Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Király Gábor

26 replies to this topic

#1 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:
  • Interests:Foci,foci ,foci Hali,MU,BARCA,OM,JUVE,AJAX,SCHUMI!!!

Elküldve: 06 April 2003 - 06:29 PM

####ó Gábor!
Szívesen.Köszi.
####ó!

#2 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 02:27 PM

Köszönjük a kérdéseket és a válaszokat! Kérjük, ne kérdezzenek többet, a fórumot lezártuk.

Nyugat

#3 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 02:25 PM

Idézet (S.Oliver @ 2003-4-05, 20:03)
####ó Gábor!
Mikor jösz vissza a HALI-ba focizni?
Jó játékos Luizao?
Tényleg csőd veszély van a BUNDESLIGÁ-ban?
Ha visszajösz a HALI-ba akkor szerinted leszünk bajnokok?
Boldog születésnapot.
Nekem is április 1 környékén volt a születésnapom.
Te voltál a legjobb játékos a Lengyel-Magyar meccsen.
####ó!

Szia!

Azt még nem tudom, hogy mikor játszom újra a Haladásban. Az biztos - ahogy már írtam is -, be akarom hozni édesapámat, aki 276 meccset játszott a Haliban. Én 67-nél tartok.  Ráadásul nem akarok 40 éves koromig védeni és külföldön se szeretnék sokáig maradni. Szombathelyen él a családom, a barátaim. Többet ér az az idő, amit velük tölthetek, mint a még nagyobb hírnév.

Liuzao jó játékos, de még idő kell neki, hogy átvegye a csapat ritmusát.

Nekem az a legnagyobb célom, hogy egyszer UEFA meccset játszhassak a Halival.

Köszönöm a dícséretet! Neked is boldog születésnapot!

#4 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 02:15 PM

Idézet (Barca @ 2003-4-05, 15:47)
Szia Gabi! Megint én vagyok!
Az előző kérésemet kiegészíteném. Megoldható-e, hogy a válogatotban vagy a Herthaban korábban használt kapuskesztyűdre írd az aláírást? Számomra ez az ereklye felbecsülhetetlen érték lenne!

A kérésed természetesen megoldható. Küldöm, kis türelmet kérek.

#5 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 02:11 PM

Idézet (Barca @ 2003-4-05, 15:13)
Szia Gabi!
Nekem is az lenne a kérésem mint a valamikor elöttem szóló noorrranak, szeretnék tőled és Dárdai Palitól egy aláírást. A postai címem már elküldtem az említett e-mailra. Amúgy gratulálok a válogatott két meccsén nyújtott teljesítményedre, szerintem TE voltál a két meccs legjobbja. A kérdésem: Szerinted van-e még esély, hogy kijussunk az EB-re, megvan-e még a motiváció a svédek ellen elveszített meccs után a csapatban?
Utólag is boldog születésnapot és sok sikert a válogatott és a Hertha színeiben!

Szia!

Az aláírás rendben lesz.
A motiváció még megvan. Ez a válogatott maximálisan motivált minden mérkőzésen. Minden meccsnek ugyanolyan értéke van. Akkor lennék igazán elégedett, ha az utolsó, lengyelek elleni mérkőzésen akár ki is kaphatnánk, mert biztos lenne a kijutás.

A gratulációt köszönöm!

#6 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 02:03 PM

Idézet (Bubus5 @ 2003-4-04, 21:23)
Szevasz Gabi

Azt szeretném kérdezni és egyben kérni, hogy tegyél ellene valamit, hogy nehogy összeessetek, mert akkor elúszik minden esély. Szerintem simán kijuthatunk még. Minden igazán nehéz mecccsünkön túl vagyunk a többi hozható, ha így lelkesedtek. NE FOGLALKOZZATOK a hülyékkel, akik szidnak, én kinn voltam és életemben nemörültem úgy, mint amikor Lisztes gólt lőtt. Köszönöm nektek. Legközelebb sikerül.

Sok sikert berlinben is. Dárdait is üdvözlöm, nagyon jól játszott.

Bubus

Szia!

