Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

53885 replies to this topic

#36441 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4069 posts

Posted 17 December 2011 - 05:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 17 December 2011 - 04:44 PM

Lipót, "zártosztály"...
De tudod mit? Ma kereslek meccsen, aztán lerendezzük ezt személyesen Peti bácsi. Bár bevallom, akarom már egy ideje, de soha nem vagy ott. Csupán itt a fórumon osztod meg kényszerképzeteidet, lejáratva ezzel a Falco szurkolókat. "Minden eddigi írásokat amiket lemezre vettél" :) :) :) meg nagyon őrizd meg, mert egyszer még szükséged lehet rá...

Figyi, ha elfogadod, nyitunk neked egy fórumot, ahova csak te írhatsz. Ott beszélgethetsz magaddal, sőt engem is szidhatsz, ha gondolod, feljöhetsz hozzám, én még itt adok neked írásokat magamról, persze szigorúan lemezre mentve... :) de ide, ahol az épelméjű Falco szurkolók vannak, többet nem jöhetsz, ellenkező esetben a fórumozó szurkolók kérésének eleget téve, kitiltunk..

Na végre :)

#36442 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2193 posts

Posted 17 December 2011 - 04:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: papoka231 - Dátum: 17 December 2011 - 12:22 PM

Kedves prospero elérkezett az az idő, amit megjósoltam kb három hete távozásommal oly mélyre süllyedt e honlap látogatottságának szintje hogy már az aggasztó méreteket ölt, nekem még csak válaszolnak de neked biz senki, még a toborzottak se, netán elfogyott a fröccs???? Így igazán nem is tudom kit utálnak jobban, téged vagy engem, nagy valószínűséggel téged. A felajánlott diliházban sajnos már csak neked maradt hely, igaz egyedül sakkozni nagyon nehéz de próbáld meg, neked hátha sikerül??? Ezek utánjöhet a kizárás, de figyelmeztetlek, minden eddigi írásokat lemezre vettem,ennek tudatában talán tégedet fognak kizárni. Ismered azt a mondást (mindig az erősebb kutya b....k)

Lipót, "zártosztály"...
De tudod mit? Ma kereslek meccsen, aztán lerendezzük ezt személyesen Peti bácsi. Bár bevallom, akarom már egy ideje, de soha nem vagy ott. Csupán itt a fórumon osztod meg kényszerképzeteidet, lejáratva ezzel a Falco szurkolókat. "Minden eddigi írásokat amiket lemezre vettél" :) :) :) meg nagyon őrizd meg, mert egyszer még szükséged lehet rá...

Figyi, ha elfogadod, nyitunk neked egy fórumot, ahova csak te írhatsz. Ott beszélgethetsz magaddal, sőt engem is szidhatsz, ha gondolod, feljöhetsz hozzám, én még itt adok neked írásokat magamról, persze szigorúan lemezre mentve... :) de ide, ahol az épelméjű Falco szurkolók vannak, többet nem jöhetsz, ellenkező esetben a fórumozó szurkolók kérésének eleget téve, kitiltunk..
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#36443 nForce

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3733 posts

Posted 17 December 2011 - 03:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 December 2011 - 03:02 PM

Vas Népe 19 órát kezdésnek, gondolom elcseszték, mert mindenhol máshol 18 óra van, meg amúgy is, szombaton mindig ekkor van a meccs...De egy kérdésből nem lehet baj :)

Szóval akkor 6-kor kezdünk ma, ugye? :)

Valószínűleg. Nem hiszem, hogy a Jászberény elleni 7 órás meccsre 5-kor nyitnák a csarnokot (ld. U-23-as cikk) :)
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36444 Real013

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2051 posts

Posted 17 December 2011 - 03:02 PM

Vas Népe 19 órát kezdésnek, gondolom elcseszték, mert mindenhol máshol 18 óra van, meg amúgy is, szombaton mindig ekkor van a meccs...De egy kérdésből nem lehet baj :)

Szóval akkor 6-kor kezdünk ma, ugye? :)
HAJRÁ FALCO!

#36445 papoka231

Tag

• Members
  • PipPip
  • 221 posts

Posted 17 December 2011 - 12:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: papoka231 - Dátum: 17 December 2011 - 12:22 PM

Kedves prospero elérkezett az az idő, amit megjósoltam kb három hete távozásommal oly mélyre süllyedt e honlap látogatottságának szintje hogy már az aggasztó méreteket ölt, nekem még csak válaszolnak de neked biz senki, még a toborzottak se, netán elfogyott a fröccs???? Így igazán nem is tudom kit utálnak jobban, téged vagy engem, nagy valószínűséggel téged. A felajánlott diliházban sajnos már csak neked maradt hely, igaz egyedül sakkozni nagyon nehéz de próbáld meg, neked hátha sikerül??? Ezek utánjöhet a kizárás, de figyelmeztetlek, minden eddigi írásokat lemezre vettem,ennek tudatában talán tégedet fognak kizárni. Ismered azt a mondást (mindig az erősebb kutya b....k)

Bocs után jöhet .

