Ugrás a tartalomhoz

Kérdezz Pankártól!

28 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 December 2001 - 02:31 PM

Jó szólt az előttem szóló - ha nem is szépen - ez a fórum lezárult. Nyugat

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 December 2001 - 03:37 PM

meg mi higagyuak is lassuk, hogy ennek a forumnak mar regen vege van :) hiszen mar valaszolt a srac, es nincs tovabb ... kezdjetek egy masikat ... Pankar Tibor barati kor neven, asszem at jo lenne ...

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 December 2001 - 03:45 PM

tibor mit keresel a valogatottban

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 November 2001 - 08:01 AM

Szia! Gondoltad volna mondjuk hat vagy het evvel ezelott, hogy ilyen szintre(stabil kezdo egy nem tul rossz NB1-es csapatban, valogatottsag, szuper megelhetes) fogsz eljutni eleted soran? Elegedett vagy eddig elert eredmenyeiddel? Ki a peldakeped? (remelem a ZsebeFeri...)

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 November 2001 - 06:51 PM

> > > > >Helló Tibi! >Verjétek meg az Albacompot!Légyszi! >Remélem még sokáig a Falconál játszol. >>Mik a terveid a jövőre nézve? >>Meddig fogsz még játszani? >Falco forever! >>Ui:bajnokok leszünk! Álmodj királylány!

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2001 - 02:38 PM

Helló Tibi!Verjétek meg az Albacompot!Légyszi!Remélem még sokáig a Falconál játszol.Mik a terveid a jövőre nézve?Meddig fogsz még játszani?Falco forever! Ui:bajnokok leszünk!

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 November 2001 - 01:33 AM

Kár, hogy elköltöztetek Ivettel, igy mikor páleszezünk legközelebb? Sében?

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 November 2001 - 04:38 PM

Mizu Szőcén?

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 August 2001 - 11:43 AM

Szerintem már nincs is ilyen játékosa a Falconak :) "szellembedobo", nem tudja kezelni a számítógépet, majd valaki ir helyette valaszokat, micsoda egy csapat! Kormend Forever!

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 August 2001 - 11:38 AM

...egyszer csak benéz ide a Pankár Tibi... :-)

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 August 2001 - 04:18 PM

[marque]Mikor fog válaszolni a Pankár Tibi?[/marque]

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2001 - 10:52 AM

Milyen a kapcsolat a FalcoKC és a körmend ill. a ZTE játékosai között a pályán kívül? A legendás Zsebe-Bodrogi sportbarátsághoz hasonlóan alakultak-e ki mostanában rivális klubok játokasai közti pusztán baráti szálak? Kösz. Sibuna

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 August 2001 - 04:06 PM

Szia Tibi!Hogy érzed, milyenek a Falco esélyei a 2001/2002-es bajnokságban?Jó, vagy rossz-e a csapatnak, hogy több mérkőzés lesz a szezonban?Saját teljesítményeddel kapcsolatban pedig azt kérdezném Tőled, hogy tudnád-e állandósítani azt a teljesítményt amelyet a Szolnok elleni 2. itthoni mérkőzésen /a rájátszásban/ nyújtottál? A védekezéseddel szerintem nincs semmi baj sem, de a dobott pontokkal általában adós maradsz... Hogy érzed ezt?

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 September 2001 - 08:50 PM

Nem hiszem,hogy nagyképű lenne.Önbizalom EZZZ!!Hiszen ez kell ahhoz, hogy VKI az utolsó ms-ben bevágjon egy triplát és így fordítsa meg a meccset(Gondolok a Kaposvár elleni meccsre)

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 August 2001 - 10:43 AM

Te személy szerint hogy érzed nem szállt-e a dicsőség kicsit a fejedbe a középiskola óta? :) Kivülről nekem úgy tünik. Nem az irigység beszél belőlem, de pl. a Kálmán Lacival összehasonlítva a szerénységi mutatók nálad sokkal lejjeb dermednek meg. Tán ezt a trendet a baráti köröd alakítja benned, vagy csak az egészséges önbizalmad érthető félre?

