Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108671 replies to this topic

#107001 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 02:40 PM

Hátezt nemértem,csütörtökön nem a cellel játszottunk volna?
És milyen technikai probléma lehet ez?A kondics utcai pályá szrtálykol?,vagy mi?Még világítás se kell,két kapunk meg úgytudom van

#107002 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 02:38 PM

tőlem maliból is jöhet csatár, ha rúg 15 gólt, és nem hinném, hogy ez a Bisztrán gyerek annyira rossz lett volna, bár játszani nem láttam bevallom férfiasan....

Erőnlét? Hogy lett volna erőnléte, amikor csapata sem volt
Könyörgöm IGAZOLJUNK VÉGRE

#107003 szasa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 859 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 02:09 PM

A csütörtöki edzőmeccs technikai okok miatt valószínű Répcelakon kerül lejátszásra.

#107004 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 01:40 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-20, 13:12)
Bisztránnal a mérkőzés előtt közölték, hogy bármit csinál sem kell a Halinak, mert a szombathelyi közönség nem kedveli a külföldieket :-).

na ezt ugye nem mondod komolyan?!  

#107005 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 01:12 PM

Bisztránnal a mérkőzés előtt közölték, hogy bármit csinál sem kell a Halinak, mert a szombathelyi közönség nem kedveli a külföldieket :-).
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#107006 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 01:09 PM

Nekem azt magyarázza el egy hozzáértő, hogy annak van-e értelme, hogy valakit lecserélek, majd visszacserélem ugyanazon a mérkőzésen, illetve hogy mindig mindenkit játszatnak. Ha igen, akkor a következő agytorna, amivel segíthetjük a szakmai vezetést:

Hány edzőmérkőzést kellett volna lekötni a vezetésnek az alábbi feltételekkel a bajnokság kezdetéig:

- a keret 20 emberből áll, az emberhátrányos helyzeteket szándékosan nem gyakoroljuk (azaz a 20-ból mindig 11 ember játszik)
- első körben mindenki játszhat minden poszton (ld. Sallér "csatárkodása")
- második körben szűkítjük a feltételt azzal, hogy ugyanazon a poszton játszó játékosok egyidőben nem léphetnek pályára (pl. a Kutasi és a Rózsa is csak kapusként jöhet szóba), illetve a 4-4-2 -es hadrendet használjuk.

Pótvizsgára készülők előnyben. Plusz feladat, hogy a csapat játékosait besorolják a jelentkezők egy-egy posztra.

#107007 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 12:32 PM

"A keddi edzõmeccsen a kezdõcsapatban kapott helyet Zacsovics és Bisztrán: elõbbinek momentuma sem volt a találkozón, utóbbi ugyan többször is megvillant, de sokat elárult erõállapotáról, hogy a 35. percben begörcsölt a lába...Mindkét focistától elköszönt a Haladás szakmai stábja. "

Róluk is ennyit és 2 és fél 7 múlva kezdődik a bajnokság...
Honnan lesz játékos? Nagyon meggyengült a csapat
És mi van azzal a bomba igazolással
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#107008 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 10:36 AM

Pedig az Artner mester még azt is nyilatkozta hogy a héten két gyengébb csapat ellen fogunk játszani...!Hát akkor melyik csapat a gyengébb?Következő pofon csütörtökön???

#107009 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 09:39 AM

Hát azért az Ajkától kikapni szégyen,főleg ilyen simán.A Szombatelyi TV-nek meg lenyilatkozta az Artner,hogy ezen a héten már többet vár játékban a csapattól....

#107010 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 09:20 AM

Idézet (macilaci01 @ 2005-7-19, 20:49)
Hát ez azért nem is olyan kicsi égés

Legalább nem lesz hurráhangulat! Tavaly az összes edzőmeccsen sziporkáztak a fiúk,ennek okán mindenki első osztályról,vagy legalább az első öt hely valamelyikéről beszélt. És tudjuk mi lett a vége ...    

Tudomásul kell vennünk,meg kellene erősíteni a csapatot,de zgye pénzünk az nincs és nem is szívesen jönnek ide az aranylábú gyerekek. :-(
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#107011 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 07:23 AM

Kérdésed alighanem költői. Egy év után nyilvánvaló, hogy bp jelenléte csak egy aktuális hivatkozási alap volt arra, miért nem adnak pénzt a vállalkozók a focira.

#107012 hornorand

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 07:08 AM

Ha nem tévedek, ma van egy éve, hogy sikerült megszabadulnunk a szélhámos biró pétertől! Hol vagytok helyi válalkozók akik mindig a lombard jelenlétére hivatkoztatok?!

#107013 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 10:08 PM

Én persze nem vállalnám, mert öreg vagyok. De a nagynéném csak 98 éves, és ezt az eredményt bármikor elérné a csapattal. Ráadásul 3 percre lakik a Rohonci úttól, én meg 230 km-re :-(. Félretéve a tréfát, ha csak 5 évvel ezelőtt történik ugyanez, tényleg ráhajtottam volna. Mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ebben csak ennyi van. Legkevésbé bírálnám az Artnert, mert ő nagyon jó játékosokat nevelt. Csak ideje lenne továbblépni. Az Artner ugyanolyan áldozata a városvezetésnek, mint a szurkolók, meg a játékosok. Jövőre még eladhatjuk a Borsi Gerit a Belednek. És mindenki tapsikolni fog, indulhatunk végre az nb3-ban.
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#107014 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 10:06 PM

rúgjuk ki az Artnert, és válasszuk már meg végre Belabot edzőnek!

#107015 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 10:03 PM

Mióta kiestünk az nb1-ből, csapatnak nyoma sincs, mindig keres mindenki valami ügyeletes bünbakot. Ezért kellene egy edző végre, aki megpróbálna valami játékot. Mert ez így csak kinszenvedés, és mindíg újabb és újabb bűnbakok fognak születni, de eredmény eleve nem lehet.

#107016 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 09:58 PM

Bizonyára tanulságos volt. De vegyétek már észre, hogy olyan csatár nem fog idejönni, aki egyedül megszerzi a labdát, aztán kicselezi az összes védőt, elfekteti a kapust, és beguritja 10x egy meccsen. Valahogy az egészet kellene rendberakni.

#107017 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 09:56 PM

Hát, van még csiszolgatni való. De fontos, hogy ne vonjunk le túlzó következtetéseket se a Győr legyőzéséből, se a mai vereségből. Amúgy tanulságos volt a mai meccs is...

#107018 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 09:52 PM

Most már vannak játékosok, ideje elkezdeni csapatot is csinálni. Mert előbb-utóbb csak elkezdődik a bajnokság.

#107019 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 09:40 PM

Osztom  

Tavaly Limasszolokat vertünk, mi lett a vége
Ha most kikapunk és az ellenkezője történik a végén rohadt boldog leszek

#107020 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2005 - 09:38 PM

Ez legyen a legnagyobb bajunk :-))