Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107670 replies to this topic

#41 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6840 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2018 - 01:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Vak - Dátum: 19 September 2018 - 11:08 AM

Egy Barczi sem lett volna nekünk segítség?Egy ZTE nagyobb kihívás vajon vagy mi meg sem kerestük?
Ha bent szeretnénk maradni,ahhoz pár játékos kelleni fog,pártól meg el kellene búcsúzni.

Anno egy Gosztonyi segitseg volt?
Ezek a jatekosok a remenysegek kategoriajaban bent is maradtak. A penzt megkerik de ar ertek aranyban nem eri meg oket szerzodtetni.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#42 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 275 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2018 - 11:08 AM

Egy Barczi sem lett volna nekünk segítség?Egy ZTE nagyobb kihívás vajon vagy mi meg sem kerestük?
Ha bent szeretnénk maradni,ahhoz pár játékos kelleni fog,pártól meg el kellene búcsúzni.

#43 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6840 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2018 - 09:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vond - Dátum: 18 September 2018 - 10:06 PM

Szegények a lóf@szt. Minden másra van lóvé, csak a csapatba ne kelljen egy fillért se beletenni. Itt van ez a csodás stadion, egy még csodásabb szurkolótáborral, pár hónappal a centenárium előtt, és megint mehet a remegés, hogy mi lesz velünk. SZÉGYEN, GYALÁZAT! Hozzatok ide még 68 edzőt, meg hatezer ingyen focistát, aztán akkor majd f@sza lesz minden.

Sajnos a hasznalhato es szamunkra megfizetheto magyar jatekosok szama nagyon minimalis. Ott a Diok esete. Sokszor bevasaroltak neveket es nem vittek tobbre mint mi. Ide szerintem egy tipusu jatekos hianyzik akire erdemes lenne kolteni az pedig egy szervezo kozeppalyas. Nalunk nincs aki szervezne a jatekot vagyis olyan szinten nincs aki profi modon ezt megoldana.
Sokan fujnak Priskinre de o azert ha ott van berugja csak labda kell hozza neki.
Nemeth Milan es tarsait el kell felejteni. Biztos remek sracok de nem nb1-es szint.

Nyugodj békében CECE!

#44 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 10:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: valovilag - Dátum: 18 September 2018 - 08:15 PM

Hali

Én április óta nem hallottam a Hipp-hipp hurát, kivéve az utolsó fordulóban. Április óta megy ez a szar foci. Nincs két egyforma kezdő, össze-vissza játszanak az emberek, pl az őszi fordulókban a jobb bekk bal oldali középpályásként, a bal bekk belső középpályásként. Számomra ez nem azt mutatja, hogy tudja mit is akar.
De a legnagyobb gond a vezetőséggel és a tulajdonosokkal van. Folyamatos tartozások, már most szeptemberben elmaradások vannak, és a zsoldosok ilyenkor nem rakják magukat oda, nézzétek meg a Körmend, Falco példáját, mihelyst késik a lové, egyből esik a játékkedv.
Sajnos ezért kell sajnálni, hogy nincsenek fiatal szombathelyi focisták, mert ha jön egy tehetség egyből piacra kell dobni.
Nagyon rossz irányba mennek a dolgok.

+1

#45 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1873 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 10:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 18 September 2018 - 09:25 PM

Tulajdonosi kör meg úgy szar ahogy van, mert szegényebbek a templom egerénél is.

Szegények a lóf@szt. Minden másra van lóvé, csak a csapatba ne kelljen egy fillért se beletenni. Itt van ez a csodás stadion, egy még csodásabb szurkolótáborral, pár hónappal a centenárium előtt, és megint mehet a remegés, hogy mi lesz velünk. SZÉGYEN, GYALÁZAT! Hozzatok ide még 68 edzőt, meg hatezer ingyen focistát, aztán akkor majd f@sza lesz minden.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#46 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2501 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 09:25 PM

