Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Illés Zoltán, a Lombard FC-Haladás klubigazgatója

34 replies to this topic

#1 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 02:53 PM

Köszönjük a kérdéseket és a válaszokat, a fórumot lezárjuk.

Nyugat

#2 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 02:50 PM

Idézet (belabo @ 2003-4-25, 06:33)
a végén kiderül, hogy a szurkolók a hibásak azért, hogy a Haladás olyan, amilyen

Tisztelt Belabo!

Nem hiszem, hogy bármely válaszomban a szurkolókat hibáztattam volna, sőt! Tősgyökeres szombathelyi révén tudom, hogy milyen erőt jelent a csapatnak ez a fantasztikus szurkolótábor. Ezért is kérem minden alkalommal a
szurkolók segítségét.

#3 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 02:46 PM

Idézet (foreverhaladás @ 2003-4-24, 21:22)
Tisztelt Illés Zoltán!

Nagyon örülök, hogy van lehetőségem kérdezni öntől.
1. Ha Nb1-es közép csapatatot akar a Lombard Szhelyen, akkor miért kell többségében kiöregedett (30-túli) játékosokkal felállni, miért kellett kölcsönadni Bükkre az utánpotlás válogatott Nagy Gábor fémjelezte fiatalokat(remélem kölcsönben vannak ott a srácok), akikre lehetne alapozni hosszú távon. Most ezek a játékosok remekelnek, pl az előbb említett Nagy G., aki nem csak a bajnokságban, hanem az olimpiai válogatottban is jól játszik.
2. Miért olyan edző vezeti(vezette) a csapatot aki szerint Magyarországon az eredményesség és a szépjáték nem jár együtt. Ezt a tavaly tavaszi Halival tudnám meg cáfolni(bár előtte ősszel tényleg legtöbbszőr csak szépen játszottunk)... Ha a Lombard hosszú távon gondolkodik, minimum támadó szellemű csapatra van szükség Szhelyen, de szép játékot is mutatni kell olykor... Remélem legalább az előbbire Détári is rájön...
Köszönöm a lehetőséget, mindanyiunk érdekében sok sikert kivánok önöknek, és az új edzőnknek! Hajrá Hali!

Tisztelt Uram!

Úgy gondolom, az előzőekben már választ adtam az Ön kérdésenek az első felére.
Ami a kérdés második felét illeti, remélem, hogy az edzőcserével sikeresebb és eredményesebb lesz a csapat. Jókívánságait köszönöm!

#4 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 02:41 PM

Idézet (Kiri @ 2003-4-24, 20:59)
Jó napot!
Azt szeretném kérdezni,hogy a Balassa Petivel mi van?
Nem akarom elhinni,hogy nem fért volna be a csapatba.
Ja meg, hogy Bükön van nekünk kölcsönjátékosunk vagy nincs?
Szombaton győznünk kell!
Hajrá HALI!

Kedves Kiri!

Köszönjük a biztatást, reméljük, szombaton tényleg győz a csapat.
balassa Péterrel már szerződést bontottunk. A játékosokat pedig még az előző vezetés adta kölcsön Bükre.

#5 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 02:38 PM

Idézet (S.Oliver @ 2003-4-24, 18:23)
Jó napot!
1.Ön szerint a LFC-H. feljut az NB1-be.
2.Kinek az ötlete a Bük-Haladás?
Nem mondom de szépek leszünk kék-zöld-be.
3.Ha nemjutunk fel akkor elmegy a Lombard?
Ha mégse menne el a Lombard(csak akkor ha nemjutunk fel) akkor lesz Stadion "tatarozás"?
Köszönöm.
Glázer Róbert:GAME OVER!!
Viszlát!

Jó napot!

1. Természetesen hiszek a feljutásban.

2. A Bük-Haladás fúziónak semmi alapja nincs. Az érvényben lévő szabályozók egyébként is tiltanák ezt, de szóba se került, és nem is fog.

3. Az új Lombard Kft-t öt éves szerződés köti Szombathelyhez. A szerződést eddig mindkét fél korrektül teljesítette.  

A stadion rekonstrukció legkevésbé sem tőlünk függ, ez az állami szerepvállalás függvénye.

