Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106934 replies to this topic

#21 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2363 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2018 - 02:48 PM

https://index.hu/i2/...ltunik_a_szinen

most olvastam ezt a cikket.

Tud valaki olyanról, aki akkor ott volt?egyszerűen érdekel, hogy kik voltak, hogy járnak-e még meccsre, mi van velük

Ám vidéken a szurkolói összecsapásokból nem minden esetben a fradisták kerültek ki győztesen. 1984-ben például Szombathelyen a Hali-drukkerek lepték meg a fővárosiakat:[indent]
„A mérkőzés után viszont megtámadtak minket a szombathelyi szurkolók késekkel, botokkal, lánccal, uncsakokkal és kövekkel. Több embert megvertek. A rendőri szervek semmilyen segítséget nem nyújtottak, a vonaton végig kísértek bennünket és ott rendzavarás nem történt."

[/indent]
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#22 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6635 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2018 - 09:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 12 February 2018 - 04:14 PM

Talán az ukrán csatár még nálunk marad.

Amig ele nem teszik a szerzodesajanlatot....
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#23 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 208 Hozzászólás:

Elküldve: 13 February 2018 - 07:40 AM

Koszi,Teachernek is!
Jovo hetvegen meglatjuk mar elesben is!
Igazolast most sem vittuk tulzasba,legegetobb posztra igazoltan egy kesz jatekost es kb ennyi!
Remeljuk eleg lesz!csak maradjunk benn vhogy!
Kivancsi leszek Hippre!kellemes csalodas eddig!
Hajra Hali!

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 12 February 2018 - 05:22 PM

Én az első 30-35 percet tudtam megnézni, de akkor egyértelműen fölényben voltunk. Jól letámadtunk, és sokat próbáltunk ütközni. Láttam tudatosságot is a játékban. Rendszeres volt a felpassz Ramosnak, majd visszapassz és beindult közben valaki, aki elé illetve a védők mögé próbálták ívelni a labdát. Jó kis veszélyes szituk alakultak ki ebből.

#24 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1072 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2018 - 05:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 11 February 2018 - 02:14 PM

Vki tud irni a tegnapi meccsrol?en nem tudtam kimenni!
Milyen a csapat,hol tartanak?minden meccsunket nyerjuk!
Oke hogy csak felkeszulesi meccsek...kivancsi vagyok igy ket hettel a kezdes elott ki mit lat a csapatban jelenleg!koszi

Én az első 30-35 percet tudtam megnézni, de akkor egyértelműen fölényben voltunk. Jól letámadtunk, és sokat próbáltunk ütközni. Láttam tudatosságot is a játékban. Rendszeres volt a felpassz Ramosnak, majd visszapassz és beindult közben valaki, aki elé illetve a védők mögé próbálták ívelni a labdát. Jó kis veszélyes szituk alakultak ki ebből.
Hajrá Hali!

#25 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 445 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2018 - 04:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 12 February 2018 - 01:24 AM

A Halmosi nso nyilatkozata alapján már nem lesz "új" igazolás, ez lesz a csapat a tavasszal. Csak sérülés és eltiltás ne legyen!

Talán az ukrán csatár még nálunk marad.

#26 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1168 Hozzászólás:

Elküldve: 12 February 2018 - 01:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 11 February 2018 - 11:13 PM

Első három :) Újpest, Vasas, Mezőkövesd. Ebből kettő közvetlen rivális.
Azért nyugodtabb lennék a tavaszt illetően, ha még szerződtetnénk, egy erősítést jelentő, minőségi csatárt.

A Halmosi nso nyilatkozata alapján már nem lesz "új" igazolás, ez lesz a csapat a tavasszal. Csak sérülés és eltiltás ne legyen!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#27 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 724 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2018 - 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 11 February 2018 - 10:03 PM

Szerintem az összkép egészen jó. Oké, hogy a puding próbája az evés, de ahogy állunk, az nem rossz :) Az első két meccset kell megnyomni a bajnokságban nagyon, az bent maradást is érhet.

Első három :) Újpest, Vasas, Mezőkövesd. Ebből kettő közvetlen rivális.
Azért nyugodtabb lennék a tavaszt illetően, ha még szerződtetnénk, egy erősítést jelentő, minőségi csatárt.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#28 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3974 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2018 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 11 February 2018 - 02:14 PM

Oke hogy csak felkeszulesi meccsek...kivancsi vagyok igy ket hettel a kezdes elott ki mit lat a csapatban jelenleg!koszi

Szerintem az összkép egészen jó. Oké, hogy a puding próbája az evés, de ahogy állunk, az nem rossz :) Az első két meccset kell megnyomni a bajnokságban nagyon, az bent maradást is érhet.

#29 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 208 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2018 - 02:14 PM

#30 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1072 Hozzászólás:

Elküldve: 09 February 2018 - 12:23 PM

Na az időjárás (vagy a józan ész) közbeszólt. Jó lesz újra meccset látni itthon, még ha csak felkészülési is az.

