Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107658 replies to this topic

#41 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8517 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 03:02 PM

Egyáltalán nem muszáj itt a Hippnek mennie.
Én azt is aláírom, ha kivágja az állítólagos bomlasztó személyeket (ha vannak).
Ő az edző, ezt neki tudnia és látnia kell.
Ha tényleg vannak ilyenek és Ő kivágja őket, akkor mellé állok.
Csak legyen valami változás végre.

#42 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 02:31 PM

Én azt gondolom így pár nappal szombat után, nem is biztos, hogy Hipp elküldése lenne a megoldás. Mindig csodát várunk egy új edzőtől, de ez balul is elsülhet.(lásd Pacsi). Egész tavasszal ment a Hipp-Hipp hurrá, most meg takarodjon.Fel kell rázni a csapatot, megverni a Paksot és menni tovább, most jönnek a hazai meccseink, lesz októberben hogy 2 hazai lesz egymás után. Az ultragáz védőink egy új edzőnél is gázak lesznek.

#43 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6840 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 18 September 2018 - 08:29 AM

Állítólag nem tudják Hipp-et kirgúni, mert akkora a lelépési pénze, hogy nem akarják kifizetni.
Remélem ez csak egy rosszindulatú pletyka. Tóth Mikiék nyilván nem kötnek ilyen szerződést, hiszen ennél több eszük van.

Szerintem meg ugye amikor szerzodott az volt a feladata, hogy tartsa bent a csapatot es ha ez sikerul akkor automatikusan meghosszabodik a szerzodese.Gondoltak ha bentmaradunk akkor egy jo edzot fogtak. Siman elhiszem, hogy az uj szerzodes mar egy komolyabb tetelrol szol. Viszont ahogy irtak ha sajat maga all fel akkor nem kovetelhet. Ha mi kuldjuk el az mas teszta.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#44 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 723 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:36 AM

Szerintem sokan túlmisztifikáljátok ezt a -Halmosi Peti "A" hang a csapatnál- dolgot ...

#45 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1152 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:29 AM

Állítólag nem tudják Hipp-et kirgúni, mert akkora a lelépési pénze, hogy nem akarják kifizetni.
Remélem ez csak egy rosszindulatú pletyka. Tóth Mikiék nyilván nem kötnek ilyen szerződést, hiszen ennél több eszük van.
Hajrá Hali!

#46 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3136 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 10:47 PM

Próbáljátok meg összeszámolni, hogy azok közül, akik akár ma is játszhatnának, hányan távoztak. Vegyük a két időrendben szélső példát, Koman Vladimirt és Kiss Tamást. Mi a közös bennük? Az, hogy a szülő elvitte a gyerekét, mert úgy gondolta, hogy a szombathelyi vezetőséggel nincs jövője. Erre lehet azt mondani, hogy Koman Voli se vitte semmire, és talán Kiss Tamás se fogja. Persze azt is, hogy a Haladás még annyira se, mint ők, és a többiek se, akik elmentek.
Most az a kérdés, ki legyen az edző? Nem vitás, az lesz, aki pár milláért nyal, szop, stb. Nem kétlem, jelentkezőben nem lesz hiány.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#47 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1157 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 07:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 September 2018 - 07:42 PM

Ha Bodog lesz az edzo tutira nem lesz bodog ha megmondjak neki Csertoi ellen meccselhet elosszor a Rohonci uton. :)

:D

#48 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 759 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 07:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 17 September 2018 - 02:37 PM

tehát a 39. évébén jár :)

Akkor mea culpa.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#49 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 07:43 PM

Kirúgták Hippet vagy nem?

#50 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 920 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 07:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 September 2018 - 06:56 PM

Azt gondoltam Ti is tudjátok.
Mert ha a rossz szereplés a cél, akkor nem látom értelmét, hogy edzőcsere után meg jók vagyunk.
Akkor minek buktatni?
Tényleg nem kötözködés, csak nem értem a logikáját.

Logika:csupán feltételezés,tudja a csapat hogy itt egy cél van a kiesés elkerülése és ezen belül ha olyan az edző(hajtős edzések,nem az játszik akit az öregek tanácsa elképzel stb) akkor megbuktatják. Ez volt a Mészölynél Pacsinál Artnernél és most a Hippnél is! Szerintem kb ennyi benne a logika. De lehet nincs is benne logika csupán érzelmek!

#51 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8517 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 06:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 17 September 2018 - 06:30 PM

Hogy mi ebben a logika?Azt a Halmosiéktól kérdezzétek.Mint ahogy azt is hogy ha meglesz az új edző hogyan lesznek a csodálatos gyógyulás "áldozatai " a sérült játékosaink!

Azt gondoltam Ti is tudjátok.
Mert ha a rossz szereplés a cél, akkor nem látom értelmét, hogy edzőcsere után meg jók vagyunk.
Akkor minek buktatni?
Tényleg nem kötözködés, csak nem értem a logikáját.

