Ugrás a tartalomhoz

Még mindig Drazsé

284 replies to this topic

#21 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2006 - 06:27 PM

Drazsé elfogásának hírére erősödött a forint!
Ez mekkora!

http://www.nyugat.hu....cgi?cikk=22486

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 April 2003 - 11:39 PM

Kedves Drazsé!

Vettem magamnak a fáradtságot és regisztráltam ebbe a fórumba. Nos

Mikor veszed már észre azt, hogy milyen nevetséges vagy? Egyszerűen nevetséges és szánalmas az újságod, benne az írásaid.

Egy dolgot mondok neked: sok ember él Szombathelyen, ezek közül sok ember ismert is, vannak rossz és jó oldalaik is, de szerintem egy újságírónak (téged nem neveznélek annak) törekednie kellene arra, hogy tényekről írjon pártatlanul és ne bocsátkozzon találgatásokba pletykákba!

Vedd észre, hogy te így NEM vagy újságíró és magadat járatod le, ezzel azt éred el, hogy nevetséges embere leszel szeretett városunknak.

Hidd el én nem állok senkinek a pártján, csak szeretném ha ezeken a dolgokon elgondolkoznál! Rossz az, amit teszel! Ez már nem az óvoda, ahol gyermekek egymást csúfolják!

Higyj nekem kérlek! Én nem haragszom rád, csak tanácsot szeretnék adni, remélem elfogadod!

A legjobbakat kívánom neked is így húsvét táján:
egy büszke szombathelyi polgár

#23 höszke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 01:04 AM

Nyugat!

híjjátok már meg a drazsét a fórumba !

#24 citromsárga

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2003 - 12:09 PM

Kedves Drazsé!

Tényleg nagyon szórakoztató az újságod, hihetetlen, hogy ennyi hazugságot, mocskot, aljasságot hogy bírsz összegyűjteni! Sokan szórakozunk a "színvonalas" újságodon...

Nem hiába... a víz tetején is mindig a legnagyobb darab sz*r úszik...

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 December 2002 - 11:57 PM

Nem tudom miért hagytad abba annak idején a Haladásró szólókritikai sorozatodat.Perdig avezetők nem szivesen találkoztak ill. mutatkoztak veled./Raszter/. A másik kisérleted is kudarcba Fulladt amikor a nyáron belekostoltál a Biró Péterbe.Tudod ezek már tendenciák és a közvélemény arra gol, hogy.... .Kérünk nehagyd , hogy a Haladás kicsusszon szombathelyről,mert az a Te kudarcod is lesz.

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 December 2002 - 11:42 PM

Nem az ujságod ellen van kifogásom, de hosszú ideje figyellek, és főleg sport témában. Megkérdezném, hogy annak idején miért hallgattál a Haladásró. Kezdetben oly nagy buzgalommal kritizáltad a Clubot./Raszter/ MOst pedig a nyáron próbáltál a Biró Péterbe belekostolni, de szép csendben róla is leszálltál, pedig jó helyen tapogatóztál, már ami a vagyoni helyzetét illeti.Feltehetőleg idő kell, hogy a két témára válasz irjál.Türelmesen kivárjuk.

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 November 2002 - 03:53 PM

Hmm tényleg...

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 November 2002 - 12:07 AM

Hová tűnt a www.drazseszemek.com honlapról az anyag?

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 September 2002 - 10:47 AM

Végre egy tökös gyerek! Csig Szabolcs meglépte azt amit már régen meg kellett volna tennie másoknak is. Úgy látszik Csigó tényleg igazat mond és nincs takargatnivalója!

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 March 2001 - 04:18 AM

Már majdnem elaludtam barangolás közben, de nektek köszönhetően felébredtem, hisz majdnem leestem a székről a röhögéstől. Ez a fórum simán felér bármelyik kabaréval. Egy ismerősöm ajánlotta, hogy mindenképpen olvassam el. Rövid véleményem:A Drazsé egy barom, a Gyimesi cselekedete meg felháborító.

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 March 2001 - 02:12 AM

Mivégre a nagy csend KAKAdukám? Kaptál egy-két hozzászólást, aztán elhallgattál?

