Ugrás a tartalomhoz

: Kérdezz Halmosi Pétertől, a Haladás játékosától!

36 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 12:10 PM

>Szia Péter! >Ha kényes a téma nem kell,hogy >válaszolj,de azért a meglátásomat leírom:Évek >óta Te vagy az aki >elöl küzd,hajt,akar,de sajnos ez teljesen >felemhaladas észti az energiádat.Ezért is olyan >ritkán sikerül nálad a góllövés.Pedig >Te lennél az aki legjobb >megérdemelné a babérok learatását.A mai >fradi elleni meccsen is bebizonyosodott >(ott voltam),mennyire egyedül vagy a >támadó alakzatban a hozzáálásoddal.Fájó szívvel,de >azt javaslom amint teheted állj >odébb,mert úgy látom a jelenlegi >vezetésnél nem a szakma,a sikeres >szereplés,hanem az érdekek vannak előtérben. >>Sok sikert,a továbbiakban! >Nagyon örülök, hogy ennyire szorítasz nekem.Én is úgy látom, hogy a góllövés azért nem sikerül, mert a kapu előtt nem vagyok fejben friss a sok mezőnymunka miatt.De megpróbálok rajta javítani. A vezetés feladata nem az én dolgom,az hogy ki milyen poszton játszik azt pedig a vezetőedző dönti el, hogy ki játszik a csatársorban. Cucu

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 12:30 AM

Szia Péter!Ha kényes a téma nem kell,hogy válaszolj,de azért a meglátásomat leírom:Évek óta Te vagy az aki elöl küzd,hajt,akar,de sajnos ez teljesen felemészti az energiádat.Ezért is olyan ritkán sikerül nálad a góllövés.Pedig Te lennél az aki legjobb megérdemelné a babérok learatását.A mai fradi elleni meccsen is bebizonyosodott (ott voltam),mennyire egyedül vagy a támadó alakzatban a hozzáálásoddal.Fájó szívvel,de azt javaslom amint teheted állj odébb,mert úgy látom a jelenlegi vezetésnél nem a szakma,a sikeres szereplés,hanem az érdekek vannak előtérben.Sok sikert,a továbbiakban!

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 12:21 PM

>Szeva Cucu! >>Szerinted mi lehet az oka annak, >hogy nem igazán megy neked >a gól lövés, pedig a >képességeid megvannak? Mért van az, >hogy a Haladás mostani- ugyan >eredményesebb- játéka, nem éri el >az őszi szinvonalat? Ja, és >mi az oka a ferencvárosi >leszereplésnek? Az első kérdésedre válaszoltam az előző kérdésnél.Véleményem szerint sokkal jobb a csapat és jobb szerkezetben futballozunk mint ősszel és ez a csapat teljesítményén is megmutatkozik, van tartása a csapatnak. De ilyen szinten már nem csak a szép játék a fontos, hanem az eredményesség is. Úgy gondolom, hogy ez csak egy kisiklás volt és a Vasas ellen hazai pályán bebizonyítjuk hogy mire képes a csapat.Cucu

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 April 2002 - 09:05 PM

Szeva Cucu!Szerinted mi lehet az oka annak, hogy nem igazán megy neked a gól lövés, pedig a képességeid megvannak? Mért van az, hogy a Haladás mostani- ugyan eredményesebb- játéka, nem éri el az őszi szinvonalat? Ja, és mi az oka a ferencvárosi leszereplésnek?

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 12:31 PM

>Ha neked nem ér annyit az >itt élők szeretete és csapathűsége,hogy >NEM IGAZOLSZ EL INGYEN!!! akkor >most mond meg a kupagyőzelem >előtt!S akkor majd a siker >után el is mehetsz!! >Ui.:Én is annyi idős vagyok mint >te,sőt -anno-fociztam is a Halinál,de >protekció hiánya miatt ott hagytam-3 >sorstársammal együtt-s most egy falusi >csapatban játszunk. >Mi INGYEN is fociznánk 8ezer lelkes >szurkolónk előttHALI-mezben, mert mi tudjuk/érezzük >azt amit ilyen drukkertáborért tenni >kell,míg -te-egy "belsős" még mindig >nem!! Úgy gondolom, hogy az én családomnak a Haladás csak köszönhet, mert ők csak tettek a klubért, szerintem én is tettem annyit a Haladásért, hogy ne kelljen ilyenek miatt lelkiismeretfurdalásomnak lenni.Az embernek az egzisztenciáját meg kell teremteni. Cucu

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 April 2002 - 10:56 AM

Ha neked nem ér annyit az itt élők szeretete és csapathűsége,hogy NEM IGAZOLSZ EL INGYEN!!! akkor most mond meg a kupagyőzelem előtt!S akkor majd a siker után el is mehetsz!!Ui.:Én is annyi idős vagyok mint te,sőt -anno-fociztam is a Halinál,de protekció hiánya miatt ott hagytam-3 sorstársammal együtt-s most egy falusi csapatban játszunk.Mi INGYEN is fociznánk 8ezer lelkes szurkolónk előttHALI-mezben, mert mi tudjuk/érezzük azt amit ilyen drukkertáborért tenni kell,míg -te-egy "belsős" még mindig nem!!