#36446 papoka231

Tag

• Members
  • PipPip
  • 221 posts

Posted 17 December 2011 - 12:22 PM

#36447 papoka231

Tag

• Members
  • PipPip
  • 221 posts

Posted 16 December 2011 - 07:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 16 December 2011 - 03:58 PM

Igazolt egy légióst a Jászberény

http://www.bb1.hu/ta...n_jaszberenyben

Ahogy látom nem csak engemet tiltottak le ?

#36448 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2193 posts

Posted 16 December 2011 - 03:58 PM

Igazolt egy légióst a Jászberény

http://www.bb1.hu/ta...n_jaszberenyben
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#36449 papoka231

Tag

• Members
  • PipPip
  • 221 posts

Posted 16 December 2011 - 08:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 15 December 2011 - 08:13 AM

Titkolózunk, titkolózunk??? :D ;)

Azért ennél én is komolyabb meccsre számítottam! NB II azért túlzás, de max B csoport.
Ez így ölég uncsi volt.
Én mindig is mondtam hogy Bencze Tomi a legnagyobb igazolásunk! Nem hinném hogy ebből a keretből sokan kihozták volna ezt az eredményt.
Valszeg az idei évet 11:2-vel fejezzük be, ez egy álom!
Igaz a tavasz azért keményebb lesz, de akkor is....

Más:

Győz a Zete az Alba ellen?

Neked se a lábadban van a hiba!

#36450 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4069 posts

Posted 15 December 2011 - 11:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 15 December 2011 - 10:29 PM

"A klubmenedzser helyettese lenne az ügyvezetőnek, ő tartaná a kapcsolatot a kosárszövetséggel, foglalkozna a promócióval, és vinné a sárga-feketék marketing ügyeit."

Bennem azért felmerül a kérdés: Mi lenne akkor az ügyvezető feladata?
Már korábban is írtam, hogy örülnék Tibi szerepvállalásának a klubvezetésben. Ha ez a kettős vezetés csak átmeneti és erre a szezonra szól, és Tibi betanulását szolgálja a klubvezetői szerepkörbe, akkor szerintem rendben van. Ha tartósan fenn akarják tartani, a jelenlegi gazdasági helyzetben ez nekem luxusnak tűnik.

Nekem meg ez a +1 :)

#36451 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1024 posts

Posted 15 December 2011 - 10:29 PM

"A klubmenedzser helyettese lenne az ügyvezetőnek, ő tartaná a kapcsolatot a kosárszövetséggel, foglalkozna a promócióval, és vinné a sárga-feketék marketing ügyeit."

Bennem azért felmerül a kérdés: Mi lenne akkor az ügyvezető feladata?
Már korábban is írtam, hogy örülnék Tibi szerepvállalásának a klubvezetésben. Ha ez a kettős vezetés csak átmeneti és erre a szezonra szól, és Tibi betanulását szolgálja a klubvezetői szerepkörbe, akkor szerintem rendben van. Ha tartósan fenn akarják tartani, a jelenlegi gazdasági helyzetben ez nekem luxusnak tűnik.

#36452 fekete-sárga

Tag

• Members
  • PipPip
  • 275 posts

Posted 15 December 2011 - 09:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 15 December 2011 - 08:42 PM

Persze majd Tibi ott fog ártani ahol tud mi??? Hogy lehet ekkora baromságot feltételezni???????Ha a vége felé már nem is alkotott akkorát a pályán, azért Laci után ő a Falco egyik legnagyobb ikonja!!! Sokan köszönhetünk neki, és Ő is sokat köszönhet a Falconak!! Itt a fórumon is évek óta téma, hogy Tibit inkább ilyen munkakörben kéne alkalmazni. Hát most a vezetőség is ráérzett erre. Meg nem társadalmi munkában fogja csinálni , hanem fizetésért (mégha nem is csillagászati összegekért. Remélhetőleg Tibi meghálálja majd alaposan a bizalmat, és hasznosítja magát. Amúgy sztem Gyuri bának is tele lett már a fasza, hogy örökké a városnál imádkozzon vmi lóvéért, hát kicsit megpróbáljuk a magunk kezébe venni a sorsunkat. Legalábbis remélem nem vmi kegyelemkenyér ez Tibinek....!
HAJRÁ TIBI!!!

+1

#36453 Sólyom

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1215 posts

Posted 15 December 2011 - 08:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Kukori - Dátum: 15 December 2011 - 06:21 PM

Ha igaz a Bb1 híre, hogy Pankár lesz a klubmenedzser az remek taktikai érzékre vall. A Bencze fölé helyezni egy olyan embert akit kirakott a csapatból, akire nem számított remek ötlet!!!!
Biztos segíteni fogja majd!

