Ugrás a tartalomhoz

: Kérdezz Halmosi Pétertől, a Haladás játékosától!

36 replies to this topic

#1 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2002 - 09:51 PM

A témát lezártuk, köszönjünk az eddigi hozzászólásokat!

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 April 2002 - 09:55 PM

Sikerült már leérettségizned?Drukkolok neked:)

#3 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2002 - 10:59 AM

Kedves Fórumozók! Kérdéseiteket máig lehetett feltenni. Ma estig pedig mindeniknek válaszol Halmosi Cucu. Nyugat

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 11:47 AM

>Szia! >>Miért van az,hogy ledolgozzátok a hátrányt >a riválisokkal szemben,aztán mikor le >lehetne hagyni őket,"megremeg" a lábatok,lásd:most >szombaton?Miért van az,hogy egy Dunaferrt >3-szor megvertek,a Győrt,Vasast nem tudjátok >megverni?Miért mindig a riválisok ellen >nem tudtok nyerni? >Mert ez nekem nagyon furcsa. Egyáltalán nem remeg meg a lábunk, nem lehet mindíg jól játszani, a futballhoz elég sok szerencse is kell. A Dunaferr játéka jobban fekszik a mi játékunknak, mint a Vasasé, és a Győré, mert egy felállt védelem ellen nagyon nehéz játszani, a Dunaferr viszont játsza a futballt nem pedig széttördeli.Cucu

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 April 2002 - 11:20 PM

Szia!Miért van az,hogy ledolgozzátok a hátrányt a riválisokkal szemben,aztán mikor le lehetne hagyni őket,"megremeg" a lábatok,lásd:most szombaton?Miért van az,hogy egy Dunaferrt 3-szor megvertek,a Győrt,Vasast nem tudjátok megverni?Miért mindig a riválisok ellen nem tudtok nyerni?Mert ez nekem nagyon furcsa.

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 12:57 PM

>szia Cucu! >>Kérdésem korábban nagyjából úgy szólt,hogy mennél >e a fradiba,annak ellenére ,hogy >a szombathelyi szurkolók ezt nem >vennék jó néven. >Nos válaszodra reagálva:lehet,hogy a legnépszerűbb tábor >a fradié(?????),de ne felejts el,hogy >ott hamar lehet nagyot bukni,és >hamar meg is utálnak játékosokat,mert >azok a szurkolók a legprimitivebbek(lásd:Varga >Zoli).És ne felejtsd el azt >sem,hogy egy ferencvárosnál az utóbbi >években jöttek-mentek a játékosok,egy két >kivételtől eltekintve szinte minden félévben >más a csapat összeállítása(és nincs >is sok vidéki,inkább külföldi) >Még valami: nyerjétek meg a KUPÁT,sok >száz hali-szurkoló álma válhat valóvá,és >ezért sokan sok mindent képesek >lennének feláldozni.Legyen a szívetek a >pályán,és szerezzetek életre szóló örömet >NEKÜNK!!! >HAJRÁ HALI!!! Sokmindenben igazad van, de egy ilyen lehetőséget úgy érzem,hogy meg kell ragadni, vagy bejön, vagy nem. Mi mindent el fogunk követni, hogy megnyerjük a kupát, de ehhez a Ti segítségetek is kell.Cucu

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 April 2002 - 10:00 PM

szia Cucu!Kérdésem korábban nagyjából úgy szólt,hogy mennél e a fradiba,annak ellenére ,hogy a szombathelyi szurkolók ezt nem vennék jó néven.Nos válaszodra reagálva:lehet,hogy a legnépszerűbb tábor a fradié(?????),de ne felejts el,hogy ott hamar lehet nagyot bukni,és hamar meg is utálnak játékosokat,mert azok a szurkolók a legprimitivebbek(lásd:Varga Zoli).És ne felejtsd el azt sem,hogy egy ferencvárosnál az utóbbi években jöttek-mentek a játékosok,egy két kivételtől eltekintve szinte minden félévben más a csapat összeállítása(és nincs is sok vidéki,inkább külföldi)Még valami: nyerjétek meg a KUPÁT,sok száz hali-szurkoló álma válhat valóvá,és ezért sokan sok mindent képesek lennének feláldozni.Legyen a szívetek a pályán,és szerezzetek életre szóló örömet NEKÜNK!!!HAJRÁ HALI!!!

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:01 PM

>Szió Cucu! >>Mi a véleményed Nagy Lacikáról?Sokan téged >szidnak,még meccsen is,de t'om,hogy te >vagy a király!Már valaki megemlítette >neked,hogy miért így hordod a >hajad?Amúgy nekem tetszik. A Nagy Lacikát tehetséges játékosnak tartom, és még nagyon sokra viheti, hiszen előtte a jövő.Azért így hordom a hajam, mert nekem így tetszik, és szerintem nagyon design-os. A barátnőmnem is nagyon tetszik.Cucu

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 April 2002 - 08:47 PM

Szió Cucu!Mi a véleményed Nagy Lacikáról?Sokan téged szidnak,még meccsen is,de t'om,hogy te vagy a király!Már valaki megemlítette neked,hogy miért így hordod a hajad?Amúgy nekem tetszik.

