Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Tóth Bálint, a Lombard Fc Haladás edzője

22 replies to this topic

#1 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 08 April 2004 - 08:16 PM

A fórumunkat ezennel lezártnak tekintjük, köszönjük a kérdéseket és a válaszokat!

nyugat.hu

#2 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 08 April 2004 - 02:54 PM

Nezocsalogatashoz egy jo otlet lehetne, hogy edzomeccs kereteben meghivni kulfoldi csapatokat. Elegendo lenne egy angol diviso 1-es csapat. Szerintem 20.000-en lennenk.
Persze erzem, hogy ez alom egyenlore.
Tovabbi sok sikert.

#3 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:40 PM

Idézet (BaLee @ 2004-4-08, 12:40)
Tisztelt Tóth Úr!

Üdvözlöm én is a csapatnál.
Gratulálok a tegnapi játékhoz a csapatnak és Önnek is!

Ha néha internet közelbe fér vagy esetleg rendszeresen használja a netet a www.haladas.hu fórumaira benézhetne mivel ott páran elvitatkozgatunk és a jobbító hozzászólásaink között talán talál használhatót is.

Lenne pár meglátásom, javaslatom, kérdésem:

- Tegnap mi okból váltotta le Szűcsöt Czeglédire? Nem az öngólja miatt mondom, az bárkivel megesik de Czeglédi sajnos nem túl gyors ember és kaphattunk volna róla még 1-2 gólt ha nem segítik ki a társak vagy a kapus. Leandro szinte szabadon keverhetett elől utána. Cserénél már többen jelenzték a lelátón, hogy ez a csere nem volt jó ötlet,
- Nem tudom mivel tudja motiválni a fiúkat, de mintha egy más csapatot láttunk volna tegnap, a Bozsik féle szenvedés után.
- Gondolom Ön is mondja a játékosoknak de ilyenre jobban kellene figyelniük, hogy ha hazai pályán döntetlenre áll a meccs, vagy neadj isten vezet az ellenfél akkor szabadrúgásnál vagy szögletnél legalább 1-2 ember maradjon elől, mert ha kivágjuk a labdát akkor így biztos az ellenfélhez kerül, de ha van valaki elől aki esetleg képes megtartani (Illés, Somfalvi meg ilyenekre gondolok) akkor esetleg még jöhetünk mi kontrával.
- Az ilyen felfogású játékkal - ami tegnap volt - lehet csak visszacsalogatni a nézőket a stadionba és ilyen játékkal előbb utóbb a gólnak is össze kell jönnie végre és akkor nem lesznek gondaink.
- Edzésen Tóth Peti nem gyakorolja külön a szabadrúgásokat? Mert nem is emlékszem mikor találta el utoljára legalább a kaput szabadrúgásból, pedig szinte mindig ő rúgja és rúgott idén is már 8-10-et biztos. Arról nem is beszélve, hogy tegnap az elején minden passza rossz volt egy normális beadást nem tudott berúgni, mindig a kapu mögé ment.
- Kiesési gondjaink talán nem lesznek, nyáron melyik poszto(ko)n szeretne erősíteni a gárdán? Mi lehet a reális esély a következő 16 csapatos bajnokságban?
Ha itt egy középcsapat lenne, akkor állandóan kint lenne 6-7000 ember ami azért jelentős jegybevételt jelent a klubnak is.

Sok sikert a csapattal!

Hajrá HALI!!!

Kedves BaLee!

Rövidesen rendelkezésemre fog állni egy laptop, amelyen ígérem, rendszeresen fogom olvasni a honlapot, és a fórumba is be fogok kapcsolódni. Bár a bajnokság sűrű menete lehet, hogy behatárolja ezeket az időpontokat.  

A tegnapi mérkőzésen sajnos a Szűcs Misi megsérült, és ezért kellett kényszerből lecserélnem Czeglédire.

Hogy mivel tudom a fiúkat motíválni, az legyen az én titkom, és ha a bajnokság végén igénylejk, akkor majd elmondom.

