Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108158 replies to this topic

#107081 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2005 - 01:54 PM

Miért ki az a László Csaba?egy SENKI!Undorító amit a fradi művelt,és még fel vannak háborodva,hogy hogyan vezette a meccset a bíró.Fradi egyenlő a magyar foci szégyene,szurkolóik messzeföldön híresek a balhéikról.Na mindegy,amúgyis,kit érdekel a fradi,csak egy a fontos:
HAJRÁ HALI!

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#107082 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2005 - 12:29 PM

Csak lesek bazzz....
Ha ez valóban igy volt akkor....
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#107083 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2005 - 12:14 PM

Ezt olvassátok, most olvastam én is:

Egy fehérvári rendező döbbent nyilatkozata meccs után:
MÉG EGYSZER LEÍROM AMIT TEGNAP! ÉN KÖZELRŐL LÁTTAM AZ ESEMÉNYEKET. A HORVÁT BÍRÓ KIVÁLÓAN BESZÉL MAGYARUL! EZÉRT ÁLÍTOTTA KI RÓSÁT, AKI HABZÓ SZÁJJAL FENYEGETTE ANYÁZTA, MAJD A SÁRGA UTÁN LEKÖPTE!!!! EZUTÁN VILLANT A PIROS!!! EZÉRT A MECCSET IS LE LEHETETT VOLNA FÚJNI!!!! SZŰCS SZINTÉN ŐRJÖNGVE ANYÁZOTT, SŐT MÉG AZT IS A FEJÉHEZ VÁGTA, HOGY MEGÖLI! LÁSZLÓ CSABÁTÓL KÉT MÉTERRE ÁLLTAM, AMIKOR ARRA BIZTATTA A JÁTÉKOSAIT, HOGY TÖRJÉK EL A SOPRONIAK LÁBÁT! DÖBBENTEN NÉZETT MINDENKI A KÖRNYÉKEN. SZÁMOMRA VILÁGOSSÁ VÁLT, HOGY AZ AZ EMBER NAGYBETEG! NEM NORMÁLIS AZ BIZTOS! SOWUNMIT KÜLÖN UTASÍTOTTÁK A BRUTALITÁSRA, MERT Ő NEM AKARTA CSINÁLNI! LIPCSEINEK NEM KELLETT NOSZOGATÁS. Ő A LABDÁVAL NEM IS FOGLALKOZOTT A MÁSODIK FÉLIDŐBEN! BESZÉLTEM EGY KOLLÉGÁMMAL, Ő MONDTA AZ ÚJPEST ELLENI MECCSEN UGYANILYEN ELLENFELET LERUGDOSÓ UTASÍTÁSOKAT KAPTAK A FRADI JÁTÉKOSOK LÁSZLÓ CSABÁTÓL. AMIKOR A BÍRÓ ELKÜLDTE A KISPADTÓL AZ VOLT A VÁLASZA, HOGY NEKEM TE NE UGASSÁL, NEM TUDOD TE MÉG KI VAGYOK ÉN ITT! EZEK NAGYRÉSZÉRŐL AMIT LEÍRTAM KÉP ÉS HANGFELVÉTELEK IS VANNAK A DUNA TV-NÉL. KOMOLY ÖNURALOMRA VOLT SZÜKSÉGÜNK A KOLLÉGÁINKKAL, HOGY LE NE ÜSSÜK EZT A MITUGRÁSZ ÁLMAGYART!
KÖVETELJÜK A FELVÉTELEK LEKÖZLÉSÉT!!!!!!"

Gusztustalan.......ha igaz persze

#107084 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2005 - 08:51 PM

Mikor ősszel Tatabányán voltunk, a meccs után azt mondta ránk egy ottani szurkoló: "Ti most tartatok ott, ahol mi két évvel ezelőtt". Remélem igaza lesz :-). NiIrem, köttess egy sálat a nagyival, és mondd meg Londonban, hogy ez a Hali hivatalos sála. Ha kételkednek, hivatkozz rám...
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#107085 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2005 - 09:05 AM

Hat ez gaz! Egyik angol gyereknek szerettem volna ajandekba vinni. Menedzselessel valoban nagy problemak vannak.
Pedig igy is lehetne tamogatni a csapatot. Adnak dupla aron tuti elfogyna az osszes amit legyartatna a csapat. Legalabb tudnank, hogy a profit a csapathoz kerul es nem egy lelemenyes vallalkozohoz.

#107086 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1897 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2005 - 08:39 AM

Hát, tényleg több, mint a semmi...
...nem tudni pontos összeget, de szerintem csak "tűzoltásra" lesz elég.
De lehet, hogy ezzel végre tényleg elindul vmi...

A "hús hiányt" én mondjuk máshogy is meg tudnám oldani:
Vegyünk mondjuk pár szombathelyi éttermet, vendéglőt. Nem hiszem, hogy nem mennének bele egy olyan megállapodásba, hogy pár játékost hetente/naponta megkajáltatnak, s cserébe a klub kipakol néhány,-az éttermet reklámozó- táblát a stadionba...

Én mondjuk azt sem értem, hogy a szezon vége felé miért üres még mindig a srácok meze, miért nem lehet akár pár 100e, vagy pár millió Ft-ért rárakni vmi reklámot?
Jobban tetszik nekem is így hófehéren/zölden, de biztos, hogy ezzel is sok mindent meg lehetne oldani...

Na mindegy, sorolhatnám akár estig is, hogy mi mindent kellene meglépnie a vezetésnek...

Este meccs van, s most ez a lényeg...
...Hajrá Fiúk, HAJRÁ HALI!!!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#107087 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1884 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2005 - 06:42 AM

több mint a semmi...

#107088 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3681 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2005 - 12:03 AM

Idézet (vond @ 2005-5-12, 16:58)
végre el kellene kezdeni normálisan "igazgatni" a klubot...

és ez a kulcsmondat,de ezt már megbeszéltük A Strabag-szerződésre miért nem reagál senki?Húsra már lesz pénz,az viszont nem valószínű,hogy ebből építünk csapatot a nyáron... De talán végre elindul valami
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#107089 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1897 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2005 - 04:58 PM

Idézet (Nilrem @ 2005-5-12, 08:57)
Nem tudjatok netan, hogy most hol lehet venni Haladas salat?

Hááát, kérlek...
...annyit tudok tanácsolni, hogy keress még (jó)pár embert, és csináltassatok magatoknak... Mi is köttettünk nemrég 50 db-ot, de azonnal elfogyott mind egy szálig...

Van pár cég kis hazánkban, ami sál-kötéssel foglalkozik, csak az a gond, hogy kis tételben nem vállalják el...

Bár ez elég szomorú, de direktbe venni sztem nem tudsz sehol...
És az meg ugye köztudott, hogy a mi kis csapatunk begyöpösödött vezetősége tervei közt nem nagyon szerepel, hogy különböző kabalákkal, ereklyékkel lássanak el bennünket, szurkolókat (pedig lefogadom, lenne érdeklődés...)
Kérdem én: ehhez is mit kellene tenniük? Hááát, nem sok mindent! Még hasznuk is lenne rajta... mondjuk kifizethetnének belőle egy-két hazai villanyfényes meccset...

Csak egy példa: Lent voltunk páran Makón, a tavaszi meccsünkön. Begurulunk a (nem túl impozáns, de ekkora városkának éppen megfelelő) stadionba, gondoljuk vételezünk egy kis sört... s mit látunk? A büfé-sátor mellett egy másik sátor... íme pár db cucc a kínálatból: Makó-sál, Makó-törölköző, Makó-sapka, Makó-kitűző, és még sorolhatnám...

Na szóval, így is lehet...

De úgy gondolom, nem is ez a legfontosabb.
Az a szomorú, hogy az égetőbb dolgokkal sem nagyon foglakoznak a vezetők...
...s amíg "fent" ilyen hozzáállás tapasztalható, én nem sok előrelépést jósólok...

Pedig -mint már sokszor-, most is meg lenne az esély...

...Nem a játékosok aktuális teljesítményével kell foglalkozni (a körülményekhez képest Ők mindent megtesznek), hanem végre el kellene kezdeni normálisan "igazgatni" a klubot...
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#107090 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2005 - 08:57 AM

Nem tudjatok netan, hogy most hol lehet venni Haladas salat?

#107091 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2005 - 08:21 PM

Srácok! www.foci.hu
van ott egy Szombathelyi Haladás Fan Clubot amit egyedül vezetgetek, jó lenne pár társ akivel nap mint nap ott is el lehetne beszélgetni ugyhogy akinek van kedve regisztráljon
kösz

#107092 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2005 - 07:33 PM

Lewis!
Milyen jó szemed van.

#107093 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1884 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2005 - 06:43 PM

jah tudom. de ti azt írtátok, h lehet, h elmegy a Milanba, míg ők, h nem írt alá. ez nem ugyanaz. (bár szerintem ők is csak valahogy fel akarták rakni a honlapjukra a hírt, és nem tudták, hogyan tegyék)

#107094 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2005 - 06:27 PM

Jah igaz! Már egy hete megírtuk.
Tök jó,hogy angol lapok is foglalkoznak Volival kár,hogy nem tudjuk melyik is volt az. Mindegy bennünket úgyse előztek meg.

#107095 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1884 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2005 - 03:52 PM

Koman nem írt alá a Milánhoz

Egy angol internetes lap szerint a Haladás irányítója aláírt az olasz sztrácsapathoz. A szombathelyi klub első embere, valamint a játékos édesapja is cáfolta az újság értesülését.

Egy angol inernetes újság a mai napon arról számolt be, hogy a Haladás kiváló irányítója, Koman Vladimir aláírt az AC Milan együtteséhez. Az üggyel kapcsolatban megkerestük Dobány Lajost, a Haladás ügyvezetőjét, aki nem tud a megállapodásról.
- A játékos szerződésében szerepel, hogy külfödre szerződhet, de a játékjogának kötött ára van. Minket egyelőre egy csapat sem keresett meg, így hát nehezen tudom elképzeni, hogy létrejött volna a megállaodás - közölte Dobány Lajos.
A fiatal futballista édesapja is kommentálta értesülésünket.
- Több menedzser is rendszeresen figyeli Voli játékát, konkrétumokról viszont nem szeretnék beszélni. Hogy a fiam aláírt volna a Milánhoz? Kötve hiszem, arról minden bizonyal értesültem volna - így Koman Vladimir.
Értesüléseink szerint Koman iránt nemcsak külföldi, hanem magyar csapatok is érdeklőnek. A fiatal játékos azonban egyelőre a Haladásra koncentrál, majd a nyáron dönti el, hogy hol kívánja folyatni pályafutást.

forrás: http://www.haladas.hu

#107096 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2005 - 11:10 AM

Vagy szponzor hír már van csak nem hallottam róla?

#107097 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2005 - 10:40 PM

pfuuuu fél óra volt amíg végigolvastam az egészet de megérte Lappango hozzászólásaival egytől egyig egyetértek (bennem egy költő veszett el ) két dologra reagálnék
1.: Venczel ügye: nagy dolog lenne ha egyszer játszana 90 percet? Én ezt télleg hetek óta mondom, lehet már unjátok is, de annyit mint Schimmer most tavasszal művel (tudom hogy játszott ősszel, hol az a forma? ) az vérlázító szinte.....
2.: A másik a játékosok b*sztatása: Én mindig ott állok a korlátnál és sokszor hallom mit mondanak egymásnak: Nos én  azt hallom nagyon sokszor hogy Seper bíztatja Fábiánt: hogy ez az, szép volt stb. Hall az ember olyanokat is hogy állj oda rugd el, nézz körül de ezek nem hiszem hogy b*sztatások inkább bíztatások

Ja és még csak annyit, hogy hol a május elejére beígért szponzor? Ha ez így marad megint ugyanaz a szenvedés lesz ami az utóbbi években  És nem csak a csapat érdemel többet, hanem Mi szurkolók is! Legyen az 500, 800 vagy 1000 ember de mindig kitart ez a csoport a csapat mellett....és Szhely olyan város ahol van igény a jó focira.

Remélem nem gáz hogy ekkorát írtam, Hajrá H A L I ! ! ! ! !

#107098 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2005 - 08:11 AM

Egyre jobban sajnálom, hogy a vezetőség nem olvassa ezeket a sorokat. Gyanítom ennyi jó ötlettel megalakulásuk óta, nem találkoztak. Mert végül is kiért van ez az egész? Nem értünk szurkolókért? Nem azért, hogy a mi igényeinket kielégítsék? Hát akkor mi a szöszért? Az Imre meg a Venczel kérdése? Nos valószínűleg mindketten elmennek mert méltatlanul keveset játszanak. De a csapat összeállítása szerintem nem a mi dolgunk. Engem az bosszant, hogy a hangulat változott meg, hogy mintha azt hinnék bennünket szurkolókat hülyének lehet nézni. Voli talán megmenti ezt a  csapatot de még egyszer remélem, hogy abból pénzből a társait azokat akik megmentették nekünk a focit itt Szombathelyen fogják támogatni. Adnak tisztességes fizetést, odaadást és megbecsülést nem pedig ausztriai, jól lakott leült labdarugóknak. Én akkor is erre a csapatra szavazok ha a büki különítménnyel két hellyel előbbre végzünk a tabellán. Mert ez a mi Halink és ezzel a kerettel igenis lehetne eredményt elérni. Persze ahhoz nem alibizni, beszarni kéne hanem a fejlődést támogatni, a továbblépés lehetőségét megteremteni.

#107099 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 667 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2005 - 06:17 AM

Néhány megjegyzés az olvasottakra.
A csapat gyakorlatilag fix: Kurucsai-Baráth, Balassa, Seper-Jagodics, Czeglédi, Rajos, Borsi-Schimmer, Koman, Mihalecz.
Azt aláírom, hogy a kiállítások miatt sokszor változott a védelem felállása, s azt is, hogy tavasszal nem fejlődött a támadójáték.
Kismiciről. Nem igazán értem az ellene szóló támadásokat,  ő az egyetlen, akiben benne van a gól, egyetértek azzal, aki szerint ha már Venczel jön, akkor ne Mici helyán játsszon, ugyanis ezen a tavaszon van nála gyengébb csatár is...
A védekező jellegű játékról való véleményemet sok helyen leírtam, azt nem ragozom.
A nyárról és a menedzselésről. Lesz olyan klubvezető, aki a játékosokért fog tenni, ha megbecsülik, segítik a munkáját. Lappangó első mondatával teljesen egyetértek.Ez a csapat többet érdemelne.

#107100 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2005 - 01:23 AM

Nana! Az valóban legalább 500 néző volt! Nekik legalább eszükbe jutott, hogy a gyerekeket kihívják. Tiszteletre méltók voltak a nézők is, hiszen azért Dunaújvárosban kézilabda és jégkorong is létezik, kicsit más színvonalon, mégis maradtak nézők erre a focira is. Azt a félbehagyott stadiont meg úgy fogadnám el, ahogy van.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.