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 12:39 PM

>Hadd kérdezzek valamit?Úgy emlékszem,azt nyilatkoztad,hogy a >Ferencvárosba igazolnál.Na már most.Azt is >nyilatkoztad,hogy azért nem mentél el >a télen,mert a Hali érdekeit >nézed,és nem akarod,hogy kiessünk!Furcsa,mert szerintem >nagyon nem érdekelhet a csapat >sorsa,mert 25 millió ft-ot kaptunk >volna érted,több csapat meg is >adta volna,csak a Ferencváros nem!!!Ehhez >képest év végén ingyen mehetsz >ahova akarsz...Ha a Hali érdekeit >néznéd,kötöttél volna szerződést,elég lett volna >1 éves is,és máris kapnánk >pénzt érted év végén (ugyanis >úgyis elmész...),vagy mentél volna el >télen és 25 milliót kaptunk >volna!Ez igen sok pénz egy >Hali-szintű csapatnak!Félre ne érts,én elismerem,jó >játékos vagy,és kellesz a Halinak,de >ha ingyen elvisznek,megint kisemmizik a >Haladást,mint régen...Évek óta ez megy!Ugye >nem akarod ezt? A Fradiról csak annyit,hogy a klub sem és én sem tudtam velük megegyezni és innentől már nem is érdemes az egésszel foglalkozni.A maradásomról csak annyit, hogy a klub is és a vezetőedző is ragaszkodott a maradásomhoz. Úgy gondolom, ha a csapat benn marad az első osztályban és a kupában is eredményesek tudunk lenni az én segítségemmel, akkor kissemmizésről már nem is beszélhetünk.Cucu

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 April 2002 - 12:02 AM

Hadd kérdezzek valamit?Úgy emlékszem,azt nyilatkoztad,hogy a Ferencvárosba igazolnál.Na már most.Azt is nyilatkoztad,hogy azért nem mentél el a télen,mert a Hali érdekeit nézed,és nem akarod,hogy kiessünk!Furcsa,mert szerintem nagyon nem érdekelhet a csapat sorsa,mert 25 millió ft-ot kaptunk volna érted,több csapat meg is adta volna,csak a Ferencváros nem!!!Ehhez képest év végén ingyen mehetsz ahova akarsz...Ha a Hali érdekeit néznéd,kötöttél volna szerződést,elég lett volna 1 éves is,és máris kapnánk pénzt érted év végén (ugyanis úgyis elmész...),vagy mentél volna el télen és 25 milliót kaptunk volna!Ez igen sok pénz egy Hali-szintű csapatnak!Félre ne érts,én elismerem,jó játékos vagy,és kellesz a Halinak,de ha ingyen elvisznek,megint kisemmizik a Haladást,mint régen...Évek óta ez megy!Ugye nem akarod ezt?

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:45 PM

>Szia Cucu! >Szeretném megkérdezni,hogy miért szeretnél eligazolni ebből >a véleményem szerint jó csapatból?Hallottam,hogy >a kedvenc játékosaid közé tartozik >Luis Figo is.álmod az,hogy egyszer >te is egy olyan sztárcsapatba >focizzál,mint például a Real Madrid?Bízom >abban,hogy benn maradtok az NB >I-ben,megnyeritek a Magyar Kupát és >azt,hogy még nem igazolsz el >a csapatból!Gratulálok,hogy másodszor válogatott lettél.Sok >sikert a továbbiakban neked és >a csapat többi tagjának is!!! >Szerintem is jó a csapat, de úgy érzem,hogy nekem most a karrierem szempontjából lépnem kell és ha lesz rá alkalmam akkor lépni is fogok, de a Haladás mindíg is a szívem csücske marad. Azért a REal Madrid erős egy magyar játékosnak, és megelégednék egy szerényebb képességű csapattal is, de azért a álmaim között szerepel a Real.Köszönöm a jókívánságokat.Cucu

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 April 2002 - 09:11 PM

Szia Cucu!Szeretném megkérdezni,hogy miért szeretnél eligazolni ebből a véleményem szerint jó csapatból?Hallottam,hogy a kedvenc játékosaid közé tartozik Luis Figo is.álmod az,hogy egyszer te is egy olyan sztárcsapatba focizzál,mint például a Real Madrid?Bízom abban,hogy benn maradtok az NB I-ben,megnyeritek a Magyar Kupát és azt,hogy még nem igazolsz el a csapatból!Gratulálok,hogy másodszor válogatott lettél.Sok sikert a továbbiakban neked és a csapat többi tagjának is!!!