Köszönöm a dícsérő szavakat. Ez is azt mutatja, hogy amit elkezdtünk, végigvisszük. Nincs elveszett mérkőzés, nekünk a végsőkig küzdeni kell.
Ha nem úgy megy majd a játék, először a sajtó kezdi el kritizálni csapatot, aztán a szurkolók is elfordulnak. De ha végül csak mi 30-an, a válogatott keret maradunk, akik hiszünk, akkor is küzdünk.  
A sajtón és a szurkolókon nagyon sok múlik!

#7 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 01:52 PM

Idézet (nemtom @ 2003-4-04, 16:35)
ÜDV!
Először is szeretném megköszönni a válogatott szerdai játékát, életem eddigi legszínvonalasabb meccse volt élőben, igaz még csak 20 éves vagyok, de azért már jó néhány válogatott és hazai bajnoki mérkőzésen megfordultam. Sikerülhet-e a Hertha-nak a harmadik hely elérése a Bundesliga-ban?
Kivel vagy a legjobb viszonyban a klubcsapatodban, illetve a válogatottban?
Reális elképzelés-e a lettek elleni 6 pont?
Sok sikert minden fronton!

Nagyon jól esik, hogy annak ellenére dícsérik a meccset, hogy kikaptunk. Látják, hogy a csapat akart.

Még hét mérkőzése van hátra a Herthának, minden lehetséges. Természetesen minden mérkőzésen győzni akarunk, de már nincs a világon olyan csapat, amelyik verhetetlen. Amíg matematikailag van esély, küzdünk érte.

A Herthában mindenkivel jóban vagyok, de jóbarátaim nincsenek köztük. A válogatottban már csak azért sem barátkozhatom külön senkivel, mert csapatkapitány vagyok. Ez csapatsport, mindenkivel jóban kell lenni. Ha kicsi valakinek a cipője, én szólók, hogy hozzanak neki újat, ha valami gondja van, igyekeszem megoldani, hogy ne nyomassza.
Igazi jóbarátaim ma is egykori halis csapattársaim. Sokat beszélek velük telefonon, és személyesen is sokat találkozunk.

Igen, a lettek ellen reális a pont. Nem olyan jók ők, hogy ne lehessen őket idegenben és otthon is megverni.

#8 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2003 - 01:38 PM

Idézet (HALADÁS VSE @ 2003-4-04, 14:00)
Hello Gabi!
Először is boldog szülinapot! További sok sikert az életedhez!
Mikor jössz legkozelebb haza? Nagyon drukkolok a Herthának, hogy minél jobb helyen végezzen a bajnokságban. Figyelemmel kíséred azért még a HALI-t?
Várunk vissza a HALIBA!!

Köszönöm a gratulációt!
Hosszabb időre csak nyáron jövők haza, akkor van szünet a német bajnokásgban. Egyébként csak annyi időt töltök itthon, amennyit a válogatott meccsek miatt kell.
A bíztatást köszönöm, a Haladás teljesítményét pedig hétről- hétre, napról-napra figyelemmel kísérem. Elkeserít, hogy kevesen járnak mérkőzésre, de megértem, miért. Reménykedem, hogy rendeződik a csapat körüli helyzet, s újra olyan lesz a hangulat, mint régen.
Az, hogy mennyire kötődöm a Halihoz, talán mutatja, hogy a Hertha-beli öltőzőszekrényem ajtajára a csapat legújabb poszterét raktam ki.

#9 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:
  • Interests:Foci,foci ,foci Hali,MU,BARCA,OM,JUVE,AJAX,SCHUMI!!!

Elküldve: 05 April 2003 - 08:03 PM

####ó Gábor!
Mikor jösz vissza a HALI-ba focizni?
Jó játékos Luizao?
Tényleg csőd veszély van a BUNDESLIGÁ-ban?
Ha visszajösz a HALI-ba akkor szerinted leszünk bajnokok?
Boldog születésnapot.
Nekem is április 1 környékén volt a születésnapom.
Te voltál a legjobb játékos a Lengyel-Magyar meccsen.
####ó!

#10 Barca

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 05 April 2003 - 03:47 PM

Szia Gabi! Megint én vagyok!
Az előző kérésemet kiegészíteném. Megoldható-e, hogy a válogatotban vagy a Herthaban korábban használt kapuskesztyűdre írd az aláírást? Számomra ez az ereklye felbecsülhetetlen érték lenne!

