Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége Keszei Ferenc Vezetőedző

23 replies to this topic

#1 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 28 November 2001 - 05:57 PM

Ez a fórum itt bezárult!Nyugat

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:56 PM

Minden Haladás szurkolónak köszönöm az elmúlt 14 hónapot. Szeressék továbbra is a Halit! Új munkahelyemen is Haladás szurkoló leszek. Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket mindenkinek!Keszei Kerenc

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:00 PM

Számomra is az volt a legfontosabb, hogy szerette a szurkolók, illetve szerették azt a játékot,amit a pályára vittünk.Köszönöm a jó kívánságokat.

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 November 2001 - 11:11 PM

Tisztelt Feri bá!Nagyon megdöbbentem, mikor hallottam a hírt, hogy Ön és a Haladás szerződést bontott. Pedig bíztam benne, hogy a télig még csak-csak sikerül elvergődni, és utána pedig újra a régi Halit látjuk majd a pályán. Szerintem Ön volt a legjobb Haladás edző, mióta a csapatnak szurkolok. A hétfő esti nyilatkozata pedig emberileg is óriási volt! Nem kezdett bele a sárdobálásba - ahogy mifelénk szokás - pedig indoka éppen lehetett volna. A Hali szurkolók szerették Önt, és tán ez a legfontosabb!További sikeres munkát kívánok, és bízom benne, hogy egyszer még visszatér edzőként a Rohonci útra!Tisztelettel: Tőke Gábor

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:03 PM

Én is éreztem, hogy Szombathelyen elfogadnak, szerettem is itt dolgozni. A futball az eredményesség mellett elsősorban a szurkolókért van. Én mindenhol ezt az álláspontot fogom képviselni a munkámban.

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 November 2001 - 02:41 PM

Tisztelt Keszei Úr!Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, véleményem szerint a Hali sokat köszönhet Önnek. Ebből a játékos állományból, ekkora költségvetésből azt hiszem a maximumhoz közeli teljesítményt sikerült kihozni. Mindemellett pedig valóban nem volt szerencsénk. Ön volt talán az első edző a Halinál, akinek a távozását sosem követelték a lelátókon, a szakmai teljesítménye mellett, magánemberként is elfogadásra került Szombathelyen. Én személy szerint nem értek egyet az elküldésével.További sikereket kívánok Önnek!KL

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:09 PM

15.00 -kor örömmel tudatom Veled, hogy a Hali a REAC ellen, igaz, hogy csak hosszabbítás után, büntetőkkel továbbjutott a Kupában. Köszönöm az elismerő szavakat.

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 November 2001 - 11:25 PM

Tisztelt Keszei Ferenc! Amióta szeretem a focit és a Haladást azóta rengeteg edző megfordult itt Szombathelyen. Mindenki tiszta lappal indul ez tény! De abban biztos vagyok, hogy így edzőt még nem küldtek el Szombathelyről mint Önt. Én a B-közép egy tagja, nem hallottam semmi rossz kritikát Önről,sem a meccseken, sem a vesztes meccsek után. Szerettem azt a játékfelfogást is amit Ön próbált(valósított) meg a csapattal. Az eredmények tényleg nem jöttek, de ha alapul vesszünk egy-két külföldi sztárcsapatot ahol az anyagi háttér felhőtlen, bizony ott is vannak hullámvölgyek. Tény, hogy szerencsénk sem volt! Sőt, ha megnéznénk egy statisztikát a bírók ténykedéseinek osztályzatáról az NB1-ben a Hali-bírói allulról nyaldosnák a többieket! ... Minden esetre nemes szavakat mondott este a Futball hétfőben! Méltó befejezése volt Szombathelyi szereplésének. Minden esetre köszönöm önnek azt az emlékezetes 3:0-ás Fradi meccset és azt hogy nem hagyta elkallódni a Halit az NB1/b-be(mint pl:Nyíregyháza, Nagykanizsa, Lombard...)Mind edzői munkájában, mind magánéletében sok sikert kívánok! HAJRÁ HALIui.:a REAC ellen győzni kell!

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:12 PM

>Tisztelt Keszei Ferenc úr! >Nagyon sajnáltam, amikor azt hallottam, hogy >elmegy a Halitól. Remélem új >csapatánál több megbecsülésben lesz része, >mint itt. Véleményem szerint a >szurkolók legnagyobb része is velem >ért egyet abban, hogy nem >önnel volt baj, hanem a >játékosokkal. Itt nem csak a >sérülésekről van szó, hanem a >képességekről is. Ön már bizonyított, >és ezért, gondolom, nem lesz >nehéz új csapatot találnia. Sok >sikert kívánok a következő csapatánál >való edzősködéséhez. >Üdvözlettel: Kopy >HALADÁS 4 EVER! Köszönöm. Jövő héten munkába állok az új klubomnál. Szurkolj ott is Nekem. A Haladás feltételrendszere nagyon behatárolt és ezért azzal kell főzni ami van.

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 November 2001 - 09:52 PM

Tisztelt Keszei Ferenc úr!Nagyon sajnáltam, amikor azt hallottam, hogy elmegy a Halitól. Remélem új csapatánál több megbecsülésben lesz része, mint itt. Véleményem szerint a szurkolók legnagyobb része is velem ért egyet abban, hogy nem önnel volt baj, hanem a játékosokkal. Itt nem csak a sérülésekről van szó, hanem a képességekről is. Ön már bizonyított, és ezért, gondolom, nem lesz nehéz új csapatot találnia. Sok sikert kívánok a következő csapatánál való edzősködéséhez.Üdvözlettel: KopyHALADÁS 4 EVER!