Egyetértek a gondolataival, a játékfelfogásról tett megjegyzésével kapcsolatban, mert a néző ottléte mindennél fontosabb.

Az edzésen nem csak Tóth Peti, hanem rajta kívül három-négy játékos gyakorolja a szabadrúgásokat meg a tizenegyeseket, mert bízom benne hogy valakinek egyszer már végre valakinek "elsül" a lába.

Reméljük nem lesznek kiesési gondjaink, és azt követően nem is lehetnek más céljaink, mint 6-7000 ember kintléte, hiszen akkor ez azt jelenti, hogy jó a csapatunk.

Hajrá HALI!!!

Tóth Bálint

#4 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:30 PM

Idézet (Guest @ 2004-4-08, 12:25)
A helyi SZDSZ nemrégiben kijelenetette, ha rajtuk múlik megszüntetnék a csapat (mivel profi) közpénzből való támogatását. Ön szerint jogos lenne ez?

Tisztelt Hallli!

A politika nem a profilom, éppen ezért a válaszom: ?!....

T.B

#5 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:29 PM

Idézet (Gergo79 @ 2004-4-08, 10:17)
Tisztelt Tóth Úr!

Örülök ,hogy a játékosok helyét megtalálta a pályán,nem úgy,mint elődje.

Sok sikert,bizunk magába!

A fradi+a zte elmehet a p....ba!!!!
Csabán nyerünk,a többi meg nem lényeg.
HVFC Hooligans.

Üdvözlet Gergo79!

Köszönöm a bizalmat! Minket is ez a gondolat vezérel a békéscsabai mérkőzéssel kapcsolatba.

T.B

#6 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:27 PM

Idézet (Fortschritt @ 2004-4-07, 20:56)
Tisztelt Tóth Bálint!

Mindenek előtt gratulálok Önnek: Ön lett a legnagyszerűbb közönséggel rendelkező csapat, a Lombard FC-Haladás szakmai igazgatója !

Milyen érzések dúlnak Önben, amikor azt látja, hogy egy olyan csapat edzője, amely csapat a szerencsével sajnos még köszönő viszonyban sincsen? 3 meccs, 3 kapott gól, 2 tiziből, 1 öngól.... Több, mint pech...

Látni fogjuk-e Békéscsabán ismét, (mint ahogy az Pécsett is volt), hogy ez a csapat képes gyors kontrákat vezetni, és 3-4 passzból eljutni az ellenfél kapuja elé?

Kap-e lehetőséget a bal oldalon Sorin Bucuroaia? Tóth Petit nagyon bizonytalannak éreztem a szerdai meccs első félidejében, és igaz, a román fiú eddig csak a zete ellen kapott egy rövid időt, de akkor a Soninak nagyszerű labdát adott, sajnos kimaradt....

Úgy érzem, remekül megtalálta a helyét Kajszinak, Jagó nagyon kell hátra, Farek pedig a Pécs ellen, és a szerdai meccsen is jól játszott (remélem, most ehhez a Farekhez szokhatunk hozzá
)!

Sok sikert a Halival, munkájához jó egészséget kívánok!

Hajrá Hali!

Tisztelt Fortschritt!

Köszönöm a Gratulációt, de azokat az érzéseket, amikét én és a munkatársaim átéltünk ezeknél a szituációknál, az már emberpróbáló volt.
A békéscsabai mérkőzésen reméljük lesz lehetőségünk arra, hogy egy vagy  két kontratámadásból eredményesek tudunk lenni, és az három ponthoz segít minket.
Jó a Tóth Petivel kapcsolatos észrevétele, gondolkodom a Sorin  Bucuroaia esteleges játékán, de vele kapcsolatban nem vagyok megelégedve az edzésmunkájával, és rendkívül nehéz a kommunikáció vele.

Jó a másik meglátása is, hiszen Kajszi, Jagó és Farek is kitűnően játszottak az utóbbi két mérkőzésen.