#52 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 920 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 06:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 September 2018 - 05:33 PM

Akkor én pedig azt kérdem, hogy mi értelme így folyamatosan edzőket buktatni, ha utána meg szárnyal a csapat?
Nem értem a logikát.
Tényleg az van, hogy innen az esetek 90%-ban úgy megy el az edző, hogy megbuktatják?
Én most csatlakozom a Cirmoshoz, szerintem ez a keret ennyire képes ... az már más kérdés, hogy ki hozta így össze, ki hozta ezeket a játékosokat.
De nem mondom azt, hogy a másik feltevésben nincs ráció, csak én ezt így gondolom most.

Hogy mi ebben a logika?Azt a Halmosiéktól kérdezzétek.Mint ahogy azt is hogy ha meglesz az új edző hogyan lesznek a csodálatos gyógyulás "áldozatai " a sérült játékosaink!

#53 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8517 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 05:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 17 September 2018 - 04:24 PM

Ennek ellent mond hogy edzőcsere után mindig jobban megy a csapatnak akkor mért nem csak ennyire képesek! Mikor jött a Mészöly örültünk hogy végre egy jó edző mennyivel jobb a csapat,és ugyanez volt mikor jött a Hipp még a Halmosiék is dicsérték hogy ez aztán igen ez edző!! Ez akkor mért van! És azt ne mondjátok hogy ezek a dagadt brazilok ennyivel gyorsabban tudnak futni mert technikailag még lehet hogy jobbak de hogy mint a gyorsvonat úgy futnak el azt azért már ne!

Akkor én pedig azt kérdem, hogy mi értelme így folyamatosan edzőket buktatni, ha utána meg szárnyal a csapat?
Nem értem a logikát.
Tényleg az van, hogy innen az esetek 90%-ban úgy megy el az edző, hogy megbuktatják?
Én most csatlakozom a Cirmoshoz, szerintem ez a keret ennyire képes ... az már más kérdés, hogy ki hozta így össze, ki hozta ezeket a játékosokat.
De nem mondom azt, hogy a másik feltevésben nincs ráció, csak én ezt így gondolom most.

#54 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 920 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 04:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: cirmos - Dátum: 17 September 2018 - 10:13 AM

Nem értem ... időszakosan előjön ez az edzőbuktatás, klikkesedés, miegymás! Miért -szinte mindig- csak a Haladásnál? :o Miért lenne jó a játékosoknak a második vonalban szerepelni, erre játszanának direkt?!?! Nem lehet, hogy tényleg csak erre képes ez a brigád, akárki is az edző?

Ennek ellent mond hogy edzőcsere után mindig jobban megy a csapatnak akkor mért nem csak ennyire képesek! Mikor jött a Mészöly örültünk hogy végre egy jó edző mennyivel jobb a csapat,és ugyanez volt mikor jött a Hipp még a Halmosiék is dicsérték hogy ez aztán igen ez edző!! Ez akkor mért van! És azt ne mondjátok hogy ezek a dagadt brazilok ennyivel gyorsabban tudnak futni mert technikailag még lehet hogy jobbak de hogy mint a gyorsvonat úgy futnak el azt azért már ne!

#55 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 528 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 02:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 17 September 2018 - 12:43 PM

Elég érdekesre sikeredett ez a legutóbbi cikk: http://haladasfc.nyu...nek_mennie_kell
"Apropó Halmosi. Egy rendőrségi közlemény szerint szeptember 2-án ittas vezetés miatt állítottak elő egy 39 éves férfit Szombathelyen. Nos, sok 39 éves férfi lakik Szombathelyen, speciel a Haliban csak egy van. A Nyugat.hu megkérdezte "Cucu'-t, aki tagadta, hogy róla van szó."
Ez a részlet különösen megragadott.
Halmosi Péter 1979. szeptember 25-én született. Tehát az előállítás napján ő 38 éves volt.

tehát a 39. évébén jár :)

#56 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 02:29 PM

Mi ez nyugdijas klub vagy profi foci csapat? Mindenhol a vilagon egy 39 meg egy 42 eves focista rég leadta volna a szerelest, itt meg az a tema, hogy ők uralják az oltozot, meg szervezkednek!?

Egyebkent meg most van edzovaltas vagy nincs? Rangado.hu bedobta a temat de azon kivul nagy csond van.

#57 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 759 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 12:43 PM

Elég érdekesre sikeredett ez a legutóbbi cikk: http://haladasfc.nyu...nek_mennie_kell
"Apropó Halmosi. Egy rendőrségi közlemény szerint szeptember 2-án ittas vezetés miatt állítottak elő egy 39 éves férfit Szombathelyen. Nos, sok 39 éves férfi lakik Szombathelyen, speciel a Haliban csak egy van. A Nyugat.hu megkérdezte "Cucu'-t, aki tagadta, hogy róla van szó."
Ez a részlet különösen megragadott.
Halmosi Péter 1979. szeptember 25-én született. Tehát az előállítás napján ő 38 éves volt.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#58 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2136 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 12:07 PM

Nem értem ... időszakosan előjön ez az edzőbuktatás, klikkesedés, miegymás! Miért -szinte mindig- csak a Haladásnál? :o Miért lenne jó a játékosoknak a második vonalban szerepelni, erre játszanának direkt?!?! Nem lehet, hogy tényleg csak erre képes ez a brigád, akárki is az edző?

+1
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#59 Laci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 181 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 10:44 AM

+1 ;)

#60 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 723 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 10:13 AM