#11 Barca

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 05 April 2003 - 03:13 PM

Szia Gabi!
Nekem is az lenne a kérésem mint a valamikor elöttem szóló noorrranak, szeretnék tőled és Dárdai Palitól egy aláírást. A postai címem már elküldtem az említett e-mailra. Amúgy gratulálok a válogatott két meccsén nyújtott teljesítményedre, szerintem TE voltál a két meccs legjobbja. A kérdésem: Szerinted van-e még esély, hogy kijussunk az EB-re, megvan-e még a motiváció a svédek ellen elveszített meccs után a csapatban?
Utólag is boldog születésnapot és sok sikert a válogatott és a Hertha színeiben!

#12 Bubus5

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 09:23 PM

Szevasz Gabi

Azt szeretném kérdezni és egyben kérni, hogy tegyél ellene valamit, hogy nehogy összeessetek, mert akkor elúszik minden esély. Szerintem simán kijuthatunk még. Minden igazán nehéz mecccsünkön túl vagyunk a többi hozható, ha így lelkesedtek. NE FOGLALKOZZATOK a hülyékkel, akik szidnak, én kinn voltam és életemben nemörültem úgy, mint amikor Lisztes gólt lőtt. Köszönöm nektek. Legközelebb sikerül.

Sok sikert berlinben is. Dárdait is üdvözlöm, nagyon jól játszott.

Bubus

#13 nemtom

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 04:35 PM

ÜDV!
Először is szeretném megköszönni a válogatott szerdai játékát, életem eddigi legszínvonalasabb meccse volt élőben, igaz még csak 20 éves vagyok, de azért már jó néhány válogatott és hazai bajnoki mérkőzésen megfordultam. Sikerülhet-e a Hertha-nak a harmadik hely elérése a Bundesliga-ban?
Kivel vagy a legjobb viszonyban a klubcsapatodban, illetve a válogatottban?
Reális elképzelés-e a lettek elleni 6 pont?
Sok sikert minden fronton!

#14 HALADÁS VSE

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 78 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 02:00 PM

Hello Gabi!
Először is boldog szülinapot! További sok sikert az életedhez!
Mikor jössz legkozelebb haza? Nagyon drukkolok a Herthának, hogy minél jobb helyen végezzen a bajnokságban. Figyelemmel kíséred azért még a HALI-t?
Várunk vissza a HALIBA!!

#15 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 12:31 PM

Idézet (noorrra @ 2003-4-03, 20:44)
Hello Gábor!
Meglepő módon egy focit szerető lány vagyok. Szerintem Te vagy a legjobb magyar focista.
Lenne egy kérésem. Tudnál nekem aláírást küldeni? Ez hogyan lenne megoldható? Esetleg adjak e-mail címet és azon keresztül? Itt az enyém: noorrra@freemail.hu .
Örülnék, ha írnál e-mailt, én abban elküldeném a címem.
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!
Köszönettel

Szia! Köszönöm, ha így gondolod!

Kérlek, küld el a postai címedet, és küldöm az aláírást.
(Az info@nyugat.hu-ra küld, s mi továbbítjuk. Nyugat)

#16 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 12:28 PM

Idézet (foreverhaladás @ 2003-4-03, 19:08)
Szia Gabi!

Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi esélyt látsz arra, hogy a Herthánál kitöltsd a szerződésed, és ne menj el vmelyik nagyobb nyugat europai klubhoz? Ha elmennél, melyik bajnokságba vágynál leginkább? Ha esetleg úgy alakulna- amiben úgyan biztos vagyok, hogy nem így lesz:)- és a Hertha után, nem lenne olyan kedvező lehetőséged, inkább vmivel gyengébb bajnokságba (pl. Belga, Francia, Holland) mennél, vagy visszatérnél a Halihoz?

Ja és boldog szülinapot!
HAJRÁ HALI!

Köszönöm a jókívánságot!

Ha választani lehetne, a Haladásra váltanék. Szombathelyen születtem, ott vannak a rokonaim, ismerőseim. Nem vagyok vándormadár típus. Ha olyan lehetőségem lenne, azért az angol bajnokságot még kipróbálnám.  