Viszlát:
Tóth Bálint

#7 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:19 PM

Idézet (Guest @ 2004-4-07, 11:24)
Tisztelt Tóth Úr!

Gondolja-e, hogy hosszabb távon is kitart a háromvédős rendszer mellett, esetleg nyártól néhány célirányos erősítés után várható- e változás a játékrendszerben?

Milyen posztokon erősítené meg a csapatot?

Mit szól a "közönségcsalogató" sorsoláshoz? (Egy kivétellel minden hazai meccs szerdán)

Kedves Timo!

A sok sérülés illetve sárgalapok miatt kevés a védőjátékosunk, éppen ezért előre nem tudok tervezni, hanem az adott játékoskeretből kell kialakítanom az adott mérkőzésen a legjobb szerkezetet. Mert az edző tervez, sajnos a körülmények ezt nagyban megváltoztathatják. A hosszútávú tervekről most még nem kívánok beszélni, mert annál fontosabb, hogy végre nyerjünk meg egymás után két mérkőzést.
A sorsolás kapcsán pedig az a vélemémnyem: ez van, ezt így kell elfogadnunk.

Üdv:
Tóth Bálint

#8 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:14 PM

Idézet (Guest @ 2004-4-07, 07:54)
Tisztelt Tóth úr!

Milyen ma az edzök helyzete a magyar labdarugásban? Mintha minden kudarcra egy megoldás létezne: az edzöcsere. Ön is azt nyilatkozta a honlapnak: egy edzö mindig tartsa bepakolva a böröndjét...
Pedig, ha jól megnézzük, úgyanazok az edzök járnak körbe-körbe a csapatoknál.

Jó munkát!

D.J.

Kedves D.J!

Valóban úgy van, hogy most is két táskával jöttem Szombathelyre, és az egyiket még mindig nem pakoltam ki, pedig nagyon szeretnék eredményes és jó munkát végezni, mert hosszú labdarúgó-pályafutásom, és ennél rövidebb edzői munkásságom alatt bebizonyosodott, hogy Szombathelyen imádják a futballt. És ahogy így szeretik, ott én örömmel dolgozom. A csapatnak és a közönségnek együtt kell lélegeznie. Ezekért a célokért minden munkára hajlandó vagyok.

Viszlát:
Tóth Bálint

#9 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:09 PM

Idézet (KRobi @ 2004-4-06, 23:16)
Tiszteletem Tóth Úr!

Ön milyen csapatotnak ismerte meg a HALADÁSt?
Milyen lehetőségek vannak a gárdában?
Lehetünk-e meglepetést okozó csapat Őszre?

U.i.:Nekünk a HALI akkor is a CSAPATUNK marad ha az Nb1/b-ben játszik de ugye ezt nem engedik, sem Ön sem a Fiúk?
Tisztelettel és a HALI iránti örök Odaadással:

Kedves Krobi!

A Haladásnak egy jó középcsapatnak kell lennie, amely kicsalogat a pályára mérkőzésenként hat-hétezer embert. Ez csodálatos dolog lenne, mert annál borzasztóbb nincs, mint amikor üres a stadion. Azért fogunk dolgozni nagyon sokat a jövőben is, hogy ez így legyen. Az NB/B-nek pedig jelen pillantban nincs aktualítása, és reméljük, nem is lesz, mert mi nagyon nem szeretnénk.

Üdv:
Tóth Bálint

#10 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:05 PM

Idézet (Zsé @ 2004-4-06, 22:32)
Tóth Úr!

Mi a véleménye Czeglédy Balázs játékáról? Van-e esély, hogy bekerül a kezdőbe? Szerintem nagyon tehetséges!

Tisztelt ZSé!

Czeglédy Balázs valóban tehetséges, csak rajta illetve rajtam múlik, mikor és mennyit játszik a csapatban.

Üdv:
Tóth Bálint

#11 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 02:03 PM

Idézet (Lewis @ 2004-4-06, 19:27)
Üdvözletem Tóth Úr!