#6 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 02:24 PM

Idézet (V.Smith18 @ 2003-4-24, 13:25)
1. Glázer Róbertet mikor rugják már ki?
2. Egy ötlet: A szombathelyi általános-, és középiskolákban oszthatnának ingyen jegyeket! Így emelkedne a nézőszám, több rajongója lenne a csapatnak, akik késöbb lehet hogy fizető nézőként is kijönnének.

1. Az  edzőváltás megtörtént.

2. Jelenleg is kiosztunk mérkőzésenként 100-100 ingyenjegyet. Ötletét köszönöm, elképzelhető, hogy a jövőben alkalmazni fogjuk.

#7 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2003 - 06:33 AM

a végén kiderül, hogy a szurkolók a hibásak azért, hogy a Haladás olyan, amilyen

#8 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 09:22 PM

Tisztelt Illés Zoltán!

Nagyon örülök, hogy van lehetőségem kérdezni öntől.
1. Ha Nb1-es közép csapatatot akar a Lombard Szhelyen, akkor miért kell többségében kiöregedett (30-túli) játékosokkal felállni, miért kellett kölcsönadni Bükkre az utánpotlás válogatott Nagy Gábor fémjelezte fiatalokat(remélem kölcsönben vannak ott a srácok), akikre lehetne alapozni hosszú távon. Most ezek a játékosok remekelnek, pl az előbb említett Nagy G., aki nem csak a bajnokságban, hanem az olimpiai válogatottban is jól játszik.
2. Miért olyan edző vezeti(vezette) a csapatot aki szerint Magyarországon az eredményesség és a szépjáték nem jár együtt. Ezt a tavaly tavaszi Halival tudnám meg cáfolni(bár előtte ősszel tényleg legtöbbszőr csak szépen játszottunk)... Ha a Lombard hosszú távon gondolkodik, minimum támadó szellemű csapatra van szükség Szhelyen, de szép játékot is mutatni kell olykor... Remélem legalább az előbbire Détári is rájön...
Köszönöm a lehetőséget, mindanyiunk érdekében sok sikert kivánok önöknek, és az új edzőnknek! Hajrá Hali!

#9 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 08:59 PM

Jó napot!
Azt szeretném kérdezni,hogy a Balassa Petivel mi van?
Nem akarom elhinni,hogy nem fért volna be a csapatba.
Ja meg, hogy Bükön van nekünk kölcsönjátékosunk vagy nincs?
Szombaton győznünk kell!
Hajrá HALI!

#10 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:
  • Interests:Foci,foci ,foci Hali,MU,BARCA,OM,JUVE,AJAX,SCHUMI!!!

Elküldve: 24 April 2003 - 06:23 PM

Jó napot!
1.Ön szerint a LFC-H. feljut az NB1-be.
2.Kinek az ötlete a Bük-Haladás?
Nem mondom de szépek leszünk kék-zöld-be.
3.Ha nemjutunk fel akkor elmegy a Lombard?
Ha mégse menne el a Lombard(csak akkor ha nemjutunk fel) akkor lesz Stadion "tatarozás"?
Köszönöm.
Glázer Róbert:GAME OVER!!
Viszlát!

#11 V.Smith18

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:
  • Interests:Magyar foci

Elküldve: 24 April 2003 - 01:25 PM

1. Glázer Róbertet mikor rugják már ki?
2. Egy ötlet: A szombathelyi általános-, és középiskolákban oszthatnának ingyen jegyeket! Így emelkedne a nézőszám, több rajongója lenne a csapatnak, akik késöbb lehet hogy fizető nézőként is kijönnének.

#12 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 12:25 PM

Idézet (joyee @ 2003-4-24, 09:26)
Üdv mindenkinek!!! HALADAS VSE!!!
Ha ott a "TE" csapatod, akkor menj oda meccsre.
Semminek nincs még vége. lépni kell, ez igaz. de ne temess még el semmit. Ha figyeled az eredményeket, akkor láthatod hogy nagy szerencsénkre nem minden eredmény süllyeszt bennünk mégjobban le. ( a riválispkéra gondolok.)
És nézd meg hogy mennyi meccs van még hátra. Ha jön egy edző, aki lelket tud verni beléjünk, akkor még csont nélkül fel lehet kerülni. e ehhez az is kell hogy az ilyen lehangolt drukkerek mint te, ne okozzanak feszültséget, hanem álljanak ki a csapat és a cél mellet. kell a bíztatás. jobban mint a csürhézés. Teljesen megértem a hangulatod, de kérlek ne ne fordulj el a csapattól, állj mellénk, és a csapat mellé, tarts ki amellett amit a szezon elején elterveztél.
Zoli!!!
láthatod, nincs más választás.Ez így nem mehet tovább.
Ha nem megy, valakinek mennie kell. Reméljük nem túl késő.
Drukkolok nektek hogy egy agilis, tehetséges, legalább olyan elszánt edzőt hozzatok, mint a Lázár volt.
Minden jót!!! HAJRÁ HALI!!!

