Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108946 replies to this topic

#105061 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 01:38 PM

Idézet (Totti10 @ 2006-5-11, 09:31)
A tegnapi meccsnek gólzáporos Hali sikerrel és örömjátékkal kellett volna végződnie. Így is indult a mérkőzés, aztán jött a Balu... Tudjátok egy igazán profi klubnál egy ilyen hiba után azonnali pénzbüntetés jár. Mivel mi nem vagyunk profi klub -nincsenek profi vezetőink, nincsen profi edzőnk és nincsen profi játékosunk- pénzbüntetés helyett, én azonnal elvenném a csapatkapitányi karszalagot a Balassától, mert ez nem csapatkapitányhoz méltó volt. Ráadásul amióta visszajött ez nem az első hasonló megmozdulása volt. Sajnos úgy látszik van eg yolyan játékosunk aki a "rutin" hatására napról napra gyengébb játékossá válik.

hagyta vna a srácot berúgni. akkor is 1-1, de a különbség, h 11 emberrel. és lett vna esély visszafordítani.  lásd. siófok meccs.
dehát ennyi esze nincs...

#105062 szasza75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 10:21 AM

"Lássátok már be végre, hogy itt nem az a kérdés, hogy Grőber vagy Kutasi, vagy Beke, vagy nem Beke, hanem az, hogy akármilyen szinten van-e remény a normális működésre. Mert ha így marad, akkor csak idő kérdése, hogy innen mikor fogunk kiesni."

Kivételes alkalom, hogy egyetértek veled, de szó szerint igazad van, és sajnos attól tartok, hogy amilyen érdektelenség, és szakmai hozzánemértés önös érdekek szemelőttartása van a városi vezetésben addig ez is marad.

#105063 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 09:47 AM

Tegnap nem hittem a szememnek, nem tudtam elképzelni, hogy egy meccsen ennyi helyzetet ki lehet hagyni, hogy létezik ilyen gyeng és felelőtlen védelem (kivétel a Sallér- nem akarom megbántani de kb. megyei szintű játékos- mert róla már ezt korábban tudtam). Továbbá azt sem tudtam, hogy a Kaposvölgye a bajnoki címért játszott Szombathelyen, mert akkora fesztivált tartottak a meccs után, hogy biztos azt ünnepelték. Mert ha nem akkor legyen akkora önkritikájuk hogy befogják a pofájukat és zsebre teszik a kezüket amivel mutogatnának, gyökér egy banda. Amúgy meg mondjon már le az Artner nem veszi észre, hogy nem megy ez neki?Hajrá Hali!

#105064 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2006 - 09:31 AM

A tegnapi meccsnek gólzáporos Hali sikerrel és örömjátékkal kellett volna végződnie. Így is indult a mérkőzés, aztán jött a Balu... Tudjátok egy igazán profi klubnál egy ilyen hiba után azonnali pénzbüntetés jár. Mivel mi nem vagyunk profi klub -nincsenek profi vezetőink, nincsen profi edzőnk és nincsen profi játékosunk- pénzbüntetés helyett, én azonnal elvenném a csapatkapitányi karszalagot a Balassától, mert ez nem csapatkapitányhoz méltó volt. Ráadásul amióta visszajött ez nem az első hasonló megmozdulása volt. Sajnos úgy látszik van eg yolyan játékosunk aki a "rutin" hatására napról napra gyengébb játékossá válik.

#105065 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2006 - 10:36 PM

Amikor egy vezetőség azt mondja, hogy célunk az első 8 hely valamelyikének megszerzése, az a gyakorlatban annyit jelent, hogy kurvára szeretnénk nyolcadikak lenni. Ezt a célt el is éri a csapat. Így nézve pesze teljes a siker.  

Remélem van még pár igazgató, meg ápolt a celldömölki kórházban, így a jövő is biztosított.

#105066 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 691 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2006 - 09:35 PM

Ezen a meccsen a szívünk a helyén volt, de a fejünk nem. A játékvezető nagyon gyengén vezette a meccset, de ez nem magyarázza sem a védők szarvashibáit, sem a kihagyott ziccereket.

#105067 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2006 - 08:52 PM

Én is tudom, hogy vannak „körülmények”: eső, bíró, sérülések, kapufa, stb., ez az eredmény azonban keretbe foglalja ezt a bajnoki évet. Tavaly nyár végén nem győztük dicsérni a csapatot a nagyberki meccs után, valóban szépen felépítve, szervezetten, jól fociztak. A mai meccsből csak az eredményt látom, de ez marad meg a statisztikákban is. Ezt csak azoknak írom, akik azt feszegetik, honnan hová jutottunk az idén. Számomra a múlt nyári történések után egy pillanatig se volt kérdés, hogy ezzel a vezetőséggel sehová nem jut a Hali, de eddig minden változási lehetőség megbukott az elnök és a polgármester teszefoszaságán. Aki nem képes dönteni, az ne vállaljon közfeladatot!

Lássátok már be végre, hogy itt nem az a kérdés, hogy Grőber vagy Kutasi, vagy Beke, vagy nem Beke, hanem az, hogy akármilyen szinten van-e remény a normális működésre. Mert ha így marad, akkor csak idő kérdése, hogy innen mikor fogunk kiesni.

