Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Hujber Ferenc színész

14 replies to this topic

#1 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2003 - 03:33 PM

Tisztelt Fórumozók!

Köszönjük a kérdéseket és a válszokat, a fórumot ezennel lezártnak tekintjük.

Nyugat

#2 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2003 - 03:23 PM

Idézet (D.J. @ 2003-3-06, 07:54)
Szia Feri!

Olvasom a válaszaidat, s az jutott eszembe: milyen örök lázadó, szókimondó fickónak lenni? Nem fárasztó mindennek ellentmondani, mindenkivel összeveszni? Vagy éppen az érzékenységedet álcázod vele? Hiszen szerepeid többségében is szelid, érzelmes lekű fiúkat játszol...

Nem mondok midenkinek ellent - egy csomó emberrel egyetértek - attól függ, ki kérdez.

Megpróbálok túlélni ebben a világban, s én azt az egy utat találtam, hogy igazat mondok. Mostanában úgyis ritka az igaz mondás, mert mindenki fél valakitől: a fönőkétől, a tanárjától, akárkitől. Én megpróbálok senkitől sem félni.

#3 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2003 - 08:54 AM

Szia Feri!

Olvasom a válaszaidat, s az jutott eszembe: milyen örök lázadó, szókimondó fickónak lenni? Nem fárasztó mindennek ellentmondani, mindenkivel összeveszni? Vagy éppen az érzékenységedet álcázod vele? Hiszen szerepeid többségében is szelid, érzelmes lekű fiúkat játszol...

#4 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 05 March 2003 - 06:54 PM

Idézet (robbo @ 2003-3-04, 19:36)
Negatív hullámokat érzek a válaszaidból.
Pedig mikor Szhelyen összefutok veled (jó, nagyritkán) mindig mosolyogva látlak.
...A kérdés ez volt:)...

Persze, hogy mosolygok, mert hihetetlenül optimista és pozítiv hozzáállású vagyok. Mindig azzal foglalkozom, ami a dolgom, és mert ismerem jól a világ rossz oldalát, tudom, hogy mibe szabad egyáltalán belefogni. Például hazamenni Szombathelyre és lobbizni egy színházért teljesen felesleges és értelmetlen dolog.

#5 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 05 March 2003 - 06:45 PM

Válasz Lemmon 3. és 4. kérdésre:

- Mindig azt szertném elérni, ami éppen előttem van. Aztán jöhet az újabb cél, amiért lehet küzdeni.

- Nem szándékozom visszatérni Szombathelyre. Már Pestet is szüknek érzem. Ha hacker lennénk, Szombathelyről is ki tudnék törni, de mit csinálnék ott, mint színész? Egyébként is most hatalmas erdőkre, nagy terekre vágyom, olyan helyen jó lenne élni!

#6 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 05 March 2003 - 03:30 PM

Idézet (lemon2 @ 2003-3-04, 18:43)
kevdes Ferenc,

milyen célok motiválnak, merre tartasz, mit szeretnél elérni, és áll-e szándékodban visszatérni Sz.helyre?

ennyi, köszönöm

Kedves Lemmon!
- A céljaimat mindig az adott helyzet adja. Most tanulni akarok minél többet. Mindent, aminek közvetett, vagy közvetlen módon köze van a színészethez. Például íjászkodni tanulok, jó kikapcsolódás a jó levegőn.

- Most éppen szinkronizálni tartok egy latin sorozat egyik főszereplőjét:)

#7 robbo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 04 March 2003 - 08:36 PM

Negatív hullámokat érzek a válaszaidból.
Pedig mikor Szhelyen összefutok veled (jó, nagyritkán) mindig mosolyogva látlak.
...A kérdés ez volt:)...