Akkor a kérdéseim:
1. (joyee már utalt ugyan rá) Mi a helyzet Nélioval és az argentín Cotera-val?? Sérültek? És amúgy milyen véleménnyel van a brazil exválogatott csatárról? (márha ennyi idő alatt "kiismerte")
2. Ön szerint a rájátszás végére behozható lenne a csapat a 7-8-9. hely valamelyikére. Mert most már olyan meccsek jönnek csak, amiket meg lehet, meg KELL nyernünk! + Idegenben is pontot, pontokat KELL szereznünk.
3. Tényleg olyan rossz kondiban hagyta a fiúkat önre a Bozsik?
4. Ha ki kéne emelni a csapatból 5-6 olyan játékost akivel eddigi szombathelyi munkája alatt meg van/volt elégedve, kik lennének azok? (Persze ismerem az edzői mondókát, "hogy a fiúk, mint csapat egészek, nem igen lehetne kiragadni belőllük..." De azért mégis. )

Válaszait előre is köszönöm!
Remélem továbbra is a 3-5-2-es felállást választja! Tetszetősen megy így a csapatnak. Jó meglátás volt a Tüske Roli középpályára tétele, és a Kajszi "belső középpályássá" változtatása.  

Hajrá Hali!!

Tisztelt Lewis!

Sajnos a rájátszásban mindenegyes mérkőzés hatpontos, éppen ezért a jelszó nem lehet más, mint az, hogy idegenből elhozni egy pontot, a hazait pedig megnyerni, vagy fordítva. Így összegezve, a csapat azon a helyen tudna végezni, amellyel mindannyian meg lennék elégedve. Persze tudom, mindez csak elmélet, és nagyban szerepet játszik az eredményességben a szerencse, az ellenfél, a játékvezető, és a saját szurkolóink.

Másik kérdésére válaszolva elmondhatom, hogy a fiúk gyorsasági állóképessége egyenlő volt a nullával. A dinamika mint olyan hiánycikk volt a lábukban. De már kezdünk rendbejönni.

Végezetül nem tudok kiemelni egyetlen játékost sem, és nem is akarok. Mert ezeket az eredményeket a csapat és az edző közösen érte el.

Észrevételével pedig egyetértek...

Üdvözlettel:
Tóth Bálint

#12 Guest_Tóth Bálint_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 01:54 PM

Idézet (joyee @ 2004-4-06, 16:58)
Tiszteletem Tóth Úr.

Először is engedje meg hogy így az interneten keresztül is köszöntsem a Halinál.

Kérdésem a köv. lenne : véleménye szerint, azok a játékosok, akik ideszerződtek a szünetben. valóban segítségére lehetnek e a csapatnak, vagy csak azért kerültek ide, mert a szurkolókat élénkíteni kellett.
Nelio újra itt van. mi a gond? ismerem a srácot, nem akarom elhinni hogy ekkora gondok vannak a sérülésével.van e valami olyan hátsó dolog, amit mi nem tudunk, ami miatt mellőzik.
Mert azt szerintem mindketten úgy gondoljuk, hogy tapasztalatával nem lenne hátrányban a csapat, sőt, kétezer emberrel több venne jegyet.

Vannak e olyan spílerek, akik nem érzik a dolgukat, nem teszik oda magukat, és Ők milyen szankciókban részesülnek?( neveket szeretnénk)

Elégedett e a hazai szurkolókkal?
Mekkor időre van szükség a jelenlegi állománynak ahhoz, hogy újra szórakoztató focit produkáljanak?egyáltalán Ők tudnak e szórakoztatni?

Ugye, megevrjük a zte-t a rájátszásban!  

Köszönöm szíves válaszát.
Hajrá Hali!!!

Kedves Hali-szurkoló!

1: Bízom benne, hogy akik a szünetben idekerültek játékosok, azok segíteni fognak abban, hogy a csapat osztályozó nélkül benn maradjon az NB1-ben. Gondolok itt elsősorban Illés Bélára, aki rövidesen ismét a Hali-szurkolók kedvence lesz.