Kedves joyee és Minden Haladás Drukker!

Ezúton is köszönöm, hogy megtiszteltek érdeklődésükkel! Ez is bizonyítja, hogy egy jó csapatra mekkora igény van a városban. Tudom, hogy a tavasszal eddig nyújtott teljesítmény messze elmarad a várttól, de remélem, hegy az edzőváltással a mai naptól egy új fejezet indul a csapat életében. Kérek mindenkit, hogy szavazzon bizalmat az új vezetőedzőnek, és a csapatnak a hátralévő fordulókra. Kérek mindenkit, hogy joyee által írtak szellemében jöjjön ki az elkövetkezendő mérkőzésekre, és biztassa a csapatot!  
Hiszek abban, hogy a feljútás még nem veszett el, összefogással megmutathatjuk, hogy igenis erős ez a csapat, és szurkolói. Nyártól pedig újra NB1-ben zúghat a HAJRÁ HALI!

#13 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 12:16 PM

Idézet (Andy @ 2003-4-24, 08:15)
Tisztelt Illés Úr!

Sajnos kénytelen vagyok a többiekkel egyetérteni. 92 óta járok Hali mecsre, de ilyen rossz csapatot és ilyen felkészületlen, gyenge edzőt még itt nem láttam. A tavaszi fordulókban egy mentálisan szét esett csapatot láttunk a pályán. Szeretném megkérdezni, hogy terveznek-e változást (edző), a fiatal játékosok kaphatnak-e lehetőséget a játékra, hiszen a feljutás véleményem szerint már eluszott.  

Tisztelt Andy!

Úgy gondolom, hogy a feljutásra azért még van esély, ezért is történt az edzőváltás.
Kérem, hogy jelenlétével és biztatásával segítse csapatunkat a hátralévő mérkőzéseken!

#14 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 12:12 PM

Idézet (ollly @ 2003-4-23, 23:10)
Szia Zoli.
Megérte elmenni tatabányáról? Neked mondjuk helyileg ez így közelebb van. De olvasom, hogy gondok azért ott is vannak. Döcög a csapat, bár még ne temessük az első osztályt, azért gondolom ti is tudjátok, hogy már meleg a pite. És ott szombathelyen majd nehezebb lesz elfogadtatni a közönséggel, hogy " bocsi ", de nincs NB-1. Most kérdezhetném azt, hogy mi az igaz abból, hogy Siófokkal tárgyalt a Péter, vagy hogy mik a terveitek a jövővel kapcsolatban, vagy azt hogy mi az oka ennek a mondjuk úgy hullámzó teljesítménynek. De nem kérdezek olyat amire már tudom a választ " természetesen a Péter nem akar Siófokra menni, a jövőben még jobban megerősítjük a keretet, esetleg edző váltás, nem szokott még össze a csapat, stb ". Gondolom hasonló válaszokat kaptam volna. Nem. Én inkább a következőkre vagyok kiváncsi.
1. Olvasom, hogy meg lett büntetve a csapat. Megértem, hogy nektek sem tetszik a produktum, amit nyújtanak a fiúk. DE. Ha mostantól folyamatosan büntetitek őket, akkor jobban fognak focizni ? A folyamatos büntetgetés sehol sem hozott még eredményt. Sőt. Nem azt kellene megnéznetek,hogy mi vezetett idáig ( akár mentálisan, akár fizikálisan )?
2. Olvasom, hogy elfogynak a nézők. 5-600 . Mit terveztek ennek megfordítására? Valami konkrét dologra gondoltam, és nem arra, hogy "megpróbálunk majd jobban játszani".
3. Olvasom, hogy a szurkolók bizony bizony már eléggé morgolódnak ( és akkor enyhe voltam ). Milyen a kapcsolat a vezetés, és a szurkolók között? Gondolom a szurkolói ankétok mostanában elég paprikás hangulatúak. Vagy nem?
Válaszaidat előre is köszönöm.