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:05 PM

>Cucu! >>Ti sokkal jobban tudtok játszani idegenben >is ,ha sok Hali szurkoló >megy el a meccsre és >buzdítanak titeket.Te ezt,hogy látod?A barátnőimmel >együtt nagyon szurkolunk nektek a >minnél jobb szerepléshez.Én minden hazai >meccsetekre kimegyek,mert a csapat nagyon >fontos számomra.Már néha nem normálisnak >néznek,mert mindig rólatok beszélek és >mindannyiotokról nagyon sok képem van.Sok >sikert!!!! Mindenképpen sokat számít,ha idegenben is sok szurkoló kísér el minket, mert akkor hazai pályán érezhetjük magunkat. (lásd: Dunaújváros)Cucu

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 April 2002 - 10:06 PM

Cucu!Ti sokkal jobban tudtok játszani idegenben is ,ha sok Hali szurkoló megy el a meccsre és buzdítanak titeket.Te ezt,hogy látod?A barátnőimmel együtt nagyon szurkolunk nektek a minnél jobb szerepléshez.Én minden hazai meccsetekre kimegyek,mert a csapat nagyon fontos számomra.Már néha nem normálisnak néznek,mert mindig rólatok beszélek és mindannyiotokról nagyon sok képem van.Sok sikert!!!!

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:11 PM

>SZIA! >>SAJNOS NEM TUDTATOK NYERNI SZOMBATON,VAGYIS MA.GONDOLOM >MÉG HATÁSSAL VOLT RÁTOK A >SZERDAI VERESÉG.TI ELÉGEDETTEK VOLTATOK A >TELJESÍTMÉNYETEKKEL?VÉGÜL IS NEM IS ROSSZ >EZ A DÖNTETLEN.KÁR,HOGY LECSERÉLTEK A >MÁSODIK FÉLIDŐBEN,PEDIG JÓL JÁTSZOTTÁL,LEGALÁBBIS NEKEM >TETSZETT.ÉS MÉG AKIT KI TUDNÁK >EMELNI AZ A KAJ ANDRIS,A >NAGY LACIKA ÉS NÉMETHY LACI.TERMÉSZETESEN >MINT MINDIG A TAKI NAGYON >JÓL VÉDETT.SOK SIKERT A VÁLOGATOTT >SZEREPLÉSEDHEZ ÉS A BAJNOKSÁGHOZ! Úgy érzem, hogy nem lehettünk elégedettek a teljesítményünkkel a Vasas mérkőzésen, mert mindenképpen nyerni szerettünk volna, de egy nagyon mély talajú pályán kellett játszanunk és ez rányomta bélyegét a meccs színvonalára és a mi játékunkra is. A lecserélésemről csak annyit, hogy az edző kompetenciája, hogy kit cserél le. Szerintem egyáltalán nem játszottam jól, de ez most így jött össze. Köszönöm szépen a jókívánságokat.Cucu

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 April 2002 - 09:48 PM

SZIA!SAJNOS NEM TUDTATOK NYERNI SZOMBATON,VAGYIS MA.GONDOLOM MÉG HATÁSSAL VOLT RÁTOK A SZERDAI VERESÉG.TI ELÉGEDETTEK VOLTATOK A TELJESÍTMÉNYETEKKEL?VÉGÜL IS NEM IS ROSSZ EZ A DÖNTETLEN.KÁR,HOGY LECSERÉLTEK A MÁSODIK FÉLIDŐBEN,PEDIG JÓL JÁTSZOTTÁL,LEGALÁBBIS NEKEM TETSZETT.ÉS MÉG AKIT KI TUDNÁK EMELNI AZ A KAJ ANDRIS,A NAGY LACIKA ÉS NÉMETHY LACI.TERMÉSZETESEN MINT MINDIG A TAKI NAGYON JÓL VÉDETT.SOK SIKERT A VÁLOGATOTT SZEREPLÉSEDHEZ ÉS A BAJNOKSÁGHOZ!