2: Sajnos a Nelionak ideérkezésem után a második edzésen kiújúlt egy régi izomsérülése. Reményeink szerint másfél hét múlva a játékra alkalmas lesz.

3: Rövidesen értesülni fognak arról, ha lesznek a csapatban ilyen játékosok mert azok sűrűn fognak játszani a juniorban. Vagy úgy fognak járni, mint az argentin Cotera, aki kétszer késett, harminc percet illetve egy órát az edzésről, majd egy más alkalommal idegi fáradságra panaszkodva felmentést kért. Ennek következménye, hogy a Haladás felbontotta vele a szerződést. Nekem olyan játékosra nincs szükségem a keretben, aki nem tesz meg mindent annak az érdekében, hogy   a csapat ennél sokkal de sokkal jobban szerepeljen, ahogy azt a közönség elvárja tőlünk.

4: Bár a csapat lenne olyan jó, mint a Hali szurkolótábora, de reméljük hogy hamarosan több öröme lesz a szurkolóknak a csapatban.

5: Természetesen azon vagyunk, hogy visszavágjunk a ZTE-nek, nem feledve a 4:0 és a legutolsó 1:0-lás vereségünket.

Üdvözlettel:
Tóth Bálint

#13 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 08 April 2004 - 12:40 PM

Tisztelt Tóth Úr!

Üdvözlöm én is a csapatnál.
Gratulálok a tegnapi játékhoz a csapatnak és Önnek is!

Ha néha internet közelbe fér vagy esetleg rendszeresen használja a netet a www.haladas.hu fórumaira benézhetne mivel ott páran elvitatkozgatunk és a jobbító hozzászólásaink között talán talál használhatót is.

Lenne pár meglátásom, javaslatom, kérdésem:

- Tegnap mi okból váltotta le Szűcsöt Czeglédire? Nem az öngólja miatt mondom, az bárkivel megesik de Czeglédi sajnos nem túl gyors ember és kaphattunk volna róla még 1-2 gólt ha nem segítik ki a társak vagy a kapus. Leandro szinte szabadon keverhetett elől utána. Cserénél már többen jelenzték a lelátón, hogy ez a csere nem volt jó ötlet,
- Nem tudom mivel tudja motiválni a fiúkat, de mintha egy más csapatot láttunk volna tegnap, a Bozsik féle szenvedés után.
- Gondolom Ön is mondja a játékosoknak de ilyenre jobban kellene figyelniük, hogy ha hazai pályán döntetlenre áll a meccs, vagy neadj isten vezet az ellenfél akkor szabadrúgásnál vagy szögletnél legalább 1-2 ember maradjon elől, mert ha kivágjuk a labdát akkor így biztos az ellenfélhez kerül, de ha van valaki elől aki esetleg képes megtartani (Illés, Somfalvi meg ilyenekre gondolok) akkor esetleg még jöhetünk mi kontrával.
- Az ilyen felfogású játékkal - ami tegnap volt - lehet csak visszacsalogatni a nézőket a stadionba és ilyen játékkal előbb utóbb a gólnak is össze kell jönnie végre és akkor nem lesznek gondaink.
- Edzésen Tóth Peti nem gyakorolja külön a szabadrúgásokat? Mert nem is emlékszem mikor találta el utoljára legalább a kaput szabadrúgásból, pedig szinte mindig ő rúgja és rúgott idén is már 8-10-et biztos. Arról nem is beszélve, hogy tegnap az elején minden passza rossz volt egy normális beadást nem tudott berúgni, mindig a kapu mögé ment.
- Kiesési gondjaink talán nem lesznek, nyáron melyik poszto(ko)n szeretne erősíteni a gárdán? Mi lehet a reális esély a következő 16 csapatos bajnokságban?
Ha itt egy középcsapat lenne, akkor állandóan kint lenne 6-7000 ember ami azért jelentős jegybevételt jelent a klubnak is.

Sok sikert a csapattal!

Hajrá HALI!!!

