Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége Somfalvi Csaba

26 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 October 2001 - 09:34 AM

Ciao Soni!Mi a véleményed Némethy Laciról ? Légyszives írd le pár szóban! KÖSZI !!! Hajrá Hali!!!!!

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2001 - 04:07 PM

>Szeva Soni! >>Szerinted ez a csapat, hogyha a >mostani fiatal, tehetséges játékosok nagyrészét >megtartja a klub, pár év >múlva, amikor már ők is >rutinosabbak lesznek, meddig juthat az >nb1-ben? Ez a jövő titka, bár nagyon jól látod, hogy sok fiatal tehetség alkotja a csapatot és tényleg nekik még sok tétmérkőzést kell játszaniuk,hogy kellő rutint szerezzenek. Akkor biztos nem szenvedünk majd el ilyen csúfos vereségeket. Ez a csapat hosszú távon nagyon sok kellemes meglepetést okozhat a szombathelyi futball szurkolóknak.

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 October 2001 - 08:57 PM

Szeva Soni!Szerinted ez a csapat, hogyha a mostani fiatal, tehetséges játékosok nagyrészét megtartja a klub, pár év múlva, amikor már ők is rutinosabbak lesznek, meddig juthat az nb1-ben?

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2001 - 04:17 PM

Minden mérkőzés más és minden játékos is másként készül a mérkőzés előtt, valaki jobban fel pörögve, van aki higgadtabban, tiszta fejjel indul neki a mérkőzésnek, de az biztos, hogy mindenki győzni akara a mérkőzésen, vagy legalább is tudásához képest jól játszani. Ha másért nem, akkor a prémiumért. Tehát a motiváltság megvan. Az idegenbeli játékon mindenképpen javítani kell, pontosabban eredményesebbnek lenni. Mindenki ezen dolgozik, hogy változtassunk és biztosíthatlak, hogy előbb - utóbb (reméljük előbb) ez pontokban is megmutatkozik.

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 October 2001 - 10:52 AM

Szia Soni!Szerinted mi lehet az oka annak, hogy csapatunk - lásd Celldömölk elleni MK meccs - a mérkőzések egy részén nem kelleően motiválva lép pályára. Ezen azt értem, hogy mikor elkezdődik a mérkőzés úgy tűnik, hogy még az öltözőben vannak egyesek. ÉN ha focista lennék, és az életben nagy dolgokat, eredményeket szeretnék elérni akkor úgy mennék ki a pályára, hogy szétszedek mindenkit. Ez nálunk mindig nem látszik...A Dunaferr ellen így jöttünk ki és lám meg is lett az eredménye.Szerintem a magyar NB I-ben nagyon fontos az akarás. Ha akarás van, akkor a legtöbb ellenfelet meg lehet verni. Ott voltam Győrben és a II. félidő felétől egy teljesen más Hali játszott, mint addig. Miért nem lehet így kezdeni a mérkőzést?Mit kellene tenni azért, hogy az idegenbeli mérkőzéseken több pontot tudjunk gyüjteni?üdv.SonicsHajrá Haladás!!!

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 October 2001 - 01:08 PM

>Hello Soni- >Ha visszatekintesz a pályafutásodra, mik voltak >a legszebb pillanatok? Mit csinálnál >másképp? Mit szeretnél még a >jövőben kihozni magadból? Üdv. Csabi >Nagyon sok szép pillanat volt nehéz kiragadni a legszebbet, de az egyik ezek közül amikor a tartalék csapatban fociztam és a te gólpasszoddal és az én gólommal győztünk. Volt ilyen??Sokmindent másképp csinálnék, de az az oldal kevés erre. A maximumot szeretném kihozni magamból, hogy ez sikerül-e azt majd te eldöntöd.Köszönöm az éredeklődésedet:Barátod: Soni

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 October 2001 - 01:53 PM

Hello Soni-Ha visszatekintesz a pályafutásodra, mik voltak a legszebb pillanatok? Mit csinálnál másképp? Mit szeretnél még a jövőben kihozni magadból? Üdv. Csabi

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 October 2001 - 01:02 PM

>Hello Soni- En azt kerdeznem, hogy >vajon a csapat miert jatszik >gyámoltalanul idegenben és miért határozottabb >itthon? Lélektani okai vannak? Teljes mértékben igazad van, sajnos gyengébben megy idegenben a játék, mi is keressük az okát, sokat beszélgetünk róla, s mindenképpen az a célunk, hogy idegenben is eredményesebbek legyünk. Biztos vannak lélektani okai is ennek, sokkal felemelőbb érzés hazai környezetben a szurkolók biztatása mellett futballozni. Úgy látom azonban, hogy az utóbbi két mérkőzésen Győrött és Zalaegerszegen is jobban játszottunk, most már azonban a jó játék mellé eredményesnek is kell lennünk. Azt hiszem, hogy most Kispesten azok leszünk, tehát győzni fogunk.

