Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Illés Zoltán, a Lombard FC-Haladás klubigazgatója

34 replies to this topic

#21 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:22 AM

Idézet (akosmester @ 2003-4-22, 11:53)
Tisztelt Bíró Úr!
A Haladás U-17 csapata nyerte a Nike kupát. Ön mit tesz azért, hogy a Halinak ezek a játékosok pár év mútán komoly erősségeivé váljanak, milyen fejlesztéseket tervezu utánpótlás téren?

Az utánpótlás kérdése a mai napig is folyamatosan napirenden van. Tudni kell, hogy az összes utánpótlás csapat a Haladás VSE kezében van, együttműködési megállapodás szabályozza az esetleges átigazolás feltételeit. Ezen szeretnénk változtani, mert véleményem szerint ez ebben a formájában senkinek sem jó. Természetesen az utánpótlást kiemelt kérdésként kezeljük.

#22 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:19 AM

Idézet (nagy-hali @ 2003-4-22, 11:12)
Üdvözlöm!
Elég nehéz lesz a hangnemre vigyázni,ami a Haladás mostani teljesítményét illeti.Én,amióta meccsre járok,ennyire még nem ábrándultam ki a csapatból,mint mostanában,pedig voltak már nehezebb időszakok is.Nem az a legnagyobb baj,hogy nem jönnek az eredmények,hanem egyszerűen az,hogy elképzelés nélkül játszik a csapat,erről pedig leginkább az edző tehet.Tehát a lényegre térve:
-Minek ül még a kispadon Glázer?(talán azért,mert őt lehet irányitani,és a fizetésének egy része másnak a kezébe kerül?bocs a feltevésért,de el tudnám képzelni)
-A válogatott Czeglédy miért nem játszik?Talán jobb csapat a hali,mint  a válogatott,és ide nem fér be.Helyette falábú braziloknak,és nyugdijasoknak kell játszani?
-Miért nem engedik be olcsóbban(vagy ingyen) a szurkolókat?Talán többen lennének,és a mostani jegybevétel talán egy játékos havi fizetését sem éri el.
-És a rohadt diák- meg nyugdijasjegyeket miért nem adják nagyobb számban.Ez Europa?És akkor csodálkoznak,hogy a Glázer csak 521 nézőt számolt meg...
Várom válaszát:
Hajrá Hali!

Üdvözlöm!
Elkeseredettségét, mint ahogy a szurkolók többségéét is teljes mértékben megértem. Az eredményekkel és a mutatatott játékkal sem elégedett a klub vezetése.
A fentiekre való tekintettel a mai nappal közös megegyezéssel szerződést bontottunk Glázer Róbert vezetőedzővel. Az új vezetőedző jelölttel már folynak a tárgyalások, legkésőbb a holnapi napon nyilvánosságra hozzuk a személyét.

A játékosokkal kapcsolatban: az összeállítás a mindenkori vezetőedző kizárólagos feladata, de annyit elmondanék, hogy Czeglédi Balázs a válogatottból sérülten tért vissza és felépülése több hetet vett igénybe, ezért nem játszott.

A diák és nyugdíjas jegyekkel kapcsolatos korlátozások oka, hogy a korábbi időszakban nagyon sok visszaélés történt.

#23 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 09:26 AM

Üdv mindenkinek!!! HALADAS VSE!!!
Ha ott a "TE" csapatod, akkor menj oda meccsre.
Semminek nincs még vége. lépni kell, ez igaz. de ne temess még el semmit. Ha figyeled az eredményeket, akkor láthatod hogy nagy szerencsénkre nem minden eredmény süllyeszt bennünk mégjobban le. ( a riválispkéra gondolok.)
És nézd meg hogy mennyi meccs van még hátra. Ha jön egy edző, aki lelket tud verni beléjünk, akkor még csont nélkül fel lehet kerülni. e ehhez az is kell hogy az ilyen lehangolt drukkerek mint te, ne okozzanak feszültséget, hanem álljanak ki a csapat és a cél mellet. kell a bíztatás. jobban mint a csürhézés. Teljesen megértem a hangulatod, de kérlek ne ne fordulj el a csapattól, állj mellénk, és a csapat mellé, tarts ki amellett amit a szezon elején elterveztél.
Zoli!!!
láthatod, nincs más választás.Ez így nem mehet tovább.
Ha nem megy, valakinek mennie kell. Reméljük nem túl késő.
Drukkolok nektek hogy egy agilis, tehetséges, legalább olyan elszánt edzőt hozzatok, mint a Lázár volt.
Minden jót!!! HAJRÁ HALI!!!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#24 Andy

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 08:15 AM

Tisztelt Illés Úr!

