Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53128 replies to this topic

#36461 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 10 November 2011 - 03:00 PM

A Dynamo milyen cég? :D

Ki mondta, hogy cég? Dynamo Zagreb, majd Croatia Zagreb, majd szurkolói nyomásra ismét Dynamo Zagreb a tradiciók miatt...
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36462 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:39 PM

Amúgy kiben merült fel az a baromság, hogy ne Falco legyen a csapat neve? Ez nem pénzkérdés, ez tradició! Videoton, Dynamo, Falco!

A Dynamo milyen cég? :D
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36463 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:59 PM

Lehet nevezni "baromságnak" is, de hogy nem pénzkérdés??? Kő keményen pénzkérdés. A kívülálló számára most úgy tűnik, mintha 2 névadó szponzor is lenne.
A FALCO és SZOVA, holott a valóságban egy sincs. Lehet ragaszkodni a hagyományhoz, üres zsebbel, vagy lehet a csapat nevében megmutatni, hogy nincs szpontor. (Pl.: Szombathely KC) Attól még lehetne a "Hajrá Falco-t" skandálni.
Bizony-bizony nagyon sokan azonnal elhagyják a szponzor nevét, amint nem fizet. Ők teszik rosszul??? (pl. déli irányban.)

Azért a MJUS nem ugyan, amint a Falco! Ezt te is tudod!
Legyen Szombathely KC, és a város színei miatt játszunk kék-fehérben! :D
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36464 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:39 PM

Amúgy kiben merült fel az a baromság, hogy ne Falco legyen a csapat neve? Ez nem pénzkérdés, ez tradició! Videoton, Dynamo, Falco!

Lehet nevezni "baromságnak" is, de hogy nem pénzkérdés??? Kő keményen pénzkérdés. A kívülálló számára most úgy tűnik, mintha 2 névadó szponzor is lenne.
A FALCO és SZOVA, holott a valóságban egy sincs. Lehet ragaszkodni a hagyományhoz, üres zsebbel, vagy lehet a csapat nevében megmutatni, hogy nincs szponzor. (Pl.: Szombathely KC) Attól még lehetne a "Hajrá Falco-t" skandálni.
Bizony-bizony nagyon sokan azonnal elhagyják a szponzor nevét, amint nem fizet. Ők teszik rosszul??? (pl. déli irányban.)
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36465 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:39 PM

Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36466 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:37 PM

Bár nem tudok összegeket, de nem hiszem, hogy Falco vagy Hali szinten mértékadó lenne. Futsall szerintem kell, főleg, amilyen eredmények vannak! Lesz hamarosan annyi ember futsallon, mint Falcon szerintem...

Egyébként is gondolkodtam már azon, hogy ha megnyernék egy 3 milliárdos lottót, milyen csapatot vennék. S arra jutottam, hogy bármennyire is imádom a Falcot, kosárlabdában esély sincs, hogy visszajöjjön egy tulaj pénze...
Valószínűleg csinálnék egy Falco focicsapatot! :D
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36467 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:35 PM

Kettő sportág még belefér, de az önkormányzat kb 60 egyesületet támogat. A kötélugróktól kezdve az amerikai focin keresztül a futsall-ig. Nem hiszem el, hogy pl. Veszprém városa is ennyire szétforgálja a pénzeket.

Bár nem tudok összegeket, de nem hiszem, hogy Falco vagy Hali szinten mértékadó lenne. Futsall szerintem kell, főleg, amilyen eredmények vannak! Lesz hamarosan annyi ember futsallon, mint Falcon szerintem...
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36468 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:31 PM

Szerintem akkor nem a Falco lenne a befutó... Sőt biztos vagyok benne!

Kettő sportág még belefér, de az önkormányzat kb 60 egyesületet támogat. (S nem csak a pénzről van szó, hanem arról hogy a elsőbbséget biztosítunk-e, vagy sem.) A kötélugróktól kezdve az amerikai focin keresztül a futsall-ig. Nem hiszem el, hogy pl. Veszprém városa is ennyire szétforgácsolja a pénzeket. Meg is lehet nézni a kézilabda-csapatukat.
- De van!

#36469 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:09 PM

Korábban már fejtegettem itt, hogy el kellene dönteni végre, hogy mi a fontos Szombathelyen. S annak a sportágnak, amelyik prioritást élvez minden feltételt biztosítani. Nem lehet eredményt várni akkor, ha 50 felé forgácsoljuk szét az erőnket. Van egy jó magyar közmondás: Aki sokat markol, keveset fog.

Szerintem akkor nem a Falco lenne a befutó... Sőt biztos vagyok benne!
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36470 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 10 November 2011 - 01:14 AM

Aha! Akkor biztos csak én gondoltam úgy hogy végre lesz egy csarnokunk! Illetve nem, mert Bencze Tomi is így látja. Meg még remélem páran!
Ez kb olyan hogy a Falco menne a színházba edzeni és emiatt elmarad az előadás. Vicc!