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 October 2001 - 01:47 PM

Hello Soni- En azt kerdeznem, hogy vajon a csapat miert jatszik gyámoltalanul idegenben és miért határozottabb itthon? Lélektani okai vannak?

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 October 2001 - 03:07 PM

>Somi, mi ez a sérülési hullám? >Ha a 44 meccses bajnokságnál >már a 10-11. meccsnél ennyi >a sérült, akkor mi lesz >később? Persze a cél az >UEFA-szereplés. Mindent bele, fiúk! >Kopy Sajnos nagyon kevés volt a két bajnokság közti piehenő idő és ennek következményeként nem tudtunk kellőképpen regenerálódni, így sajnos sokan szenvedtünk kisebb - nagyobb sérülést. Ezeket megfelelően kezeljük és már a sérültek nagyjából felépültek. Természetesen szép lenne, a nemzetközi szereplés, mindenki szivesen játszana híres külföldi csapat ellen, de nekünk elsősorban a biztos bennmaradás az elsődleges célunk. Mindez azonban nem zárja ki az UEFA szereplés lehetőségét. Hajrá Hali!!!

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 October 2001 - 02:43 AM

Somi, mi ez a sérülési hullám? Ha a 44 meccses bajnokságnál már a 10-11. meccsnél ennyi a sérült, akkor mi lesz később? Persze a cél az UEFA-szereplés. Mindent bele, fiúk!Kopy

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 October 2001 - 03:16 PM

>Somi, meddig szól a szerződésed és >hogyan tovább? Remélem maradsz! Légyszíves >a "Meddig türjük még" hozzászólásomat >juttasdd el a Szegnernek(Nyugat.hu, kérlek >nyomtasd ki neki!)! 2002.nyaráig szól a szerződésem, folyamatosan tárgyalunk a hosszabbításról, feltettt szándékom, hogy itt a Haladásnál folytassam a pályafutásomat. Magyarországon más klubban nem kívánok futballozni, viszont külföldön még kipróbálnám magam. A hozzászólásodat még nem találtuk, de keressük, ha meglessz továbbítjuk. Csáo

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 October 2001 - 07:47 PM

Somi, meddig szól a szerződésed és hogyan tovább? Remélem maradsz! Légyszíves a "Meddig türjük még" hozzászólásomat juttasdd el a Szegnernek(Nyugat.hu, kérlek nyomtasd ki neki!)!

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2001 - 03:59 PM

Köszönöm hogy pozitívumként említed meg visszatérésemet, sajnos én negatív élményként éltem át. Meghatározta játékunkat a korán kapott gól, és így kinyíltunk, könnyen sebezhetővé váltunk,melynek következmémye lett a súlyos vereség. Előre kell tekintenünk, azonban most már tényleg jól és eredményesen kell játszanunk. Az Újpest ellen csak a győzelem az elfogadható, mindegy hogy milyen áron.

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2001 - 11:21 AM

Soni!A Kispest elleni meccs egyetlen pozitívuma, hogy visszatértél. Mi lehetett az oka szerinted ennek a szégyenletes vereségnek? Szegény Takács Tamást én még nem láttam ilyen gyengének... Mi lehet a gond? Ezzel együtt az eddigi teljesítménye a csapatnak szerintem megfelelő. Csak az utolsó 3 mérkőzés védekezésbeli gondjaival vannak problémáim. 3 mérkőzés alatt a 14 kapott nagyon-nagyon sok!!!Hajrá Hali!!!

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2001 - 04:23 PM

>Szia! >Mi a véleményed az egyik fiatal >játékosról Ceglédy Balázsról?? >Lehet belölle valami?? >Üdv! >Koro A Cege nagyon jó játékos, technikailag és taktikailag is képzett, hasznos tagja lehet a csapatnak, de még fizikailag fejlődnie kell és egy kis vagányság is ráragadhatna. Előtte még szép jövő áll.

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 October 2001 - 07:56 PM

Szia!Mi a véleményed az egyik fiatal játékosról Ceglédy Balázsról?? Lehet belölle valami??Üdv!Koro

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2001 - 04:01 PM

>Csumi csá SOMI CSABCSI !! >>Sokan aláznak,de én t'om,hogy Te vagy >a kirrály! >Nélküled meg Tanár Úr (Keszei)nélkül szart >sem érnének a rohonci katlanbeli >örömünnepek !! >Üdv.: Fanatix Köszi, jó érzés, hogy így látod.Csá Csumi

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2001 - 10:58 AM

Csumi csá SOMI CSABCSI !!Sokan aláznak,de én t'om,hogy Te vagy a kirrály!Nélküled meg Tanár Úr (Keszei)nélkül szart sem érnének a rohonci katlanbeli örömünnepek !!Üdv.: Fanatix

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 October 2001 - 07:50 PM

Szia Soni!Mikor látunk újra a pályán?:) Remélem mihamarabb ott látunk és nem pedig sérülten! HAJRÁ HALI!!