Sajnos kénytelen vagyok a többiekkel egyetérteni. 92 óta járok Hali mecsre, de ilyen rossz csapatot és ilyen felkészületlen, gyenge edzőt még itt nem láttam. A tavaszi fordulókban egy mentálisan szét esett csapatot láttunk a pályán. Szeretném megkérdezni, hogy terveznek-e változást (edző), a fiatal játékosok kaphatnak-e lehetőséget a játékra, hiszen a feljutás véleményem szerint már eluszott.  

#25 ollly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2003 - 11:10 PM

Szia Zoli.
Megérte elmenni tatabányáról? Neked mondjuk helyileg ez így közelebb van. De olvasom, hogy gondok azért ott is vannak. Döcög a csapat, bár még ne temessük az első osztályt, azért gondolom ti is tudjátok, hogy már meleg a pite. És ott szombathelyen majd nehezebb lesz elfogadtatni a közönséggel, hogy " bocsi ", de nincs NB-1. Most kérdezhetném azt, hogy mi az igaz abból, hogy Siófokkal tárgyalt a Péter, vagy hogy mik a terveitek a jövővel kapcsolatban, vagy azt hogy mi az oka ennek a mondjuk úgy hullámzó teljesítménynek. De nem kérdezek olyat amire már tudom a választ " természetesen a Péter nem akar Siófokra menni, a jövőben még jobban megerősítjük a keretet, esetleg edző váltás, nem szokott még össze a csapat, stb ". Gondolom hasonló válaszokat kaptam volna. Nem. Én inkább a következőkre vagyok kiváncsi.
1. Olvasom, hogy meg lett büntetve a csapat. Megértem, hogy nektek sem tetszik a produktum, amit nyújtanak a fiúk. DE. Ha mostantól folyamatosan büntetitek őket, akkor jobban fognak focizni ? A folyamatos büntetgetés sehol sem hozott még eredményt. Sőt. Nem azt kellene megnéznetek,hogy mi vezetett idáig ( akár mentálisan, akár fizikálisan )?
2. Olvasom, hogy elfogynak a nézők. 5-600 . Mit terveztek ennek megfordítására? Valami konkrét dologra gondoltam, és nem arra, hogy "megpróbálunk majd jobban játszani".
3. Olvasom, hogy a szurkolók bizony bizony már eléggé morgolódnak ( és akkor enyhe voltam ). Milyen a kapcsolat a vezetés, és a szurkolók között? Gondolom a szurkolói ankétok mostanában elég paprikás hangulatúak. Vagy nem?
Válaszaidat előre is köszönöm.

#26 tokegabi

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 174 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2003 - 10:18 PM

Tiszteletem!
Most, hogy már tuti elúszott az NB1 -bár ilyen csapattal semmi értelme nem lett volna, mert még a tökutolsó Békéscsabától is egy 6ost kapnánk - megkérdezném:

1. Miért kellett a beléptetőrendszert kiépíteni? 500 néző miatt?
2. Miért éri meg Bíró úrnak itt maradni?
3. Nem tervezik, hogy visszahozzák jövőre Bükről a volt Haladás játékosokat? Velük még el lehetne érni valamit!

Köszönöm válaszát!

Hajrá HALADÁS!

#27 HALADÁS VSE

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 78 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2003 - 08:39 PM

VÉGE. VÉGE. VÉGE!!!!! BETELT A POHÁR! ELEGEM VAN! kecskemét-LOMBARD (direkt lombard) 2-1!!!! ILYEN NINCS! ORSZÁG SZÉGYENE EZ A CSAPAT! SZÁMOMRA MEGSZŰNT LÉTEZNI A HALADÁS VSE NB1/B-S CSAPATA! (csak az nb1/b-s, mert a megyeiben ott az én csapatom, a HALADÁS VSE!) NINCS TOVÁBB! VÉGE!
Nehéz most ilyen hangulatban bármit is normális hangnemben leírni, de már vége!    Inkább kerültünk volna mi is a süllyesztőbe, mint a vasas, de ilyen szégyent! Kínomban csak röhögni tudok. Sajnos.    
Illés ÚR, kérdem én, van-e még Szombathelyen értelme a labdarúgásnak? ÉS EZT MOST KOMOLYAN KÉRDEZEM (!), mert ez így nem mehet tovább! Kész. Vége mindennek... Elúszott az NB1... De érzésem szerint erről Ön és B.P. Úr tehet a legkevésbé! Máshol van a hiba. Ki lehet ennek az oka,a játékosok? Esetleg az edző? (eddig a pillanatig Glázer Róbertet nagyon-nagyra becsültem, tiszteltem, megvédtem mások előtt, de most...) Tisztelettel: egy HALADÁS VSE (!) rajongó. ELNÉZÉST, HA NEM MEGFELELŐ A HANGNEMEM? DE AZT HISZEM EZ MOST ÉRTEHTŐ.

