Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54429 replies to this topic

#36441 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 11:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Indián - Dátum: 29 January 2012 - 10:38 AM

A Debrecen elleni meccs elmaradásának oka:

2012.02.10-12.
Birkózó Golden Grand Prix Szombathelyen. A város neve a világ birkózói számára évek óta ismerősen cseng, hiszen komoly tekintélyt vívott ki magának eredményeivel.

Ajánlom másoknak: kép kép

A hírnév Dr. Hegedüs Csaba, a város díszpolgára, a 100. magyar olimpiai aranyérem birtokosa munkájának és a sportág iránti elkötelezettségének köszönhető.
A kiemelt jelentőségű megmérettetésen 25 ország legjobb versenyzői vesznek részt. A látványos küzdelmek során olimpikonoknak, világ- és Európa-bajnokoknak szurkolhat, aki kilátogat a kétnapos programra.

Minket nem érdekel a bírkózás! Agy írtam, lesz 50 néző, azok is ingyenjegyesek. Grat![/left]
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36442 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7187 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 11:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Indián - Dátum: 29 January 2012 - 10:38 AM

2012.02.10-12.
Birkózó Golden Grand Prix Szombathelyen. A város neve a világ birkózói számára évek óta ismerősen cseng, hiszen komoly tekintélyt vívott ki magának eredményeivel.

A hírnév Dr. Hegedüs Csaba, a város díszpolgára, a 100. magyar olimpiai aranyérem birtokosa munkájának és a sportág iránti elkötelezettségének köszönhető.
A kiemelt jelentőségű megmérettetésen 25 ország legjobb versenyzői vesznek részt. A látványos küzdelmek során olimpikonoknak, világ- és Európa-bajnokoknak szurkolhat, aki kilátogat a kétnapos programra.

Mérges vagyok, mert bár azt szokták mondani, hogy mindegy milyen sorrendben játszunk a csapatokkal, azért jó lett volna a Szolnok elleni derbi előtt egy hetet pihenni. Aztán esetleg ha egy kisebb sérülés közbejön, azt is nehezebb 3 nap alatt rendbehozni. Arról nem is beszélve, hogy most fut a szekér, és 3 héten keresztül nem lesz meccsünk, szóval szerintem ez most kurvára nem jött jól nekünk. Tényleg, miért nem jövő hét szerdára (02.01.) tettük a meccset?
Továbbá azt sem értem, hogy eddig miért nem jelent meg ez a halasztás itt a honlapon? Nem az lenne a normális, hogy amikor ez hivatalosan eldől, akkor azonnal tájékoztassák a szurkolókat? Ez most nem a honlap szerkesztőinek, hanem a klubnak szól.

#36443 hpeg

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 621 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 10:54 AM

Csodálatos este volt, sajnálhatja, aki nem jött el.
Persze az öregeknek inkább a TV előtt a fotel. :)
BENCZE TOMI A VARÁZSLÓ!!!

#36444 Indián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 442 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 10:38 AM

2012.02.10-12.

[/left]
HORVÁTH ZOLI 18!!!

FALCO KC 2007/08 BAJNOKCSAPAT!!!
FC BARCELONA!!!
ANTI MADRID!!!!

#36445 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 10:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: frankdrebin - Dátum: 29 January 2012 - 07:02 AM

Birkozóverseny lesz az arénában. Gondolom kell a bevétel a szegény unihallnak, nem? Biztos a város megint támogatja egy raklap pénzzel azt is :(
Na mindegy , kár szót is vesztegetni rá, tegnap nagy élmény volt, kösz a CSAPATnak

S a birkózóversenyen lesz mad 50 néző (azok is hozzátartozók). Grat az önkormányzatnak, hogy ilyen f@szságokra elszórja a pénzt. + még kárát is látjuk: a hétközi meccsen kevesebb a bevétel.
- De van!

#36446 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 09:35 AM

Köszönjük a nagyszerű győzelmet Bencze Tominak és a Csodálatos NAGYFALCO-nak.
- De van!