Szia Ollly!

Köszönöm az érdeklődésedet, jól esik, hogy nem felejtetted el a tatabányai éveket, bár én ennek csak kevés ideig voltam részese.

Kérdéseidre válszolva:
Természetesen nem folyamatosan fogjuk büntetni a csapatot, ennek inkább figyelemfelkeltő és pedagógiai okai voltak. Nem a büntetéstől várunk jobb játékot, de úgy éreztük, hogy gyenge eredmények mellett nem mehetünk el szó nélkül.

A nézők természetesen csak a jó játékra és az eredményekre kíváncsiak, érthető, hogy csökkent a nézőszám. Nem hiszem, hogy gyenge eredmények esetén bármilyen más "akcióval" vissza lehetne őket csalogatni a lelátóra.

A klub vezetésnek a kapcsolata a szurkolókkal véleményem szerint jónak mondható, szerintem a szurkolók is érzik, hogy mi is mindent megteszünk a feljutásért.

#15 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 12:04 PM

Idézet (HALADÁS VSE @ 2003-4-23, 20:39)
    VÉGE. VÉGE. VÉGE!!!!! BETELT A POHÁR! ELEGEM VAN! kecskemét-LOMBARD (direkt lombard) 2-1!!!! ILYEN NINCS! ORSZÁG SZÉGYENE EZ A CSAPAT! SZÁMOMRA MEGSZŰNT LÉTEZNI A HALADÁS VSE NB1/B-S CSAPATA! (csak az nb1/b-s, mert a megyeiben ott az én csapatom, a HALADÁS VSE!) NINCS TOVÁBB! VÉGE! TÖBBET NEM MEGYEK KI MECCSRE SEM AZ TUTI. Nehéz most ilyen hangulatban bármit is normális hangnemben leírni, de már vége!    Inkább kerültünk volna mi is a süllyesztőbe, mint a vasas, de ilyen szégyent! Kínomban csak röhögni tudok. Sajnos.    
Illés ÚR, kérdem én, van-e még Szombathelyen értelme a labdarúgásnak? ÉS EZT MOST KOMOLYAN KÉRDEZEM (!), mert ez így nem mehet tovább! Kész. Vége mindennek... Elúszott az NB1... De érzésem szerint erről Ön és B.P. Úr tehet a legkevésbé! Máshol van a hiba. Ki lehet ennek az oka,a játékosok? Esetleg az edző? (eddig a pillanatig Glázer Róbertet nagyon-nagyra becsültem, tiszteltem, megvédtem mások előtt, de most...) Tisztelettel: egy HALADÁS VSE (!) rajongó. ELNÉZÉST, HA NEM MEGFELELŐ A HANGNEMEM? DE AZT HISZEM EZ MOST ÉRTEHTŐ.

Tiszelt Uram!

Természetesen mi is jobb eredményekre, ezzel együtt több nézőre számítottunk. A visszaélések megelőzése érdekében volt szükség a beléptető rendszerre.

Az igazolások a mindenkori vezetőedző igényeit figyelembe véve történnek, emiatt korai lenne még a nyári átigazolásokról beszélni. A büki csapat szereplését természetesen figyelemmel kísérjük, és csak gratulálni tudok hozzá!

Bíró Péternek anyagilag - jelenleg természetesen - nem jó befektetés, de ő van annyira makacs és célorientált, hogy a pillanatnyi sikertelenség miatt nem futamodik meg.