#28 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2003 - 12:20 PM

KEDVES FÓRUMOZÓK!

A FÓRUM KÉRDÉSEIRE CSÜTÖRTÖK DÉL KÖRÜL VÁLASZOL MAJD ELŐSZÖR ILLÉS ZOLTÁN. A MÁSODIK VÁLASZ KÖRRE PEDIG VALÓSZÍNŰLEG ÉNTEK KORADÉLUTÁN KERÜL MAJD SOR.

NYUGAT

#29 lord72

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2003 - 09:39 AM

Hello Zoli!
Két kérdésem lenne:
1. Miért kellett a helyi kötődésű játékosokat elengedni?
2. Miért kellett a Lázárt elküldeni?
Sokkal többre mentünk volna vele, mint a Robival.
Üdv: druszád

#30 hnyek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 23 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2003 - 07:25 PM

Mindnkivel egyetértek. Jónapot kivánok tisztelt Bíró Péter úr! Naszoval nem akarok félrebeszélni 1:- Glázernek mennie kell más lehetőség már nincsen hiszen már szerződtetni nem lehet ezér szerintem ez az egy megoldás létezik hogy valahogyan feljussunk. Mást ne mondok mer minden le van irva ez igy nem mehet tovább hiszen ez még a leg durvább rémálmainban se fordult elő hogy ilyen is lehet egy HALI szoval ennyi nem tudok mit mondani.

#31 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2003 - 05:04 PM

maximális tiszteletem mindazoknak, akik úgy érzik hogy megérdemlik, a szombathelyi drukkereket.
Mert ugye a tiszteletet is ki kell harcolni, akárcsak a feljutást. azt hiszem ha nem lesz feljutás, minden tisztelet, ami a tarsolyban van kárbavész. Talán nagyobb lenne a helyi szurkolók tisztelete a vezetőséggel szemben, ha nekünk focit szolgálnának 90-percben 600.- forintért. na nem a pénz a lényeg, hanem az, hogy az olyan játékosok, mint a Cege, a Németh Tomi, örülhetnek pár percért egy meccsen. Ez a szomorú. Ezek a srácok az NB1. -ben is odatették magukat, szerintem legalább annyira menne nekik most is itt az nb1/b -ben. Meccsek mennek el azon hogy a jelenlegi kerettagokban nincs semmi hajóerő, semmi akarás vagy éppen egy kis elképzelés azzal kapcsolatban, hogy milyen taktikával kellene kimenni a pályára. Utóbbiban talán a kispadon van a gáz, bár lehet hogy csak morális gondok vannak. Ki tudja. Ha Önök nem akkor ki? Uraim. kapják el ezt a gárdát, metr ebból nagy baj lesz. tatok attól, hogy az NB1 álom marad, s ennek a dolognak a végét majd az tetézi be, hogy Bíró Úr a sok szidalmazás hatására szedi a pereputtyát, és lekoccol. Nem elfelejtendő dolog,hogy nagyon sokat köszönhetünk neki, hiszen azt a pénzt amit elszórhatna tuti nyaraklásokra baró sportkocsikra, a csapatba invesztálja. dehát ennek sajnos noncs látszatja. Hozzáteszem! Ha valaki szép focit akar látni az ne a Rohonci útra menjen hanem vesse bele magát a fotelbe és nyopmja be a sport 1-et, hisz az nb1/b-ben nem lesz soha szép, maximum eredményes foci. Úgy érzem hogy a z NB1- ben nem lenne ilyen csapkodó a játék, hisz ott van valami kis formája a mi magyar focinknak(amit sokan undorítónak tartanak).e hát nekünk ez van. Na meg a Halika. nincs mese irány az élvonal, ha lehet akkor bő keretváltással, vagy azokkal a srácokkal, akik a kispadon várják azt hogy tudásukkal azt a csapatot szolgálják, amelyik a tavalyi év elején még a harciasságot jlentette nekik.
Illés Úr. Kérem válaszoljon arra kérdésemre, hogy milyen a hangulat az edzéseken, az öltözőben meccs előtt és után, valamint hogy látnek e még reális esályt a feljutásra, valamint arra hogy a csapatba miért nem férnek be olyan játékosok mint a Németh Tomi vagy a Cege. Köszönettel, valaki akivel egyszer arról beszélt Ön, hogy milyen könnyű az interneten arc nélkül irogatni. Tisztelettel . joyee
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#32 renoir

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2003 - 04:21 PM

Tiszteletem!

