünk?? Nem lenne jobb a FOCIRÓL dumálni ??
Hajrá Hali! Hajrá Magyar Foci!!! Szurkoljunk, ne pedig egymást öljük!!!!!!!!!!!!!!

#20 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2003 - 11:02 PM

Köszi Olly!
Hajrá Halika!!!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu