Ugrás a tartalomhoz

Mi lesz veled Agh Peter?

141 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 December 2002 - 12:34 AM

Ezek alapjan jogos lenne egy Mi lesz veled Vigh Gabor? topic is, nem?

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 December 2002 - 08:54 PM

Acid, te nemes dolgot műveltél, amikor elindítottad ezt a fórumot. Biztos ennek akart emléket állítani az, aki itt ajánlotta a honlapot a te neveden. A te érdemed, hogy ideig jutottak a dolgok. Csak büszke lehetsz rá!

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 December 2002 - 08:30 PM

Kedves imposztor Acid!Az oldal tetszik, de jo lenne ha a sajat neveden futtatnad a dolgot a tovabbikabn.. Koszonettel, az igazi Acid akinek kiletet maaar nagyon szeretnek tudni nehany (a sok erdekes talalgatas miatt eddig nem akartam beirni, talan valaki raerez, de az hogy valaki visszaell a nickemmel nem tetszik..) uff..

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 December 2002 - 06:03 PM

Ez azért durva.Nem ildomos más nevével visszaélni.Ha már ennyit dolgoztál vele, vállalhatnád a saján neveden vagy nickeden is.Esetleg cikinek tartod, hogy politikai alapon eddig nem tudtad megtámadni a fiút?Nekünk, szociknak nem tetszik, ha egy képviselőt a középiskolai eredményei és nem képviselői tevékenysége alapján értékelnek.

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 December 2002 - 09:06 PM

Én hallottam egy fickóról, aki gimnáziumban megbukott fizikából, aztán valami relativításelméletért, meg hasonlókért Nobel-díjat kapott. Csak úgy eszembe jutott olvasava ezt a fórumot...:) Juda

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 December 2002 - 04:54 AM

Azért nem reagál, mert nem tudja megcáfolni. Osztálytársa voltam, Ágh Peti nagyon rossz tanuló volt, tényleg megbukott németből és angolból. Nem sikerült a pótvizsgája ezért évet ismételt. Katasztrófa, hogy képviselő lett...

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 December 2002 - 03:27 AM

Tán azért nem reagál a rogánjugendes képviselő mert egy kiszivárgott infó szerint a Szűcs Gábor ajánlotta neki.- Ez is mutatja maszöpös frakción belüli kaotikus állapotokat! AMATŐRÖK!

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 December 2002 - 02:19 AM

Mindenesetre érdekes, hogy a Nyugat fórumba gyakran a nevével is írogató Ágh most valamiért nem reagál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 December 2002 - 11:38 AM

Kedves Reflex!Vélem, az Oroszvári névben a felkiáltójel nem véletlenül szerepel. Talán ezzel kívánod jelezni Péterről kialakult véleményedet. Szerintem ez primitív. Kb. az a színvonal, mint amikor Magyar Bálinttól élő adásban számon kérték az ATV-ben, milyen jogon használja ő hazaárulóként a "Magyar" nevet? Bár nevetséges, ezen sem volt kedvem röhögni.De ha már primitív névmagyarázatoknál tartunk, akkor ajánlok a figyelmedbe egy másik, hasonlóan elvont lehetőséget:Oroszvári = Ő ros(s)z váriA "vári" Indiában köztudottan embert jelent. Ergo: ő rossz ember.Ha-ha és mégegyszer ha. :)((Egyébként érdekelne, honnan tudod olyan biztosan, ki rejtőzik az ACID név mögött?De ha már itt tartunk:Anonymus (sic!): Sági JózsefKázmér: Sági JózsefValaki!: ő biztosan nem Sági, mert értelmes dolgokat ír. :)))Stb.Hogyan bizonyítod pro és kontra ezeket az állításokat? Sehogy. (Jelzem, én sem gondoltam komolyan, úgyhogy bocs Ságitól, csak róla a jobboldaliak tudják kicsoda, ezért példálóztam vele)És hogy mit javasolnék neked a válaszomban? Benne van a nevedben:Re: flex...Bocs!

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 December 2002 - 03:29 AM

Acid=OROSZ!VÁRI PÉTER

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 December 2002 - 03:00 AM

Elvezettel olvasom hogy mennyire alulkulturalt ez a jobboldali banda... csak fikazni tudnak mindenkit, de hol vannak itt az ervek..?Acid = Szakaly..

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 December 2002 - 02:16 AM

Ennek a basenek jól jár a szája, én is láttam az említett baloldali ífjakat a TV képernyőjén. Jobb lenne ha visszatérnének a sörfoltos atlétához, még mindíg jobban áll nekik mint a rosszulszabott öltönyeik.Úgy tudom hogy ez a derék ijonc sztahanovista élproletár részegenfetrengő Orosz!vári Péter képviseli a szombathelyi fiatalság érdekeit az önkormányzat oktatási és ifjúsági bizottságában.Hát mondhatom gyönyörü húzás volt a a bolsik részéről!

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 December 2002 - 02:00 AM

Érdekes kérdést vetettél fel, de igaz nevem nevem nem vállalom fel mert munkakörömnél fogva "sajnos nem politizálhatok",de minden infómat igazolni tudom. A tiedet is lecsekkoltam, mert nem igazán tudtam a fidelitas belügyeiről, de álítólag ez a szakáll csinálta az ágh gyerek kampányát és puszi pajtások. Így kötve hiszem hogy ő indította volna a fórumot, de ki tudja. Járj utánna!

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 December 2002 - 03:30 PM

Az ellenség mindig a falakon belül van - szól a régi igazság.Mostanság sincs ez másként. Az, hogy a baloldali ifjak irogatnak Ágh viselt dolgairól ugyanakkora blődség, mint az az állítás '99 őszén, hogy a Szabó nyelvvizsgaügyét az emeszpések ráncigálták elő.Áhh, még véletlenül sem azok, akik közelről ismerik. Az a csúnya-fránya maszop ellenben mindent kiderít, mindent megtud, és fel is használja, amikor kell.Ágh doktort nagyon sokat nem szeretik a szervezetén és a fideszen belül - de gondolom, ezt neki kell legkevésbé mondani. Tudja nagyon jól. DD

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 December 2002 - 04:00 AM

Base! Messze vagyok attól, hogy nyelvész legyek, de szerintem nem nyelvi professzorok azok sem, akik a magas pontszámmal felvételt nyert kommunikáció-történelem szakos - bölcsész - egyetemi hallgató néhány sorában annyi hibát fedeztek fel, amelyet szóvá tettek. 'Hja, hogy ez a hiba sok volt, arról nem azok tehetnek, akik észrevették. A lelkes hozzászólás önmagában dícséretes dolog - ezt nem vitatom, de azt gondolom a lelkesedés önmagában édeskevés...Oroszvári Pétert eszem ágában sincs megvédeni, de hogy ezt a fórumot ki indította el, arról nekem mások az értesüléseim; úgy hallottam, hogy ACID néven fórumozó delej vitéz nem más, mint Ágh sértett riválisa, a Fidelitas alelnöke Szakály Gábor.Te mit gondolsz, ki rendelkezik ennyi információval Ághról, ha nem az általa nyírt és terrorizált derék Fidelitas-csapat?

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 December 2002 - 02:49 AM

Nyiss nekik egy másik fórumot! DD

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 December 2002 - 06:18 PM

Nagyon örvendek hogy a nyugatot ilyen sok nyelvész látogatja, és csúfot űznek egy lelkes hozzászólóból.Amúgy nemcsak ezzel az ágh gyerekkel kellene foglalkozni (direkt írtam kicsivel)Ajánlatos egy kis figyelmet szentelni, az önkormányzat bizottságaiba bekerült tejfölösszájú baloldali fiatalokra, pl ezen fórumot elindító exdiákpolgármesterre oroszvári péterre kb ugyanannyira tartom mint az ágh gyereket.

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 December 2002 - 02:59 AM

Kedves Ács Arnold Bence! Ama szerény javaslattal élnék irányodba, hogy mint kommunikáció-szakos egyetemi hallgató szíveskedjél elsősorban a magyar helyesírás szabályait tanulmányozni. Lehetőleg hathatósan és kitartó szorgalommal. Hidd el nekem; hasznodra lesz. Aztán, ha már sikerül elsajátítanod oly szép nyelvünk nem igazán könnyű szabályait, akkor tudásodat, főleg fogalmazási és kifejezési készségedet, szókincsedet bővítheted a magyar irodalom nagyjainak tollából született remekművek olvasgatásával. És ha még mindemellett marad időd próbálj meg kecskemétiként (a melléknév mivolta miatt írtam kisbetűvel) Kecskeméttel foglalkozni. Ismed meg a városodat, és természetesen városod képviselőit is, ha kedved van hozzá. Ellenben Szombathelyt, azt hagyd csak meg nekünk. Végülis a mi ügyünk az, ami itt történik, lehet ez akár jó, akár rossz. A szombathelyiek sok mindent átéltek már a politikában is, de facto volt nyelvvizsgahamisító polgármesterünk, sikkasztó elítélt képviselőink... stb., hidd el túl fogjuk vészelni azt is, ha kiderül, hogy Ágh Péter megbukott.Kedves Arnold Bence! Turistaként szívesen lát a vendégszerető Savaria, de a szombathelyi (már tudod: melléknév) belpolitikába ne avatkozz se pro, se kontra bele.Jó tanulást kívánok - hisz igencsak rád fér!

#39 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 December 2002 - 04:04 AM

Ács nem Ágh?

#40 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 December 2002 - 03:12 PM

No meg az egyéb hibák...Erdeti mondat: "Aztán tornázott, akarta hogy felépüljön és meggyógyult, ha még viszonylagossan is hisz ezek a fájdalmak már mindig vissza fognak térni."Mondat helyesen: Azután tornázott, akarta, hogy felépüljön, és meggyógyult. Még ha viszonylagosan is, hiszen ezek a fájdalmak már mindig vissza fognak térni. DD