egyetértek az alattam szólókkal, nehéz ilyenkor minden felindulás nélkül kérdezni, illetve nyilatkozni. a következőkre szertnék választ kapni:

1. eltelt az idény több, mint a fele. a mutatott játék nemhogy fejlődne, inkább romlik. az igazolt játékosok nem igazolták azt, hogy helyük lenne a csapatban, a Tatabányáról hozott játékosok mondhatni szánalmas teljesítményt nyújtanak, szinte kivétel nélkül. a volt szombathelyi játékosok közül olyanok játszanak, pl: Tóth Péter, akik szintén alsórendű játékosok mind játéktudásban, mint életvitel tekintetében. ezt mindannyian tudjuk. minezekkel szemben olyan tehetséges játékosok kerültek ki a keretből (Andorka-Debrecen, Körösi, Lukács T, NagyG.-Bük, Pusztai-Siófok, Fred-Hévíz, stb.), akik ezerszer jobbak, és ami a legfontosabb, lelkesebbek a mostaniaknál. ne mondja nekem senki, hogy pl. Nagy Norbertnek, vagy az Árkinak szerényebbek lennének az igényei az előbb felsoroltakénál, mert ugye a keretmódosítást anyagi szempontok alapján hajtották végre az idény elején állítólag.
Szóval mi a magyarázata az előzőeknek és annak, hogy a rendszeresen rosszul játszó játékosok mindig lehetőséget kapnak, a tehetséges fiatalokat meg kiárúsították?

2. miért ragaszkodnak a nyilván vagy kiöregedett és motiválatlan vagy tehetségtelen játékosokhoz, ha másokkal legalább ilyen, vagy jobb eredményeket lehetne elérni?

3. Glázer Róbert bebizonyította, hogy képtelen bármit is kihozni a csapatból, mikor szánják el végre magukat frissítésre, mondjuk valamilyen fiatal, agilis edző kinevezésével?

4. felröppent az a hír, hogy Bíró Péter a Siófokkal tárgyal és itthagyja Szombathelyt, mint ahogy tette a Tatabányával is. mi igaz ebből?

5. ja, és mi van Takival (Takács Tamás), aki szintén az egyik legtehetségesebb kapus?

nagyjából ennyit szerettem volna, kérem fontolják meg leendő döntéseik milyenségét és minőségét, különben Szombathelyen is teljesen tönkremegy a futball, mint ahogy ez a nézőszámból látható. pedig tavaly ilyenkor kiesésre állt a csapat, mégis 6-7000 ember rendszeresen kint volt a meccseke, ahol igazi lelkesedést és focit láthatott.

HALI mindenkinek!

#33 akosmester

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2003 - 11:53 AM

Tisztelt Bíró Úr!
A Haladás U-17 csapata nyerte a Nike kupát. Ön mit tesz azért, hogy a Halinak ezek a játékosok pár év mútán komoly erősségeivé váljanak, milyen fejlesztéseket tervezu utánpótlás téren?

#34 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 246 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2003 - 11:12 AM

Üdvözlöm!
Elég nehéz lesz a hangnemre vigyázni,ami a Haladás mostani teljesítményét illeti.Én,amióta meccsre járok,ennyire még nem ábrándultam ki a csapatból,mint mostanában,pedig voltak már nehezebb időszakok is.Nem az a legnagyobb baj,hogy nem jönnek az eredmények,hanem egyszerűen az,hogy elképzelés nélkül játszik a csapat,erről pedig leginkább az edző tehet.Tehát a lényegre térve:
-Minek ül még a kispadon Glázer?(talán azért,mert őt lehet irányitani,és a fizetésének egy része másnak a kezébe kerül?bocs a feltevésért,de el tudnám képzelni)
-A válogatott Czeglédy miért nem játszik?Talán jobb csapat a hali,mint  a válogatott,és ide nem fér be.Helyette falábú braziloknak,és nyugdijasoknak kell játszani?
-Miért nem engedik be olcsóbban(vagy ingyen) a szurkolókat?Talán többen lennének,és a mostani jegybevétel talán egy játékos havi fizetését sem éri el.
-És a rohadt diák- meg nyugdijasjegyeket miért nem adják nagyobb számban.Ez Europa?És akkor csodálkoznak,hogy a Glázer csak 521 nézőt számolt meg...
Várom válaszát:
Hajrá Hali!

#35 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2003 - 06:26 AM

Április 22-től 24-ig tőle kérdezhetnek. A csapatról, a feljutási esélyekről, és minden másról… Kérdéseikre folyamatosan, de legkésőbb a 3 nap leteltével kaphatnak választ.

(Ha valóban választ szeretnének kapni, kérjük, ügyeljenek a hangnemre!)