#36447 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1526 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 07:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 29 January 2012 - 01:05 AM

És másoknak nem ekkor lesz? Csak mert minden csapat játszik a 02.11-i hétvégén bajnokit. Tudod, hogy emiatt lesz elhalasztva a bajnokink, vagy csak gondoltad? Amúgy megjelent ez a halasztás már hivatalosan is?

Birkozóverseny lesz az arénában. Gondolom kell a bevétel a szegény unihallnak, nem? Biztos a város megint támogatja egy raklap pénzzel azt is :(
Na mindegy , kár szót is vesztegetni rá, tegnap nagy élmény volt, kösz a CSAPATnak
Legyen tánc

#36448 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 02:13 AM

Csodálatos meccs volt! EZ A CSAPAT! Szép volt fiúk!
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#36449 diggity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 713 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 01:57 AM

Álomszerű ez az egész.. De kezeljük helyén a dolgokat,haladjunk lépésről-lépésre! Robbanjon fel az Aréna a Csapatunkért hétről-hétre! Hatalmas respektünk van most már,de goromboljunk be jobban és jobban,ha hullámvölgy is van,érezzék a fiúk,hogy ottvagyunk értük és EGYÜTT bármeddig eljutunk!! Fú de k**va jó ma IS FALCO-snak lenni:) Gyerünk tovább!!!

#36450 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7187 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 01:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Indián - Dátum: 29 January 2012 - 12:58 AM

Kupa oda 02.08-án visszavágó 02.15.-én

És másoknak nem ekkor lesz? Csak mert minden csapat játszik a 02.11-i hétvégén bajnokit. Tudod, hogy emiatt lesz elhalasztva a bajnokink, vagy csak gondoltad? Amúgy megjelent ez a halasztás már hivatalosan is?

#36451 Indián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 442 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 12:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 29 January 2012 - 12:00 AM

Milyen kupa lesz 02.11-én szombaton?

Kupa oda 02.08-án visszavágó 02.15.-én
HORVÁTH ZOLI 18!!!

FC BARCELONA!!!
ANTI MADRID!!!!

#36452 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7187 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 12:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: big - Dátum: 29 January 2012 - 12:18 AM

Circo!
Ne várj a hazaira, gyere velünk idegenbe...! :)

Janikám, köszönöm az invitálást, ezekszerint mentek Szegedre is? :)

#36453 big

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 12:18 AM

Circo!
Ne várj a hazaira, gyere velünk idegenbe...! :)

#36454 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2125 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 12:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 28 January 2012 - 06:54 PM

Én is gratulálok, szenzációs volt, Laci, basszus...

A körmendi vendégkönyvből:
minden tiszteltem Bencze Tamásnak, hogy egy ilyen gyenge játékosállományú csapatból ezt hozza ki (40 éves nyugdíjas, máshonnan kiselejtezett cserejátékosok, 20-ad rangú légiósok).
Azaz keveredjünk ki már abból hogy itt szar játékosok vannak, a kosarakat nem Bencze Tomi dobja. Ő csak simán tesz érte, hogy a csapat megtegye. Ilyen egyszerű.

Pontosan... Nem lehet gyenge játékosállományú az a csapat, aki itt tart és erre képes. Még beszélgetni sem fair erről egy ilyen szezon közben, és a mai győzelem után.A gyengéket elküldtük a szezon előtt. Mindenki teszi a dolgát, és maximumon teljesít, motiváltan játszik - talán a bajnoki cím óta várunk egy ilyen csapatra, most meglepetésként jött.

Grat a Csapatnak és Bencze Tamásnak!!!

Hajrá FALCO!!!
kép

#36455 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7187 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2012 - 12:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Indián - Dátum: 28 January 2012 - 11:55 PM

Kupa lesz itthon!

Milyen kupa lesz 02.11-én szombaton?

#36456 Indián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 442 Hozzászólás:

Elküldve: 28 January 2012 - 11:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 28 January 2012 - 11:37 PM

Az csak nekem új, hogy a 02.11-i Debrecen elleni meccset eltettük 02.29-re? Vagyis a következő meccsünk szintén idegenben lesz 3 hét múlva 02.19-én Szegeden. Majd két itthoni meccs - Sopron és Debrecen - és utána megyünk majd Szolnokra. Előtte így viszont sajnos nem lesz egy hét szünetünk, mert hétköznap szerdán játszunk a Debrecen ellen. Egy hónapot kell várnunk a következő hazai meccsig.