#8 lemon2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 55 Hozzászólás:

Elküldve: 04 March 2003 - 07:43 PM

kevdes Ferenc,

milyen célok motiválnak, merre tartasz, mit szeretnél elérni, és áll-e szándékodban visszatérni Sz.helyre?

ennyi, köszönöm

#9 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 04 March 2003 - 12:22 PM

Idézet (dongó @ 2003-3-03, 12:44)
Szia Feri!
A színpad is vonz, vagy inkább a film érdekel?
Miért szakítottál a Vígszínházzal?
Leszerződtél azóta más társulathoz?
Ki a színész-példaképed?
Kígyót tartasz még?

Szia Dongó!
- Jelenleg is színpadon játszom. Az Anyám, Kleopártában a Nemzeti Színházban. Garas Dezső a rendező, az Udvaros Dorottya a mamám. A magyar színész egyébkét is színházba játszik, s ha tíz évben egyszer beesik egy film, akkor abban is. Jó, nekem azért többször beesett...

- A Vígszínházat totálisan amorf, rosszul vezetett, nulla helynek tartom. Tudom, sikeres, de a Mikroszkóp színpad is az, mégsem akarok ott játszani.

- Nem szerződtem le sehova, és nem is fogok.

- Igazából nincs színész mintaképem. Embereket bírok, ahogy az életüket csinálják. Például Johnny Deep-et, ahogy kijött a drogból és a piából.

- Nincs már kigyóm. Nincs se kutyám, se macskám, se mosómedvém, se nőm. Semmi, ami kötösséget jelent. Alig vagyok otthon...

#10 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 04 March 2003 - 11:53 AM

Idézet (D.J. @ 2003-3-03, 11:27)
Szia Feri!

Azt hallottam, hogy Amerikába készülsz. Mi igaz ebből?
Más: Mint tudod, Szombathely már régóra akar színházat, csak valahogy nem jön össze... Megkérdezett-e téged valaki a városveztésből, hogy mit gondolsz erről, miben tudnál segíteni?

D.J.

Szia D.J.!

- Egy ideig nem megyek sehova, Amerikába se, ez biztos. De az is biztos, hogy 1-2 éven belül elmegyek innnen. Hogy mit csinálok odakinn? Nem kérdés, aki színésznek született, úgy is fog meghalni...

- Nagyon szép lenne, ha valaki megkérdezne a szombathelyi színházról, sok mindent tudnék neki mondani. De azok csúnya dolgok lennének. Politikusokkal meg nem óhajtok beszélgetni. Nem érdekelnek. Szarháziak egytől-egyig...

#11 Hujber Ferenc

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 04 March 2003 - 11:46 AM

Idézet (trillian @ 2003-3-03, 09:27)
Kedves Feri!
Milyen gyakran látogatsz haza, Szombathelyre? Ezt a várost tartod -e még a lakhelyednek?

Már nem. Havonta 2-3-szor jövök haza. Rengeteg a munkám. Szomathelyre "meghalni" megyek legközelebb...

#12 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 03 March 2003 - 01:44 PM

Szia Feri!
A színpad is vonz, vagy inkább a film érdekel?
Miért szakítottál a Vígszínházzal?
Leszerződtél azóta más társulathoz?
Ki a színész-példaképed?
Kígyót tartasz még?

#13 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 03 March 2003 - 12:27 PM

Szia Feri!

Azt hallottam, hogy Amerikába készülsz. Mi igaz ebből?
Más: Mint tudod, Szombathely már régóra akar színházat, csak valahogy nem jön össze... Megkérdezett-e téged valaki a városveztésből, hogy mit gondolsz erről, miben tudnál segíteni?

D.J.

#14 trillian

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 23 Hozzászólás:

Elküldve: 03 March 2003 - 10:27 AM

Kedves Feri!
Milyen gyakran látogatsz haza, Szombathelyre? Ezt a várost tartod -e még a lakhelyednek?

#15 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 03 March 2003 - 09:11 AM

Mától (március 3-tól) szerdáig (március 5-ig) kérdezhetsz a Szombathelyről indult,  szeretnivaló, megátalkodott, különleges pasitól.  Kérdéseidre folyamatosan, de legkésőbb a három nap leteltével kapsz választ)