Teljesen egyetértek!

Hozzátenném, hogy nem csak a felkészülésről van szó, hanem a bajnokik hétközi időpontjáról is. Az Alba elleni hazain a csütörtöki időpont miatt a Falco veszített kb. 500 fizető nézőt!

Valószínüleg fontosabb, hogy egy magáncég a "szinházi előadásokból" besöporje a hasznot, miközben az önkormányzati Sportház (rendezvények híján) üresen áll. Ezért én a Falco meccsein kívül más rendezvényre az Arénába nem megyek. Ha színházat akarok látni, akkor talán a színházba.

Korábban már fejtegettem itt, hogy el kellene dönteni végre, hogy mi a fontos Szombathelyen. S annak a sportágnak, amelyik prioritást élvez minden feltételt biztosítani. Nem lehet eredményt várni akkor, ha 50 felé forgácsoljuk szét az erőnket. Van egy jó magyar közmondás: Aki sokat markol, keveset fog.
- De van!

#36471 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 10 November 2011 - 10:14 AM

Szemantikai vitákba most inkább nem mennék bele. Gondolom érted te is hogy mit akartam mondani.
Tisztában vagyok vele hogy fizikálisan ott van a csarnok, és nem csak egy hologram. ;)

:D Te is érted szerintem mire céloztam. El kellene érni, hogy a csapat felkészülését ne hátráltassák olyan programok, amikre amúgy szükség van és sok embert érdekelhetnek. Odafigyelés, szervezés, egyeztetés - hogy csak három kulcsszót említsek. Bencze kifakadása egyébként teljesen jogos, mint ahogy abban is igaza van, az Alba elleni győzelem semmit sem ér, ha ma nem nyerünk. Végig koncentrálni kell és nem lesz gond
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36472 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 10 November 2011 - 09:21 AM

Szerintem csarnokunk most is van, csak szervezés és egyeztetés nincs, szerintem ezt Bencze Tomi is így látja és remélem még páran

Szemantikai vitákba most inkább nem mennék bele. Gondolom érted te is hogy mit akartam mondani.
Tisztában vagyok vele hogy fizikálisan ott van a csarnok, és nem csak egy hologram. ;)
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#36473 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 09:21 AM

Aha! Akkor biztos csak én gondoltam úgy hogy végre lesz egy csarnokunk! Illetve nem, mert Bencze Tomi is így látja. Meg még remélem páran!
Ez kb olyan hogy a Falco menne a színházba edzeni és emiatt elmarad az előadás. Vicc!

Szerintem csarnokunk most is van, csak szervezés és egyeztetés nincs, szerintem ezt Bencze Tomi is így látja és remélem még páran

#36474 DanTes

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 989 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 09:16 AM

Ne háborogj Zsuzsi!
Egyrészt nem tudsz mindent. Biztos forrástól hallottam, hogy ezért a kellemetlenségért a teljes csapat felléphet a Flatley előadáson a hátsó sorban fognak steppelni, persze Laci az elsőben. Balettozni is felkérték őket de nem vállalták a mérkőzés miatt (és nem tudtak ilyen rövid idő alatt 48-52 méretű balettcipőt beszerezni).

#36475 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 01:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 09 November 2011 - 08:32 PM

Az nem probléma, hogy a csarnok ki van használva, azért is épült. Más kérdés, hogy jobb szervezéssel az ilyen dolgok talán elkerülhetők lennének.

Mindennap szombat"

#36476 baller

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 702 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 09:35 PM

Doyne Pécs.... :angry:
http://www.bb1.hu/ta...yne_erkezesenek

#36477 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1005 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 09:17 PM

Mikor lesz újra a régi fórum - sárga háttér? Ez így nagyon sápkóros. Nekem nem tetszik.

#36478 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 08:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 09 November 2011 - 06:20 PM

Azért az megint k**va jó hogy balettelőadás miatt nem lehet edzeni a csarnokban! :angry:
Már minden szir-szart ott tartanak. A Flatley-re még azt mondom rendben, mivel gondolom a látvány miatt kell a nagy színpad, de azért jó volna eldönteni hogy ez egy sportcsarnok v. színház!

Az nem probléma, hogy a csarnok ki van használva, azért is épült. Más kérdés, hogy jobb szervezéssel az ilyen dolgok talán elkerülhetők lennének.

#36479 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 06:20 PM

Azért az megint k**va jó hogy balettelőadás miatt nem lehet edzeni a csarnokban! :angry:
Már minden szir-szart ott tartanak. A Flatley-re még azt mondom rendben, mivel gondolom a látvány miatt kell a nagy színpad, de azért jó volna eldönteni hogy ez egy sportcsarnok v. színház!
Mindennap szombat"

#36480 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 03:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 09 November 2011 - 02:58 PM

A pécsi center majd Bam lesz Ciro nyakában, mint azon az emlékezetes estén..... (Lásd 2008-as galéria)

:D :D :D