Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Détári Lajos

34 replies to this topic

#21 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:31 AM

Idézet (nagy-hali @ 2003-6-05, 11:46)
Hello Döme!
Azt hisezm ,a vasárnapi meccs után sokkal okosabbak leszünk a feljutást illetően,én inkább szakmai dolgot szeretnék megkérdezni.
Nem lehetséges-e ,hogy a Farkas V-t a közzéppályára lenne job rakni,mert amit hátul néha művel,az kész életveszély,viszont volt egy-két olyan megmozdulása a támadásban,amit lehetne a középályán kamatoztatni.
Másik kérdés,hogy a Czege tényleg ennyit sérült-e,vagy nálad se fér be a csapatba.
És még egy,hogy a Németh Tomi miért kap ilyen kevés lehetőséget?
Sikeres munkát:
hajrá Hali

Kezdjük a Farkassal. Egy nagyon tehetséges játékos, mondhatnám azt is, meghatározó játékosa a csapatnak. Jó teljesítményt nyújt sorozatban, de egyetértek veled, néha-néha becsúszik nála egy-egy nagy hiba. Azon dolgozunk, hogy ezeket kijavítsuk.

A Czeglédi egy nagyon tehetséges utánpótlás válogatott játékos, aki nagy jövő előtt áll. Amióta én idekerültem, sokat foglalkozom vele, biztos vagyok benne, hogy nagyon-nagyon sok lehetőséget fog kapni. Egyelőre meg kell elégednie azokkal a lehetőségekkel, amit kap, s akkor kell jó teljesítményt nyújtania.  

A Németh Tomi idáig minden mérkőzésen játszott. Több poszton használható játékos, akivel nagyon meg vagyok elégedve. De tudni kell, hogy csak 10 mezőny játékos léphet pályára a kezdő 11-ben. ezáltal sajnos vannak olyanok, akik kimaradnak. A Tomira úgyanúgy számítok, mint idáig.

#22 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:24 AM

Idézet (nyugat @ 2003-6-05, 10:52)
Gergo79 kerdese volt:

Hello Döme!

Én is hasonló dolgokra lennék,kiváncsi.1.Mégpedig:előre mondom,nem szidni akarok senkit,de ha mondjuk nem 1 kezen megszámolható szombathelyi játékos futna ki a gyepre,hanem legalább a duplája,nem gondolod,hogy mégnagyobb elánnal harcolnának?Leszögezem,nincs gond addig amig jönnek az eredmények,ami most jön is,de sajnos még nindig parázhatunk,hogy felkerülünk e.Ami lehet ,hogy e vázlat alapján elkerülhető lett volna.Ebből adódik a 2.kérdés,vagy inkább tanács:Ha ismét NB1-be leszünk,remélem nem az idegenlégiósok teszik ki majd a csapat gerincét.?Hol van most az utánpotlásunk ,ami az elmúlt években termelte a szintet megütő játékosokat?Őket miért ne lehetne kipróbálni élesbe?

Emellet viszont gratulálok eddigi eredményeidhe.Én bizom benne ,hogy megéred a pénzed,hiszen csak a feljutás az elfogadható ,amiben nagyon bizunk.A jővőbe is sok sikert kivánok a csapatnak és neked!

Jelen pillanatban 6-7 szombathelyi játékos van a keretben. Ebből 5 állandó játékos, aki mindig pályán van. Én egy kész keretet kaptam, nem én alakítottam ki. Csak azok közül tudok választani, akik most itt vannak. Az utánpótlást figyelemmel kísérjük, már most tudjuk, hogy kik azok a játékosok, akikre jövőre számítunk. Én is annak a híve vagyok, hogy magyar játékos legyen a keretben, és az játszon, ne a külföldi. De ha találunk olyan külföldit, aki meghatározó embere lehet a csapatnak, akkor le fogjuk igazolni.

Köszönöm a jókívánságokat! Cél az NB I!

#23 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:18 AM

Idézet (MODERATOR @ 2003-6-05, 09:04)
Tisztel Détári úr!