Kupa lesz itthon!
HORVÁTH ZOLI 18!!!

FC BARCELONA!!!
ANTI MADRID!!!!

#36457 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7187 Hozzászólás:

Elküldve: 28 January 2012 - 11:37 PM

Az csak nekem új, hogy a 02.11-i Debrecen elleni meccset eltettük 02.29-re? Vagyis a következő meccsünk szintén idegenben lesz 3 hét múlva 02.19-én Szegeden. Majd két itthoni meccs - Sopron és Debrecen - és utána megyünk majd Szolnokra. Előtte így viszont sajnos nem lesz egy hét szünetünk, mert hétköznap szerdán játszunk a Debrecen ellen. Egy hónapot kell várnunk a következő hazai meccsig.

#36458 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7285 Hozzászólás:

Elküldve: 28 January 2012 - 11:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: big - Dátum: 28 January 2012 - 09:59 PM

Gyönyörű volt!
Volt egy emlékezetes meccsünk a Szolnok ellen, kábé 3 éve.
Szervezünk egy hasonló bulit. A busz max 22fős, mint anno...
már csak 4 hely maradt.. :)
Spártaiak, huááá...!!!

na az jó kis túra volt. :)
MEHETÜNK!!!!
BAJOR IMIIIIIIIIIIIIII!!!!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36459 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1036 Hozzászólás:

Elküldve: 28 January 2012 - 10:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 28 January 2012 - 06:54 PM

Én is gratulálok, szenzációs volt, Laci, basszus...

A körmendi vendégkönyvből:
minden tiszteltem Bencze Tamásnak, hogy egy ilyen gyenge játékosállományú csapatból ezt hozza ki (40 éves nyugdíjas, máshonnan kiselejtezett cserejátékosok, 20-ad rangú légiósok).
most már biztosra veszem, ha nem csinálunk bravúr győzelmeket idegenben, akkor a falco biztosan előrébb kezdi a rájátszást

Értem én az elfogultságot, de
1. 40 éves nyugdíjas. Ennek a nyugdíjasnak a magyar mezőny irányítóinak zöme még ma is max a táskáját viheti.
2. Máshonnan kiselejtezett cserjátékosok. Ők kosárszintem még fiatalok, kaptak bizalmat (végre!) egy edzőtől és éltek vele.
3. Huszadrangú légiósok. Hát nem tudom, attól, hogy Chad és Djordje nem annyi zsozsóért játszik, mint a körmendi légiósok, attól még nem huszadrangúak. Tessék a Val. táblázatra nézni...

Azaz keveredjünk ki már abból hogy itt szar játékosok vannak, a kosarakat nem Bencze Tomi dobja. Ő csak simán tesz érte, hogy a csapat megtegye. Ilyen egyszerű.

Gratulálok az újabb fantasztikus győzelemhez! Hihetetlen, nehéz szavakat találni.
Ha kibújok a sárga ködből, azt látom, hogy a körmendszurkernek nagy igazsága van. (Persze phoenixnek is, rendén van, hogy megvédjük játékosainkat) Ebből a csapatból bárkit kiemelnénk és betennénk egy Paksba vagy Szolnokba, jó eséllyel semmire se menne ott. Ez a CSAPAT edző, légiós, "nyugdíjas", "kiselejtezett cserejátékos" így kerek egész, csak így működik és csak itt. Ebben BENCZE TAMÁSnak kulcsszerepe van.
HAJRÁ FALCO, csak így tovább, lassan kezdem elhinni én is, hogy idén bármi lehetséges.

#36460 careca

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 78 Hozzászólás:

Elküldve: 28 January 2012 - 10:34 PM

Ez a csapat állandó meglepetéssel szolgál, még a saját szurkolóinak! :) Fantasztikus volt a mai meccs! Gratulálok a CSAPATNAK!

HAJRÁ FALCO!