Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Détári Lajos

34 replies to this topic

#1 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2003 - 12:41 PM

kedves quintus,

kerlek ertelmezd a forumlezaro szovegunket:

"Köszönjük a kérdéseket és a válaszokat. Kérjük, ne kérdezzenek közben, a fórumot ezennel lezártnak tekintjük."

ugye nem azt irtuk >> lazartuk

ezennel a forumot lazarjuk bye bye

#2 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2003 - 01:06 PM

Idézet (MODERATOR @ 2003-6-08, 09:59)
Köszönjük a kérdéseket és a válaszokat. Kérjük, ne kérdezzenek közben, a fórumot ezennel lezártnak tekintjük.

Nyugat

Most akkor le van zárolva, vagy nincsen lezárolva, moderátor cserkész elvtárs úr?

#3 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2003 - 10:32 AM

Idézet (HVSE @ 2003-6-08, 22:28)
Bocs csak egy utólsó végszót!:
GYŐZTÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi szurkoltunk a csapat játszott Döme irányított!
EZ SZOMBATHELY! :laugh:

No lám, így zár fórumot a moderátor, aszongya lezártnak tekintjük, miközben nyitva hagyja... Akkor még én is hadd gratuláljak Dömének a Bük elleni sikerhez! A súlyos sérülések nem biztos, hogy így elszaporodnának határozottabb játékvezetés és az ilyen esetek hosszabb eltiltással való büntetése esetén - de hát ez már az egész honi futball megreformálásával kellene, hogy megtörténjen...!

#4 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2003 - 10:28 PM

Bocs csak egy utólsó végszót!:
GYŐZTÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi szurkoltunk a csapat játszott Döme irányított!
EZ SZOMBATHELY!

#5 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2003 - 09:59 AM

Köszönjük a kérdéseket és a válaszokat. Kérjük, ne kérdezzenek közben, a fórumot ezennel lezártnak tekintjük.

Nyugat

#6 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2003 - 12:12 AM

Úgy éljek hogy holnap szurkolni fogok! Lesz ami lesz!

MIndörökké HALADÁS!!!!!!!!!!!!!!!

#7 tokegabi

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 174 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2003 - 12:02 AM

Döme!
Bízunk Benned és a csapatban! A holnapi meccset meg kell nyerni és irány az NB1!
Holnap mindenki SZURKOLJON a csapatért, zúgjon a HAJRÁ HALI!!!!!

#8 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 05:33 PM

Idézet (Détári Lajos @ 2003-6-07, 16:47)
Idézet (quintus @ 2003-6-07, 15:41)
Idézet (Détári Lajos @ 2003-6-06, 11:04)
Úgy gondolom, hogy az a vezetők feladata, hogy olyan szerződéseket és célirányos prémium rendszert dolgozzanak ki, hogy a játékosok és az edzők csak akkor keressenek jól, ha elérik a célkitűzést

Ez mind nagyon szép lenne, kedves Döme, ha látnánk is erre való komoly akaratot, de ehelyett egyre lejjebb csúszik a honi futball színvonala, s azt a bizonyos, jugoszlávok elleni oda-vissza meccset is nehéz elfeledni, amikor összesen kétszámjegyű góllal hozták tudomásunkra elégtelen tudásunkat... Én például a múlt péntek után semmilyen évforduló okán nem álltam volna szóba a Fradival! Talán ilyen körülmények között lenne igazán nagy dobás, ha Te végre tudnál egy jó Halit kovácsolni, hajrá Döme!

Mi azon dolgozunk, hogy egy jó csapatot alakítsunk ki itt Szombathelyen. De ehhez nagyon sok türelem, és nagyon sok idő kell.

A Fradi elleni emlékmérkőzést nem mi szerveztük, hanem a HVSE, vagyis ez tölünk független esemény volt.

én ugy gondolom hogy ha felviSZED A CSAPATOT az NB1-be akkor te Szombathelyen király leszel!!!ha feljutunk itt maradsz?mennyi esélyt adsz arra hogy feljutunk?

#9 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 04:47 PM

Idézet (quintus @ 2003-6-07, 15:41)
Úgy gondolom, hogy az a vezetők feladata, hogy olyan szerződéseket és célirányos prémium rendszert dolgozzanak ki, hogy a játékosok és az edzők csak akkor keressenek jól, ha elérik a célkitűzést

Ez mind nagyon szép lenne, kedves Döme, ha látnánk is erre való komoly akaratot, de ehelyett egyre lejjebb csúszik a honi futball színvonala, s azt a bizonyos, jugoszlávok elleni oda-vissza meccset is nehéz elfeledni, amikor összesen kétszámjegyű góllal hozták tudomásunkra elégtelen tudásunkat... Én például a múlt péntek után semmilyen évforduló okán nem álltam volna szóba a Fradival! Talán ilyen körülmények között lenne igazán nagy dobás, ha Te végre tudnál egy jó Halit kovácsolni, hajrá Döme!

Mi azon dolgozunk, hogy egy jó csapatot alakítsunk ki itt Szombathelyen. De ehhez nagyon sok türelem, és nagyon sok idő kell.