"Nos, a havazás közbeszólt, az egerszegi pálya is játékra alkalmatlanná vált, így a találkozót szombaton Szombathelyen, 11 órakor az új, Kenderesi utcai műfüves pályán rendezik."
Forrás:haladas.hu
Hajrá Hali!

#31 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 455 Hozzászólás:

Elküldve: 08 February 2018 - 08:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mike Tyson32 - Dátum: 07 February 2018 - 05:53 PM

Szia,
műfűről sehol sem volt szó. Mindkét csapat rendes füvön akar játszani, ez pedig egyelőre csak Zegen van - ami útba is esik Lendváról.

"Haladás - Lendva szombaton a Haladás-stadion helyett zalaegerszeg műfű! Tudtok még ennél lejjebb süllyedni?! Akinek köze van hozzá szégyellje magát! :angry:"

én innen vettem :) de lényegtelen.
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#32 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 07 February 2018 - 08:19 PM

Ez a hó megmentette a nagyobb égéstől a komplexum-haladás duót. Ilyen időben senki nem játszana a stadionjában. Most az a kérdés, hogy letolták-e a havat és bekapcsolják-e a fűtést, hogy a pályát óvják.

#33 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 323 Hozzászólás:

Elküldve: 07 February 2018 - 06:17 PM

Szerencsétlen dolog kiadni egy közleményt a pálya gyepének megóvásáról akkor, amikor a cél az új stadionok építésével többek között a téli szünet csökkentése is. Hamarosan akár a február elején is lehet bajnoki az MLSZ törekvése alapján. Ennél szavahihetőbb hivatalos magyarázat is kijöhetett volna - vagy esetleg, bár ezt csak félve írom le, lehetne a valóságot is kommunikálni.
De ez már nem a klub sara persze, a futballcsapat és -szervezet lényegében elszenvedője itt a sokkal feljebbről érkező problémáknak, és csak bízni lehet benne, hogy ez a helyzet a normalizálódik...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#34 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 07 February 2018 - 05:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mike Tyson32 - Dátum: 07 February 2018 - 05:53 PM

Szia,
műfűről sehol sem volt szó. Mindkét csapat rendes füvön akar játszani, ez pedig egyelőre csak Zegen van - ami útba is esik Lendváról.

A stadionból ellopták a füvet?
Vagy miért nem jó az?😀

#35 Mike Tyson32

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 230 Hozzászólás:

Elküldve: 07 February 2018 - 05:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 07 February 2018 - 04:45 PM

Ha már műfű, akkor miért nem az akadémia műfűve?

Szia,

#36 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 455 Hozzászólás:

Elküldve: 07 February 2018 - 04:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tommaso - Dátum: 06 February 2018 - 06:55 PM

Haladás - Lendva szombaton a Haladás-stadion helyett zalaegerszeg műfű! Tudtok még ennél lejjebb süllyedni?! Akinek köze van hozzá szégyellje magát! :angry:

Ha már műfű, akkor miért nem az akadémia műfűve?
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#37 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 724 Hozzászólás:

Elküldve: 06 February 2018 - 09:12 PM

Szívesen kimentem volna a Lendva ellen a Sportkomplxumba, pestiként a vonatok szempontjából is ideális túrának tűnt. Sajnálom, hogy a csapat és a szurkolók nem tudják kellőképpen kiélvezni a modern és minden igényt kielégítő stadiont.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#38 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 06 February 2018 - 08:40 PM

Nem engedik be őket, majd csak a bajnokikra. Az megéri, mert azzal lehet csökkenteni a veszteségeket, ha elteszik a jegybevételt, a büfék bevételét. Az edzőmeccsel csak a gond van. A füvet utána karban kell tartani, még az is lehet, hogy nem is engedik emiatt fel a pályára őket.

Ahhoz nincs pofájuk, hogy mondjuk egy ezrest elkérjenek, mert akkor ti fogtok lázadni, hogy eddig nem kellett fizetni, most miért kell...

Ez a veszteség minimalizálás koncepciója. Tegnap voltam bent a komplexumban és nem kapcsolták fel a folyosón a világítást, mert spórolni kell.
A szart is ki akarják majd paszírozni a haliból, mert csak az tud némi pénzt hozni a házhoz. Szerintem a csapat legközelebb az első hazai bajnokin lesz a hazai stadionjában fizikailag.

A hülye Hende-Puskás páros meg azt nyilatkozza, hogy ez ugyanannyiba kerül, mint a régi.

#39 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 06 February 2018 - 07:17 PM

Ez nagyon gáz, hogy itt az új stadion és nem használhatja a csapat...

#40 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 121 Hozzászólás:

Elküldve: 06 February 2018 - 06:55 PM

Haladás - Lendva szombaton a Haladás-stadion helyett zalaegerszeg műfű! Tudtok még ennél lejjebb süllyedni?! Akinek köze van hozzá szégyellje magát! :angry: