Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108158 replies to this topic

#21 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 498 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 11:15 PM

Én tudom mi volt a baj ma ! Ellopták a ritmusunkat ahogy anno Géza bá is megmondta :rolleyes: :P :D Botrány volt ez a mai teljesítmény .Kiderült hogy nem Hipp volt a ludas de ezt azért normális ember tudta is .Csak a csoda segít már szerintem.HAJRÁ HALI!

#22 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 11:04 PM

Visszaemlékezve amikor még fiatal voltam többedmagammal ilyenkor a tribün alatt tüntetett több száz ember.
Horvath Feri elért a Bozsik,Vincze Géza,Szentes,Pacsi szintre...
Mondjuk lehet sosem volt feljebb.😀
Dömét a kispadra!😉
Az összes légióst kitenni innen,egyik se jobb,mint a helyi játékosok!

#23 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 08 December 2018 - 07:52 PM

Valaki kiallhatna aztán elmondhatna az igazságot!

Hali
Ha azt itt mi szurkolók megtudnánk, hogy mi az igazság, s a vezetőség mit szeretne, abból forradalom lenne. Ezért inkább hazudoznak, ígérgetnek, hogy ne lázadjon a nép, s kihasználják azt, hogy mi meg mindig bizakodunk. Undorító szarházi banda a teljes vezetőség+tulajdonosok. A Bíró Péter ezekhez képest "kis miska " volt. Ha ezek maradnak, szerintem nem állunk meg az NBII-ben sem.

#24 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 787 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 09:51 PM

Fájdalmas élmény volt ezt a helyszínen átélni.

Jelenlegi tragikus helyzetünkhöz a gyenge játékosállományon túl képességbeli és hozzáállásbeli problémák szimbiózisa vezetett el, a klubvezetés megoldási kísérletei csúfos kudarcot vallottak. És még előttünk a nagy téli kereterősítés (jelentsen ez bármit is).
Két éve vagyunk lejtmenetben, akkor volt hat-hét NB1-es szinten korrekt futballistánk. Mára a nagyrészüket elkótyavetyéltük, akik itt maradtak, visszaestek. Az el nem adott szupertehetségek formán kívül vannak szezonok óta (vagy akkor voltak túl jók?), új arcot az U19-es bajnokcsapatból nem sikerült beépíteni, de meg se lett próbálva. A-licenc nélkül is megmondom, ezt a szintet ők is hoznák. Voltak kisebb-rövidebb fellángolásaink, de hosszabb távon nem tudtunk elkerülni a kiesőzónából tavaly nyár óta (az előtte lévő fél év sem túl dicsőséges, csak akkor ősszel ment a szekér).
Akiket meg igazolunk, a többségük fél-egy év után továbbállt, egy szinten lejjebb. Na most az ő fizetésükből be lehetett volna ruházni 1 db használható labdarúgóra, de ez nem történt meg.

Ez a klub-, és szakmai vezetés megérdemli a kiesést. Megtisztító NB2-t nem várok, akkor a légiósokat behelyettesíthetjük honi playákkal.

A meccs végén három játékosunk kijött a szurkolókhoz: Bosnjak csapatkapitánnyal váltottam néhány szót, mondta, hogy próbálja feltüzelni a srácokat, átadja a szurkolói üzeneteket az öltözőben, de valahogy mégsem működik a csapat. Jancsó András hosszú perceken keresztül zokogott, míg Habovda magyarul kért elnézést.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#25 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 335 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 09:47 PM

Idézés: gudjohnsen - Dátum: 08 December 2018 - 09:25 PM

"A gyámoltalan vendégek egy percig sem tudták megakadályozni a hazaiak sikerét, amely nagyobb különbségű is lehetett volna, de a négy gól is önmagáért beszél." Nso
Benczést menesztette a Puskás...mondjuk azzal a kerettel tényleg gáz a 9. hely!

Akkor megvan Feri új klubja!

#26 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 09:25 PM

"A gyámoltalan vendégek egy percig sem tudták megakadályozni a hazaiak sikerét, amely nagyobb különbségű is lehetett volna, de a négy gól is önmagáért beszél." Nso
Benczést menesztette a Puskás...mondjuk azzal a kerettel tényleg gáz a 9. hely!

#27 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 09:15 PM

Hipp: 0, 1, 0, 3, 0, 0, 1, 0, aztán lapát!
hf: 0, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 1, 0, aztán?

Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#28 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 09:12 PM

Szomorú az egész...Hatalmas vérfrissítés kellene télen, mert még mindig lőtávolon belül vannak a riválisok. ez minimum 5-6 ember cseréjét jelentené. Ha az nb1 a cél, kár elpazarolni egy vagy több évet. Talán még mindig egyszerűbb lenne innen bentmaradni, mint jövőre felkerülni... Horváth Feri azt mondta, hogy ez egy ejtőernyős ugrás ernyő nélkül, sajnos ma este földet ért a csapat...