#105068 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2006 - 11:12 PM

Fortschritt:
Tesóm valszeg veletek tart Újvárosba, ha van hely kocsiban. Majd felhív.
Hajrá Hali!

#105069 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2006 - 05:19 PM

Idézet (Fortschritt @ 2006-5-09, 13:10)
Mr. Chuck Norrisnak is két sárgája van, de Ő sajnos aligha játszhat....

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!

Bocs, félerolvastam, azt hittem azt írod, alighanem játszhat. És már kezdtem elkeseredni.  

#105070 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2393 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2006 - 01:10 PM

Hali++++ jól tudod! Két sárgája van a Guzmics Ricsinek a Micinek, a Rajos Gabinak, a Beke Gabinak, a Balunak meg a Doktor Úrnak. Mr. Chuck Norrisnak is két sárgája van, de Ő sajnos aligha játszhat....

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#105071 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2006 - 07:46 AM

Ne aggódjatok, ha jól tudom Tebe kihagyja a szerdai meccset 3 sárga miatt. Sajnos most is volt durva belépője.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#105072 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2006 - 07:31 PM

Idézet (Miltiades @ 2006-5-08, 14:06)
Abból az egyik gól volt!

A gólunk előtt a fél csapat hibázott, kabaréba illő volt,még nevettem is volna ha nem mi kaptukvolna.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#105073 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2006 - 07:05 PM

A labdát a Beke vesztette el, aztán a Tebeli végignézte, hogyan gurul el a lába mellett.

#105074 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2006 - 02:06 PM

Abból az egyik gól volt!

#105075 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2006 - 12:26 PM

Idézet (köbüki @ 2006-5-07, 09:48)
Idézet (belabo @ 2006-5-07, 00:19)
Klassz. És ki kicsoda?

Csak egyes számban kellett volna írnom. Mindenesetre a Haladás mai helyzetének egyik okozója (a sok közül) a Szegner.
Más.
Aki az Andorka teljesítményével nincs kibékülve az tényleg elfogult vele szemben. Gólpasszt ad, gólt rúg és bátran bejátszotta az egész pályát. Kicsit én is féltem, hogy a tizenegyest kihagyja (amikor a bíró sípolt az Andorka egyből felkapta a labdát), de tényleg bevágta. Miután egyet kihagyott Hévizen és a következőn is eléggé rajta volt a kapus mégis volt bátorsága hazai pályán elvállalni a harmadikat. Tegnap a Tebelin kívűl mindenki jó teljesítményt nyújtott. A harmadik gól után meg örömfocit játszottunk. És ez sem mostanában volt a Rohoncin.

Andorka leigazolásakor nem jártam örömtáncot, de szombaton jó teljesítményt nyújtott.Örülök annak is, hogy egy kihagyott tizenegyes után is gondolkodás nélkül oda áll valaki. Tebeli önmagához képest nem volt rossz(de csak önmagához képest),nem csalódtam benne, a szokásos sárga megvolt.   Nekem Suba teljesítménye tetszett,magabiztosan játszott hátul,két hibát leszámítva.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#105076 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3735 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 10:28 AM

már korábban is írtam,az Andorka leigazolása a vezetőség kevés jó húzásainak egyike volt elkelne még pár ilyen játékos a csapatban.amúgy tegnap tényleg érezhető volt vmi a fiúkon,a küzdés,a tenniakarás...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#105077 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 10:16 AM

ha valaki, akkor az Andorka jól játszott tegnap... és még a Rajosnak, Guzmicsnak, Balassának, Schimmernek sem ment rosszul.

#105078 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 09:52 AM

Idézet (köbüki @ 2006-5-07, 09:48)
Tegnap a Tebelin kívűl mindenki jó teljesítményt nyújtott.

Azért ahhoz képest,hogy most tért vissza egy hosszú kihagyás után,nem volt olyan rossz mint máskor.Bár a sárga lap után féltem,hogy kiállíttatja magát

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#105079 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 09:50 AM

szerintem ebben nem volt semmi istenítés,csak így írták le,hogy milyen erővel és pontosan rúgta,ráadásul jót nevettem rajta mikor olvastam  a másik meg az,hogy Ronaldinho nem sztár  

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#105080 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 09:48 AM

Idézet (belabo @ 2006-5-07, 00:19)
Klassz. És ki kicsoda?

Csak egyes számban kellett volna írnom. Mindenesetre a Haladás mai helyzetének egyik okozója (a sok közül) a Szegner.
Más.
Aki az Andorka teljesítményével nincs kibékülve az tényleg elfogult vele szemben. Gólpasszt ad, gólt rúg és bátran bejátszotta az egész pályát. Kicsit én is féltem, hogy a tizenegyest kihagyja (amikor a bíró sípolt az Andorka egyből felkapta a labdát), de tényleg bevágta. Miután egyet kihagyott Hévizen és a következőn is eléggé rajta volt a kapus mégis volt bátorsága hazai pályán elvállalni a harmadikat. Tegnap a Tebelin kívűl mindenki jó teljesítményt nyújtott. A harmadik gól után meg örömfocit játszottunk. És ez sem mostanában volt a Rohoncin.