Persze majd Tibi ott fog ártani ahol tud mi??? Hogy lehet ekkora baromságot feltételezni???????Ha a vége felé már nem is alkotott akkorát a pályán, azért Laci után ő a Falco egyik legnagyobb ikonja!!! Sokan köszönhetünk neki, és Ő is sokat köszönhet a Falconak!! Itt a fórumon is évek óta téma, hogy Tibit inkább ilyen munkakörben kéne alkalmazni. Hát most a vezetőség is ráérzett erre. Meg nem társadalmi munkában fogja csinálni , hanem fizetésért (mégha nem is csillagászati összegekért. Remélhetőleg Tibi meghálálja majd alaposan a bizalmat, és hasznosítja magát. Amúgy sztem Gyuri bának is tele lett már a fasza, hogy örökké a városnál imádkozzon vmi lóvéért, hát kicsit megpróbáljuk a magunk kezébe venni a sorsunkat. Legalábbis remélem nem vmi kegyelemkenyér ez Tibinek....!
HAJRÁ TIBI!!!
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36454 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7204 posts

Posted 15 December 2011 - 07:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Kukori - Dátum: 15 December 2011 - 06:21 PM

Ha igaz a Bb1 híre, hogy Pankár lesz a klubmenedzser az remek taktikai érzékre vall. A Bencze fölé helyezni egy olyan embert akit kirakott a csapatból, akire nem számított remek ötlet!!!!

Nem hinném, hogy Tibinek rosszul jött ez csapatból való kikerülés. Győrben kosarazik, nem kell napi két edzést látogatnia, szerintem az nb2-höz képest jól keres, játszik és mellette dolgozni is tud.
Az meg szerintem nem a Tibi oldala, hogy a Falconak bármiben is ártson.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36455 Kukori

Tag

• Members
  • PipPip
  • 209 posts

Posted 15 December 2011 - 06:21 PM

#36456 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipPip
  • 1403 posts

Posted 15 December 2011 - 04:12 PM

Most látom a BB1-en, hogy a Jászberényől elment a Jonathan Jones, csak egy légiósuk van:

http://www.bb1.hu/ta...lkulalhato_volt

A szombati meccs is olyan lesz, mint a tegnapi???
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36457 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipPip
  • 1403 posts

Posted 15 December 2011 - 09:23 AM

Gratulálok a csapatnak és az edzőnek, a közönségnek (vagyis nekünk) viszont nem. A csapat kellőképpen odatette magát és jól is játszott. Az edző jól meccselt, rotálta a csapatot. Tegnap a közönség nagyon gyenge volt... (Nálam ez volt a negatívum.)
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36458 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipPip
  • 2465 posts

Posted 15 December 2011 - 08:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 15 December 2011 - 12:08 AM

Van még egy, de azt most inkább hagyjuk.

Titkolózunk, titkolózunk??? :D ;)

Azért ennél én is komolyabb meccsre számítottam! NB II azért túlzás, de max B csoport.
Ez így ölég uncsi volt.
Én mindig is mondtam hogy Bencze Tomi a legnagyobb igazolásunk! Nem hinném hogy ebből a keretből sokan kihozták volna ezt az eredményt.
Valszeg az idei évet 11:2-vel fejezzük be, ez egy álom!
Igaz a tavasz azért keményebb lesz, de akkor is....

Más:

Győz a Zete az Alba ellen?
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#36459 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1024 posts

Posted 15 December 2011 - 12:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 14 December 2011 - 10:08 PM

Bár ez nem a mi gondunk, de szerintem egy komolyabb edzővel (mint amilyen pl. Bencze) jobb teljesítményt is kilehetne hozni belőlük.

A csapatnak pedig gratulálok, jóval simábban hozták a meccset, mint vártam volna. Valószínűleg szombaton a maihoz hasonló meccsünk lesz még itthon, és a pontot a ragyogó teljesítményre Kaposváron lehetne feltenni.

Grat a csapatnak! Külön grat Bencze Tominak, jó húzás volt a kezdő öt, nagyon jó hogy a cserejátékosok is helyet kapnak olykor a kezdőben. Jót tesz az önbizalmuknak, motiválja a kezdőket is jobb teljesítményre. Ha visszagondolok a Falco eddigi edzőire, talán csak Hajnal dokinál forgott így a kezdő. Ma Jancsikin is bizonyított, bízom benn hogy sok ilyen vagy még jobb meccse lesz még. Szabó Zsolti és Timberlake nagyon elemében volt, de Will Tomi Harazin is jól teljesít mostanában.
Egy negatívum: Pantelics rengeteget dumál mostanában, ma pl eléggé indokolatlanul, sokkal hasznosabb volt, ha csak a játékkal törődött.
Van még egy, de azt most inkább hagyjuk.

#36460 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1526 posts

Posted 14 December 2011 - 11:56 PM

View Postmatt999, on 14 December 2011 - 11:46 PM, said:

Nem olyan gyengék...
Ma azok voltak,de láttam őket az Alba ellen otthon,és nagyon megfogták őket...Otthon nagyon veszélyesek.az Alba is csak az utolsó negyedben gyűrte le őket...Ezért még egyszer GRATULÁLOK!!!!!

Nekem úgy tünt, hogy ezt a meccset eleve feladták. Nem nagyon szívták magukat, a második félidőbe már mi se. Az elsőben nagyon faszák voltunk, szombaton valami hasonló kellene, aztán karácsony előtt jó lenne nyerni kaposváron (mondjuk ott nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen)
Legyen tánc