#14 Guest_hallli_*

• Guests

Elküldve: 08 April 2004 - 12:25 PM

A helyi SZDSZ nemrégiben kijelenetette, ha rajtuk múlik megszüntetnék a csapat (mivel profi) közpénzből való támogatását. Ön szerint jogos lenne ez?

#15 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 08 April 2004 - 10:17 AM

Tisztelt Tóth Úr!

Örülök ,hogy a játékosok helyét megtalálta a pályán,nem úgy,mint elődje.

Sok sikert,bizunk magába!

A fradi+a zte elmehet a p....ba!!!!
Csabán nyerünk,a többi meg nem lényeg.
HVFC Hooligans.

#16 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2394 Hozzászólás:

Elküldve: 07 April 2004 - 08:56 PM

Tisztelt Tóth Bálint!

Mindenek előtt gratulálok Önnek: Ön lett a legnagyszerűbb közönséggel rendelkező csapat, a Lombard FC-Haladás szakmai igazgatója !

Milyen érzések dúlnak Önben, amikor azt látja, hogy egy olyan csapat edzője, amely csapat a szerencsével sajnos még köszönő viszonyban sincsen? 3 meccs, 3 kapott gól, 2 tiziből, 1 öngól.... Több, mint pech...

Látni fogjuk-e Békéscsabán ismét, (mint ahogy az Pécsett is volt), hogy ez a csapat képes gyors kontrákat vezetni, és 3-4 passzból eljutni az ellenfél kapuja elé?

Kap-e lehetőséget a bal oldalon Sorin Bucuroaia? Tóth Petit nagyon bizonytalannak éreztem a szerdai meccs első félidejében, és igaz, a román fiú eddig csak a zete ellen kapott egy rövid időt, de akkor a Soninak nagyszerű labdát adott, sajnos kimaradt....

Úgy érzem, remekül megtalálta a helyét Kajszinak, Jagó nagyon kell hátra, Farek pedig a Pécs ellen, és a szerdai meccsen is jól játszott (remélem, most ehhez a Farekhez szokhatunk hozzá
)!

Sok sikert a Halival, munkájához jó egészséget kívánok!

Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#17 Guest_timo_*

• Guests

Elküldve: 07 April 2004 - 11:24 AM

Tisztelt Tóth Úr!

Gondolja-e, hogy hosszabb távon is kitart a háromvédős rendszer mellett, esetleg nyártól néhány célirányos erősítés után várható- e változás a játékrendszerben?

Milyen posztokon erősítené meg a csapatot?

Mit szól a "közönségcsalogató" sorsoláshoz? (Egy kivétellel minden hazai meccs szerdán)

#18 Guest_D.J._*

• Guests

Elküldve: 07 April 2004 - 07:54 AM

Tisztelt Tóth úr!

Milyen ma az edzök helyzete a magyar labdarugásban? Mintha minden kudarcra egy megoldás létezne: az edzöcsere. Ön is azt nyilatkozta a honlapnak: egy edzö mindig tartsa bepakolva a böröndjét...
Pedig, ha jól megnézzük, úgyanazok az edzök járnak körbe-körbe a csapatoknál.

Jó munkát!

D.J.

#19 KRobi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2004 - 11:16 PM

Tiszteletem Tóth Úr!

Ön milyen csapatotnak ismerte meg a HALADÁSt?
Milyen lehetőségek vannak a gárdában?
Lehetünk-e meglepetést okozó csapat Őszre?

U.i.:Nekünk a HALI akkor is a CSAPATUNK marad ha az Nb1/b-ben játszik de ugye ezt nem engedik, sem Ön sem a Fiúk?
Tisztelettel és a HALI iránti örök Odaadással:
EGY SZERELEM, EGY ÉLET, EGY VALLÁS, HALADÁS!!!!

#20 Zsé

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2004 - 10:32 PM

Tóth Úr!

Mi a véleménye Czeglédy Balázs játékáról? Van-e esély, hogy bekerül a kezdőbe? Szerintem nagyon tehetséges!