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 March 2001 - 04:32 AM

Képzelem milyen élmény lehetett Drazsénak olvasni ezt a fórumot.Aztán mivel egy szűklátókörű eltévejedett majom, nem tudja megérteni, hogy ennyien utálják őt. Így kigondolta, hogy itt mindenki egy. De szerintem is jöhet a szópárbajra, beszállok én is. Meg is nézem mindennap, hogy mi újság itt.

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 March 2001 - 01:08 AM

>Kakadu! Ha te vagy a Drazsé, >akkor a helyedben nem szállnék >itt harcba.Nem értelek, miért ne szállhatna harcba? Szerintem ne akadályozzuk meg, ha mindenáron hülyét akar csinálni magából.

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 March 2001 - 12:29 AM

Egy rövidke ismertetőt osztok meg veletek a kakaduk leggyakoribb betegségéről, a tolltépéséről.A kakaduknál az őrület jele a tolltépés!A tolltépés igen gyakori jelenség a fogságban tartott madaraknál, így a kakaduknál is. Amit az alábbi tényezők okozhatnak: unalom, nem megfelelő takarmányozás, nem megfelelő higiénia, bizonyos bakteriális, gombás fertőzés, paraziták, álmatlanság, a környezetben élő más állatok fel- és eltűnése, és az is, ha nem képes a kakadu kipihenni magát, de a szűk férőhely hajlamosító tényező lehet. Ezeket az egyedeket potenciálisan veszélyezteti a tolltépés. Amikor a tolltépés okát kutatjuk, célszerű a kakadut élettörténetét felkutatni. Ne feledjük, hogy a kiváltó ok általában több tényezőből tevődik össze. A tolltépős egyedet azonnal különítsük el. A betegség kialakulása és lefolyása a következő: a kakadu először farok és szárnytollait kb. 3 centiméterre rágja, majd később mindezt a bőrig folytatja, ritkán még saját bőrét is szétrágja, a madár először tollait veszti el, amit rendellenes vedlés követ. Később a beteg kakadu saját szárnyvégeit, majd szárnyát kezdi el rágni. Az ilyen állat ideges, kiszámíthatatlan. A betegségben szenvedő kakaduhoz csak bőrkesztyűben nyúljunk, mivel a labilis idegzetű madár sérüléseket okozhat. A kór gyakran hasmenéssel is jár. A lehetséges gyógymód: az állatorvos érzéstelenítés mellett eltávolítja a sérült tollakat. A betegségben szenvedő egyedeknél a laboratóriumi vizsgálatok gramm negatív baktériumok jelenlétét mutatták ki, ezért tüneti kezelésre az állatorvosok antibiotikumokat alkalmaznak. Abban az esetben, ha a tünetek 6 hét után sem szűnnek meg, úgy a tudomány jelenlegi állása szerint madarunkon nem tudunk segíteni.A kakaduk tolltépés szindrómájának kóroka még sok fejtörést okoz a kutatóknak. A kór bármely nemű és korú madarat megtámad, de potenciálisan azok a kézzel nevelt példányok veszélyeztetettek, melyekkel korábban sokat foglalkoztak, majd elhanyagolták és nem szerették őket. Végezetül meg szeretném jegyezni, hogy a fent említett betegségeken kívül létezik egy ún. stressz dermatitis. A Kakadu ebben az esetben a lágyéktájékon, mellkason és a háton veszti el tollazatát. A stressz-ok kiderítésénél feltétlenül vegyük figyelembe azt, hogy ezek a beteg kakaduk egymással szemben is agresszívek. A beteg állatok mindig a társaiktól kivert, a ranglétra legalsó fokán álló egyedek. Amennyiben a gyógyszeres kezelés nem vezet eredményre, akkor beteg kakadun nem tudunk segíteni.Ész Ventúra, aki mellesleg végzős állatorvos tanhallgató

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 March 2001 - 10:02 PM

Derrick!Te aztán jól megadtad neki! Gratulálok!

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 February 2001 - 09:27 PM

Kakadu! Ha te vagy a Drazsé, akkor a helyedben nem szállnék itt harcba. Neked a pro és kontra érvelés nem megy, és nem is éred fel a hozzászólók szintjét. Előfordulna, hogy írnának olyat, amit le kellene fordítatnod.