Hali

Én április óta nem hallottam a Hipp-hipp hurát, kivéve az utolsó fordulóban. Április óta megy ez a szar foci. Nincs két egyforma kezdő, össze-vissza játszanak az emberek, pl az őszi fordulókban a jobb bekk bal oldali középpályásként, a bal bekk belső középpályásként. Számomra ez nem azt mutatja, hogy tudja mit is akar.
De a legnagyobb gond a vezetőséggel és a tulajdonosokkal van. Folyamatos tartozások, már most szeptemberben elmaradások vannak, és a zsoldosok ilyenkor nem rakják magukat oda, nézzétek meg a Körmend, Falco példáját, mihelyst késik a lové, egyből esik a játékkedv.
Sajnos ezért kell sajnálni, hogy nincsenek fiatal szombathelyi focisták, mert ha jön egy tehetség egyből piacra kell dobni.

azért fontos TÉNYEKET kihagytál.
eltiltások, sérülések miatt sem lehetett ugyan azzal a 11-el kiállni, és akkor még ott van az az eshetőség is, hogy az edzőnek vannak elképzelései összeállításról, taktikáról csak az általa pályára küldött játékos(ok) képtelenek hozni az elvárható minimum szintet is, ezért az is abszurd lenne, ha egy szarul játszó játékos csak azért legyen kezdő, hogy ugyan abba az összeállításba játszunk... ehhez meg még hozzá jön az is, hogy az a pocsék játékost az edző még csak a keretbe sem akarta, nemhogy a kezdőbe, csak sajnos a tulajdonosok "megajándékozták" vele...
Másik kérdés, zsoldosok... ki is az a zsoldos??? a magyar? a külföldi? vagy ki? Te nem kapnál fizetést, milyen morállal dolgoznál?? vegyük tudomásul, a játékosoknak ez egy munkahely, legyen az vasi vagy külföldi.
Szombathelyi fiatalok?? Milyen szombathelyi fiatalt adtunk mi el??? a Guzmics Ricsi volt az utolsó szombathelyi játékos, bár Ő meg ingyen ment el...
Még ha nagyon lesarkítom, akkor is a kis Kokó volt Vasi...
Persze értem én mire gondolsz, de Magyarországon az NB1-ben nem mi vagyunk az egyetlenek akiknek eladni kell a játékosokat...
Tulajdonosi kör meg úgy szar ahogy van, mert szegényebbek a templom egerénél is.
Lehetne itt gazdagabb tulaj is, de akkor meg az lenne a baj, mert tele lennénk külföldivel.
Csak ne kezdjetek el itt Paksi példával jönni, mert valljuk be, 7. leszel csak magyarokkal (ami nem biztos, hogy olcsóbb) vagy 10. leszel "vegyes" kerettel az már nem oszt, nem szoroz...
a csapaton belüli gondok sem csak nálunk jellemzőek, csak sehol nem rakják ki a szennyest, bár a viditől elzavart Varga, azért oda szúrt volt csapatának...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#47 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 921 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:40 PM

Hali

+1

#48 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8518 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:17 PM

Hali

+1

#49 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: gudjohnsen - Dátum: 18 September 2018 - 02:31 PM

Én azt gondolom így pár nappal szombat után, nem is biztos, hogy Hipp elküldése lenne a megoldás. Mindig csodát várunk egy új edzőtől, de ez balul is elsülhet.(lásd Pacsi). Egész tavasszal ment a Hipp-Hipp hurrá, most meg takarodjon.Fel kell rázni a csapatot, megverni a Paksot és menni tovább, most jönnek a hazai meccseink, lesz októberben hogy 2 hazai lesz egymás után. Az ultragáz védőink egy új edzőnél is gázak lesznek.

Hali

#50 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 06:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 September 2018 - 03:02 PM

Egyáltalán nem muszáj itt a Hippnek mennie.
Én azt is aláírom, ha kivágja az állítólagos bomlasztó személyeket (ha vannak).
Ő az edző, ezt neki tudnia és látnia kell.
Ha tényleg vannak ilyenek és Ő kivágja őket, akkor mellé állok.
Csak legyen valami változás végre.

Azt gondolom én is, hogy aki bomlaszt azt ki kell vágni a csapatból, ha a csapatkapitány az,akkor neki is mennie kell .
Rendet kell teremteni végre!

#51 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8518 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 05:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 18 September 2018 - 05:29 PM

Vajon Hipp mester melyik igazolásra mondta hogy kell neki?
Illetve hány játékos jött akiket ő akart megszerezni?