Először is gratulálok az eddigi eredményekhez. Remélem feljutunk. Csak annyit kérek öntől, hogyha ez sikerül, ősszel  a lehetőségekhez mérten támadó focit láthassanak a drukkerek, és olyan focit, amely stilusos, nem olyant mint amilyet a legtöbb első osztályú csapattól látni, hanem amilyet legutóbb a Szentes féle csapattól lkaptunk. Persze tisztában vagyok vele, ehez megfelelő játékos keret is kell, és ez nem csak önön múlik. Ön mit gondol, milyen posztokon kell majd erősíteni elsősorban? Lehetséges hogy volt Haladás játékosokat is igazoljon a klub (pl. a Győrnél szabadlistára tett Baumgartner)? A Bükről visszatérő fiatalok milyen erősítést jelenthetnek majd Ön szerint?
Előre is köszönöm válaszait, sok sikert kivánok a jövőre nézve! HAJRÁ HALI!

foreverhaladás

Természetesen támadó futballt csak megfelelő játékosgarnitúrával lehet játszani. Az elmúlt mérkőzéseken a csapat öt támadó szellemű játékossal állt fel, és ezt próbáljuk a további mérkőzéseken is folytatni.

Az erősítésekkel kapcsolatban tudjuk, hogy kik azok a játékosok, akik Szombathelyről kerültek el, és esetleg visszajönnének játszani, és erősítést is jelentenének a csapatnak.

A büki fiatal játékosok is képben vannak. Tudjuk, kik azok a tehetséges játékosok, akikkel el tudnánk képzelni a jövőt. De azt hiszem, most az a legfontosabb, hogy a csapat a hátralévő öt mérkőzésre koncentráljon és kiharcolja a  feljutást.

#24 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:13 AM

Idézet (MODERATOR @ 2003-6-05, 09:03)
Üdv Mester!

Jó látni alelátórol , hogy végre jönnek az eredmények.De azért az ön véleménye is érdekelne:
Milyenek az esélyeink a feljutásra?
Támogatja asokunk által fontos erősítését a csapatnak?(mármint játékos igazolás terén)
És egy utólsó kérdés:Ön szerint fontosnak érzik a  játékosok a Haladás nevet?
Köszönöm előre is a válaszát!

Üdvözletem

Csak a Hali!  

HVSE

Jók az esélyeink a  feljutásra. Ehhez az egyik állomás, hoyg vasárnap megnyerjük a megyei rangadót.

A csapat vezetősége már tett lépéseket annak érdekében, hogy megerősítsük a csapatot.

A játékosok nagyon is átérzik, hogy a Haladás egy nagy múltú egyesület, de viszont most a csapatot Lombard FC Haladásnak hívják, és ebből a játékosok között soha, semilyen probléma nem adódott.

#25 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:09 AM

Idézet (MODERATOR @ 2003-6-05, 09:02)
Tisztelt Détári Lajos!

Nagy büszkeséggel tölt el,hogy egy világszerte elismert labdarugó(remélem edzőként is az lesz)tölti be a Haladás vezetőedző posztját! Nagyon bizunk benned és a csapatban,hogy összel ismét elsőosztályu találkozokra járhatunk!! Sok szerencsét neked,nektek és nekünk!                                                                        HALI FOREVER!!

üdv. vasilasi!

Tisztelt Vasilasi!

Köszönjük a jókivánságokat! Reméljük, tényleg megvalósul ez, és jövőre NB I-es mérkőzéseket láthattok. Ehhez nagy összefogásra van szükség, és remélem, végig a csapat mögött fogtok állni és segítetek abban, hogy megvalósítsuk ezt a célt.

#26 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:07 AM

Idézet (MODERATOR @ 2003-6-05, 09:02)
Hajrá Döme!
Jövöre esetleg te is játszhatnál csatár poszton!

--------------
Hajrá Hali!

V.Smith18

Üdvözlöm!

Úgy vélem, nagyon sok jó csatára, játékosa van a Lombard FC Haladásnak, és ha jővőre rám szükség lehet a kispadon, az csak mint edző.

#27 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:04 AM

Idézet (quintus @ 2003-6-05, 08:41)
Nem igazán tudom figyelmen kívül hagyni, hogy fénykorodban is az volt lényegében, ami ma: barátságos meccseken tudunk néha - ahogy anno a hollandokat odakint elvertétetek, szép volt -, de amint élesben megy a dolog, rögtön következik egy kiábrándulás, lásd a szovjetek elleni hat-nullát... Nem gondolod, hogy azért a magyar átlagból egyre inkább kirívó jövedelemért illene végre játékosnak és edzőnek egyaránt több teljesítményt felmutatni?!

Úgy gondolom, hogy az a vezetők feladata, hogy olyan szerződéseket és célirányos prémium rendszert dolgozzanak ki, hogy a játékosok és az edzők csak akkor keressenek jól, ha elérik a célkitűzést

#28 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 246 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 11:46 AM

Hello Döme!
Azt hisezm ,a vasárnapi meccs után sokkal okosabbak leszünk a feljutást illetően,én inkább szakmai dolgot szeretnék megkérdezni.
Nem lehetséges-e ,hogy a Farkas V-t a közzéppályára lenne job rakni,mert amit hátul néha művel,az kész életveszély,viszont volt egy-két olyan megmozdulása a támadásban,amit lehetne a középályán kamatoztatni.
Másik kérdés,hogy a Czege tényleg ennyit sérült-e,vagy nálad se fér be a csapatba.
És még egy,hogy a Németh Tomi miért kap ilyen kevés lehetőséget?
Sikeres munkát:
hajrá Hali

#29 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 10:52 AM

Gergo79 kerdese volt:

Hello Döme!