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 February 2001 - 01:56 AM

Azt gondolom, lehetséges, hogy Kakadu néven köszönthetjük a "hatalmas példányszámú bulvárlap főszerkesztőjét" a kedvenc fórumunkban. Ezen állításomat ama feltevésemre alapozom, hogy 13 szóban ennyi hibát véteni nem sokaknak sikerült volna. Ez az egyedi teljesítmény igen különös ismertetőjel. „Robert-f”, ezt E-mail címként robert-f –nek, de írásmód szerint Róbert F.-nek, de helyesebben, és magyarosan: F. Róbertnek kellett volna írni. Megszólításként, pedig a Robi lett volna a legjobban alkalmazható, úgy ahogy Miss Marpl esetében próbálkozott Kakadu vele. Csak hát a regénybéli nagyra tisztelt kollégám a nevét Miss Marpl-ként, és nem Marple-ként használja. Namármost 4 hozzászólásról feljebbről nem nagy teljesítmény egy ötbetűs szót lemásolni, hisz ez nagyon kevesek értelmi szintjét haladja meg. Az már mellékes, hogy a stb. helyett írhatott volna csak úgy egyszerűen többieket. Ennyit az első sorról. A másodikban egy hasonlatot alkalmazva, egy egyszerű főnevet tulajdonnévként tisztelt meg, vajon mi okból? Azonkívül, nem az abszolút éleslátásról árulkodik az, az ismerethiány, hogy bizony nem minden szódásüveg átlátszó. Igaz, a nagy kakadumatricás nem ezek közé tartozik. A harmadik sorban tett megállapítás nehezen értelmezhető, még úgyis, ha az írásjel kikerült volna a mondat végére, ami lemaradt. Hisz tudhatjuk, hogy nem ritkaság az, ha több ember egyetért egy dologban, jómagam is nyugodtan csatlakozhatok a fentebb leírt hozzászólásokhoz, véleményekhez. A több ember korlátlan egyetértését ismerhetjük már egy bulvárlap szerkesztőségéből. Ott aztán mindenki mindig egyetért, a félnótás, a félkegyelmű, a hatökör… Pedig ritkaság az a hatalmas együttgondolkodás, amit ezen a téren megtapasztalhatunk, hisz állandóan ugyanazon helyesírási hibákat alkalmazva megjelenni nem semmi, és, hogy ezt a korrektor (mert újságnál az is van) is így gondolja az már az egyetértés abszolút esetét tükrözi. A dátumokra pedig hogyan lehet ügyelni, lehet, hogy míg hozzászólásom végére érek és elküldöm, arra többen is reagálnak, és akkor az is az én véleményemnek lesz beállítva? Mondjuk, ha nem fognak a két meséből megismert páros dicséretébe, akkor nem nagy baj, kibírom. Hétvégenként és éjszakánként sokan Interneteznek, ez tény. Ócska magyarázat egy személyre fogni a közös valakire, és valakikre irányuló negatív véleményt.Ui.: A véleményem saját, önálló és szabad!

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 February 2001 - 10:48 PM

Robert-f, Miss Marple és stb.!Átlátszó vagy, mint a Szódásüveg.Ügyelhetnél a dátumokra :(((

#39 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 February 2001 - 04:31 AM

Az, hogy Gyimesi nyilatkozik a Drazsénak, az magánügy, az ő magánügye. De ha ezt képviselőként teszi az bizony közügy már. És abban a bizonyos interjúban sütött a mondataiból a gyűlölet és a rosszindulat, szerintem hazudott, méghozzá szemrebbenés nélkül. Baj van vele, ha azt gondolja, hogy mindenki elhiszi amit előadott. Ezek után hihető a Drazséval való kapcsolata is. És ezért nagy árat fog fizetni, sok Fidesz szimpatizáló is el fog fordulni tőle. És is rá szavaztam, de többet nem fogok. A Fideszre szívesen, de a Gyimesire soha!Az meg, hogy elvesztette azt a politikai színezetű pert, amit jogi végzettséggel ő maga indított az ellenzék egyik jeles alakja ellen a képességeit tükrözik. Úgyhogy egy frászt sztárügyvéd ez.

#40 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 February 2001 - 03:33 AM

Tényleg rémlik valami, még a Vas Népében is megjelent, hogy bepereli a Feisztet, mert nem igaz, amit állítani merészelt. Gyimesi mint sztárügyvéd gondolta most aztán majd megmutatja. Hallottunk már sztárügyvédről mostanában. Mi is lett vele? Vagy lesz vele?