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:16 PM

>MIÓTA FOCIZOL A HALADÁSBAN?HOGYAN ÉRT TÉGED >ÉS A CSAPATOT EZ A >VERESÉG SZERDÁN?TI SZÁMÍTOTTATOK ARRA,HOGY 5 >GÓLT KAPTOK?NINCS VESZEKEDÉS A CSAPATON >BELÜL,EZT ÚGY ÉRTEM,HOGY MINDENKI MEGÉRT >MINDENKIT?VÉGÜL IS SZÜKSÉGES EGY >JÓ CSAPATJÁTÉKHOZ AZ ÖSSZETARTÁS!SOK SIKERT!!!! >5 éves korom óta fozizom a Haliban. Az egész csapat egy kicsit maga alatt volt az FTC meccs után, de másnap már a következő mérkőzésre kellett készülnünk. A futball ezért szép,mert hétről hétre lehet javítani egy rossz mérkőzés után. 26 játékos van és nem lehet mindenkinek ugyan az a véleménye, de úgy gondolom,hogy a pályán van összetartás és megértjük egymást.Cucu

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 April 2002 - 10:11 PM

MIÓTA FOCIZOL A HALADÁSBAN?HOGYAN ÉRT TÉGED ÉS A CSAPATOT EZ A VERESÉG SZERDÁN?TI SZÁMÍTOTTATOK ARRA,HOGY 5 GÓLT KAPTOK?NINCS VESZEKEDÉS A CSAPATON BELÜL,EZT ÚGY ÉRTEM,HOGY MINDENKI MEGÉRT MINDENKIT?VÉGÜL IS SZÜKSÉGES EGY JÓ CSAPATJÁTÉKHOZ AZ ÖSSZETARTÁS!SOK SIKERT!!!!

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:21 PM

>Szia Cucu! >>Akkor is elszeretnél igazolni a csapatból,ha >megnyeritek a Magyar Kupát?Gondolom mindenki >tudja,hogy te egy nagy tehetség >vagy,és evvel együtt belátják,hogy neked >egy híresebb csapatban lenne az >ideális helyed,például külföldön.Remélem neked is >olyan szerencséd lesz,mint Lisztesnek és >a Királynak,mert ők is tehetségek >akárcsak te.Sok sikert a holnapi >meccshez.Én is elmegyek nektek szurkolni. >Az előző kérdéseknél már válaszoltam az eligazolásommal kapcsolatban.Nagyon örülök annak,hogy tehetséges játékosnak tartassz, de szerintem nem mindenki gondolja így, mert nagyon sok irigy ember van és szerintük csak azért tartok ott ahol tartok, mert Halmosi a nevem.Céljaim között szerepel hogy külföldre igazolja, majd meglátjuk hogy mit hoz a jövő.Cucu

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 April 2002 - 09:19 PM

Szia Cucu!Akkor is elszeretnél igazolni a csapatból,ha megnyeritek a Magyar Kupát?Gondolom mindenki tudja,hogy te egy nagy tehetség vagy,és evvel együtt belátják,hogy neked egy híresebb csapatban lenne az ideális helyed,például külföldön.Remélem neked is olyan szerencséd lesz,mint Lisztesnek és a Királynak,mert ők is tehetségek akárcsak te.Sok sikert a holnapi meccshez.Én is elmegyek nektek szurkolni.

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 April 2002 - 01:49 PM

>Szervusz Péter! >>Csak annyit szeretnék kérdezni, jó dolog-e >még Szombathelyen Hali focistának lenni? >Vagy ahogy a magyar futball >presztizse csökken a világban, úgy >csökken a játékosoké is az >országban? Sok gyerek akar még >futballista lenni? Szerintem még mindig nagyon jó dolog Szombathelyen Haladás focistának lenni. Most is sok gyerek szereti a focit és azért az utánpótlás szerintem megvan. Cucu

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 April 2002 - 08:49 PM

Szervusz Péter! Csak annyit szeretnék kérdezni, jó dolog-e még Szombathelyen Hali focistának lenni? Vagy ahogy a magyar futball presztizse csökken a világban, úgy csökken a játékosoké is az országban? Sok gyerek akar még futballista lenni?

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 April 2002 - 05:08 PM

Feltennék még egy kérdést,mert ez a téma foglalkoztat leginkább,az előző is ezzel kapcsolatos volt.Ha megnyernénk a kupát,és indulnánk a nemzetközi kupában,akkor maradnál?És tegyük fel,mi indulnánk az uefában,az ftc lemaradna (remélem...),akkor is eligazolnál oda?Vagy olyan másik magyar(!) csapatba,amely szintúgy nem indulna kupában?Csak azért kérdezem,mert szerintem külföldön jobban felfigyelnének rád,ha uefában látnának.Meg szerintem te is szivesen játszanál egy uefa meccsen.A kupáról még annyit,hogy remélem megnyerjük,én biztos ott leszek Győrben,és szorítok nektek!Remélem Szombathelyről minél többen eljönnek!A másik,a szombati meccs,a Vasas ellen.Ez az a meccs,ahol eldől sok minden...Ezen is ott leszek,és szurkolok a csapatnak!Itt mindenképpen nyerni kell,úgyhogy mindent bele!Hajrá Hali!