#16 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:58 AM

Idézet (HALADÁS VSE @ 2003-4-23, 20:39)
    VÉGE. VÉGE. VÉGE!!!!! BETELT A POHÁR! ELEGEM VAN! kecskemét-LOMBARD (direkt lombard) 2-1!!!! ILYEN NINCS! ORSZÁG SZÉGYENE EZ A CSAPAT! SZÁMOMRA MEGSZŰNT LÉTEZNI A HALADÁS VSE NB1/B-S CSAPATA! (csak az nb1/b-s, mert a megyeiben ott az én csapatom, a HALADÁS VSE!) NINCS TOVÁBB! VÉGE! TÖBBET NEM MEGYEK KI MECCSRE SEM AZ TUTI. Nehéz most ilyen hangulatban bármit is normális hangnemben leírni, de már vége!    Inkább kerültünk volna mi is a süllyesztőbe, mint a vasas, de ilyen szégyent! Kínomban csak röhögni tudok. Sajnos.    
Illés ÚR, kérdem én, van-e még Szombathelyen értelme a labdarúgásnak? ÉS EZT MOST KOMOLYAN KÉRDEZEM (!), mert ez így nem mehet tovább! Kész. Vége mindennek... Elúszott az NB1... De érzésem szerint erről Ön és B.P. Úr tehet a legkevésbé! Máshol van a hiba. Ki lehet ennek az oka,a játékosok? Esetleg az edző? (eddig a pillanatig Glázer Róbertet nagyon-nagyra becsültem, tiszteltem, megvédtem mások előtt, de most...) Tisztelettel: egy HALADÁS VSE (!) rajongó. ELNÉZÉST, HA NEM MEGFELELŐ A HANGNEMEM? DE AZT HISZEM EZ MOST ÉRTEHTŐ.

Tisztelt Uram!

Remélem, hogy azért az NB1 még nem úszott el! Ennek érdekében történt a mai edzőváltás is. Kérem, hogy mind az új edzőnek, mind a csapatnak szavazzon még bizalmat! Higgye el, hogy mindannyian mindent megteszünk a feljutás érdekében. Nagyon nagy szükségünk van Önre, és minden kedves szurkolónkra! Hiszen a nehézzé vált helyzetünkben barvúrokra van szükség, és ezt csak szurkolóinkkal közösen érhetjük el! Jó példa volt erre a zalaegerszegi teremtorna. Közösen, együtt, és így a siker sem maradhat el!

#17 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:52 AM

Idézet (hnyek @ 2003-4-22, 19:25)
Mindnkivel egyetértek. Jónapot kivánok tisztelt Bíró Péter úr! Naszoval nem akarok félrebeszélni 1:- Glázernek mennie kell más lehetőség már nincsen hiszen már szerződtetni nem lehet ezér szerintem ez az egy megoldás létezik hogy valahogyan feljussunk. Mást ne mondok mer minden le van irva ez igy nem mehet tovább hiszen ez még a leg durvább rémálmainban se fordult elő hogy ilyen is lehet egy HALI szoval ennyi nem tudok mit mondani.

Szia Zoli!

A helyi kötődésű játékosokkal kapcsolatban már válszoltam, Szentes Lázár már rég nem tartózkodott Szombathelyen, mire a klub irányítását átvettük.

#18 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:50 AM

Idézet (joyee @ 2003-4-22, 17:04)
maximális tiszteletem mindazoknak, akik úgy érzik hogy megérdemlik, a szombathelyi drukkereket.
Mert ugye a tiszteletet is ki kell harcolni, akárcsak a feljutást. azt hiszem ha nem lesz feljutás, minden tisztelet, ami a tarsolyban van kárbavész. Talán nagyobb lenne a helyi szurkolók tisztelete a vezetőséggel szemben, ha nekünk focit szolgálnának 90-percben 600.- forintért. na nem a pénz a lényeg, hanem az, hogy az olyan játékosok, mint a Cege, a Németh Tomi, örülhetnek pár percért egy meccsen. Ez a szomorú. Ezek a srácok az NB1. -ben is odatették magukat, szerintem legalább annyira menne nekik most is itt az nb1/b -ben. Meccsek mennek el azon hogy a jelenlegi kerettagokban nincs semmi hajóerő, semmi akarás vagy éppen egy kis elképzelés azzal kapcsolatban, hogy milyen taktikával kellene kimenni a pályára. Utóbbiban talán a kispadon van a gáz, bár lehet hogy csak morális gondok vannak. Ki tudja. Ha Önök nem akkor ki? Uraim. kapják el ezt a gárdát, metr ebból nagy baj lesz. tatok attól, hogy az NB1 álom marad, s ennek a dolognak a végét majd az tetézi be, hogy Bíró Úr a sok szidalmazás hatására szedi a pereputtyát, és lekoccol. Nem elfelejtendő dolog,hogy nagyon sokat köszönhetünk neki, hiszen azt a pénzt amit elszórhatna tuti nyaraklásokra baró sportkocsikra, a csapatba invesztálja. dehát ennek sajnos noncs látszatja. Hozzáteszem! Ha valaki szép focit akar látni az ne a Rohonci útra menjen hanem vesse bele magát a fotelbe és nyopmja be a sport 1-et, hisz az nb1/b-ben nem lesz soha szép, maximum eredményes foci. Úgy érzem hogy a z NB1- ben nem lenne ilyen csapkodó a játék, hisz ott van valami kis formája a mi magyar focinknak(amit sokan undorítónak tartanak).e hát nekünk ez van. Na meg a Halika. nincs mese irány az élvonal, ha lehet akkor bő keretváltással, vagy azokkal a srácokkal, akik a kispadon várják azt hogy tudásukkal azt a csapatot szolgálják, amelyik a tavalyi év elején még a harciasságot jlentette nekik.
Illés Úr. Kérem válaszoljon arra kérdésemre, hogy milyen a hangulat az edzéseken, az öltözőben meccs előtt és után, valamint hogy látnek e még reális esályt a feljutásra, valamint arra hogy a csapatba miért nem férnek be olyan játékosok mint a Németh Tomi vagy a Cege. Köszönettel, valaki akivel egyszer arról beszélt Ön, hogy milyen könnyű az interneten arc nélkül irogatni. Tisztelettel . joyee

