Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108553 replies to this topic

#41 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 731 Hozzászólás:

Elküldve: 19 February 2019 - 11:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 February 2019 - 10:34 AM

Olvastam az nso-n a Tóth Miki nyilatkozatát.
Idióta a pali!
Igen, a fiatalok is beleszaladnának pofonokba (csakúgy mint ez a jöttment társaság), de legalább szereznének egy kis rutint, és nyáron nem a nulláról kellene kezdeni az egészet.
Jaaaaaa, hogy az őket már nem érinti, mert szépen itt hagyják nekünk a szarban a csapatot.
Hagyjátok itt most, és takarodjatok már végre el a nádfedeles picsába könyörgöm!!!

Egyet ne feledjetek ... nem lesznek mindig rendőrök körülöttetek ...

Nekem ez a kedvencem az interjúból:
– Mi lesz a még hátralévő tizenkét bajnokin?
– Nem tehetjük meg, hogy bedobjuk a törülközőt. Az nem lenne tisztességes a szurkolóinkkal és a vetélytársakkal szemben sem.

Ha tudná a tisztességes szó jelentését, nem használná a szurkolókkal kapcsolatban!!!!! :angry:

#42 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2600 Hozzászólás:

Elküldve: 19 February 2019 - 11:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 February 2019 - 10:34 AM

Idióta a pali!
Igen, a fiatalok is beleszaladnának pofonokba (csakúgy mint ez a jöttment társaság), de legalább szereznének egy kis rutint, és nyáron nem a nulláról kellene kezdeni az egészet.
Jaaaaaa, hogy az őket már nem érinti, mert szépen itt hagyják nekünk a szarban a csapatot.
Hagyjátok itt most, és takarodjatok már végre el a nádfedeles picsába könyörgöm!!!

Csak már az első lépés történne meg, tűnne el a hf...
Aztán a többi...

Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#43 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8840 Hozzászólás:

Elküldve: 19 February 2019 - 10:34 AM

Idióta a pali!

#44 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 821 Hozzászólás:

Elküldve: 19 February 2019 - 12:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 February 2019 - 11:52 PM

Újabb nap telt el változás nélkül ...
Klubot eladni a Homlok Zsoltinak.
Horváth Ferit és stábját elzavarni.
Légiósokat elküldeni a g**ibe.
Artner Tomit felkérni arra a feladatra, hogy 3 éven belül, saját nevelésű és Halihoz kötődő játékosokkal, 1-2 tapasztaltabb/rutinosabb játékossal kiegészülve jussunk vissza az élvonalba.

Ilyen egyszerű kérem szépen ...

+1. Esetleg még annyi, hogy a sokat látott veteránjainkat beépíthetnénk az új stábba.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#45 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8840 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 11:52 PM

Újabb nap telt el változás nélkül ...
Klubot eladni a Homlok Zsoltinak.
Horváth Ferit és stábját elzavarni.
Légiósokat elküldeni a g**ibe.
Artner Tomit felkérni arra a feladatra, hogy 3 éven belül, saját nevelésű és Halihoz kötődő játékosokkal, 1-2 tapasztaltabb/rutinosabb játékossal kiegészülve jussunk vissza az élvonalba.

Ilyen egyszerű kérem szépen ...

#46 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 February 2019 - 12:52 PM

Köszi, bár a kérdésem költői volt ;)

Vettem, de olyan jó volt leírni ennek a 4 faszszopónak a nevét, akik mindenért felelnek.
De bocs, az 5. et majd kifelejtettem ez a Horváth Feri. :D

#47 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8840 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 12:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: valovilag - Dátum: 17 February 2019 - 10:17 PM

Illés+Kóbor+Halmai, na meg az a fasz Tóth Miki

Köszi, bár a kérdésem költői volt ;)

#48 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 February 2019 - 06:03 PM

Meddig?
Meddig??
Meddig???

Meddig kell még elviselnünk ezt a szart???
Hahóóóóóóó!
Kiestünk!!!
Mire várnak még???
Ki az a faszszopó, aki dönt arról, hogy hogyan tovább???
Rohadjatok meg!

Illés+Kóbor+Halmai, na meg az a fasz Tóth Miki

#49 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4063 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 February 2019 - 06:03 PM

Meddig?
Meddig??
Meddig???

Hahóóóóóóó!
Kiestünk!!!
Mire várnak még???
Rohadjatok meg!

Sajnos ennyi..

#50 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8840 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 06:03 PM

Meddig?
Meddig??
Meddig???

Hahóóóóóóó!
Kiestünk!!!
Mire várnak még???
Rohadjatok meg!