A Fradi elleni emlékmérkőzést nem mi szerveztük, hanem a HVSE, vagyis ez tölünk független esemény volt.

#10 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 04:42 PM

Idézet (Kiri @ 2003-6-07, 02:50)
HVSE!
Ez az igazság! Vasárnap KÜZDENI KELL a HALIért! Nekem ez a HALI most a HALI! Dömétől kezdve Farkasig KÉRLEK titeket,hogy HARCOLJATOK  értünk! Mi ott leszünk!
ÉLETEM A HALIÉ!
Üdv. VasiLasinak,Joyeenak,Gergő79-nek,Luinak!
Hajrá HALI!

Azt hiszem, amit te irtál, azt ki lehetne írni egy zászlóra a stadionba! És nagyon örülök annak, hogy sok ember így gondolkodik!

Én úgy gondolom, hogy az ellentéteket félre kéne tenni, s teljes mellszéleséggel odaállni a csapat mögé. És mindegy, hogy kit minek hívnak, minden körülméynek között el kell érni a kitűzött célt, hoyg a csapat jövőre az NB I-ben szerepelhessen.

#11 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 04:39 PM

Idézet (HVSE @ 2003-6-06, 20:12)
Mester!

Csak azt az egyet ígérje meg  hogy vasárnap szívvel-lélekkel fog a csapata játszani! Muszáj nyernünk. De ezt Őn is tudja. Milyenek az esélyeink?
Itt megígérem: vasárnap utólsó pillanatig szurkolni fogok! És szerintem így megy majd ki minden ember a B-középbe és az egész stadionra. Nem tagadom tragédia ként élném meg az esetleges 3-vagy gyengébb helyezést. De ha nem jutnánk fel akkor is menne tovább az élet. Én már életem végéig a Halinak fogok drukkolni. Nem lenne jó ha görcsös foci lenne a pontvadászat eredménye. Képes lesz a csaptunk vasárnap helyzethez mérten felszabadultan focizni?
Az elkövetkező meccsek során, reálisan hány pontot várhatunk?

Köszönöm a válaszait.

Most és mindörökké HALADÁS!

Nagyon örülök annak, hogy így gondolkodik. És nagyon remélem, hogy nagyon sok követője lesz, és nagyon sokan fognak nekünk szurkolni. Mi a csapat részéről azt megígérhetjük, hogy ameddig a mérkőzés tart, addig a tudásunk legjavát fogjuk adni. Abban is biztos vagyok, hogy akaratban és győzni akarásban is az ellenfél fölé fogunk kerekedni.

Én is úgy érzem, hogy a legfontosabb ezen tényezők mellett, hogy a csapat játsza a saját játékát, és merjünk futballozni. Én nem számolom, hogy hány pontot fogunk szerezni, de ha ezt a vasárnapi mérkőzést megnyerjük, akkor a további mérkőzéseken nem fogunk pontot veszteni. És akkor újra NB I-es lesz a Lombard FC Haladás.

#12 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 04:33 PM

Idézet (MODERATOR @ 2003-6-06, 12:08)
Kedves Détári Úr!
Nagyon szeretem a Haladást, és nem érdekel , hogy ki a tulajdonosa, mert nagyon örülök annak, hogy a Biró Úr támogatja a csapatot,egyet viszont kérnék öntől:minél több Haladás nevelésű játékost játszasson, és minél kevesebb román, vagy szerb idegenlégiúst.Ezt nem azért mondom, mert utálom ezeket a nemzeteket, hanem azért, mert aki idejön Magyarországra játszani, az ugyis csak harmadrangú játékos.Egyébként gratulálok eddigi munkájához, és kérem fizikálisan készitse fel a játékosokat az nb1-re, mert ott úgy érzem még van mit javitani...

palika
palferijani@freemail.hu

Én próbálok olyan játékosokat játszatni, akik Haladás nevelésű, vagy érzelmű játékosok. De ez természetesen csak akkor lehetséges, ha olyan teljesítményt nyújtanak. A kezdő 11-nek jelen pillanatban egy idegenlégiós sem tagja. Az idegenlégiós csak akkor játszik nálam, ha sokkal, de sokkal jobb teljesítményt nyújt, mint a posztján játszó magyar játékos.

Ha a csapat feljút az NB I-be, biztos vagyok benne, hogy olyan fizikai állapotba fog kerülni, ami alapot ad arra, hogy bárkivel felvegyük a versenyt. A mai futballnak a legnagyobb feltétele, hogy fizikálisan 100 százalékosnak kell lenni.

#13 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 04:27 PM

Idézet (D.J. @ 2003-6-06, 12:05)
Tisztelt Détári Úr!

Furcsa karrier az Öné, talán hűen jellemzi a magyar futballat. Hatalmas tehetségnek tartották, a világválogatottban is játszott, de az igazán nagy hírnév mégis elkerülte.
Mindenféle rangú és nemzetbeli csapatnál edzősködött, de a legelismertebb edző mégsem lett.

Ha visszagondol eddigi életére, elégedett? Mit tenne másként. ha lehetne?

Hogyan érzi most magát egy kisváros csapatának edzőjeként?