Úgy gondolom, hogy az Ön által megfogalmazott igényt a mai napon teljesítettük, remélem, kellő változást eredményez.

#19 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:48 AM

Idézet (renoir @ 2003-4-22, 16:21)
Tiszteletem!

egyetértek az alattam szólókkal, nehéz ilyenkor minden felindulás nélkül kérdezni, illetve nyilatkozni. a következőkre szertnék választ kapni:

1. eltelt az idény több, mint a fele. a mutatott játék nemhogy fejlődne, inkább romlik. az igazolt játékosok nem igazolták azt, hogy helyük lenne a csapatban, a Tatabányáról hozott játékosok mondhatni szánalmas teljesítményt nyújtanak, szinte kivétel nélkül. a volt szombathelyi játékosok közül olyanok játszanak, pl: Tóth Péter, akik szintén alsórendű játékosok mind játéktudásban, mint életvitel tekintetében. ezt mindannyian tudjuk. minezekkel szemben olyan tehetséges játékosok kerültek ki a keretből (Andorka-Debrecen, Körösi, Lukács T, NagyG.-Bük, Pusztai-Siófok, Fred-Hévíz, stb.), akik ezerszer jobbak, és ami a legfontosabb, lelkesebbek a mostaniaknál. ne mondja nekem senki, hogy pl. Nagy Norbertnek, vagy az Árkinak szerényebbek lennének az igényei az előbb felsoroltakénál, mert ugye a keretmódosítást anyagi szempontok alapján hajtották végre az idény elején állítólag.
Szóval mi a magyarázata az előzőeknek és annak, hogy a rendszeresen rosszul játszó játékosok mindig lehetőséget kapnak, a tehetséges fiatalokat meg kiárúsították?

2. miért ragaszkodnak a nyilván vagy kiöregedett és motiválatlan vagy tehetségtelen játékosokhoz, ha másokkal legalább ilyen, vagy jobb eredményeket lehetne elérni?

3. Glázer Róbert bebizonyította, hogy képtelen bármit is kihozni a csapatból, mikor szánják el végre magukat frissítésre, mondjuk valamilyen fiatal, agilis edző kinevezésével?

4. felröppent az a hír, hogy Bíró Péter a Siófokkal tárgyal és itthagyja Szombathelyt, mint ahogy tette a Tatabányával is. mi igaz ebből?

5. ja, és mi van Takival (Takács Tamás), aki szintén az egyik legtehetségesebb kapus?

nagyjából ennyit szerettem volna, kérem fontolják meg leendő döntéseik milyenségét és minőségét, különben Szombathelyen is teljesen tönkremegy a futball, mint ahogy ez a nézőszámból látható. pedig tavaly ilyenkor kiesésre állt a csapat, mégis 6-7000 ember rendszeresen kint volt a meccseke, ahol igazi lelkesedést és focit láthatott.

HALI mindenkinek!

Kedves joyee!

Remélem nem okoz problémát, hogy tegezlek, de hisz ismerjük egymást. Köszönöm a tegnap esti biztatásodat! Az előzőekben nagyjából válaszoltam az általad felvetettekre is. Remélem, hoyg az edzőváltás meghozza a tőle várt eredményt, és nyártól az első osztályban folytathatjuk.