#51 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 160 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 05:00 PM

Ismét saját magunkat vertük meg! Nagy nehezen végre mi szerezzük meg a vezetést de aztán jött a bohózatba illő egyenlítő gól és vége is lett mindennek. Van egy 20 évet az angol és német bajnokságban, 108 alkalommal a válogatottban is védő tapasztalt, sok nagy csatát megélt kapusunk, így talán joggal lehetne elvárni, hogy a nehéz helyzetben lévő szeretett csapatának tartást adjon, de sajnos nem így van. Sokszor feltettem magamnak azt a kérdést, hogy vajon miért nem tudott védeni egy igazi sztárcsapatban de ez a szezon megadta rá a választ. Tisztelem és nagyra tartom amit elért a pályafutása során, de most már be kellene látni, hogy ami nem megy azt nem kellene erőltetni.
Persze nem rá akarom verni a balhét, hiszen igazán a fejétől bűzlik az egész. Van egy többségi tulajdonos kör akik rosszabbnál rosszabb döntéseikkel gyakorlatilag kiejtették a 100 éves Haladást. Ők a saját kicsinyes érdekeiket tartják fontosnak és sunyi, aljas módon nem mernek a szurkolók elé állni, hanem inkább a rendőrökkel védetik magukat. Van egy megélhetési edzőnk aki ha korrekt lenne, akkor egy ilyen sorozat után már régen le kellett volna mondania, de ő ezt a szót nem ismeri.
A végére pedig egy üzenet: Habovda a JÓ k**va ANYÁDAT!!! A magyartól sem tűröm el, hogy kiszóljon majd kitapsoljon nem hogy egy ilyen fogalmatlan ukrán faszkalaptól. Takarodj haza és a lövész árokban húzd be a füledet, farkadat.

#52 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1910 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 04:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Vak - Dátum: 17 February 2019 - 04:43 PM

Valaki álljon a szurkolók elé,vállalja be az elkövetett hibákat és vázoljon valami jövőképet,hogy a sok hülye,akinek az élete a klub,legalább tudja,mire számítson...

Azt várhatod...
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#53 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 301 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 04:43 PM

Én azt gondolom,hogy nem érdemes azért kimenni,hogy azt skandáljam,hogy senkik.Én ezért nem vagyok hajlandó kimenni.Max. azért mennék ki,hogy kiprovokáljak pár zártkapus meccset,hogy még jegybevétel se legyen.Szerintem most nem kéne meccsre járni,mert ez nem a mi csapatunk.
Érdekes,hogy még a sajtóban,elemzős műsorokban is csak találgatják,hogy mi a koncepció nálunk,ki hozza meg a döntéseket?Ki döntötte el,hogy 2 szezon alatt egy stabil középcsapatból biztos kiesőt kreál.Mészöly elküldése is már érdekes lépés volt,érthetetlen Pacsi kinevezés.Véletlenül bentmaradás Hipp-pel,aki folyamatosan figyelmeztetett,hogy ez kevés lesz.Hipp már mondta,hogy nem ő dönt az igazolásokról,akiket kért,nem kapta,viszont kapott meglepetés játékosokat.Ki irányít???Már a tavalyi bentmaradásunk egy kisebb csoda volt,az utolsó forduló szerencsésen alakult.Már ott a másodosztályra készültünk,ezért nem is figyeltek Wils,Williams megtartására.Visszadták az albérleteket,bérautókat utána meg felajánlottak egy rosszabb szerződést nekik a hosszabításra.Hipp megjósolta,hogy kirúgják a 7-8 fordulóra.
Ferkó kinevezését inkább nem minősíteném,mindenki ismeri az eredményeit.Semmiféle plusz lökést nem hozott az edzőcsere.
Régóta biztos a másodosztály,kérdés,ott milyen szerepet akarunk játszani.Visszakerülés vagy vegetálás,játékosnevelde?
El kéne engednünk az "öregeinket",inkább más módon segítsék a csapatot.Király nem tud már nagyon nem a régi,Halmosi is már nem a játékával hívja fel magára a figyelmet.A légiós vonal nem igazán vált be,nem kéne ezt erőltetni.
Azt sem értettem,hogy a Puskás ígért nekünk játékosokat,aztán pedig mégse?
Valaki álljon a szurkolók elé,vállalja be az elkövetett hibákat és vázoljon valami jövőképet,hogy a sok hülye,akinek az élete a klub,legalább tudja,mire számítson...

#54 Monk

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 699 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 03:09 PM

HAJRÁ HALI!!!!Jól írtátok a HALI MI vagyunk.Ezekután erre a szennyre,mocsokra ami most jelenleg van nincs értelme szót vesztegetni!!!