Mi a véleménye a mai magyar futballról? Jobb, vagy rosszabb a helyzet, mint az Ön aktív játékossága idején?

Mivel lehet ma egyáltalán jobb teljesítményre ösztönözni egy játékost?

Üdvözlettel:

D.J.

Nem tudom pontosan, mi is az igazi hírnév. Jelen pillanatban a világos a magyar futballisták közül Puskás után az én nevemet simerik a legtöbben a világon. Hogy ennél nagyobb karriert nem futottam be, az nem rajtam múlott, inkább az ország akkori - politikai - helyzetén.

Én mindent így tennék, elégedett vagyok. Igaz, lehetett volna jobb is, de lehetett volna rosszabb is.

Jól érzem magam. S örülök, hogy elvállatam ezt a nagy, de szép feladatot. Egész héten itt vagyok, és nagyon kedvesek a szombathelyi emberek.

Egyértelműen rosszabb a helyzet, mint amikor én játszottam. Aki a labdarúgásban dolgozik, mindig bízik benne, hogy előbb-utóbb eljön a változás és megindulunk fölfelé.  

A játékosokat sok mindennel lehet ösztönözni. Egyrészt a vezetőség a szerződéskötéskor a célprémiumok kialakításnál. A másik az edző feladata, hogy ő hogy tud hatni a játékoskra, milyen következetes, és milyen kemény kezű. Nincs Détári módszer, csak annyi, hogy emberként és partnerként kell őket kezelni.

#14 Détári Lajos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 04:17 PM

Idézet (spawn @ 2003-6-06, 11:41)
Jó napot!
Azután szeretnék érdeklődni melyik a kedvenc focicsapata,milyen zenét szeret és mi a kedvenc étele?

Kedvenc csapatom a Juventus.
Kedvenc zenekarom nincsen, szeretek mindenféle zenét a raptól a dallamosig minden irányzatot.
Ételem a húsleves és a hús mindenféle formában. De igazából minden evő vagyok, ettem már kigyót is.

#15 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 03:41 PM

#16 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2003 - 02:50 AM

HVSE!
Ez az igazság! Vasárnap KÜZDENI KELL a HALIért! Nekem ez a HALI most a HALI! Dömétől kezdve Farkasig KÉRLEK titeket,hogy HARCOLJATOK  értünk! Mi ott leszünk!
ÉLETEM A HALIÉ!
Üdv. VasiLasinak,Joyeenak,Gergő79-nek,Luinak!
Hajrá HALI!

#17 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 08:12 PM

Mester!

Csak azt az egyet ígérje meg  hogy vasárnap szívvel-lélekkel fog a csapata játszani! Muszáj nyernünk. De ezt Őn is tudja. Milyenek az esélyeink?
Itt megígérem: vasárnap utólsó pillanatig szurkolni fogok! És szerintem így megy majd ki minden ember a B-középbe és az egész stadionra. Nem tagadom tragédia ként élném meg az esetleges 3-vagy gyengébb helyezést. De ha nem jutnánk fel akkor is menne tovább az élet. Én már életem végéig a Halinak fogok drukkolni. Nem lenne jó ha görcsös foci lenne a pontvadászat eredménye. Képes lesz a csaptunk vasárnap helyzethez mérten felszabadultan focizni?
Az elkövetkező meccsek során, reálisan hány pontot várhatunk?

Köszönöm a válaszait.

Most és mindörökké HALADÁS!

#18 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 12:08 PM

Kedves Détári Úr!
Nagyon szeretem a Haladást, és nem érdekel , hogy ki a tulajdonosa, mert nagyon örülök annak, hogy a Biró Úr támogatja a csapatot,egyet viszont kérnék öntől:minél több Haladás nevelésű játékost játszasson, és minél kevesebb román, vagy szerb idegenlégiúst.Ezt nem azért mondom, mert utálom ezeket a nemzeteket, hanem azért, mert aki idejön Magyarországra játszani, az ugyis csak harmadrangú játékos.Egyébként gratulálok eddigi munkájához, és kérem fizikálisan készitse fel a játékosokat az nb1-re, mert ott úgy érzem még van mit javitani...

palika
palferijani@freemail.hu

#19 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 12:05 PM

Tisztelt Détári Úr!

Furcsa karrier az Öné, talán hűen jellemzi a magyar futballat. Hatalmas tehetségnek tartották, a világválogatottban is játszott, de az igazán nagy hírnév mégis elkerülte.
Mindenféle rangú és nemzetbeli csapatnál edzősködött, de a legelismertebb edző mégsem lett.

Ha visszagondol eddigi életére, elégedett? Mit tenne másként. ha lehetne?

Hogyan érzi most magát egy kisváros csapatának edzőjeként?

Mi a véleménye a mai magyar futballról? Jobb, vagy rosszabb a helyzet, mint az Ön aktív játékossága idején?

Mivel lehet ma egyáltalán jobb teljesítményre ösztönözni egy játékost?

Üdvözlettel:

D.J.

#20 spawn

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2003 - 11:41 AM

Jó napot!
Azután szeretnék érdeklődni melyik a kedvenc focicsapata,milyen zenét szeret és mi a kedvenc étele?