Több helyről halottam már én  is - és most válaszolnék az előző kérdésre is, mert ott kimaradt -, hogy Bíró Péter a Siófokkal tárgyal. Megnyugtathatok mindenkit, sem a Siófokkal, sem más csapattal nem folytat tárgyalásokat.

#20 Illés Zoltán

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2003 - 11:38 AM

Idézet (renoir @ 2003-4-22, 16:21)
Tiszteletem!

egyetértek az alattam szólókkal, nehéz ilyenkor minden felindulás nélkül kérdezni, illetve nyilatkozni. a következőkre szertnék választ kapni:

1. eltelt az idény több, mint a fele. a mutatott játék nemhogy fejlődne, inkább romlik. az igazolt játékosok nem igazolták azt, hogy helyük lenne a csapatban, a Tatabányáról hozott játékosok mondhatni szánalmas teljesítményt nyújtanak, szinte kivétel nélkül. a volt szombathelyi játékosok közül olyanok játszanak, pl: Tóth Péter, akik szintén alsórendű játékosok mind játéktudásban, mint életvitel tekintetében. ezt mindannyian tudjuk. minezekkel szemben olyan tehetséges játékosok kerültek ki a keretből (Andorka-Debrecen, Körösi, Lukács T, NagyG.-Bük, Pusztai-Siófok, Fred-Hévíz, stb.), akik ezerszer jobbak, és ami a legfontosabb, lelkesebbek a mostaniaknál. ne mondja nekem senki, hogy pl. Nagy Norbertnek, vagy az Árkinak szerényebbek lennének az igényei az előbb felsoroltakénál, mert ugye a keretmódosítást anyagi szempontok alapján hajtották végre az idény elején állítólag.
Szóval mi a magyarázata az előzőeknek és annak, hogy a rendszeresen rosszul játszó játékosok mindig lehetőséget kapnak, a tehetséges fiatalokat meg kiárúsították?

2. miért ragaszkodnak a nyilván vagy kiöregedett és motiválatlan vagy tehetségtelen játékosokhoz, ha másokkal legalább ilyen, vagy jobb eredményeket lehetne elérni?

3. Glázer Róbert bebizonyította, hogy képtelen bármit is kihozni a csapatból, mikor szánják el végre magukat frissítésre, mondjuk valamilyen fiatal, agilis edző kinevezésével?

4. felröppent az a hír, hogy Bíró Péter a Siófokkal tárgyal és itthagyja Szombathelyt, mint ahogy tette a Tatabányával is. mi igaz ebből?

5. ja, és mi van Takival (Takács Tamás), aki szintén az egyik legtehetségesebb kapus?

nagyjából ennyit szerettem volna, kérem fontolják meg leendő döntéseik milyenségét és minőségét, különben Szombathelyen is teljesen tönkremegy a futball, mint ahogy ez a nézőszámból látható. pedig tavaly ilyenkor kiesésre állt a csapat, mégis 6-7000 ember rendszeresen kint volt a meccseke, ahol igazi lelkesedést és focit láthatott.

HALI mindenkinek!

Üdvözlöm!
Ahogy egy korábbi válaszomban is elmondtam, teljes mértékben megértem az Ön elkeseredését is. Most azonban azokra a felvetéseire válszolnék, amit még nem érintettem.
Az Ön által felsorolt fiatal játékosokat nem árusítottuk ki, mint ahogy már több fórumon is elmondtam, az előző klubvezetés komoly adósságot halmozott fel a játékosokkal szemben is. Emiatt nagy részük már megérkezésünkkor nem is volta  klubnál, illetve szabadon igazolhatóvá vált.

Takács Tamással a helyzet hasonló volt, továbbá ő kijelentette, hogy nem csak Szombathelyen nem, hanem Magyarországon sem kiván tovább focizni.

Az utolsó gondolatához annyit fűznék hozzá, hogy a szombathelyi futball akkor ment volna tönkre, ha Bíró Péter és cégcsoportja a nyáron nem érkezik Szombathelyre. A nyáron a klubnak nem volt olyan játékosa, akinek nem tartoztak, így gyakorlatilag mindenki szabadon igazolható volt. Remény sem volt arra - a tartozás nagysága miatt - , hogy ezt kiegyenlítse az előző vezetés.