#29 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 335 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 09:09 PM

Állj föl Feri!

#30 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 667 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 08:29 PM

Az sajnos így egy meccsel az őszi szezon vége előtt kijelenthető, hogy a Fradi elleni győzelem nem hozott fordulatot. A vetélytársaink szerencsére nekünk játszottak, így még lehet kapaszkodni a következő forduló(k)ban.
Szomorú leszek, ha sikerül kiesnünk egy olyan bajnokságból, ahol a bennmaradáshoz jó eséllyel 30 pont sem kellene...

#31 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 154 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 08:28 PM

Kivégeztük saját magunkat. Az 1. gól után még csak bosszankodtam, hogy nem ugrik fel a tudósító újságíró által az NB1 legjobb belső védőjének tartott Benes, 2. után kínomban mosolyogtam, hogy ugyan ő nem tudja elrúgni a labdát, 3. után már hangosan nevettem Rózsa Dani potyáján, a 4. után pedig kénytelen voltam tapsolni, mert az tényleg szép volt.
Mondhatnám azt, hogy Feri lefőtt a kávé, de ez nem feltétlenül edző kérdés és a játékosok is vastagon benne vannak. Többen alkalmatlanok az első osztályra, akik pedig igen azok is mélyen tudásuk alatt játszanak. Ilyenkor jönne jól a csapat egység de olyat meg nem látni és az öltözőn belüli hangadók sem képesek megteremteni. Vagy nem is akarják...
Bár a szezon fele még hátra van menthetetlennek tűnik a csapat. :(

#32 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2548 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 08:13 PM

9 meccs, 4 pont, 3 rúgott, 16 kapott gól...
A szakmai munka minősége megkérdőjelezhetetlen...
A kapusok fejlődése megkérdőjelezhetetlen...
A védekezésünk fejlődése megkérdőjelezhetetlen...
A középpályás játékunk fejlődése mind védekezésben, mind támadásban megkérdőjelezhetetlen...
Csatárjátékunk fejlődése megkérdőjelezhetetlen...
Csak te maradtál a régi feri...
Egyszóval az edzőváltás felrázta a csapatot, ezért cserélnek mindig, mindenhol edzőt...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#33 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1383 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 08:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Anderson74 - Dátum: 08 December 2018 - 07:46 PM

Szerintem sem kellett volna elküldeni Hippet. Vele jobbak voltunk. Innen aligha van visszaút. Lassan el kell kezdeni azon gondolkodni, hogy jutunk fel. Hajrá Hali!

sehogy

#34 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1213 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 08:06 PM

17 meccsen szereztünk 9 pontot, a megszerezhető 51-ből! A csapatjáték meccsről-meccsre épül lefelé. Már támadójátékról sem beszélhetünk. Banális gólokat kapunk minden héten. Vajon milyen lehet egy kapusedzés, mert már Dani is valóban egyre nagyobb hibákat követ el. Védelem eddig sem volt, most sem lett se rosszabb, se jobb mint a szezon elején. Az alapembereink szánalmas játékát elnézve, nem lehet jobbat elvárni a többiektől sem.
Az viszont kijelenthető hogy Horváth Feri megbukott, nálunk még azt sem tudta elérni, mint a többi csapatainál, hogy úgy menjenek a játékosok mintha az életükért küzdenének.

A langyos víz ehhez képest pezsgőfürdő!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#35 Laci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 183 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 07:58 PM

Annyi az esélyünk a bennmaradásra,mint a féllábú tengerésznek a seggberúgó versenyen.szép volt fiúk!gyakorlatilag fizikailag fáj mikor ezt a fost nézem......😭

#36 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 07:52 PM

Valaki kiallhatna aztán elmondhatna az igazságot!

#37 Anderson74

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 213 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 07:46 PM

Szerintem sem kellett volna elküldeni Hippet. Vele jobbak voltunk. Innen aligha van visszaút. Lassan el kell kezdeni azon gondolkodni, hogy jutunk fel. Hajrá Hali!

#38 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 243 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 07:44 PM

A Hippnél legalább voltak lehetőségeink (kihagyott ziccer, büntető), most mérkőzések óta helyzetünk sincs komoly, max pontrúgásból. A védelemről inkább nem beszélek, mert nincs...mint ahogy csatárunk sincs. És Daninak is csak egy meccse volt, azon kívül a legveszélyesebb a kapura

#39 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1213 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 07:41 PM

Tavaly a Pacsi Bálintot hagyták hogy kiesés szélére sodorja a csapatot, idén a Horváth Feri teszi ezt. Én anno sem örültem Hipp felállításának, most meg meggyőződésem, hogy ezzel a csapattal Hippel min. 5-6 ponttal többel szereztünk volna.
Gyakorlatilag kiestünk, csak a csodában bízhatunk (mondjuk mint 1994/1995-ben).
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#40 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 335 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 07:33 PM

Ez az élmény megfizethetetlen.