Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Király Gábor

26 replies to this topic

#21 noorrra

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2003 - 08:44 PM

Hello Gábor!
Meglepő módon egy focit szerető lány vagyok. Szerintem Te vagy a legjobb magyar focista.
Lenne egy kérésem. Tudnál nekem aláírást küldeni? Ez hogyan lenne megoldható? Esetleg adjak e-mail címet és azon keresztül? Itt az enyém: noorrra@freemail.hu .
Örülnék, ha írnál e-mailt, én abban elküldeném a címem.
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!
Köszönettel

#22 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2003 - 07:08 PM

Szia Gabi!

Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi esélyt látsz arra, hogy a Herthánál kitöltsd a szerződésed, és ne menj el vmelyik nagyobb nyugat europai klubhoz? Ha elmennél, melyik bajnokságba vágynál leginkább? Ha esetleg úgy alakulna- amiben úgyan biztos vagyok, hogy nem így lesz:)- és a Hertha után, nem lenne olyan kedvező lehetőséged, inkább vmivel gyengébb bajnokságba (pl. Belga, Francia, Holland) mennél, vagy visszatérnél a Halihoz?

Ja és boldog szülinapot!
HAJRÁ HALI!

#23 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 246 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2003 - 12:13 PM

Szia Gabi!
Tervezed-e,hogy egy-még a berlinnél-is nagyobb csapatba szerződj,vagy jól érzed magad ott,és nem szívesen hagynád ott őket?
Ja,és még egy:nem tudnál küldeni nekem egy Hertha mezt?

#24 Kremzi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2003 - 11:38 AM

Szia Gábor!
Mint megannyi szombathelyi, én is figyelemmel kísérem pályafutásod, amihez csak gratulálni tudok!
A svédek elleni mérkőzés valóban hajtós, küzdelmes volt, úgy érzem veszíteni csak így szabad, lehet.
Milyen a kapcsolatod a válogatottbéli csapattársakkal ( gondolok itt azokra is akik ellen amúgy néha pályára lépsz ), és milyen a berlini társakkal a viszonyod?

Üdvözöl volt csapattársad,
Kremser Csabi

#25 Millwall

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2003 - 09:54 AM

####ó Gabi!
Utólag is boldog születésnapot kívánok!
Egyszer elhozhatnád a csapatodat a NAGY HALI-hoz egy felkészülési mérkőzésre!

További sok sikert kívánok!

#26 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2003 - 08:15 AM

Szia Gábor!

Hogy érzed magad a tegnapi vereség után? Egyáltalán: milyen érzés a válogatottal szinte mindig veszteni, miközben csapatoddal, a Herthával nagyon jól álltok?

#27 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 02 April 2003 - 10:24 PM

Király Gábor Szombathelyen kezdett el focizni, s ma ő a magyar labdarúgás talán legjelesebb alakja. Szerdán még a válogatott kapuját védte, aztán megy vissza a német bajnokságba, hogy a Hertha hálóját őrizze. S ha majd visszavonul, Szombathelyen nyit majd kapuiskolát.

Most tőle kérdezhetnek április 3-tól 5-ig. Kérdéseikre folyamatosan, de legkésőbb a harmadik nap lejártával kaphatsz választ.