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 12:49 PM

>Szevasz Cucu! >Ha tehetem,minden HALI meccsen ott vagyok,idegenben >is,igy elmondhatom,hogy nagyjából hetente összefutunk.Az >átigazolási szezonban nagyon csodálkoztam,amikor a >sajtó azt irta,hogy szeretnél a >fradiban játszani(talán még azt is >,hogy a családod is örülne >neki).Mennyire igaz ez? >Nem akarom befojásolni döntésedet,de nézd meg,hogy >akik a fradiba kerülnek vidékről,mind >hova süllyednek le: Jagodics,Lakos...ráadásul szombathelyiként >nem biztos,hogy jó ötlet odamenni.Már >csak azért is,mert mi örülnénk,ha >maradnál. Az köztudott, hogy a Fradi Magyarországon a legnépszerűbb csapat és minden játékosnak céljai között szerepel, hogy egyszer egy ilyen csapatban is kipróbálhassa magát. A szüleim támogatnak mindenben, akárhogy is döntök. Szerintem nem mindennapi dolog, hogy a Ferencváros le szeretne igazolni, tíz játékosból kilenc azonnal aláírna egy ilyen lehetőséget. Ha jól megnézed a Fradi összeállítását, a játékosok 80 %-a vidékről származik. Cucu

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 April 2002 - 07:32 PM

Szevasz Cucu!Ha tehetem,minden HALI meccsen ott vagyok,idegenben is,igy elmondhatom,hogy nagyjából hetente összefutunk.Az átigazolási szezonban nagyon csodálkoztam,amikor a sajtó azt irta,hogy szeretnél a fradiban játszani(talán még azt is ,hogy a családod is örülne neki).Mennyire igaz ez?Nem akarom befojásolni döntésedet,de nézd meg,hogy akik a fradiba kerülnek vidékről,mind hova süllyednek le: Jagodics,Lakos...ráadásul szombathelyiként nem biztos,hogy jó ötlet odamenni.Már csak azért is,mert mi örülnénk,ha maradnál.

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 April 2002 - 01:27 PM

>Nos :). >>1. Mennyiben befolyásolna téged és a >többieket a kupa elnyerése átigazolási >szempontból? >>2. Szerinted Nagy G., Horváth A., >Japa, Fred sőt Nagy L. >miért nem kap megfelelő szerepet >a csapatban? >>3. Mi a véleményed a brazilokról? >>>4. "Még ne igazolj el, mert >ha külföldre mész úgy járhatsz, >mint Szabics, ha Mo.-n maradsz >akkor beleveszhetsz Pestbe mint Tóth >Norbi..." Erről mi a véleményed? >>>5. Eligazolnál a Zte-hez vagy a >Fradihoz?(elvileg mindkettőnek van pénze!) >>Sok sikert a továbbiakban a Haliban >és a válogatottban és két >dologra kérnélek: 1. Kupasiker, 2. >mondd meg Preisingernek, hogy ne >álljon folyton lesen! Köszi 1. A kupa megnyerése biztos, hogy jót tenne Szombathely labdarúgásának. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni. Az én maradásomról pedig ráérek a kupa megnyerése után gondolkodni. 2. Erről a vezetőedzőt kellene megkérdezni, mert ez nem az én kompetenciám.3. Nagyon képzett játékosok, labdával bármire képesek. Szerintem Leo, Flavio és Alex (ha kondícinálisan javul) akkor nagy karriert futhatnak be. Leoval a pályán is és az életben is jól megértjük egymást. 4. Az embernek vannak céljai, így nekem is, és ha ilyen fiatalon adódik meg hogy tudjak lépni, akkor ezt a lehetőséget nem szeretném kihagyni. Szerintem a Tóth Norbi egy nagyon jó játkos és egyáltalán nem veszett bele Pestbe, sőt onnan lett válogatott. 5. A ZTE-hez semmiképp, a Fradit viszont meggondolnám. Nekem nagyobb kihívás a Fradiba igazolni,mint Zalaegerszegre.Köszönöm a jó kívánságait.Cucu

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 April 2002 - 01:45 AM

Nos :).1. Mennyiben befolyásolna téged és a többieket a kupa elnyerése átigazolási szempontból? 2. Szerinted Nagy G., Horváth A., Japa, Fred sőt Nagy L. miért nem kap megfelelő szerepet a csapatban?3. Mi a véleményed a brazilokról?4. "Még ne igazolj el, mert ha külföldre mész úgy járhatsz, mint Szabics, ha Mo.-n maradsz akkor beleveszhetsz Pestbe mint Tóth Norbi..." Erről mi a véleményed?5. Eligazolnál a Zte-hez vagy a Fradihoz?(elvileg mindkettőnek van pénze!)Sok sikert a továbbiakban a Haliban és a válogatottban és két dologra kérnélek: 1. Kupasiker, 2. mondd meg Preisingernek, hogy ne álljon folyton lesen! Köszi

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 April 2002 - 12:23 AM

Mi az almod, melyik csapatba igazolnal :) es miert?

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 April 2002 - 06:17 PM

Első!!!

#37 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 08 April 2002 - 04:01 PM

Fórumunk vendége Halmosi Péter, a Haladás egyre nevesebb középpályása. Mától egy héten keresztül, egészen április 16-ig kérdezhetsz tőle. Kérdéseidre, ha nem is azonnal, de folyamatosan kapsz választ. Jó fórumozást!