Még jópár évem van a pályán, de fizikailag azért már érzem a sporttal töltött éveket. Egy vállfájás már nem 2-3 nap alatt múlik el, hanem 1-2 hét, sőt hónapok alatt.  
Pályafutásom befejezéseként a Haladásban szeretnék majd védeni. Több meccsen, mint amin édesapám játszott:ő 276-ig jutott...

#17 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 12:17 PM

Idézet (nagy-hali @ 2003-4-03, 12:13)
Szia Gabi!
Tervezed-e,hogy egy-még a berlinnél-is nagyobb csapatba szerződj,vagy jól érzed magad ott,és nem szívesen hagynád ott őket?
Ja,és még egy:nem tudnál küldeni nekem egy Hertha mezt?

Berlinben jól érzem magam. Bár tudom, egy-két csapat kezdi megkeresni a Herthát, hogy rólam tárgyaljanak. nem az én kompentenciám dönteni. Ha majd az egyesület úgy látja, hogy megéri neki neki a dolog, szól nekem. Én pedig ezután gondolkodom el a dolgon. Ez inkább üzleti kérdés.

Egyelőre érzem a Hertha bizalmát. Nekem nem ezzel kell foglakoznom, hanem azzal, hogy a pályán jól teljesítsek, s ezzel érem el, hogy érdeklődjenek utánam.

Ami a Hetha pólót illeti, nem könnyű szerezni, nem ígérhetem, hogy sikerül. De azért írd meg a címed, elérhetőséged, és megróbálom... (az info@nyugat.hu-ra küld, és továbbítjuk Nyugat)

#18 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 12:04 PM

Idézet (Kremzi @ 2003-4-03, 11:38)
Szia Gábor!
Mint megannyi szombathelyi, én is figyelemmel kísérem pályafutásod, amihez csak gratulálni tudok!
A svédek elleni mérkőzés valóban hajtós, küzdelmes volt, úgy érzem veszíteni csak így szabad, lehet.
Milyen a kapcsolatod a válogatottbéli csapattársakkal ( gondolok itt azokra is akik ellen amúgy néha pályára lépsz ), és milyen a berlini társakkal a viszonyod?

Üdvözöl volt csapattársad,
Kremser Csabi

Szia Csabi!

A gratulációt köszönöm!

Ami a svédek elleni meccs megítélést illeti, teljesen jól figyelted meg. Szakmai szemmel nézhetted, hiszen te és a testvéred is ott voltatok sokáig velem együtt a Haladás körül.

Mint csapatkapitánynak minden válogatott játékossal jóban kell lennem. Segítjük egymást, és igyekeszem minden problémájukat megoldani.
A Hertha játékosaival is jó a kapcsolatom, már szinte egymás gondolatait is ismerjük. De eleve jobban ismerem a magyar fiuk gondolkodásmódját, és lelkileg is jobban megértjük egymást.

#19 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 11:44 AM

Idézet (Millwall @ 2003-4-03, 09:54)
####ó Gabi!
Utólag is boldog születésnapot kívánok!
Egyszer elhozhatnád a csapatodat a NAGY HALI-hoz egy felkészülési mérkőzésre!

További sok sikert kívánok!

Köszönöm a jókívánságot!

Rengeteget gondolkodom azon, hogyan találkozhatna a két csapat, mármint a Hali és a Hertha. Lehet, hogy egyszer összejön. Ami késik, nem múlik!

#20 Király Gábor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2003 - 11:40 AM

Idézet (D.J. @ 2003-4-03, 08:15)
Szia Gábor!

Hogy érzed magad a tegnapi vereség után? Egyáltalán: milyen érzés a válogatottal szinte mindig veszteni, miközben csapatoddal, a Herthával nagyon jól álltok?

Egy vereség sem öröm, de sok biztató jel volt a csapat játékában: a hozzáállás, az elszánás, az akarás. Ha mindig így játszana a magyar válogatott, sok hellyel előbbre léphetne a világ labdarugásban. Kis arányban kaptunk ki egy nagyon jó svéd válogatott ellen.

Nagyon sok pozitívuma van annak, hogy a válogatottban játszom. Alázattal közeleítenek a futballhoz. Igaz, az ottani játékosokkal évente 10-12-szer találkozom, a Herthával meg szorosabb a kapcsolatom.