#55 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2600 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 02:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 17 February 2019 - 12:41 PM

Azt hiszem eljött az ideje hogy bocsánatot kérjek hogy vitatkoztam veled horváth feri ügyben!! Én tegnapig hittem benne hogy valami csoda talán történni fog!Nem történt!Ez az ember valóban egy alkalmatlan pojáca akit a rohadt politikus barátai miatt van itt! És remélem hogy elhúz mihamarabb a tetvesbe a hülye szivtelen botlábú embereivel együtt!!

Csak a HALI! Mert a HALADÁS MI vagyunk!!!

#56 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 961 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 12:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 17 February 2019 - 11:21 AM

Menjen el dolgozni!

Azt hiszem eljött az ideje hogy bocsánatot kérjek hogy vitatkoztam veled horváth feri ügyben!! Én tegnapig hittem benne hogy valami csoda talán történni fog!Nem történt!Ez az ember valóban egy alkalmatlan pojáca akit a rohadt politikus barátai miatt van itt! És remélem hogy elhúz mihamarabb a tetvesbe a hülye szivtelen botlábú embereivel együtt!!

#57 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2600 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 11:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 16 February 2019 - 08:32 PM

Ha lemond ki tarja el a családját?

Menjen el dolgozni!

#58 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 675 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 07:40 AM

Hát, tegnap sem sikerült...

Ami szerintem sokkal nagyobb gond az eredménytelenségnél (hiszen ez a hajó valószínűleg elment), az a csapat (vezetés-edző-játékosok-szurkolók) körül kialakult légkör.

Attól tartok, hogy jelen pillanatban olyan játékosok háttérbe szorítása zajlik, akik a tervezhető kiesés után segíthetnének a csapatnak.

Úgy érzem-bár nem vagyok bennfentes, tehát ez tényleg csak megérzés-, hogy az edző alapvetően azokban a kérésére igazolt légiósokban bízik, akik a kiesés után jó eséllyel odébbállnak, a szombathelyi magból megmaradtakkal pedig mintha megromlott volna a kapcsolata.

Ez a helyzet megmérgezi a csapat és a szurkolók közti kapcsolatot is, jól látható (és hallható), hogy a közönség nem tud azonosulni azzal, ami a csapat környékén zajlik.

Többen leírták itt, hogy Budakalászon 2005-ben együtt sírtak a játékosok és a szurkolók a kiesés után. Azt hiszem, idén nyáron egyik fél sem fog könnyeket ejteni a másik után, s ez a legszomorúbb...

#59 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 821 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 12:13 AM

Kiábrándítóan gyötrelmes volt ez a mai produktum is, hűen tükrözte a teljes eddigi szezonunkat. Ezt a meccset (meg a többi hazait, mert mindegyiken győzelmi esélyünk volt!) egy jobb edző (voltak itt egy páran az elmúlt években, csak aztán mind ki lett fúrva), és néhány, az utóbbi években felelőtlenül elengedett Hali-szívű srác hozta volna.
Most van itt az ideje, hogy a légiósoktól (könnyes) búcsút vegyünk, még találhatnak csapatot valamelyik posztszovjet ligában, mi meg hozzuk le a hátralévő szezont a fiatalokkal, meg a klubhű veteránokkal, a padra le lehetne ültetni az ifitől Tóth Petit, ő mondjuk tudja mit jelent a Haladás. Aztán szépen el lehet kezdeni felépíteni ezt a klubot, igazi vasi faszagyerekekkel, Jancsóval, Márióval stb. Nem érdekelne engem, hogy épp melyik osztályban, csak azt lássam, hogy azért a Hali-címerért a szívüket-lelküket kiteszik a pályán. Nem úgy, mint ez a jelenlegi brancs.
Most is kiment 2000 ember, verőfényes napsütésben, ahelyett, hogy a Falco-döntőt nézte volna, vagy elmenne kirándulni a családdal a környéken, erre azt látja, hogy a Habovda nekiáll kimutogatni, vagy Gaál az MTK elleni meccsen a félpályáról visszaszól, hogy nem hallja, mit kiabálunk, aztán bemegy az öltözőbe... az ilyenek nem is érdemlik a Hali-mezt.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#60 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 351 Hozzászólás:

Elküldve: 16 February 2019 - 11:35 PM

Nem a Horváth Feri a hibás, hanem az aki idehozta, meg ennyi szégyenletes produkció után itt tartja. Horváth egy egyszerű fasz, akinek - mint mindenkinek - kell a havi kis pénze, hogy kifizesse a számláit, eltartsa a családját. Nyilván magától nem áll fel. A klubvezetés viszont egy mocsok bűnbanda, gerinctelen és pénzéhes szarokkal.