#11 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 26 November 2001 - 05:41 PM

Új hír, hogy november 26-án szerződést bontottak Keszei Ferenccel. Fórumunkban azonban továbbra is várjuk, a neki szóló üzeneteket.

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:14 PM

> > > > Tisztelt >Keszei mester >>Gratulálok az eddigi eredményekhez. >Három kérdésem van. >Az első: >Hánydik helyre várja a Haladást? >Nem fél attól,hogy elbocsátják? >Kiket szeretne a téli időszakban igazolni? >A kérdések aktualitásukat vesztették.

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 November 2001 - 01:45 PM

Tisztelt Keszei mesterGratulálok az eddigi eredményekhez.Három kérdésem van.Az első:Hánydik helyre várja a Haladást?Nem fél attól,hogy elbocsátják?Kiket szeretne a téli időszakban igazolni?

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:19 PM

>Tisztelt Feri bá! >>Először is szeretnék gratulálni az eddig >elért eredményekhez. Sokkal többet ebből >a társaságból más sem tudott >volna kihozni. Kérdésem a következő: >>>Milyen erősítéseket terveznek a télen, hogy >megszűnjön a "borotvaélen táncolás"? Selymes >Tibor ügyében milyen fejlemények vannak? >Flavio Pim meggyógyult már? >>Válaszait előre is köszönöm, és további >jó egészséget és kitartást kívánok. >>>Tisztelettel: >>Tőke Gábor >>HAJRÁ HALI! Flavio a legutóbbi információ szerint elkezdheti az edzéseket. Hogy Selymes hova igazol, nem tudom.A "borotva élen táncolás" a Haladásnál évek óta tart, és fog is tartani egészen addíg, amig az anyagi háttér tekintetében a Haladás nem tudja felvenni a versenyt a többi NB I-es csapattal.

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 November 2001 - 11:41 AM

Tisztelt Feri bá!Először is szeretnék gratulálni az eddig elért eredményekhez. Sokkal többet ebből a társaságból más sem tudott volna kihozni. Kérdésem a következő: Milyen erősítéseket terveznek a télen, hogy megszűnjön a "borotvaélen táncolás"? Selymes Tibor ügyében milyen fejlemények vannak? Flavio Pim meggyógyult már?Válaszait előre is köszönöm, és további jó egészséget és kitartást kívánok.Tisztelettel:Tőke GáborHAJRÁ HALI!

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 November 2001 - 08:58 PM

Tisztelt Feri bácsi!Eloször is szeretnék gratulálni önnek az elmúlt eredményekhez. Valóban,szinte a maximumot hozta ki a csapatból.Kérdésem: Milyen (minoségi) erosítések várhatóak a télen, hogy ne táncoljonborotvaélen a csapat, és fel tudjunk zárkózni a középmezonyhöz?További sikeres munkát és jó egészséget kívánok.Hajrá Hali!Tisztelettel,Toke Gábortokegabi@freemail.hu

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:28 PM

Az Ön által emíltett "Keszei betegség" azoknál a másodosztályból velem együtt első osztályba feljutott csapatoknál lép fel, ahol a magasabb elvárásokat nem követi a játékosállomány megerősítése, s az anyagi háttér biztosítása. Ha a Dunaferr csapatával pl. én jutottam volna fel az NBI-be, biztos, hogy ilyen betegség nem lépett volna fel.

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 November 2001 - 10:00 PM

Tisztelt Keszei Úr!Először is az eddigi szombathelyi eredményeihez gratulálok. Véleményem szerint ebből a játékosállományból ezt az eredményt nem sokan tudták volna kihozni Magyarországon. Ugyanakkor aggódva veszem észre hogy akárcsak az eddigi csapatainál így Szombathelyen is megfigyelhető a csapat teljesítményének látványos romlása az ún.Keszei betegség. Engem igazából az érdekelne hogy az Ön véleménye szerint miért fordul elő az , hogy érkezésekor az Ön által vezetett csapatok látványosan feltámadnak , majd ugyanilyen látványosan a kiesés közelébe sodródnak.Azzal a véleményével azonban egyetértek hogy városunkban a csapat körüli adottságok ( játékosállomány , anyagiak , a politika által vezetői székekbe erőltetett alig alkalmasok stb. )elég gyengék.Lehet -e ebből jobbat kihozni??

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 November 2001 - 05:17 PM

Csatlakozom azokhoz, akik elismerik az Ön munkáját, es azt valljak, hogy sz...bol nem lehet orosz kremtortat csinalni, es nem a butorokat kell cserelgetni a "kupiban", hanem a lanyokat!!! Nincs kérdésem, sok sikert a munkájához, és csapatéhoz egyaránt, hozzáteszem, a kemény kéz technika a magyar pályákon nem túl nyerő, és a vezetésnek sem tetszik mindig, de ezt Ön jobban érzi a bőrén, mint mi kivülállók.

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 November 2001 - 05:32 PM

Némethy Laci kíváló fizikai adottságú játékos. Lélekben nem elég kemény, bár tudatos labdarúgó. Versenyezni fog még jobban is, hiszen fiatal.