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 September 2001 - 03:07 PM

Szeretném megkérdezni Tőled, emlékszel-e még arra a nagyon emlékezetes zsákolási kísérletedre, amit Szombathelyen egy Albacomp elleni tévés mérkőzésen mutattál be? Fehérváron azóta sem tudjuk elfelejteni...

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 September 2001 - 05:47 PM

Szia Tibi!Sajnos eddig nem nagyon tudtam kimenni edzőmérkőzésre éppen ezért szeretném ha elmondanád, hogy milyennek ítéled meg az idei csapatot? Főleg azután, hogy egy légiósváltáson túl is estünk már...Szeretném ha az NB I-ben lévő ellenfeleket egy-két gondolatban elemeznéd nekünk.Szerintem mi a cserepadon mindenféleképpen erősödtünk a tavalyihoz képest, hiszen Gráczer és Borszéki mindenképpen jobbak, mint a tavalyi cseréink... Dénes is bizonyította, hogy lehet rá számítani. Egy kis helyzetértékelés /az én véleményem szerint, a jelenleg ismert játékoskeretekkel/Szerintem a Körmend, a ZTE, a Szolnok a tavalyi keretjükhöz képest gyengültek. A Szeged, Dombóvár tűnik most a leggyengébbnek. A Debrecen, Albacomp szereplése az idegenlégiósaik minőségétől függhet, ők számomra amolyan sötét lovak eddig. Különösen a Debrecen. A MAFC-ban úgy tűnik, hogy 3 jó légiós van, náluk a magyar játékosok hiányoznak a jó szerepléshez. Nyíregyházán is úgy tűnik, hogy jobb a csapat, mint tavaly. A Kaposvár, Paks viszont továbbra is nagyon erősnek tűnik... Szerintem az első négybe való jutáshoz a Paks, Kaposvár, Albacomp és a Falco a legesélyesebb.Kíváncsian várom a véleményedet...köszönettel:Sonics

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 September 2001 - 10:10 PM

Baga:Nálunk még sohasem volt gond a csapatösszetartással, most is gyorsan beilleszkedtek az új játékosok. Mindenki nagyon jól kijön mindenkivel, és -bár az ő nevükben nem nyilatkozhatok- szerintem jól érzik magukat Szhelyen.Sonics:Hogy milyennek ítélem az idei csapatot? Szerintem erősebbek vagyunk, mint tavaly. Mint ahogy Te is írtad erősebb a kispadunk és most, hogy az elejétől fogva velünk van a Wiley, sokkal jobb ő is, a Tarle is erősödött, technikásabb, és szerintem a Greg is nagyon jól fogja pótolni a Banet. A légiósváltásra szerintem is szükség volt, és jól is sikerült! Ennél jobban én sem tudnám elemezni az ellenfeleket. Esetleg annyit tennék hozzá, hogy attól függetlenül, hogy a papírforma szerint ki az erősebb idegenben minden meccs nehéz lesz. Ez hatványozottan érvényes akkor, ha az ország másik felére kell utazni.Az első négy? Ez tűnik a papírformának, dehát ugye... A lényeg, hogy mi ott legyünk.Alba: emlékszem. Nem hiszem, hogy elfelejteném, de nem nagyon tudok csinálni vele már semmit...

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 September 2001 - 06:35 PM

És az új játékosok milyenek?Hogy jöszz ki velük?Beilleszkedtek-e már?

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 September 2001 - 03:15 PM

A mostani edzőnk nagyon jó szakember és szerencsére könnyen, gyorsan megtalálta a közös hangot a játékosokkal. Az előző edzőnkkel nem szeretném összehasonlítani, nem hiszem, hogy nekem kellene minősíteni az edzők munkáját. A Földi Sanyival is szép sikereket ért el a csapat, azonban remélem még nagyobb sikerek elött állunk!!kedvenc dobóhely?? na ezen még nem gondolkodtam sosem, tehát nincs.