Én is hasonló dolgokra lennék,kiváncsi.1.Mégpedig:előre mondom,nem szidni akarok senkit,de ha mondjuk nem 1 kezen megszámolható szombathelyi játékos futna ki a gyepre,hanem legalább a duplája,nem gondolod,hogy mégnagyobb elánnal harcolnának?Leszögezem,nincs gond addig amig jönnek az eredmények,ami most jön is,de sajnos még nindig parázhatunk,hogy felkerülünk e.Ami lehet ,hogy e vázlat alapján elkerülhető lett volna.Ebből adódik a 2.kérdés,vagy inkább tanács:Ha ismét NB1-be leszünk,remélem nem az idegenlégiósok teszik ki majd a csapat gerincét.?Hol van most az utánpotlásunk ,ami az elmúlt években termelte a szintet megütő játékosokat?Őket miért ne lehetne kipróbálni élesbe?

Emellet viszont gratulálok eddigi eredményeidhe.Én bizom benne ,hogy megéred a pénzed,hiszen csak a feljutás az elfogadható ,amiben nagyon bizunk.A jővőbe is sok sikert kivánok a csapatnak és neked!

#30 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 09:04 AM

Tisztel Détári úr!

Először is gratulálok az eddigi eredményekhez. Remélem feljutunk. Csak annyit kérek öntől, hogyha ez sikerül, ősszel  a lehetőségekhez mérten támadó focit láthassanak a drukkerek, és olyan focit, amely stilusos, nem olyant mint amilyet a legtöbb első osztályú csapattól látni, hanem amilyet legutóbb a Szentes féle csapattól lkaptunk. Persze tisztában vagyok vele, ehez megfelelő játékos keret is kell, és ez nem csak önön múlik. Ön mit gondol, milyen posztokon kell majd erősíteni elsősorban? Lehetséges hogy volt Haladás játékosokat is igazoljon a klub (pl. a Győrnél szabadlistára tett Baumgartner)? A Bükről visszatérő fiatalok milyen erősítést jelenthetnek majd Ön szerint?
Előre is köszönöm válaszait, sok sikert kivánok a jövőre nézve! HAJRÁ HALI!

foreverhaladás

#31 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 09:03 AM

Üdv Mester!

Jó látni alelátórol , hogy végre jönnek az eredmények.De azért az ön véleménye is érdekelne:
Milyenek az esélyeink a feljutásra?
Támogatja asokunk által fontos erősítését a csapatnak?(mármint játékos igazolás terén)
És egy utólsó kérdés:Ön szerint fontosnak érzik a  játékosok a Haladás nevet?
Köszönöm előre is a válaszát!

Üdvözletem

Csak a Hali!  

HVSE

#32 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 09:02 AM

Tisztelt Détári Lajos!

Nagy büszkeséggel tölt el,hogy egy világszerte elismert labdarugó(remélem edzőként is az lesz)tölti be a Haladás vezetőedző posztját! Nagyon bizunk benned és a csapatban,hogy összel ismét elsőosztályu találkozokra járhatunk!! Sok szerencsét neked,nektek és nekünk!                                                                        HALI FOREVER!!

üdv. vasilasi!

#33 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 09:02 AM

Hajrá Döme!
Jövöre esetleg te is játszhatnál csatár poszton!

--------------
Hajrá Hali!

V.Smith18

#34 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 08:41 AM

Nem igazán tudom figyelmen kívül hagyni, hogy fénykorodban is az volt lényegében, ami ma: barátságos meccseken tudunk néha - ahogy anno a hollandokat odakint elvertétetek, szép volt -, de amint élesben megy a dolog, rögtön következik egy kiábrándulás, lásd a szovjetek elleni hat-nullát... Nem gondolod, hogy azért a magyar átlagból egyre inkább kirívó jövedelemért illene végre játékosnak és edzőnek egyaránt több teljesítményt felmutatni?!

#35 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2003 - 06:31 PM

Június 5-től 7-ig (csütörtöktől péntekig) tőle kérdezhetnek. Kérdéseikre választ folyamatosan, de legkésőbb a 3 nap leteltével kaphatnak.