Priskin meg a Gaál kellett neki, a többi nem.
Ha a Gaált az utolsó pillanatban nem hozzák, akkor távozott volna.
De én úgy vagyok vele, ha nekem vmit megígérnek és nem teljesítik, akkor fogom magam és lelépek.
Szegény Hipp-et hitegették ... de Ő maradt, ezáltal Ő is felelős.

#52 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 05:29 PM

Vajon Hipp mester melyik igazolásra mondta hogy kell neki?
Illetve hány játékos jött akiket ő akart megszerezni?

#53 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8518 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 03:02 PM

Egyáltalán nem muszáj itt a Hippnek mennie.
Én azt is aláírom, ha kivágja az állítólagos bomlasztó személyeket (ha vannak).
Ő az edző, ezt neki tudnia és látnia kell.
Ha tényleg vannak ilyenek és Ő kivágja őket, akkor mellé állok.
Csak legyen valami változás végre.

#54 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 02:31 PM

Én azt gondolom így pár nappal szombat után, nem is biztos, hogy Hipp elküldése lenne a megoldás. Mindig csodát várunk egy új edzőtől, de ez balul is elsülhet.(lásd Pacsi). Egész tavasszal ment a Hipp-Hipp hurrá, most meg takarodjon.Fel kell rázni a csapatot, megverni a Paksot és menni tovább, most jönnek a hazai meccseink, lesz októberben hogy 2 hazai lesz egymás után. Az ultragáz védőink egy új edzőnél is gázak lesznek.

#55 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6840 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 18 September 2018 - 08:29 AM

Állítólag nem tudják Hipp-et kirgúni, mert akkora a lelépési pénze, hogy nem akarják kifizetni.
Remélem ez csak egy rosszindulatú pletyka. Tóth Mikiék nyilván nem kötnek ilyen szerződést, hiszen ennél több eszük van.

Szerintem meg ugye amikor szerzodott az volt a feladata, hogy tartsa bent a csapatot es ha ez sikerul akkor automatikusan meghosszabodik a szerzodese.Gondoltak ha bentmaradunk akkor egy jo edzot fogtak. Siman elhiszem, hogy az uj szerzodes mar egy komolyabb tetelrol szol. Viszont ahogy irtak ha sajat maga all fel akkor nem kovetelhet. Ha mi kuldjuk el az mas teszta.
Nyugodj békében CECE!

#56 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 723 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:36 AM

Szerintem sokan túlmisztifikáljátok ezt a -Halmosi Peti "A" hang a csapatnál- dolgot ...

#57 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1152 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2018 - 08:29 AM

Állítólag nem tudják Hipp-et kirgúni, mert akkora a lelépési pénze, hogy nem akarják kifizetni.
Remélem ez csak egy rosszindulatú pletyka. Tóth Mikiék nyilván nem kötnek ilyen szerződést, hiszen ennél több eszük van.
Hajrá Hali!

#58 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3136 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 10:47 PM

Próbáljátok meg összeszámolni, hogy azok közül, akik akár ma is játszhatnának, hányan távoztak. Vegyük a két időrendben szélső példát, Koman Vladimirt és Kiss Tamást. Mi a közös bennük? Az, hogy a szülő elvitte a gyerekét, mert úgy gondolta, hogy a szombathelyi vezetőséggel nincs jövője. Erre lehet azt mondani, hogy Koman Voli se vitte semmire, és talán Kiss Tamás se fogja. Persze azt is, hogy a Haladás még annyira se, mint ők, és a többiek se, akik elmentek.
Most az a kérdés, ki legyen az edző? Nem vitás, az lesz, aki pár milláért nyal, szop, stb. Nem kétlem, jelentkezőben nem lesz hiány.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#59 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1157 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 07:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 September 2018 - 07:42 PM

Ha Bodog lesz az edzo tutira nem lesz bodog ha megmondjak neki Csertoi ellen meccselhet elosszor a Rohonci uton. :)

:D

#60 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 759 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2018 - 07:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 17 September 2018 - 02:37 PM

tehát a 39. évébén jár :)

Akkor mea culpa.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media